מרדכי סובול  סובול  ישי ריבו  קרלין
דייויד טויב בברכת שנה טובה מוזיקליתדייויד טויב בברכת שנה טובה מוזיקליתיאיר טוקר9
הזמר היוצר והמפיק דייויד טויב בברכת שנה טובה מוזיקלית אותה כתב הלחין עיבד וגם ביצע לצד כמה מוזיקאים חברים. צפו בביצוע (סינגלים וקליפים)
אילן דמרי ונושאי הכלים מבצעים: "רחמנא"אילן דמרי ונושאי הכלים מבצעים: "רחמנא"יאיר טוקר
לקראת ראש השנה, להקת החתונות 'נושאי הכלים' עם הזמר אילן דמרי והפייטן אחיעד חודפי, משלבים בין פיוט הסליחות המזרחי לבין הניגון החב"די הידוע (סינגלים וקליפים)
אלבום חדש למלחין ר' יוסף לוונבראון: "ליבי"אלבום חדש למלחין ר' יוסף לוונבראון: "ליבי"יאיר טוקר
המלחין ר' יוסף לוונבראון גייס לשירת 16 הרצועות את הזמרים אלי שלום וחיים מרדכי. על העיבודים אחראי משה סיגל. האזינו לשיר "אילו פינו" מתוך האלבום "ליבי - הלב הנוסף שלי" (סינגלים וקליפים)
"הנחמנים" משיקים אלבום לקראת אומן"הנחמנים" משיקים אלבום לקראת אומןיאיר טוקר1
האלבום מכיל חמש-עשרה רצועות של להיטים חדשים ומקוריים לצד חידושים ללהיטים מוכרים בגרסאות גלאט-כושר מיוחדות בביצוע מיטב האמנים והיוצרים מהמגזר הכללי ומהמגזר הדתי-חרדי. על ההפקה הצמד s'D.J אלון דניאל (סינגלים)
מיכה גמרמן בסינגל חדש: מחר יהיה האות הזהמיכה גמרמן בסינגל חדש: מחר יהיה האות הזהנתנאל לייפר1
הזמר הברזילאי מיכה גמרמן מארח את המלחין אלי שוואב בסינגל חדש לקראת השנה החדשה. שוואב אחראי ללחן ולמילים שהתווספו. עיבוד: דני גרוס (סינגלים וקליפים)
חיים ישראל ויואלי קליין בסינגל חדש  • האזינוחיים ישראל ויואלי קליין בסינגל חדש • האזינונתנאל לייפר11
חיים ישראל ויואלי קליין בשיתוף פעולה מרגש ויוצא דופן לתפילתו של "סנגורם של ישראל" רבי לוי יצחק מברדיטשוב זצוק"ל. מילות השיר "תקע בשופר" תורגמו ללשון הקודש. הלחן נכתב על ידי שייע גרוס והערשי וינברגר על קברו של רבי לוי יצחק מבריטשוב. הפקה מוזיקלית של אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
בוצר ויאיר לוי בסינגל קליפ חדש: ממדבר מתנהבוצר ויאיר לוי בסינגל קליפ חדש: ממדבר מתנהנתנאל לייפר10
הזמר והיוצר יאיר לוי המתקרב ליהדות בסינגל חדש בו הוא מארח את הזמר והיוצר בוצר לדואט למילותיו של הראי"ה קוק. על הלחן אחראי עודד ברוכין והעיבוד של יאיר לוי (סינגלים)
שחר בלומנטל בסינגל חדש: למצוא את הירחשחר בלומנטל בסינגל חדש: למצוא את הירחנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שחר בלומנטל עם סינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו כשהוא מפיק אותו מוזיקלית לצד שותפו המוזיקלי לשעבר איציק אזולאי (סינגלים וקליפים)
מרדכי אזולאי "רוצה להידלק על אבא"מרדכי אזולאי "רוצה להידלק על אבא"יאיר טוקר9
"לפיד שדולק" הוא סינגל הבכורה לזמר והיוצר הצעיר מרדכי אזולאי. שיר שנכתב באומן ועוסק בהתקרבות לבורא עולם לא משנה מי אתה ולאיזה ציבור אתה משתייך. על העיבוד אחראי אביו יצחק אזולאי (סינגלים)
יעקב שוואקי וקובי פרץ בדואט: ואפילו בהסתרהיעקב שוואקי וקובי פרץ בדואט: ואפילו בהסתרהנתנאל לייפר16
הזמר המצליח יעקב שוואקי בדואט עם הזמר המזרחי קובי פרץ ביצוע משותף ללהיט "ואפילו בהסתרה" בלחנו של שעיה גרוס שבוצע במקור על ידי יואלי קליין. עיבוד: אלי קשת (סינגלים)
לראשונה בהיסטוריה: ימים נוראים 'נוסח חברון'לראשונה בהיסטוריה: ימים נוראים 'נוסח חברון'יאיר טוקר20
הזמר קובי גרינבוים ותזמורת מורחבת מבצעים יחד מחרוזת ייחודית המשלבת את מיטב קטעי התפילה מכבשונה של ישיבת חברון והיכלו של בעל התפילה ר' שלום שבדרון (קליפים)
מנחם ויינשטיין ושייע ברנשטיין ב"תפילה האחרונה"מנחם ויינשטיין ושייע ברנשטיין ב"תפילה האחרונה"נתנאל לייפר2
הזמר מנחם ויינשטיין בשיתוף פעולה עם שייע ברנשטיין בסינגל חדש. על הלחן והמילים אחראי ויינשטיין עצמו על ההפקה המוזיקלית אחראי שייע ברנשטיין (סינגלים וקליפים)
'ישראל בלבבות' - אמני FDD בקליפ לשנה החדשה'ישראל בלבבות' - אמני FDD בקליפ לשנה החדשהנתנאל לייפר36
אמני משרד ההפקות FDD פרודקשיין של דוד פדידה, התאספו לכבוד השנה החדשה לצילום קליפ לשיר מיוחד שנכתב לכבוד ארץ ישראל. הפקה מוזיקלית: אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
מני הולנדר בסינגל לזכר חברו: רפאנו השםמני הולנדר בסינגל לזכר חברו: רפאנו השםיאיר טוקר10
הזמר מני הולנדר בסינגל בכורה אותו כתב והלחין לזכר חברו בן ציון ישי נולמן ז"ל. על ההפקה המוזיקלית אחראים צבי מילר ודודי רוט (סינגלים וקליפים)
שוכי גולדשטיין, קולות והרשי סגל - בראש השנהשוכי גולדשטיין, קולות והרשי סגל - בראש השנהיאיר טוקר
השיר שבוצע במקור ע"י MBD עכשיו בביצוע סוחף של הזמר שוכי גולדשטיין מלווה בתזמורתו של הרשי סגל ומקהלת קולות מתוך חתונה לייב (סינגלים וקליפים)
שלומי קאופמן מבצע את הלהיט של מ.ב.דשלומי קאופמן מבצע את הלהיט של מ.ב.דיאיר טוקר
הזמר שלומי קאופמן בביצוע ווקאלי ייחודי ללהיט הוותיק בלחנו מרדכי בן דוד מהאלבום "ירושלים לא למכירה". על העיבוד הווקאלי אחראי מורדי וויינשטיין חבר להקת SIX13 (סינגלים)
מקהלת קרית נוער בקליפ המסורתי: יעשה שלוםמקהלת קרית נוער בקליפ המסורתי: יעשה שלוםיאיר טוקר3
מקהלת קרית נוער בקליפ לראש השנה תשע"ט. מידי שנה מוציאה הלהקה קליפ לקראת השנה החדשה בעיבודו וניצוחו של ניר כהן והפעם לשיר בלחנה של נורית הירש (קליפים)
מאט דאב ו"סולג'ה" בסינגל חדש - "שמחה"מאט דאב ו"סולג'ה" בסינגל חדש - "שמחה"יאיר טוקר9
הדי ג'יי מאט דאב מארח את הראפר 'סולג'ה' לשיר אותו כתב עם מיטצ' לוי בהשראת שירו הידוע של ר' יוסף שור ולהקת ישיבת התפוצות "עבדו את השם בשמחה" (סינגלים וקליפים)
בנימין דנישמן בסינגל קליפ לקראת אומןבנימין דנישמן בסינגל קליפ לקראת אומןיאיר טוקר
הזמר והבדחן בנימין דנישמן, בסינגל קליפ חדש לקראת הנסיעה לאומן בראש השנה מתוך אוסף "נ נח" "רמזור אדום". על הרמיקס אחראי דרור דנישמן (סינגלים וקליפים)
אסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש - 'עד אליך'אסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש - 'עד אליך'נתנאל לייפר1
סינגל חדש לקראת הימים הנוראים אותו כתב הלחין עיבד וגם ניגן בעצמו הזמר והיוצר אסף שלום ליבוביץ'. אלבום הבכורה שלו "מפגש הנשמות" יצא לפני כ-9 שנים (סינגלים וקליפים)
אהרן קליין והילד שלוימי הרצל בסינגל חדשאהרן קליין והילד שלוימי הרצל בסינגל חדשיאיר טוקר2
הזמר אהרן קליין ממונטריאול הלחין שיר חדש לקראת הימים הנוראים כשאליו מצטרף ילד הפלא שלומי הרצל. על העיבוד המוזיקלי אחראי אנשי אקשטיין (סינגלים וקליפים)
דני פלאם תוקע "רפאני השם" • צפו בקליפדני פלאם תוקע "רפאני השם" • צפו בקליפיאיר טוקר5
המוזיקאי הנשפן דני פלאם מבצע את הלהיט של יוסי גרין "רפאיני השם" באמצעות השופר ובליווי אברימי גורארי וחבורת מנגני השבת שלו שמנגנת מידי יום ו' ברחובות ניו יורק (קליפים)
"פתח לנו שער": שלמה כהן ו'רננו חסידים'"פתח לנו שער": שלמה כהן ו'רננו חסידים'נתנאל לייפר1
קאמבק מפואר: אחרי שנים חוזר שלמה כהן ומבצע לחן חדש ומרגש במיוחד של המלחין האגדי ר' חיים בנט. השיר מבוצע עם מקהלת הילדים של ר' חיים בנט 'רננו חסידים' ובעיבודו של איתן פרישברג (סינגלים)
מרטין וידרקר מארח את החזן יעקב רוזנפלד: ושמרומרטין וידרקר מארח את החזן יעקב רוזנפלד: ושמרויאיר טוקר3
רגע לפני השנה החדשה ועם בואה של השבת האחרונה לשנת תשע"ח מגיש המלחין המאיר מרטין וידרקר את "ושמרו" מתוך האלבום הראשון שיצא בסדרת 'שבת המלכה' בעיבודו של מנחם בריסטובסקי (קליפים)
חיים איפרגן בסינגל קליפ חדש - "אבא"חיים איפרגן בסינגל קליפ חדש - "אבא"נתנאל לייפר9
הזמר חיים איפרגן בסינגל קליפ אותו כתב הלחין וגם עיבד בעצמו שיר תפילה והתקרבות לבורא עולם לקראת השנה החדשה (סינגלים וקליפים)
יונתן שטרן ולייזר ברוק מבצעים: אבינו מלכנויונתן שטרן ולייזר ברוק מבצעים: אבינו מלכנויאיר טוקר20
הזמר והיוצר הווקאלי יונתן שטרן בשיתוף עם החזן לייזר ברוק בביצוע מחודש לשיר "אבינו מלכנו" בלחנו הנודע של מקס ינובסקי. עיבוד יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49