מוטי שטיינמץ בקליפ חדש: "בזכות התורה"מוטי שטיינמץ בקליפ חדש: "בזכות התורה"נתנאל לייפר9
מוטי שטיינמץ בקליפ חדש ללהיט של אלי קליין ואיצי ברי "בזכות התורה" מתוך סיומי הש"ס של 'דרשו' שהתקיימו בירושלים, תל אביב, לונדון, ארה"ב, פריז (סינגלים וקליפים)
אברומי ברקו 'שירה' ו'יינגרלך' במחרוזת 'פרחי מיאמי'אברומי ברקו 'שירה' ו'יינגרלך' במחרוזת 'פרחי מיאמי'נתנאל לייפר9
מחרוזת נוסטלגיה של שירי להקת פרחי מיאמי עם הלחנים הנפלאים של ירחמיאל ביגון בביצועם של להקת שירה ומקהלת הילדים יינגרעלך ובעיבודו של אברומי ברקו (קליפים)
שמואל פרדניק בסינגל חדש: בדרך אל הגאולהשמואל פרדניק בסינגל חדש: בדרך אל הגאולהנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר המוערך, שמואל פרדניק, בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו כמו גם את ההפקה והעיבוד המוזיקלי. זהו סינגל סולו של פרדניק שחבר גם בלהקת 'החברים משער יפו' (סינגלים וקליפים)
דוד חכם הרסון בביצוע לייב ייחודי ומרהיב: ניגון האשדוד חכם הרסון בביצוע לייב ייחודי ומרהיב: ניגון האשנתנאל לייפר1
המולטי אינסטרומנטליסט המוכשר דוד חכם הרסון בביצוע לייב מרהיב במיוחד ל'ניגון האש', שצולם אמש בלייב לכבוד ל"ג בעומר. מתוך המופע 'אלקטרוכלייזמר' שהוא מעלה (קליפים)
אברומי זופניק הלחין, שלמה ווכטר שר: צו דיר ר' שמעוןאברומי זופניק הלחין, שלמה ווכטר שר: צו דיר ר' שמעוןיאיר טוקר
המלחין אברומי זופניק בשיר חדש לכבוד הילולת התנא רבי שמעון בר יוחאי זיע"א. על מלאכת הביצוע וגם העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד שלמה ווכטר (סינגלים וקליפים)
שאול סולי בסינגל קליפ חדש: "חבר שלי"שאול סולי בסינגל קליפ חדש: "חבר שלי"נתנאל לייפר4
הזמר שאול סולי ממקסיקו בסינגל קליפ, ביצוע מחודש שלו ללהיט של דוד פרלמן "חבר שלי". הביצוע של סולי זוכה הפעם גם למילים בספרדית ולקליפ מושקע. העיבוד של דני גרוס (סינגלים וקליפים)
אהרל'ה סאמט ומוישי אייזנברג: "אין מירון"אהרל'ה סאמט ומוישי אייזנברג: "אין מירון"נתנאל לייפר3
הזמרים אהרל'ה סאמט ומוישי אייזנברג בסינגל חדש לכבוד התנא האלוקי רשב"י בלחנו של יונה ליפשיץ. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי נפתלי שניצלער (סינגלים וקליפים)
אור קלר בסינגל חדש: "שמע קולנו"אור קלר בסינגל חדש: "שמע קולנו"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אור קלר חבר להקת "החברים משער יפו" בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו. למלאכת הנגינה והביצוע חבר אליו חברו ללהקה שמואל פרדניק (סינגלים וקליפים)
פרופ' סוסנה הלחין נחמן צוקר מבצע: געגועים למירוןפרופ' סוסנה הלחין נחמן צוקר מבצע: געגועים למירוןנתנאל לייפר
השנה יש לג בעומר אחר. פרופסור יעקב סוסנה הלחין ברוח הזמן ניגון לימים שבהם הקורונה מגבילה את השמחה הפיזית במירון. לביצוע ולעיבוד גויס נגן הקלרינט נחמן צוקר שאסף את מיטב הנגנים לשירה ולנגינה (סינגלים)
האחים שלמה ואיתן כ"ץ: "ואהבת עולם"האחים שלמה ואיתן כ"ץ: "ואהבת עולם"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר איתן כ"ץ מארח את אחיו הגדול הזמר והיוצר שלמה כ"ץ בביצוע משותף מתוך המופע "לייב בירושלים 2". הלחן של מיכאל שפירא. צפו בביצוע מהמופע (סינגלים)
מרדכי בן דוד בסינגל לל"ג בעומר: "דייייי"מרדכי בן דוד בסינגל לל"ג בעומר: "דייייי"נתנאל לייפר8
הזמר החסידי הוותיק האהוב, מרדכי בן דוד בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו באווירת מגיפת הקורונה ולקראת ל"ג בעומר. עיבוד והפקה מוזיקלית: אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
עמי כהן מארח את בני פרידמן: "ל"ג בעומר"עמי כהן מארח את בני פרידמן: "ל"ג בעומר"נתנאל לייפר7
עמי כהן ותזמורתו והזמר החסידי המצליח, בני פרידמן מכניסים אתכם לאווירת ל"ג בעומר במירון שהשנה בצל הקורונה מתקיים כמעט ללא קהל. האזינו למחרוזת הריקודים (קליפים)
חיליק פרנק ובנו דוד בקליפ מניגוני מירוןחיליק פרנק ובנו דוד בקליפ מניגוני מירוןנתנאל לייפר4
נגן הקלרינט הנודע והאהוב, חיליק פרנק, יוצא לראשונה בקליפ רשמי משל עצמו בו הוא גם חושף ומארח את בנו הכנר דוד פרנק. העיבוד של חיליק והגיטריסט נחמן הלביץ (קליפים)
בואו לשמוח: חצי שעה של ניגוני מירון ול"ג בעומרבואו לשמוח: חצי שעה של ניגוני מירון ול"ג בעומריאיר טוקר1
מחרוזת עם מיטב ניגוני מירון העתיקים המלהיבים והמרגשים, מבוצעים על ידי איציק פאמפ על הקלידים עם נגן הקלרינט חיים קיויתי (סינגלים וקליפים)
בערי שלצר במחרוזת מירון ול"ג בעומרבערי שלצר במחרוזת מירון ול"ג בעומריאיר טוקר
המפיק אודי דמארי מגיש: מחרוזת מירון לג׳ בעומר תש״פ בביצוע הזמר החסידי בערי שלצר ועם מיטב המוזיקאים שגויסו למלאכת הנגינה (סינגלים וקליפים)
שלמה כהן בסינגל חדש לכבוד ל"ג בעומרשלמה כהן בסינגל חדש לכבוד ל"ג בעומרנתנאל לייפר4
הזמר החסידי שלמה כהן משיק שיר חדש ומקפיץ במיוחד על התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי לרגל ל"ג בעומר "ר' שמעון" • לחן: בנצי שטיין עיבוד: אלי קליין ואיצי ברי ומקהלת יהללו (סינגלים)
חיים ישראל בסינגל חדש: "מלך עוזר"חיים ישראל בסינגל חדש: "מלך עוזר"נתנאל לייפר22
הזמר חיים ישראל בסינגל חדש אותו כתב והלחין המעבד והיוצר אלי קליין. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקדו הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
איציק וינגרטן בסינגל קליפ חדש לל"ג בעומראיציק וינגרטן בסינגל קליפ חדש לל"ג בעומריאיר טוקר17
הזמר והמלחין הצעיר איציק וינגרטן בסינגל בכורה אותו הלחין בעצמו לכבוד הילולת התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
'יניב והלהקה' במחרוזת מירון ול"ג בעומר'יניב והלהקה' במחרוזת מירון ול"ג בעומריאיר טוקר2
יניב אליוף והלהקה הצעירה שלו במחרוזת שירי מירון ול"ג בעומר. יניב אחראי לעיבוד המוזיקלי כשעל הניהול המוזיקלי וההפקה אחראי המוזיקאי הוותיק, זאב וינדיש (סינגלים וקליפים)
אהרן רזאל בסינגל חדש לל"ג בעומר: "עולו"אהרן רזאל בסינגל חדש לל"ג בעומר: "עולו"נתנאל לייפר3
אהרן רזאל בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו כשהוא מתבסס על מילים מהזוהר הקודש, לכבוד ל"ג בעומר. למלאכת העיבוד וההפקה המוזיקלית הוא חבר לאבי טל (סינגלים)
'אבירם ושמואל' בביצוע מחודש לפיוט 'בר יוחאי''אבירם ושמואל' בביצוע מחודש לפיוט 'בר יוחאי'נתנאל לייפר4
צמד האחים אבירם ושמואל שוקרון בביצוע מחודש לפיוט ל"ג בעומר האהוב "בר יוחאי". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי אבירם שוקרון (סינגלים וקליפים)
גולדמן, סגל ובלטי בביצוע LIVE: הייליגער ר' שמעון!גולדמן, סגל ובלטי בביצוע LIVE: הייליגער ר' שמעון!נתנאל לייפר8
הזמר מוטי גולדמן את שיר ההדלקה המרגש "אוי הייליגער ר' שמעון", כמו גם את הלהיט "ויהיו רחמיך", כשהוא מלווה בקלידן הרשי סגל ונגן הקלרינט אברימי בלטי (סינגלים)
מיטב הפייטנים בביצוע מלהיב: אשיר לכבוד חבריםמיטב הפייטנים בביצוע מלהיב: אשיר לכבוד חבריםנתנאל לייפר21
פרויקט 'פיוט ישראלי' בביצוע מחודש לכבוד ל"ג בעומר לפיוט "אשיר לכבוד חברים". הפייטנים ליאור אלמליח,מיכאל פרץ ואוריאל שי מארחים פייטנים נוספים ובעיבודו של ציקי זנתי (קליפים)
אליה גבאי בסינגל קליפ חדש: 'תפילה טובה'אליה גבאי בסינגל קליפ חדש: 'תפילה טובה'נתנאל לייפר13
הזמר והיוצר אליה גבאי בסינגל קליפ חדש "תפילה טובה" שיר על התפילה אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים הצמד 'גיא ויהל' (סינגלים וקליפים)
יעקב יהודה דסקל בקליפ חדש: "הייליגער ר' שמעון"יעקב יהודה דסקל בקליפ חדש: "הייליגער ר' שמעון"יאיר טוקר20
הבעל מנגן הויז'ניצאי ר' יעקב יהודה דסקל והבעל מנגן מנדי גולדברג מבצעים את הניגון הויזניצאי "ויהיו רחמיך", עם הוספה מיוחדת של חרוזים ביידיש שמתארים את המצב הנוכחי בו רבבות רוצים לעלות לציון ולא זוכים השנה (סינגלים)
"רחמיך": שיר התפילה בביצוע ווקאלי מחודש"רחמיך": שיר התפילה בביצוע ווקאלי מחודשיאיר טוקר6
חיים יצחק הוכשייסר מארח את הזמר משה אייזנברג בביצוע ווקאלי מרגש עם מילים חדשות באידיש לשיר "ויהיו רחמיך" מזמירות השבת (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50