הר נוף  המודיע  שרה שכטר  בית שמש
"המחרוזת המטורפת" של מיכה גמרמן • צפו"המחרוזת המטורפת" של מיכה גמרמן • צפואייר טוקר3
הזמר החסידי מברזיל מיכה גמרמן במחרוזת סוערת במיוחד עם תזמורתו של יוני אליאב עם מיטב שיריו של גמרמן בביצוע מפוצץ אנרגיות (סינגלים וקליפים)
ילד הפלא פורש בביצוע אחרון מרגש  • צפוילד הפלא פורש בביצוע אחרון מרגש • צפויאיר טוקר13
אברהם חיים גרין ריגש את מאזיני המוזיקה החסידית בשנים האחרונות. עתה, עם התבגרותו, זו הפעם האחרונה שתוכלו לשמוע את קולו הצלול כילד, מבצע את שירו של שטיינמץ (קליפים)
אהרן רזאל בגרסה אקוסטית - 'משנכנס אדר'אהרן רזאל בגרסה אקוסטית - 'משנכנס אדר'נתנאל לייפר
הזמר והיוצר אהרן רזאל מוציא מידי שנה לקראת חג הפורים שיר חדש אותו הוא מגיש כמשלוח מנות. השנה בחר רזאל בביצוע אקוסטי ונעים במיוחד לשירו "משנכנס אדר" (סינגלים)
חיים דבש במחרוזת נוסטלגית  - ברכי נפשיחיים דבש במחרוזת נוסטלגית - ברכי נפשייאיר טוקר6
בימים אלו משחרר הזמר והמפיק חיים דבש מחרוזת נוסטלגית מרגשת ומקפיצה כאחת. ברכי נפשי, אדון עולם, עושה שלום בעיבוד חדש וייחודי של יוסי גרינבוים (סינגלים וקליפים)
יעקב שוואקי "הרים את הגג" במופע מיוחדיעקב שוואקי "הרים את הגג" במופע מיוחדיאיר טוקר9
צמרת עולם העסקים וכרישי הנדל"ן של ניו יורק הגיעו בשבוע שעבר לדינר אקסקלוסיבי באחד האולמות היותר יוקרתיים - GOTHAM HALL במנהטן, לטובת ארגון "הסנטר", בשילוב יעקב שוואקי שחשף לראשונה קטעים מאלבומו החדש, אחד מהם "A Mother’s Promise" שהוקדש לאמהות הילדים המיוחדים (קליפים)
זוכרים את "דיאט דיאט"? האזינו לחידוש של גריןזוכרים את "דיאט דיאט"? האזינו לחידוש של גריןכיכר השבת3
פורים כבר ממש בפתח, הזדמנות טובה לשמוע גרסה חדשה ל"דיאט דיאט" של ליפא שמעלצר: האזינו ליוסי גרין מבצע את "משנכנס אדר" (מוזיקה)
שי גז - ספיידי & ריטמו בסינגל חדש - "חי את הרגע"ספיידי & ריטמו בסינגל חדש - "חי את הרגע"יאיר טוקר8
צמד הראפרים 'ספיידי & ריטמו' הלא הם - שי גז החוזר בתשובה ואלמוג דרעי, בהיפ-הופ אמונה מקפיץ וכיפי אותו כתבו הלחינו יחד כשגז אחראי על העיבוד המוזיקלי (סינגלים)
לראשונה בז'אנר החסידי: אלבום עם חודש אחריותלראשונה בז'אנר החסידי: אלבום עם חודש אחריותיאיר טוקר4
הזמר החסידי עמיחי שפיגלר משיק אלבום בכורה ומצהיר: "אני בטוח שתאהבו אותו, אין לי ספק בכך. אם אתם לא רגועים יש לכם שלושים יום להתחרט ולקבל את התמורה בחזרה" (סינגלים)
מיילך קאהן בקליפ חדש  - "לכבוד שבת"מיילך קאהן בקליפ חדש - "לכבוד שבת"יאיר טוקר15
היוצר מיילך קאהן בקליפ לניגון שפותח את אלבום הבכורה שלו - "כולנו". הניגון שנקרא "לכבוד שבת" מעובד בצורה אלקטרונית והוא זוכה כעת לקליפ מושקע (סינגלים וקליפים)
ישראל אדלר ודודי קאליש - "כי המצווה"ישראל אדלר ודודי קאליש - "כי המצווה"יאיר טוקר2
"כי המצווה", לחנו המרגש של האיש והלחן, יוסי גרין, אותו ביצע במקור אברהם פריד, זוכה לביצוע מחודש ומרגש לא פחות • צפו בישראל אדלר, דודי קאליש, מקהלת ויז'ניץ, ילדי 'קול הנערים' ותזמורת פייער המורחבת מחדשים את הלחן (קליפים)
אליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - "מרחב"אליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - "מרחב"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר אליעד לנדאו, אחד היוצרים החדשים והמרתקים במוזיקה היהודית בסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו "עדות". עיבודים והפקה מוסיקלית - יובל שפריר ועופר קורן (קליפים)
צבי זילברשטיין בסינגל חדש - "משכן שלום"צבי זילברשטיין בסינגל חדש - "משכן שלום"יאיר טוקר
הזמר והמלחין צבי זילברשטיין בסינגל נוסף מתוך אלבומו השני 'יעלה' והפעם בלדת חופות - "משכן שלום". על הלחן אחראי איצי וואלדנר שגם מתארח בשירה ואילו על המילים בעברית - מירי ישראלי (סינגלים)
דודי פרישמן בסינגל חדש - "ואני תפילה"דודי פרישמן בסינגל חדש - "ואני תפילה"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר דודי פרישמן בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. פרישמן כתב והלחין על העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראים דותן לב ארי ואורי אהרון (סינגלים וקליפים)
'שמחה טיש' עם מקהלת 'מלכות' באלבום חדש'שמחה טיש' עם מקהלת 'מלכות' באלבום חדשיאיר טוקר
האזינו לשיר "ליהודים" מתוך האלבום החדש מבית לחיים הפקות עם מקהלת מלכות בלחנו של הרב יוסף משה כהנא. אלבום פורים מלא בשמחה כיאה וכיאות (סינגלים וקליפים)
להקת 'הקינדרלעך' בביצוע לייב מלהיבלהקת 'הקינדרלעך' בביצוע לייב מלהיביאיר טוקר16
להקת הילדים המצליחה ערכה מופע גדול בניו יורק לפני כמה חודשים ועתה לקראת חג הפורים משוחרר מתוכו הביצוע ללהיט "The Time Is Now" (סינגלים וקליפים)
משה קליין בסינגל קצבי - "ברכו את השם"משה קליין בסינגל קצבי - "ברכו את השם"יאיר טוקר28
הזמר משה קליין בסינגל נוסף לקראת אלבום הבכורה שלו. על הלחן הקצבי, העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
יהושע לימוני בסינגל חדש - "אמצע המדבר"יהושע לימוני בסינגל חדש - "אמצע המדבר"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר יהושע לימוני בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש עליו הוא עמל בימים אלו. לימוני אחראי ללחן ולמילים ואילו אודי שמחון על העיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
עשור ואלף זוגות נחגגו בקליפ ייחודי ומרגשעשור ואלף זוגות נחגגו בקליפ ייחודי ומרגשיאיר טוקר7
להקת החתונות ארמוני-ה חוגגת 1000 זוגות בקליפ ייחודי בו הם הזמינו את הזוגות לצפות בחדר הקרנה פרטי בקטעים מתוך חתונתם שנערכה לפני כמה שנים (סינגלים וקליפים)
חיים פיסגוס בסינגל בכורה - "יודע"חיים פיסגוס בסינגל בכורה - "יודע"יאיר טוקר2
הזמר חיים פיסגוס בסינגל בכורה אותו הלחין בעצמו. על העיבוד המוזיקלי אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
בן שמעון לייב: הזמר גד אלבז בקומזיץ לייבבן שמעון לייב: הזמר גד אלבז בקומזיץ לייביאיר טוקר4
הזמר גד אלבז התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
אלי לוין ולהקת 'פומפדיתא' בקליפ מרהיבאלי לוין ולהקת 'פומפדיתא' בקליפ מרהיביאיר טוקר4
הזמר אלי לוין מלווה בשני בני דודיו צבי ומתי לוין הלא הם להקת 'פומפדיתא' בסינגל קליפ חדש. את השיר למדו יחד בביקורם בישראל והוא מצורף לקליפ יפיפה במיוחד. על העיבוד: רולי אזרחי (סינגלים וקליפים)
להקת לב טהור בסינגל חדש - ברכת החודשלהקת לב טהור בסינגל חדש - ברכת החודשנתנאל לייפר1
להקת לב טהור בשיר זיכרון - שנה לפטירתו של חברם חיים סילבר. את השיר הלחין חבר הלהקה גדי פוקס ובהפקתו של מנהיג הלהקה אלי שוובל (סינגלים וקליפים)
אלעד כהן בסינגל קליפ  - "כח השמחה"אלעד כהן בסינגל קליפ - "כח השמחה"יאיר טוקר27
הזמר והשדרן אלעד כהן בסינגל קליפ ייחודי בבימויו של הזמר הברזילאי מיכה גמרמן. כהן מופיע בקליפ בדמות אנימציה על שיר שהלחין בעצמו ועובד על ידי דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
פיני איינהורן מחדש את מרדכי בן דוד  • צפופיני איינהורן מחדש את מרדכי בן דוד • צפויאיר טוקר6
הזמר פיני איינהורן והקלידן שימי סקלר מבצעים את השיר "Unity" בהשראת סיפורו האישי של ר' שלום מרדכי רובשקין ונס שחרורו. השיר מבוצע במקור ע"י מ.ב.ד, את המילים בעברית כתב סקלר, כשהשירה הסוחפת של איינהורן נותנת טעם חדש לשיר האהוב (סינגלים וקליפים)
'מתוניסיה לירושלים': ארז נטף מקיים את הצוואה'מתוניסיה לירושלים': ארז נטף מקיים את הצוואהנתנאל לייפר9
המוסיקאי והיוצר ארז נטף מגשים את הצוואה של אביו לאחר 28 שנה: אלבום פיוטים נדירים ומוכרים של יהודי תוניסיה, המתבסס על קלטת ישנה שבה הוקלטו סבו (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי מחדש - "בלבבי משכן אבנה"אודי דמארי מחדש - "בלבבי משכן אבנה"יאיר טוקר11
לכולם הוא כותב שירי פופ קופצניים בעברית אבל הוא בוחר לבצע בעצמו קלאסיקה חסידית ישנה של ר' שמואל ברזיל מלהקת 'רגש'. אודי דמארי בעיבוד ושירה (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49