מורדי ויינשטיין בביצוע ווקאלי מרהיב: 'היום'מורדי ויינשטיין בביצוע ווקאלי מרהיב: 'היום'נתנאל לייפר5
זמר האקאפלה הנודע, מורדי ויינשטיין מלהקת six13 בביצוע מלהיב לשירו של מרדכי שפירא אותו הלחין איצי וואלדנר. על העיבוד הווקאלי החדש אחראי סם רובסון (סינגלים וקליפים)
המכביטס בקליפ ווקאלי קצר ליום העצמאותהמכביטס בקליפ ווקאלי קצר ליום העצמאותנתנאל לייפר4
להקת המכביטס בסינגל קליפ קצר נוסף מסדרת הביצועים הקצרים שלהם לבקשת האוהדים והפעם קאבר לשיר "From Now On" ממחזמר אמריקאי מצליח (סינגלים וקליפים)
עידן דהרי בסינגל ליום הזיכרון: "ישר לשם"עידן דהרי בסינגל ליום הזיכרון: "ישר לשם"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר עידן דהרי בסינגל שכתב והלחין לזכר חבריו ובני משפחתו שנפלו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי מנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
יוסי שוורץ בסינגל ליום הזיכרון: "יזכור"יוסי שוורץ בסינגל ליום הזיכרון: "יזכור"יאיר טוקר2
החזן יוסי שוורץ בביצוע לתפילת 'א-ל מלא רחמים' בלחנו של המוזיקאי אריק רודיך ז"ל היוצא לקראת יום הזכרון לחללי מערכות ישראל. את השיר מלווה הפסנתרן אהרל'ה נחשוני שגם הפיק מוזיקלית (סינגלים)
שיר חדש לזכרו של דביר שורק הי"ד: "דביר"שיר חדש לזכרו של דביר שורק הי"ד: "דביר"נתנאל לייפר3
המלחין והיוצר רן שריד כתב והלחין בימי השבעה של דביר שורק הי"ד שיר לזכרו. לביצוע השיר הוא בחר באברהם יצחק רוזנצוויג ששר ומלווה את עצמו בגיטרה (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר משיק אלבום אקאפלה: כל הכבודשמחה ליינר משיק אלבום אקאפלה: כל הכבודנתנאל לייפר4
הזמר שמחה ליינר משיק אלבום ווקאלי מלא משיריו כשכל העיבודים נעשים בפה. את ההפקה המוזיקלית עשה ליינר יחד עם מנהלו המוזיקלי שוע סורצ'ר • צפו (סינגלים וקליפים)
אהרן רזאל בסינגל ווקאלי חדש: "לך עמי"אהרן רזאל בסינגל ווקאלי חדש: "לך עמי"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אהרן רזאל לראשונה בסינגל מקורי ווקאלי חדש המתאים למצבנו, הלחן של אהרן רזאל העיבוד הווקאלי וגם הקולות של המעבד והיוצר אלון ליאון הלל (סינגלים וקליפים)
"כיפה לייב" מבצעים: "רקמה אנושית אחת""כיפה לייב" מבצעים: "רקמה אנושית אחת"נתנאל לייפר1
להקת הווקאל הישראלית 'כיפה לייב' מבצעת את שירו של מוטי המר 'רקמה אנושית אחת' המזוהה עם יום הזיכרון לחללי צה"ל. עיבוד ווקאלי: נתן גרופר (סינגלים וקליפים)
מושיק לנדאו ודור אסרף: "אשירה להשם"מושיק לנדאו ודור אסרף: "אשירה להשם"נתנאל לייפר
הזמר מושיק לנדאו מארח את אמן כלי הנשיפה דור אסרף לביצוע מחודש לשירו של יונתן רזאל "אשירה להשם". עיבוד מוזיקלי: מושיק לנדאו (סינגלים וקליפים)
משה זרצקי בביצוע לזכרו של הרב הבר: "נשמה"משה זרצקי בביצוע לזכרו של הרב הבר: "נשמה"יאיר טוקר1
הזמר-חזן משה זרצקי בביצוע חדש ומרגש ללחנו הוותיק של משה לאופר למילים של "אלוקיי נשמה". הביצוע בהפקתו המוזיקלית של עמי היקרי מוקדש לרב ישעיהו הבר זצ"ל והרב בנימין וולף זצ"ל (סינגלים)
ארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי חדש: רק הואארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי חדש: רק הואנתנאל לייפר3
ארי גולדוואג בסינגל קליפ חדש מתוך אלבום האקאפלה החדש שלו "אקאפלה סול 7". הפעם המילים של שחר פלד ואילו הלחן והעיבוד הווקאלי של גולדוואג. קבלו טעימה גם משיר נוסף באלבום בו מתארח הזמר איתן פרייליך ולקטעי הומור נוספים (קליפים)
בן סנוף בסינגל חדש על צפת: מנגינה של ציורבן סנוף בסינגל חדש על צפת: מנגינה של ציורנתנאל לייפר14
הזמר והיוצר הצפתי בן סנוף בשיר שמוקדש לעירו. המילים של בן סנוף וחיים ביטון. הלחן של בן סנוף ואושר כהן. עיבוד והפקה מוזיקלית: אבירם טוויזר (סינגלים וקליפים)
ניסים בלאק בסינגל חדש לזכר אמו שנפטרהניסים בלאק בסינגל חדש לזכר אמו שנפטרהנתנאל לייפר12
הראפר החרדי השחור, ניסים בלאק, המוחתם בענקית המוזיקה הבינלאומית 'סוני' בסינגל חדש אותו כתב והלחין לזכר אמו "שנינו". על העיבוד וההפקה: יוסף בראון (סינגלים וקליפים)
אביתר צדוק ונתנאל נגר מבצעים ווקאלית: "סדר העבודה"אביתר צדוק ונתנאל נגר מבצעים ווקאלית: "סדר העבודה"יאיר טוקר19
במיוחד לימי ספירת העומר, הזמרים אביתר צדוק ונתנאל נגר הוציאו גרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט של ישי ריבו - 'סדר העבודה'. עיבוד ווקאלי: נתנאל נגר (סינגלים וקליפים)
חנוך בן משה בביצוע ווקאלי לשירו: "אבא דואג להכל"חנוך בן משה בביצוע ווקאלי לשירו: "אבא דואג להכל"נתנאל לייפר15
הזמר חנוך בן משה מבצע את שירו - "אבא דואג להכל" בגרסה ווקאלית לימי ספירת העומר ושלושת השבועות. המילים והלחן של חנוך, והעיבוד הווקאלי של נאור סינוואני (סינגלים וקליפים)
דייויד טויב בביצוע ווקאלי לשירו: "נשמתי"דייויד טויב בביצוע ווקאלי לשירו: "נשמתי"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר דייויד טויב בביצוע ווקאלי לשירו "נשמתי" אותו הלחין בעצמו כשהוא אחראי גם לעיבוד הווקאלי המחודש לימי הספירה (סינגלים וקליפים)
יואלי ברוין וילדי הפלא בשיר להילולת הקרסטירעריואלי ברוין וילדי הפלא בשיר להילולת הקרסטירעריאיר טוקר1
הזמר החסידי יואלי ברוין יחד עם ילדי הפלא שלום גלב וגדליה גרינבוים במחרוזת ווקאלית לכבוד הילולת הצדיק ר' שעיה מקרעסטיר. הלחנים של ר' שמשי ניימן ומוטי אילוביץ'. עיבודים: חיים מאיר פליגמן (סינגלים)
דודי הרשקופ בביצוע ווקאלי: ר' שעיה ב"ר משהדודי הרשקופ בביצוע ווקאלי: ר' שעיה ב"ר משהנתנאל לייפר7
ילד הפלא בביצוע ווקאלי חדש ללהיט של ר' שימשי ניימן ובעיבוד מחודש של דייויד טויב לרגל יום ההילולה של הצדיק ר' שעיה מקרסטיערר שיתקיים השנה ללא קהל בשל המצב (סינגלים)
צפו באריה קונסטלר בקאבר לאביו: "כרחם"צפו באריה קונסטלר בקאבר לאביו: "כרחם"נתנאל לייפר
צפו בזמר וביוצר אריה קונסטלר מבצע מחדש את שירו של אביו, אבי קונסטלר - "כרחם". העיבוד וההפקה המוזיקלית המחודשת של אריה קונסטלר (סינגלים וקליפים)
שלוימי קצנלבוגן בביצוע ווקאלי לשירו: שירת היונהשלוימי קצנלבוגן בביצוע ווקאלי לשירו: שירת היונהנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר הצעיר שלוימי קצנלבוגן בגרסה ווקאלית לסינגל הבכורה שלו שיצא לפני כמה חודשים - "שירת היונה". על העיבוד וההפקה המוזיקלית המחודשת אחראי דייוד טויב (סינגלים)
אלעד שער מחדש את שירו: הוציאה ממסגר נפשיאלעד שער מחדש את שירו: הוציאה ממסגר נפשינתנאל לייפר12
הזמר והיוצר אלעד שער בביצוע ווקאלי לשירו "הוציאה ממסגר נפשי", שיר שכתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה הווקאלית אחראי תומר מתנה (סינגלים וקליפים)
'כיפה לייב' מחדשים את פרחי מיאמי: יעלה ויבוא'כיפה לייב' מחדשים את פרחי מיאמי: יעלה ויבואנתנאל לייפר2
להקת הווקאל 'כיפה לייב' בביצוע "בידוד" לכבוד ראש חודש אייר ללהיט של פרחי מיאמי בלחנו של ירחמיאל ביגון "יעלה ויבוא". עיבוד ווקאלי: נתן גרופר (סינגלים וקליפים)
שמואל יפת מארח את ניר סרוסי: אמר רבי עקיבאשמואל יפת מארח את ניר סרוסי: אמר רבי עקיבאנתנאל לייפר7
המלחין והמוזיקאי שמואל יפת מארח את הכנר הנודע ניר סרוסי לביצוע אינסטרומנטלי מעניין וייחודי לשיר העממי המוכר "אמר רבי עקיבא" (סינגלים וקליפים)
"מה אשיב להשם": הרב פלדמן ומשפחתו"מה אשיב להשם": הרב פלדמן ומשפחתונתנאל לייפר3
החזן והשליח בעיר סידני שבאוסטרליה הרב מנחם פלדמן, מגיש לכבוד ימי הספירה, ביצוע ווקאלי לשיר "מה אשיב לה'" עם מקהלת משפחת פלדמן. לחן: אביעזר וולפסון (סינגלים)
רן שריד בקליפ חדש לשירו: "לחשי הוויה"רן שריד בקליפ חדש לשירו: "לחשי הוויה"נתנאל לייפר6
הזמר והיוצר רן שריד בקליפ חדש לשיר שכתב הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל שמילותיו מתאימות במיוחד למצב בו אנו נמצאים. מתוך אלבומו של שריד. עיבוד: אורן צור נדב בכר ומיכאל רובין (סינגלים וקליפים)
אבי קראוס בסינגל קליפ חדש: "הכל בסדר"אבי קראוס בסינגל קליפ חדש: "הכל בסדר"נתנאל לייפר9
הזמר והיוצר אבי קראוס בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין ברוח התקופה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הפסנתרן המוכשר מנדי פורטנוי (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50