גדי פיינגולד ושולי רנד: "הביאו את המלכה"גדי פיינגולד ושולי רנד: "הביאו את המלכה"נתנאל לייפר9
סינגל קליפ אנימציה נוסף מתוך הפרויקט המושקע של גדי פיינגולד "אבידת בת מלך", כשהפעם הוא מארח את שולי רנד. מילים ולחן: גדי פיינגולד ורן תדהר. עיבוד והפקה מוסיקלית: גדי פיינגולד (קליפים)
חילי גנעוד בסינגל חדש: "יש לו תכנית"חילי גנעוד בסינגל חדש: "יש לו תכנית"יאיר טוקר
הזמר החסידי חילי גענוד, בסינגל חדש על המצב אותו כתב והלחין בעבורו המפיק שלו מוטי גנץ שהפעם אחראי גם על ההפקה והעיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)
להקת Six13 בקליפ הפסח המסורתי • צפולהקת Six13 בקליפ הפסח המסורתי • צפונתנאל לייפר2
באווירת הנגיף הקשה, מוציאה להקת הווקאל המצליחה מארה"ב את קליפ הפסח המסורתי "והיא שעמדה". הלחן של חברי הלהקה: ג'ייקוב ספדרו וקרייג רסמוביץ'. מילים ועיבודים: מנהל הלהקה, מייק בוקסר (קליפים)
ירחמיאל ביגון בסינגל חדש: 'השם הגן עלינו'ירחמיאל ביגון בסינגל חדש: 'השם הגן עלינו'נתנאל לייפר
היוצר ומנצח מקהלת הילדים המפורסמת פרחי מיאמי, ירחמיאל ביגון, בסינגל חדש אותו כתב והלחין וגם ביצע בעצמו לרגל המצב הקשה בשל מחלת הקורונה (סינגלים וקליפים)
מוישי שוורץ בסינגל חדש לחג הפסח: "דיינו"מוישי שוורץ בסינגל חדש לחג הפסח: "דיינו"יאיר טוקר
הזמר והיוצר מוישי שוורץ בסינגל חדש אותו הלחין לקראת חג הפסח. המילים באידיש של ליפא שמלצער ואילו העיבוד המוזיקלי של אפרים ברקוביץ' (סינגלים וקליפים)
שמואלי אונגר והרשי ויינברגר בקליפ: "הלילה הזה"שמואלי אונגר והרשי ויינברגר בקליפ: "הלילה הזה"נתנאל לייפר3
סינגל קליפ חדש ומרגש בביצועם של הזמר החסידי שמואלי אונגר ומלחין השיר הרשי ויינברגר. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי נפתלי שניצלער (סינגלים וקליפים)
ליאור אלמליח, מיכאל פרץ ואוריאל שי מארחים פייטניםליאור אלמליח, מיכאל פרץ ואוריאל שי מארחים פייטניםנתנאל לייפר2
הפייטנים ליאור אלמליח ומיכאל פרץ משיקים סינגל נוסף מתוך הפרויקט "פיוט ישראלי" והפעם בגרסת ה"זום" המתאים לימים אלו. על העיבוד וההפקה המוסיקאלית: ציקי זנתי (סינגלים)
מוטי אילוביץ בסינגל קליפ חדש: "ונצעק"מוטי אילוביץ בסינגל קליפ חדש: "ונצעק"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר מוטי אילוביץ' בסינגל חדש אותו כתב והלחין לאור מגפת הקורונה שמכה בקהילות היהודיות ברחבי העולם. על העיבוד המוזיקלי אחראי הרשי פבל (סינגלים וקליפים)
בן קליין בסינגל חדש: "רפואה שלמה"בן קליין בסינגל חדש: "רפואה שלמה"יאיר טוקר
הזמר והיוצר בן קליין בסינגל חדש המתאים במיוחד לימים אלו, אותו הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
'אנסמבל חיבה' מבצעים: "דרור יקרא"'אנסמבל חיבה' מבצעים: "דרור יקרא"נתנאל לייפר1
'אנסמבל חיבה' מבצעים מתוך פרויקט 'חיבת הפיוט' את פיוטו האהוב של רבי דונש בן לברט "דרור יקרא". מנהל מוזיקלי וסולן: עוזיאל סבתו (סינגלים וקליפים)
להקת היום השמיני בסינגל קליפ: אלקא דמאיר עננילהקת היום השמיני בסינגל קליפ: אלקא דמאיר עננינתנאל לייפר9
להקת 'היום השמיני' של האחים שמואל ובנצי מרכוס בסינגל קליפ חדש שנכתב במיוחד לימים מורכבים אלו - "אלקא דמאיר ענני". הלחן והמילים של שמואל, ההפקה של בנצי (קליפים)
הראפר החרדי שלמה רג'ה באלבום בכורההראפר החרדי שלמה רג'ה באלבום בכורהנתנאל לייפר14
הראפר החרדי שלמה רג'ה, משיק את אלבום הבכורה שלו אחרי כשלוש שנים של סינגלים שזכו לעניין רב ולהשמעות בכלי התקשורת השונים. האזינו לשיר "ברוך השם" (סינגלים)
אורן צור בסינגל חדש: "מדיטציה"אורן צור בסינגל חדש: "מדיטציה"נתנאל לייפר3
הכנר היוצר אורן צור בסינגל חדש אותו כתב והלחין בימי הבידוד, באולפנו אותו הוא מכנה "מערת ההכפלה". צור שמלווה את מיטב האמנים הוציא בעבר אלבום משיריו (סינגלים)
'שיר למען השבת' ב'מכתב אהבה לחילוני''שיר למען השבת' ב'מכתב אהבה לחילוני'נתנאל לייפר8
האמן האלמוני, המכנה את עצמו 'שיר למען השבת', בסינגל חדש אותו כתב הלחין וגם עיבד מוזיקלית בעיצומן של ימי הקורונה "שיר אהבה לחילוני" (סינגלים וקליפים)
שולי רנד מתארח בשיר חדש: התרת חלומותשולי רנד מתארח בשיר חדש: התרת חלומותנתנאל לייפר8
הזמר והיצר שולי רנד מתארח בפרויקט 'המשקפיים של נויפלד' בו התארח כבר ישי ריבו. המילים של משה קלוגהפט הלחן של שמוליק ורועי נויפלד שאחראים גם להפקה ולעיבוד (סינגלים)
אהרן רזאל בסינגל חדש: "ימי קורונה"אהרן רזאל בסינגל חדש: "ימי קורונה"נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר הפורה, אהרן רזאל, בסינגל חדש אותו כתב במיוחד ממחשבות שלו על התקופה בה אנו חיים. עיבוד והפקה מוסיקלית: אהרן רזאל ואלון ליאון הלל (סינגלים וקליפים)
משה זרצקי בסינגל ביכורים: "מזמור לתודה"משה זרצקי בסינגל ביכורים: "מזמור לתודה"נתנאל לייפר1
הזמר והחזן משה זרצקי משיק סינגל ביכורים אותו הלחין בעצמו - "מזמור לתודה". על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד חיים סיטון (סינגלים וקליפים)
אליעזר שוובר בסינגל חדש למצב: שומר ישראלאליעזר שוובר בסינגל חדש למצב: שומר ישראליאיר טוקר2
המלחין והיוצר אלעזר שוובר מגיב ל"מצב" בשיר ערגה חדש המלווה בקליפ עם קטעי ארכיון טריים, מהמגיפה המפילה חללים בקהילות היהודיות בעולם (סינגלים וקליפים)
איציק אורלב בסינגל קליפ: "חשבון החיים"איציק אורלב בסינגל קליפ: "חשבון החיים"נתנאל לייפר13
הזמר איציק אורלב בסינגל קליפ חדש אותו כתבה שחר הדר. הלחן של אלנתן שלום. הפקה ועיבוד מוזיקאלי: שניר מרקוס (סינגלים וקליפים)
ירון בר בסינגל חדש: "ללכת בדרך זה"ירון בר בסינגל חדש: "ללכת בדרך זה"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר ירון בר, סולן להקת 'להבה' בסינגל אישי מקורי חדש אותו הלחין בעצמו לפני כמה שנים למילותיו של רבי נתן מברסלב וכעת הוא חש שזה הזמן להוציאו לאור. עיבוד: דותן לב ארי (סינגלים)
מתי שריקי בסינגל קליפ חדש: "ובכל זאת"מתי שריקי בסינגל קליפ חדש: "ובכל זאת"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר מתי שריקי, בסינגל קליפ רגע לפני שאלבומו השני יוצא. שריקי כרגיל כתב והלחין כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית הוא חבר יחד עם נדב ביטון (סינגלים וקליפים)
אברהם פריד ויוסי גרין בשיר חדש לחג • צפואברהם פריד ויוסי גרין בשיר חדש לחג • צפונתנאל לייפר5
אמנם מדובר בגרסת קורונה רזה ובוסרית אבל כשגדול הזמר החסידי אברהם פריד חובר שוב למלחין האגדי יוסי גרין, זה בהחלט יום חג למוזיקה החסידית. צפו בשיר 'ויושע' (סינגלים)
נווה אגמון בקליפ חדש לשירו "סתרי וסוכתי"נווה אגמון בקליפ חדש לשירו "סתרי וסוכתי"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר נווה אגמון בקליפ חדש לשיר הבכורה שלו "סתרי וסוכתי" שמילותיו לקוחות מהפיוט "לך א-לי" של רבי אברהם אבן עזרא.הלחן של אגמון, עיבוד קובי אלקובי (קליפים)
עקיבא, נתן גושן ויונתן רזאל: 'והיא שעמדה'עקיבא, נתן גושן ויונתן רזאל: 'והיא שעמדה'נתנאל לייפר19
הזמר והיוצר 'עקיבא' אירח במופע האחרון שלו בתל אביב את נתן גושן ויונתן רזאל כשהשלושה מבצעים יחד את להיט הענק של רזאל "והיא שעמדה" כשרזאל על הפסנתר • צפו (קליפים)
אופיר סלומון מחדש את הלהיט: כשהלב בוכהאופיר סלומון מחדש את הלהיט: כשהלב בוכהיאיר טוקר6
הזמר אופיר סלומון מחדש את הלהיט שכתב יוסי גספן והלחין שמואל אלבז. על העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראי דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
זבולון נתנוב בשיר לכבוד "הרבי של כולם"זבולון נתנוב בשיר לכבוד "הרבי של כולם"יאיר טוקר24
הזמר החב"די, זבולון נתנוב, מבצע את השיר שנכתב על ידי רוחמה שטיינברגר ללחנו של בנצי שטיין "אבא" לכבוד יום הולדתו של הרבי (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49