מנדי פורטנוי מבצע ברגש: הנני מוכן ומזומןמנדי פורטנוי מבצע ברגש: הנני מוכן ומזומןנתנאל לייפר5
הפסנתרן והמעבד מנדי פורטנוי בביצוע ביתי מופלא לשיר על מילות הלשם ייחוד לפני ספירת העומר, בלחן העממי והמוכר אותו הוא לוקח למחוזות קסומים (סינגלים וקליפים)
להקת 'גרוב סגול' בסינגל חדש: "נשמה"להקת 'גרוב סגול' בסינגל חדש: "נשמה"נתנאל לייפר5
להקת הרגאיי והרוק הברסלבית 'גרוב סגול' בסינגל חדש והפעם בסגנון הרוק "נשמה" (סינגלים וקליפים)
להיט הענק של ישי ריבו זוכה לרמיקס ווקאלילהיט הענק של ישי ריבו זוכה לרמיקס ווקאלינתנאל לייפר61
המוזיקאי משה דאודי בגרסת רמיקס אלקטרו אקאפלה ללהיט הענק של ישי ריבו "כתר מלוכה". העיבוד המחודש של דאודי כולל דגימת קולות וסינטוז שלהם בצורה שנשמעת כעיבוד אלקטרוני מושקע (סינגלים)
ברוך לוין בסינגל ווקאלי חדש: "ומחה"ברוך לוין בסינגל ווקאלי חדש: "ומחה"יאיר טוקר4
הזמר והמלחין ברוך לוין בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו ובהפקתו של יוחי בריסקמן. לשירה הצטרפו 'ידידים העולמית' ומתיבתת ווטרברי (סינגלים וקליפים)
סנדר גלב בסינגל ווקאלי חדש: אהבת ישראלסנדר גלב בסינגל ווקאלי חדש: אהבת ישראלנתנאל לייפר
הבדחן סנדר גלב בסינגל ווקאלי חדש ללחנו של נפתלי שניצלער לו הוא כתב מילים חדשות המתאימות למצב. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי חיים מאיר פליגמן (סינגלים)
אורי דוידי בגרסה ווקאלית ללהיט שלו: מוכניםאורי דוידי בגרסה ווקאלית ללהיט שלו: מוכניםנתנאל לייפר13
הזמר אורי דוידי בגרסה ווקאלית מושקעת ללהיט הענק שלו "מוכנים" בלחנו של איצי וואלדנר ומילותיה של מירי ישראלי. על העיבוד וההפקה הווקאלית אחראי אמן האקאפלה הישראלי יונתן שטרן (סינגלים)
משה דוד ווייסמאנדל ומקהלת נשמה בקליפמשה דוד ווייסמאנדל ומקהלת נשמה בקליפנתנאל לייפר5
השיר "שנים עשר אלף זוגים תלמידים היו לו לרבי עקיבא" בלחנו של ירחמיאל ביגון בביצוע הזמר משה דוד ווייסמאנדל יחד עם מקהלת "נשמה" בניצוחו של המנצח איציק פילמר. בליווי קליפ זום ברוח ימי הקורונה (קליפים)
הזמרים התאחדו לביצוע ווקאלי: לשוב הביתההזמרים התאחדו לביצוע ווקאלי: לשוב הביתהנתנאל לייפר14
דוד פרלמן, דוד חזיזה, דני פלגון, יצחק ב., ורפי ב. התאחדו לסינגל ווקאלי לשיר של ישי ריבו "לשוב הביתה", המתאים לימי הקורונה בהם כולנו נמצאים כל היום בתוך הבית (סינגלים)
בני פרידמן באלבום ווקאלי: "לחישת הלב"בני פרידמן באלבום ווקאלי: "לחישת הלב"נתנאל לייפר5
בני פרידמן, שלא ממש מחובר לז'אנר המוזיקה הווקאלית, מפתיע עם אלבום ווקאלי חדש אותו יצר יחד עם דני גרוס - בתוך שבוע אחד בלבד • האזינו לשיר "בידיים טובות" (מוזיקה)
ב'פרס ישראל': הביצוע של ריבו, דדון ובניוןב'פרס ישראל': הביצוע של ריבו, דדון ובניוןנתנאל לייפר118
ישי ריבו, עמיר בניון ואמיר דדון שכבשו עם הביצוע המשולב שלהם לשיר "ניצחת איתי הכל" שבוצע במקור על ידי בניון, בדואט נוסף בטקס חלוקת פרס ישראל ביום העצמאות (שירים)
אברהם פריד וצבי זילברשטיין בדואט ווקאליאברהם פריד וצבי זילברשטיין בדואט ווקאלינתנאל לייפר4
גדול הזמר החסידי אברהם פריד וצבי זילברשטיין, מגישים את הגירסה הווקאלית לשיר התפילה שלהם "עננו", במיוחד לימי ספירת העומר • את השיר הלחין איצי וולדנר (סינגלים, ווקאלי)
יאיר דוד מגיש: בין קודש לחול - הגרסה הווקאליתיאיר דוד מגיש: בין קודש לחול - הגרסה הווקאליתנתנאל לייפר6
הלהיט שבוצע במקור על ידי שולי רנד ואמיר דדון, כעת בגירסה ווקאלית לימי ספירת העומר בביצועו של יאיר דוד, בהפקה קולית של מנחם מוניס (סינגלים)
אייל ואורי טויטו בדואט וואקלי: "לבחור נכון"אייל ואורי טויטו בדואט וואקלי: "לבחור נכון"נתנאל לייפר14
הזמר אייל טויטו ואביו אורי טויון מבצעים את הלהיט הגדול של אמיר דדון "לבחור נכון" אותו כתב יחד עם אלדד ציטרין והפעם בגרסה ווקאלית המתאימה לימי ספירת העומר בהפקתו המוזיקלית של יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
יוסף ניוקם בסינגל חדש: "בנו את העולם"יוסף ניוקם בסינגל חדש: "בנו את העולם"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר יוסף ניוקם בסינגל ווקאלי חדש אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית של דני גרוס (סינגלים וקליפים)
צפו בחנן בן ארי בטקס הדלקת המשואותצפו בחנן בן ארי בטקס הדלקת המשואותנתנאל לייפר42
הזמר והיוצר חנן בן ארי בביצוע מרגש מטקס הדלקת המשואות לשיר התפילה הישראלי "מישהו הולך תמיד איתי". הלחן של אפי נצר, המילים של רמי קידר ואילו ההפקה המוזיקלית של עמוס בן דוד (סינגלים)
להקת 'כיפה לייב' מבצעים 'התקווה במז'ור'להקת 'כיפה לייב' מבצעים 'התקווה במז'ור'נתנאל לייפר6
להקת הווקאל 'כיפה לייב' בביצוע מעניין ל'התקווה' כשהמנגינה עוברת שינוי למבנה מז'ורי שתמיד נשמע באוזן שמח יותר. על העיבוד אחראי: נח בר שיין (סינגלים וקליפים)
יניר קילינסקי בביצוע מרהיב: "התקווה"יניר קילינסקי בביצוע מרהיב: "התקווה"נתנאל לייפר16
המוזיקאי המולטי-אינסטרומנטליסט, יניר קילינסקי, בסרטון מרהיב לכבוד יום העצמאות בו הוא מבצע את "התקווה" ביותר מעשרה כלים שונים מכל העולם (סינגלים וקליפים)
שרולי ונתנאל בסינגל ווקאלי: "תיכף יבוא"שרולי ונתנאל בסינגל ווקאלי: "תיכף יבוא"נתנאל לייפר435
צמד הפופ היהודי המצליח, שרולי ברונכר ונתנאל ישראל בסינגל קליפ מקורי חדש והפעם ווקאלי לחלוטין. לחן לועזי, המילים של הצמד כשהעיבוד המוזיקלי של שרולי ברונכר (סינגלים)
האחים פורטנוי שרים: מי שבירך לחיילי צה"להאחים פורטנוי שרים: מי שבירך לחיילי צה"לנתנאל לייפר3
האחים שרולי ומנדי פורטנוי שרים את מי שבירך לחיילי צה"ל על פי המנגינה האהובה של "ארץ צבי" בלחנו של דובי זלצר. העיבוד של מנדי פורטנוי (סינגלים וקליפים)
דודי סתר בביצוע לזכר אייל יפרח הי"ד: "אחינו"דודי סתר בביצוע לזכר אייל יפרח הי"ד: "אחינו"נתנאל לייפר2
הגיטריסט והזמר דודי סתר, יצר לפני כמה שנים פלאייבק לאייל יפרח, אחד משלושת הנערים שנחטפו ונרצחו. כעת הוא שר את השיר "אחינו" שהכין לבקשת הוריו של אייל הי"ד (סינגלים)
דודו דרעי בגרסה ווקאלית לשירו: שומע תפילותדודו דרעי בגרסה ווקאלית לשירו: שומע תפילותיאיר טוקר1
בשל ימי ספירת העומר, הזמר דודו דרעי, בביצוע ווקאלי לשירו "שומע תפילות" אותו כתבו והלחין אלירן אביטל וחגי אוזן (סינגלים וקליפים)
הגלויה האחרונה של החייל שנפל הפכה לשירהגלויה האחרונה של החייל שנפל הפכה לשירנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר שמעון שמחי, נכדו של עמרם אלקיים הי"ד שנפל במלחמת יו"כ, הלחין את הגלויה האחרונה ששלח סבו לפני שנהרג. עיבוד והפקה מוזיקלית: מנחם מוניס ושמעון שמחי (סינגלים)
יעקב שוואקי ו'צמד ילד' שרים: "ושבו בנים"יעקב שוואקי ו'צמד ילד' שרים: "ושבו בנים"נתנאל לייפר8
יעקב שוואקי מתפלל "ושבו בנים לגבולם" בליווי בני ישיבת מקור חיים בה למדו שלושת הנערים החטופים ו'צמד ילד'. לחן איצי וולדנר ויעקב שוואקי (סינגלים וקליפים)
ילד הפלא דוד לייפר בסינגל ווקאלי: "רפאנו"ילד הפלא דוד לייפר בסינגל ווקאלי: "רפאנו"נתנאל לייפר7
ילד הפלא דוד לייפר מלווה במקהלות גברים וילדים, ועם הסולנים אברומי ברקו ושייע רוזן, מבצעים את לחנו של מנדל ברכפלד, שיר תפילה על מגיפת הקורונה. עיבודים: אברומי ברקו (סינגלים)
מאיר גרין בסינגל קליפ חדש: "בכל צרתם"מאיר גרין בסינגל קליפ חדש: "בכל צרתם"נתנאל לייפר80
הזמר והיוצר מאיר גרין בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין וגם ביצע במקור, שרון אבילחק. עיבוד והפקה מוזיקאלית: שרון אבילחק (סינגלים וקליפים)
אריה לייב הורוויץ ו'רינת ישראל': 'מי שברך'אריה לייב הורוויץ ו'רינת ישראל': 'מי שברך'נתנאל לייפר
החזן אריה לייב הורוויץ מלווה במקהלת 'רינת ישראל' בביצוע ווקאלי מרגש לתפילת 'מי שברך לחיילי צה"ל' על פי הלחן של 'ארץ צבי' של דובי זלצר. עיבוד וניצוח: אופיר סובול (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50