שלמה קרליבך ודודו פישר בשיר חדש: 'מירה'שלמה קרליבך ודודו פישר בשיר חדש: 'מירה'נתנאל לייפר21
עשרים וחמש שנים אחרי מותו של ר' שלמה קרליבך, מתגלה שיר חדש - ישן שנגנז בעליית הגג בביתה של היוצרת ומנציחת השואה סיסיליה מרגוליס (סינגלים וקליפים)
לייזר ברוק ויונתן שטרן בקליפ ווקאלי: "אמר רבי אלעזר"לייזר ברוק ויונתן שטרן בקליפ ווקאלי: "אמר רבי אלעזר"נתנאל לייפר19
החזן לייזר ברוק מלווה באמן האקאפלה יונתן שטרן מבצעים את היצירה של החזן מוישה אוישר. עיבוד, קולות, הפקה מוסיקלית ועריכה: יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
עודד מנשרי בשיר שמספר על ניצול השואהעודד מנשרי בשיר שמספר על ניצול השואהנתנאל לייפר2
"מזל וחוצפה" הוא שיר שכתב והלחין עודד מנשרי מתוך אלבומו החדש, על פי סיפורו של הנס קאהן ז"ל שעבר את השואה וכתב ספר על הרפתקאותיו באותו השם (סינגלים)
קל מלא רחמים: שי אברמסון ומקהלת הרבנות הצבאיתקל מלא רחמים: שי אברמסון ומקהלת הרבנות הצבאיתנתנאל לייפר6
החזן הצבאי, שי אברמסון, מלווה במקהלת הרבנות הצבאית בניצוחו של אופיר סובול, מבצעים את תפילת 'קל מלא רחמים' לזכר קדושי השואה בלחנו המרגש של משה שטרן (חזנות)
אברמל'ע בסינגל ווקאלי מקורי חדש: "בלבנו נחקק"אברמל'ע בסינגל ווקאלי מקורי חדש: "בלבנו נחקק"נתנאל לייפר4
אברמל'ע שולמן, אברך צעיר, בסינגל ביכורים שכתב והלחין בעצמו במיוחד לכבוד גיבורי השואה. על ההפקה אחראי אחיו, הזמר והיוצר עמנואל שולמן. עיבוד ווקאלי: אפרים פוטולסקי (סינגלים)
יוסף חורי ואייל טויטו בגרסה ווקאלית: יד בידיוסף חורי ואייל טויטו בגרסה ווקאלית: יד בידיאיר טוקר2
הזמרים יוסף חורי ואייל טויטו מחדשים את הדואט הישן שלהם "יד ביד" והפעם בגרסה ווקאלית המתאימה לימי ספירת העומר. יוסף חורי כתב והלחין (סינגלים וקליפים)
ישראל סוסנה מחדש בווקאלי את הלהיט של פרחי מיאמיישראל סוסנה מחדש בווקאלי את הלהיט של פרחי מיאמינתנאל לייפר11
המעבד ישראל סוסנה החליט בתור ניסוי ביתי להקליט גרסה ווקאלית ללהיט של פרחי מיאמי בלחנו של ירחמיאל ביגון "נקדש", הניסוי הפך לבסוף לגרסה מושקעת כולה בביצועו של סוסנה (סינגלים)
דודי פרישמן בגרסה ווקאלית לשירו המרגשדודי פרישמן בגרסה ווקאלית לשירו המרגשנתנאל לייפר6
לקראת יום השואה, הזמר והיוצר דודי פרישמן בגרסה ווקאלית לשיר שכתב והלחין בהשראת סיפורו של הגיבן הקדוש על רבי קלמן מפיאסצ'נה. העיבוד הווקאלי החדש של אמן האקאפלה יונתן שטרן (סינגלים)
יעקב מרקוביץ' בסינגל ווקאלי ליום השואהיעקב מרקוביץ' בסינגל ווקאלי ליום השואהיאיר טוקר8
הזמר יעקב מרקוביץ' בביצוע ווקאלי במיוחד ליום השואה - שירו המרגש של המלחין האגדי אייבי רוטנברג "זיכרונות". על העיבוד הווקאלי החדש אחראי הלל קפניק (סינגלים וקליפים)
ברק כהן בסינגל חדש למצב: 'מחכה לשכינה'ברק כהן בסינגל חדש למצב: 'מחכה לשכינה'נתנאל לייפר1
הזמר ויוצר הרגאיי, ברק כהן בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו לאור המצב והתקופה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי נדב ביטון (סינגלים וקליפים)
להקת 'סולפארם' בסינגל קליפ חדש: "הכל"להקת 'סולפארם' בסינגל קליפ חדש: "הכל"נתנאל לייפר4
להקת סולפארם מארה"ב בסינגל קליפ חדש "הכל בידי שמים" שהולחן צולם והוקלט במיוחד לימי הקורונה, עם הסולן נח סלומון, וזוכה פרס הגראמי, סי לנזבאום (סינגלים וקליפים)
להקת 'תראפיה' בביצוע ווקאלי חדש: בכוונה פשוטהלהקת 'תראפיה' בביצוע ווקאלי חדש: בכוונה פשוטהנתנאל לייפר7
להקת 'תראפיה' בגרסה ווקאלית לסינגל האחרון שלהם בו הם מארחים את אייל עובד. המילים והלחן של נתנאל עמר ושי גז. הפקה מוזיקלית: שי גז (סינגלים וקליפים)
מאיר גרין בגרסה ווקאלית לשירו: עוד אבינו חימאיר גרין בגרסה ווקאלית לשירו: עוד אבינו חינתנאל לייפר35
הזמר והיוצר מאיר גרין בביצוע ווקאלי חדש לשירו "עוד אבינו חי" אותו כתב והלחין בעצמו. עיבוד ווקאלי: חיים פלאם (סינגלים וקליפים)
שלום ברנהולץ בגרסה ווקאלית: 'אתה קרוב'שלום ברנהולץ בגרסה ווקאלית: 'אתה קרוב'נתנאל לייפר7
הזמר שלום ברנהולץ בגרסה ווקאלית לסינגל שלו. המילים של אלחנן אלחדד, שלום ברנהולץ. הלחן: אלחנן אלחדד. עיבוד קולי וקולות: אמן האקאפלה יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
מאיר חג'בי מחדש בווקאלי את הלהיט של ריבומאיר חג'בי מחדש בווקאלי את הלהיט של ריבונתנאל לייפר57
הזמר והיוצר מאיר חג'בי, בגרסה ווקאלית לימי ספירת העומר של להיט הקורונה של ישי ריבו "כתר מלוכה". חג'בי אחראי גם להפקה המוזיקלית של הגרסה החדשה (סינגלים וקליפים)
גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלי לשירו 'רפאני'גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלי לשירו 'רפאני'נתנאל לייפר5
הזמר גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלי לסינגל קליפ שלו שיצא באווירת התפשטות נגיף הקורונה. הלחן של ישראל וילר כשההפקה הווקאלית של פוטולסקי עצמו (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי מבצע "נחכה לך" בגרסה הווקאליתאודי דמארי מבצע "נחכה לך" בגרסה הווקאליתנתנאל לייפר19
הזמר והיוצר אודי דמארי מבצע ווקאלית את הלהיט של ישי ריבו ונתן גושן - "נחכה לך". דמארי אחראי לעיבוד הווקאלי שהוקלט במיוחד לימי הספירה בהם נוהגים רבים לא לשמוע מוזיקה (סינגלים)
יונתן רזאל מהאולפן הביתי: "אפוקליפסה"יונתן רזאל מהאולפן הביתי: "אפוקליפסה"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר יונתן רזאל בשיר חדש אותו הוא מבצע בלייב מהאולפן הביתי לחן חדש שלו לדברי הרמב"ם על אחרית הימים • צפו בביצוע (סינגלים וקליפים)
מאור פרג בסינגל חדש: "מעל גגות הבתים"מאור פרג בסינגל חדש: "מעל גגות הבתים"יאיר טוקר1
מילים ולחן: הזמר והיוצר מאור פרג בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו. עיבוד והפקה מוזיקלית: עידן אמסלם (סינגלים וקליפים)
חיים דוד ברסון בסינגל חדש: YOUR VOICEחיים דוד ברסון בסינגל חדש: YOUR VOICEיאיר טוקר1
בתקופה זו של בידוד, הזמר חיים דוד ברסון בשיר חדש עם מסר חסידי על הפסוק הַרְאִינִי אֶת מַרְאַיִךְ הַשְׁמִיעִינִי אֶת קוֹלֵךְ כִּי קוֹלֵךְ עָרֵב וּמַרְאֵיךְ נָאוֶה, אותו הלחין משה לקס ועיבד צבי בלומנפלד (מוזיקה)
"אל נא רפא נה לה": שוואקי  בביצוע מצמרר"אל נא רפא נה לה": שוואקי בביצוע מצמררכיכר השבת10
במופע בהיכל נוקיה ת"א 2013, אירחו יעקב שוואקי והתזמורת הסימפונית בניצוחו של יוחי בריסקמן, את החזן הראשי לצה"ל שי אברמסון לשיר "רפואה" שהלחין ברוך לוין • צפו (מוזיקה)
אא דויטש ודור אסרף במחרוזת פסח • האזינואא דויטש ודור אסרף במחרוזת פסח • האזינויאיר טוקר9
הקלידן אא דויטש, מתחרה תכנית הקלידנים, בשילוב עם הנשפן המוערך דור אסרף במחרוזת שירי פסח מלאת קצב וביצועים ווירטואוזיים (סינגלים וקליפים)
שידור חוזר: יעקב שוואקי במופע ביתי מרגששידור חוזר: יעקב שוואקי במופע ביתי מרגשכיכר השבת17
כוכב הזמר היהודי, יעקב שוואקי, ערך אמש בביתו שבניו ג'רזי מופע ביתי אליו התחברו עשרות אלפים מכל העולם. גולשי 'כיכר' יכולים כעת לצפות בשידור החוזר (חדשות המוזיקה)
אריאל קנדאבי בסינגל קליפ: "נכד של סבא"אריאל קנדאבי בסינגל קליפ: "נכד של סבא"נתנאל לייפר19
לאחר ליל הסדר שעשה בביתו עם ילדיו החליט הזמר והיוצר אריאל קנדאבי ליצור שיר להוריו. המילים של כפיר אלקר, לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: אריאל קנדאבי (סינגלים וקליפים)
אריק שחר וחברים: 'כל העולם כולו' גרסת הג'אזאריק שחר וחברים: 'כל העולם כולו' גרסת הג'אזנתנאל לייפר9
נגן הגיטרות, הזמר והיוצר אריק שחר וחבריו המתופף שי מיארה והנשפן דור אסרף, בגרסת ג'אז ייחודית ללהיט האלמוותי של ר' ברוך צ'ייט - "כל העולם כולו" (קליפים)
משה זרצקי בסינגל חדש: "מי האיש"משה זרצקי בסינגל חדש: "מי האיש"כיכר השבת
הזמר והיוצר משה זרצקי בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו - "מי האיש". את השיר הוא מקדיש לעילוי נשמת הראשל"צ הרב אליהו בקשי דורון זצ"ל. הפקה מוזיקלית: מונה רוזנבלום (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50