נפתלי יס חושף לראשונה שיר של אביו ז"לנפתלי יס חושף לראשונה שיר של אביו ז"ליאיר טוקר1
הזמר והיוצר נפתלי (תלי) יס, חושף לרגל יום הזיכרון העשירי לפטירתו של אביו הזמר והיוצר משה יס ז"ל, שיר שאביו כתב והלחין, אך לא הוציא מעולם - "עולם של טוב". העיבוד של תלי יס, גיטרות: אריה קונסטלר (סינגלים)
'מוישל'ה' בסינגל קליפ חדש: "אליין"'מוישל'ה' בסינגל קליפ חדש: "אליין"כיכר השבת1
הזמר והיוצר מוישל'ה קליין בסינגל קליפ חדש "אליין" - "בודד" אותו כתב הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית (סינגלים וקליפים)
'אנרגיה' עם שמחה יעקבי ומקהלת לב במחרוזת'אנרגיה' עם שמחה יעקבי ומקהלת לב במחרוזתיאיר טוקר5
הזמר שמחה יעקבי מלווה במקהלת לב ותזמורת אנרג'י בניצוחו ועיבודו של הגיטריסט חיים בוקצ'ין במחרוזת ריקודים סוערת במיוחד עם מיטב הלהיטים מכל התקופות (סינגלים וקליפים)
דני פלגון מארח את יוני Z לדואט: "אשירה"דני פלגון מארח את יוני Z לדואט: "אשירה"יאיר טוקר6
הזמר דני פלגון מארח את הזמר יוני Z לדואט אלקטרוני מקפיץ. הלחן של פלגון עצמו ואילו העיבוד המוזיקלי של שוע סורצ'ר (סינגלים וקליפים)
מאיר מסוארי בסינגל חדש: "ותחזינה עינינו"מאיר מסוארי בסינגל חדש: "ותחזינה עינינו"יאיר טוקר10
הזמר מאיר מסוארי מוציא סינגל חדש בשם ׳ותחזינה׳ מתוך אלבום 'קולות הנשמה' מלחניו של המלחין החב"די ר' פייטל לוין ובהפקתו של דוד פדידה. עיבוד מוסיקלי: גרשון פריישטט (סינגלים)
ילד הפלא בנימין אצרף מבצע: "קטן עלינו"ילד הפלא בנימין אצרף מבצע: "קטן עלינו"יאיר טוקר146
ילד הפלא בנימין אצרף שחגג לא מכבר בר מצווה, מבצע קאבר לשיר "קטן עלינו" המילים והלחן של לירז "סטטיק" רוסו וירדן "ג'ורדי" פלג. עיבוד והפקה מוסיקלית: ירדן "ג'ורדי" פלג (סינגלים)
משה יעקב בן ארויה ודן אביחי בסינגל: "שברים"משה יעקב בן ארויה ודן אביחי בסינגל: "שברים"יאיר טוקר
הזמר והיוצר משה יעקב בן ארויה מארח את הזמר דן אביחי לסינגל חדש שכתב והלחין על תקופת הקורונה. על העיבוד המוזיקלי אחראי רני ענבר (סינגלים וקליפים)
דניאל אדמון בסינגל קליפ: סיפור שלא נגמרדניאל אדמון בסינגל קליפ: סיפור שלא נגמריאיר טוקר6
הזמר והיוצר מלונדון, דניאל אדמון, בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין - "סיפור שלא נגמר". על ההפקה המוזיקלית אחראי שחר קאופמן (סינגלים וקליפים)
שמעון עקיבא שפיץ בסינגל קליפ חדש: אנא מלךשמעון עקיבא שפיץ בסינגל קליפ חדש: אנא מלךיאיר טוקר1
הזמר והמלחין שמעון עקיבא שפיץ, בוגר מקהלת הילדים צליל וזמר, בסינגל בכורה בלחנו - "אנא מלך" השיר בהפקתו של איצי וואלדנר עובד על ידי נפתלי שניצלער (סינגלים וקליפים)
הכירו של שלומי מייזלר מבלגיה במחרוזת ריקודיםהכירו של שלומי מייזלר מבלגיה במחרוזת ריקודיםיאיר טוקר2
הזמר שלומי מייזלר מאנטוורפן מלווה בתזמורת ליסטיג הבריטית ומקהלת נגינה במחרוזת ריקודים סוערת בעיבודו המוזיקלי של אסף פלומנדורף (סינגלים וקליפים)
דוד חזיזה בסינגל חדש לכבוד "הבבא סאלי"דוד חזיזה בסינגל חדש לכבוד "הבבא סאלי"יאיר טוקר4
הזמר הצעיר דוד חזיזה בסינגל חדש אותו כתב והלחין לאחר ביקור בקברו של הצדיק הבבא סאלי בנתיבות. לרגל יום ההילולה יוצא השיר בהפקתו של דודו קומה (סינגלים וקליפים)
אלכס קלייר מתארח בסינגל חדש: "החזק מעמד"אלכס קלייר מתארח בסינגל חדש: "החזק מעמד"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר החרדי הבינלאומי, אלכס קלייר, מתארח בסינגל החדש של הדיג'יי אילן בלוסטון ומאור לוי - "Hold On" (סינגלים וקליפים)
שימעל'ה בסינגל חדש: "תפילת משה"שימעל'ה בסינגל חדש: "תפילת משה"יאיר טוקר11
הזמר והיוצר שימעל'ה והגיטרה בסינגל קליפ חדש מתוך פרויקט השירים לפרשה שלו. הלחן שלו ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית של יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
אליה ביטון מחדש את ישי ריבו: אחת ולתמידאליה ביטון מחדש את ישי ריבו: אחת ולתמידיאיר טוקר12
הזמר אליה ביטון מחדש את הלהיט שכתב והלחין כוכב הזמר היהודי, ישי ריבו - "אחת ולתמיד", בביצוע עם גוונים מזרחיים. עיבוד והפקה מוסיקלית חדשה: עומרי ששון (סינגלים וקליפים)
אבינועם דריקס בקאבר לחנן בן ארי: "שמש"אבינועם דריקס בקאבר לחנן בן ארי: "שמש"יאיר טוקר8
הזמר אבינועם דריקס בקאבר לשיר של חנן בן ארי "שמש". בן ארי כתב והלחין, העיבוד המוזיקלי המחודש של אבשלום דריקס (סינגלים וקליפים)
מוטי וייס אסף טרמפיסטים לסינגל חדש: 'חי'מוטי וייס אסף טרמפיסטים לסינגל חדש: 'חי'יאיר טוקר13
הזמר והיוצר מוטי וייס בסינגל קליפ חדש אותו צילם ברכבו כשהוא שר עם הטרמפיסטים שאסף איתו. הלחן של שייע בינר. עיבוד: אברמי שטרנפלד ומוטי וייס (סינגלים וקליפים)
להקת 'זושא' בסינגל חדש: "אליהו"להקת 'זושא' בסינגל חדש: "אליהו"יאיר טוקר
להקת 'זושא' של שלמה ארי גייסן וזכריה גולדשמידט בסינגל חדש - "אליהו", מתוך אלבומם החמישי שבדרך - "מערת ההחלמה" (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי בסינגל קליפ חדש: "עם אחד"אודי דמארי בסינגל קליפ חדש: "עם אחד"יאיר טוקר8
הזמר היוצר והמעבד אודי דמארי בסינגל קליפ חדש אותו כתב, הלחין וכמובן גם עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו, שיר אחדות המתאים במיוחד לימים אלו (סינגלים וקליפים)
עקיבא מרגליות שר כצל'ה: אדון עולם - מהירעקיבא מרגליות שר כצל'ה: אדון עולם - מהיריאיר טוקר
יעקב כץ, כצל'ה, הלחין את הפיוט אדון עולם בגירסה מהירה ושמחה, אותו מבצע שכנו ליישוב, עקיבא מרגליות, שגם חתום על העיבוד המוזיקאלי (סינגלים)
איציק שווארץ ובנימין טלקר בסינגל: "אליך"איציק שווארץ ובנימין טלקר בסינגל: "אליך"יאיר טוקר2
בנימין טלקר, סיפר לחברו איציק שווארץ על המנהג בחב"ד לקרוא אחרי התפילה פרק תהילים לפי שנת המתפלל, ויחד הלחינו את השיר "אליך" אותו הפיק איציק שווארץ (מוזיקה)
יזהר שאבי בבלדה למתיישבים: מרחבי דודיזהר שאבי בבלדה למתיישבים: מרחבי דודיאיר טוקר
לקראת השלושים למותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל, משחרר הזמר והיוצר יזהר שאבי סינגל חדש – 'מרחבי דוד', אותו כתב והלחין כהצדעה למתיישבים (מוזיקה)
שים קריימר בסינגל חופה חדש: "לתמיד"שים קריימר בסינגל חופה חדש: "לתמיד"יאיר טוקר
הזמר שמעון (שים) קריימר בסינגל חדש ללחן לועזי של קלום סקוט. המילים החדשות בעברית של דוד זקון ואילו העיבוד המוזיקלי של יאן פרייטור (סינגלים וקליפים)
ניסים בלאק בסינגל חדש: "נשען עליך"ניסים בלאק בסינגל חדש: "נשען עליך"יאיר טוקר23
הזמר והראפר הבינלאומי האהוב, ניסים בלאק בסינגל חדש מתוך פרויקט השירים שלו בו הוא מוציא מידי שבוע סינגל חדש. בלאק כתב והלחין. ההפקה של אנט צ'מברליין (סינגלים)
עובדיה חממה בסינגל חדש: "חבל לאחוז"עובדיה חממה בסינגל חדש: "חבל לאחוז"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר עובדיה חממה בסינגל נוסף מתוך פרויקט שירי הרב קוק שלו, האלבום השני שבדרך אלינו. הלחן ועיבוד המילים של חממה שחבר לעיבוד המוזיקלי לנגן הקנון אמיר אלייב (סינגלים)
בן קליין בסינגל חדש שהלחין לזכר רבו זצ"לבן קליין בסינגל חדש שהלחין לזכר רבו זצ"ליאיר טוקר2
הזמר והיוצר בן קליין בסינגל "קרבת אלוקים" שהלחין לכבודו של רבו הרב אשר זליג רובינשטיין זצ"ל. קליין אחראי גם להפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
שמילי מורגנשטרן בסינגל חדש: אנחנו מודים לךשמילי מורגנשטרן בסינגל חדש: אנחנו מודים לךיאיר טוקר
הזמר החסידי שמילי מורגנשטרן בסינגל חדש אותו הלחין אברומי זופניק שגם מתארח בשירה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי שלומי פולגר (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50