מאיר גרין  ישי ריבו  מלך..  חתונה
מוטי אילאוויטש משיק אלבום שני • האזינומוטי אילאוויטש משיק אלבום שני • האזינויאיר טוקר2
הזמר והיוצר מוטי אילאוויטש, משיק את אלבומו השני - "תשע"ח". באלבום 10 רצועות אותן כתב הלחין ואף עיבד בעצמו. האזינו לתקציר האלבום ולשיר "משה" (סינגלים)
בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בשיר חדש: "די ניגון"בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בשיר חדש: "די ניגון"כיכר השבת
שירו החדש של בעל המנגן הרב שלמה טויסיג – "די ניגון". ניגון באווירת קומזיץ חסידי שייטיב לבטא את רחשי התודה של כל יהודי באשר הוא לקדוש ברוך הוא • האזינו (מוזיקה)
אוהד מושקוביץ בסינגל חדש - "לבדו"אוהד מושקוביץ בסינגל חדש - "לבדו"נתנאל לייפר14
הזמר החסידי אוהד מושקוביץ בסינגל קיצי חדש מתוך אלבומו השישי שיצא בקרוב. על השיר אחראים החל משלב הלחן ועד לעיבודים המוזיקליים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
אברהם חיים גרין, שירה ומונה רוזנבלום • צפואברהם חיים גרין, שירה ומונה רוזנבלום • צפויאיר טוקר9
ילד הפלא אברהם חיים גרין בהופעתו האחרונה בניצוחו ועיבודו של מונה רוזנבלום מלווה בתזמורת פריילאך המורחבת ובמקהלת שירה מבצע את יצירתו של ירחמיאל ביגון (קליפים)
חיים שלמה מאייעס בקאבר חדש - רק התורהחיים שלמה מאייעס בקאבר חדש - רק התורהיאיר טוקר15
שיר בביצוע רגוע ומרגש של הזמר חיים שלמה מאייעס לכבוד חג השבועות הבעל״ט. על הלחן והעיבוד המוזיקלי אחראי אלי קליין השיר בוצע במקור על ידי מוטי שטיינמץ (סינגלים וקליפים)
יובל אסרף בסינגל שני - "אני"יובל אסרף בסינגל שני - "אני"יאיר טוקר9
יובל אסרף בן ה-18, בסינגל שני אותו כתב והלחין בעצמו וגם ניגן על הפסנתר. השיר עוסק באבדן האני הפנימי ובחיפוש העצמי. על ההפקה המוזיקלית הופקד נדב פרסר (סינגלים)
מחרוזת ירושלים עם מיטב אמני FDD • צפומחרוזת ירושלים עם מיטב אמני FDD • צפויאיר טוקר8
אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, להקת קינדרלעך ועוזיה צדוק במחרוזת להיטים שכולה כבוד לירושלים עיר הקודש. מתוך המופע הגדול בניו יורק ובליווי תזמורת מורחבת • צפו (קליפים)
הזמר 'נחת' בסינגל חדש - "קסם באוויר"הזמר 'נחת' בסינגל חדש - "קסם באוויר"יאיר טוקר1
הזמר 'נחת' מארה"ב בסינגל חדש עם מילותיה של מירי ישראלי ובעיבודו הבועט של שרולי ברונכר ללחן לועזי מפורסם (סינגלים וקליפים)
עידן יצחקיאן בסינגל חדש לכבוד ירושליםעידן יצחקיאן בסינגל חדש לכבוד ירושליםיאיר טוקר1
הזמר עידן יצחקיאן בסינגל חדש לכבוד יום ירושלים. על המילים אחראי אבינדב חזן. הלחן של הרב יואב מלכא ואילו העיבוד וההפקה מוזיקלית של המעבד ראובן חיון (סינגלים)
עודד דוד בסינגל קליפ שני - "בראשית" • צפועודד דוד בסינגל קליפ שני - "בראשית" • צפונתנאל לייפר1
הזמר והיוצר עודד דוד בסינגל חדש מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו. על העיבוד הופקד ערן יהושע ואילו הקליפ המצורף צולם במרקש שבמרוקו (סינגלים וקליפים)
אבי אילסון מקפיץ בסינגל חדש - "אשריך"אבי אילסון מקפיץ בסינגל חדש - "אשריך"יאיר טוקר14
הזמר החסידי אבי אילסון, בסינגל שני קצבי מתוך אלבום הבכורה שלו, בלחנו של אלי קליין ובעיבוד הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
שי אברמסון ולהקת y-studs: "הנני כאן"שי אברמסון ולהקת y-studs: "הנני כאן"נתנאל לייפר7
הזמר והחזן שי אברמסון מלווה במקהלת הווקאל מארה"ב - Y-studs לכבוד יום ירושלים מבצע את שירו של יהורם גאון. מילים: חיים חפר, לחן: דובי זלצר. עיבוד מחודש: ד"ר תהילה אברמוביץ' סעדיה (סינגלים וקליפים)
חגי ימיני בסינגל חדש לכבודה של ירושליםחגי ימיני בסינגל חדש לכבודה של ירושליםנתנאל לייפר1
יום ירושלים כבר כאן, והזמר חגי ימיני משורר לכבודה של עיר הבירה ו"לתפארת ירושלים". על הלחן אחראי ישראל שטרן ואילו על העיבוד המוזיקלי אחראי ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
קובי גרינבוים ויהודה גלילי בקליפ חדש • צפוקובי גרינבוים ויהודה גלילי בקליפ חדש • צפויאיר טוקר9
הזמר קובי גרינבוים בביצוע לייב עם תזמורת מורחבת בניצוחו של המעבד יהודה גלילי מבצע את שירו "המגיד" (סינגלים וקליפים)
ה'מכביטס' ו'שלוק-רוק' בשיר ליום ירושליםה'מכביטס' ו'שלוק-רוק' בשיר ליום ירושליםנתנאל לייפר1
להקת הווקאל המצליחה מארה"ב יחד עם להקת שלוק-רוק של לני סולומון בסינגל חדש לכבוד יום ירושלים "שיר המעלות". גרסת כיסוי לזמר היהודי בילי ג'ואל (סינגלים וקליפים)
שמואל יונה בסינגל חדש - "הגוון השחור"שמואל יונה בסינגל חדש - "הגוון השחור"נתנאל לייפר6
הזמר והיוצר שמואל יונה בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו. על ההפקה והעיבוד המוזיקלי שמואל יונה והגיטריסט אריק שחר (סינגלים וקליפים)
'זעקתי' - אלבום הבכורה למוטי רוטמן • צפו'זעקתי' - אלבום הבכורה למוטי רוטמן • צפויאיר טוקר20
הזמר מוטי רוטמן, זוכה 'הקול הבא' בעונה הראשונה, משיק סוף סוף את אלבום הבכורה שלו בהשתתפות מיטב המלחינים ובעיבודו של יהושע פריד. צפו בתקציר שירי האלבום (סינגלים)
שיר לבירה: ה'קינדרלעך' וטראמפ שרים לי-םשיר לבירה: ה'קינדרלעך' וטראמפ שרים לי-םכיכר השבת6
'קינדרלעך', להקת הילדים של ישראל בסינגל חדש לרגל יום ירושלים, ואפילו הנשיא טראמפ קפץ להופעת אורח בקליפ המיוחד – צפו (מוזיקה)
שנה חלפה: קליפ מרגש לזכרו של אפי גדסישנה חלפה: קליפ מרגש לזכרו של אפי גדסייאיר טוקר26
לפני שנה נהרג מתנדב איחוד הצלה, אפי גדסי ז"ל כשהיה בדרכו להתנדבות. חבריו מאיר חג'בי ויהודה מזרחי מבצעים שיר מרגש לזכרו. חג'בי אחראי למילים וללחן. עיבוד, תזמור והפקה מוסיקלית: מאיר חג'בי, דוד טובי ומנחם מוניס (סינגלים)
עמירן דביר והאחים גת מבצעים: אחרי 20 שנהעמירן דביר והאחים גת מבצעים: אחרי 20 שנהנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עמירן דביר מארח את האחים גת במופע שלו בזאפא ירושלים עם שירו של המלחין שמוליק קראוס "אחרי 20 שנה, צפו בביצוע המרגש בשלוש קולות (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי בסינגל חדש - כינורו של ילדאודי דמארי בסינגל חדש - כינורו של ילדיאיר טוקר6
הזמר והיוצר אודי דמארי בסינגל חדש אותו כתב איתמר כהן והלחין ועיבד דמארי בעצמו. בשנים האחרונות עובד דמארי עם מיטב האמנים כאברהם פריד ויעקב שוואקי (סינגלים וקליפים)
נתנאל ישראל מבצע מחדש - "ישימך"נתנאל ישראל מבצע מחדש - "ישימך"יאיר טוקר9
הזמר נתנאל ישראל בביצוע מרגש ללהיט הגדול של אברהם פריד ויוסי גרין - "ישימך אלוקים". על העיבוד המוזיקלי המחודש אחראי המעבד עדי נתנאלי (סינגלים וקליפים)
משה טבקולי בסינגל בכורה - בין כה וכהמשה טבקולי בסינגל בכורה - בין כה וכהנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר משה טבקולי בסינגל בכורה פאנקי וקופצני על תפקידנו בעולם, אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד המוכשר ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
נפתלי קמפה בסינגל חדש - בעבור אבותינונפתלי קמפה בסינגל חדש - בעבור אבותינונתנאל לייפר11
הזמר והיוצר נפתלי קמפה בסינגל חדש אותו הלחין יחד עם המלחין והמעבד אלי קליין כשאל מלאכת העיבוד הצטרף גם השותף איצי ברי. השיר יוצא לכבוד חג השבועות (סינגלים)
עובדיה חממה ואילן דמרי - תפילה לשלום ירושליםעובדיה חממה ואילן דמרי - תפילה לשלום ירושליםנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר עובדיה חממה מארח את הזמר והיוצר אילן דמרי ללחן חדש ומרגש למילות התפילה של הרב שאר ישוב הכהן על ירושלים לקראת יום ירושלים (סינגלים וקליפים)
חיים ישראל בסינגל חדש - "ואחרי הכל"חיים ישראל בסינגל חדש - "ואחרי הכל"יאיר טוקר22
הזמר חיים ישראל בסינגל שישי מתוך אלבום חדש (ה-15 !!) שצפוי לצאת במהלך הקיץ הקרוב. השיר שנכתב על ידי רמי לב והולחן על ידי ערן כרמי ,מבטא את הקשר הרוחני העמוק בין הלך חייו של הזמר שמשמיע את שירו ואת אמונתו (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49