ליברמן  אריה+דרעי  טראמפ  אלי+ישי
'נחת' בסינגל קליפ חדש בעברית - "מתנה"'נחת' בסינגל קליפ חדש בעברית - "מתנה"יאיר טוקר7
הזמר 'נחת' בודינגר בסינגל קליפ חדש בלחנו של מרדכי ברזל למילותיה של מירי ישראלי ובעיבודו המוזיקלי של המעבד הישראלי הצעיר והמוכשר שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)
תנועל'ה: שלום למר, 'נרננה' ויהושע פרידתנועל'ה: שלום למר, 'נרננה' ויהושע פרידיאיר טוקר6
בביצוע חי מתוך הופעת ענק עם החזן והזמר שלום למר ותזמורתו של המעבד והמנצח יהושע פריד ובלווי מקהלת "נרננה". על הלחן אחראי הרשי רוזנברג (סינגלים קליפים)
מקהלת 'מלכות' ומאיר אדלר מגישים: כי אנו עמךמקהלת 'מלכות' ומאיר אדלר מגישים: כי אנו עמךיאיר טוקר6
השיר בלחנו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא הושר במשך 72 דקות על ידי רבבת החסידים בחתונה, וכעת הוא יוצא גם בגרסת אולפן רשמית עם בעלי המנגנים של בעלזא (סינגלים וקליפים)
דביר שפיגל במחרוזת קליפ שירי שבת  • צפודביר שפיגל במחרוזת קליפ שירי שבת • צפויאיר טוקר4
החזן והזמר דביר שפיגל במחרוזת שירי שבת שזכו לעיבודו ולביצועו מחדש במסגרת פרויקט חדש הכולל שבת מוזיקלית שלמה החל מכניסתה ועד להבדלה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
יהונתן ניצן בסינגל חדש- "שיר לאבא"יהונתן ניצן בסינגל חדש- "שיר לאבא"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יהונתן ניצן בסינגל חדש אותו כתב הלחין עיבד וגם ניגן בפסנתר לאביו. על ההפקה הופקד נגן הבס קובי קלאר (סינגלים וקליפים)
שלמה בר בסינגל חדש - "אלוקים אור"שלמה בר בסינגל חדש - "אלוקים אור"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שלמה בר בן גוזי בסינגל חדש מתוך אלבום שמוקדש כולו ללחנים של בר ליצירתו של המשורר יוסף צבי רימון ז"ל. על העיבוד המוזיקלי אחראי נדב ביטון (סינגלים)
אלימלך כהן בסינגל קליפ חדש - "הולך ושב"אלימלך כהן בסינגל קליפ חדש - "הולך ושב"יאיר טוקר24
הזמר אלימלך כהן בסינגל קליפ חדש וקופצני במיוחד. על המילים והלחן אחראי אלדן מימוני ואילו על ההפקה המוזיקלית הופקד הראפר הצעיר והמוכשר שלמה רג'ה (סינגלים וקליפים)
רועי הרוש ואיציק אורלב - "צמאה לך נפשי"רועי הרוש ואיציק אורלב - "צמאה לך נפשי"יאיר טוקר13
שיתוף פעולה מלהיב בין די ג׳יי רועי הרוש והזמר איציק אורלב, הוליד גרסת מקפיצה לניגון "צמאה לך נפשי" החב"די. על העיבוד המחודש אחראי רועי הרוש עצמו (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי בסינגל קליפ אומנותי - "תבוא"אודי דמארי בסינגל קליפ אומנותי - "תבוא"נתנאל לייפר11
הזמר והיוצר אודי דמארי בסינגל קליפ חדש אותו כתב הלחין, עיבד והפיק מוסיקלית בעצמו. לשיר על הציפייה למשיח צורף קליפ מרהיב של אמנית החול אילנה יהב (סינגלים וקליפים)
כוכבי הזמר החסידי - "עלה קטן" באנגליתכוכבי הזמר החסידי - "עלה קטן" באנגליתנתנאל לייפר6
אברהם פריד, שלומי גרטנר, ישי לפידות, ברי וובר ועוד רבים וטובים בסינגל חדש ביצוע באנגלית לשיר "עלה קטן" לרפאותו של חברם אברהם בן שרה טשרנא החולה במחלה קשה (סינגלים)
הדודה שנפטרה והלחן העתיק: החדש של שטיינמץהדודה שנפטרה והלחן העתיק: החדש של שטיינמץיאיר טוקר4
הלחן העתיק של האדמו"ר מסקולען זצ"ל בביצוע מרטיט ומחודש של הזמר מוטי שטיינמץ. "תעיתי כשה אובד", ביצוע מרגש מבית היוצר של 'בנט הפקות' (סינגלים וקליפים)
צח חכים בסינגל חדש  - "חייך לתקווה"צח חכים בסינגל חדש - "חייך לתקווה"יאיר טוקר9
בעיצומה של מתקפת הטרור על תושבי שדרות וכלל אזור הדרום, משחרר הזמר והיוצר צח חכים, תלמיד ישיבת ההסדר בעיר, סינגל חדש 'חייך לתקווה' – במטרה להעניק כוח (סינגלים)
סינגל קליפ בכורה ל'מיאל' - בשביל המיוחד שלךסינגל קליפ בכורה ל'מיאל' - בשביל המיוחד שלךנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר מיאל בסינגל קליפ בכורה מתוך אלבום הבכורה שלו עליו הוא עובד בימים אלה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי מיאל יחד עם המוזיקאית מירב יוסף (סינגלים וקליפים)
שולי רנד מפתיע בסינגל קליפ חדש - צדיקשולי רנד מפתיע בסינגל קליפ חדש - צדיקנתנאל לייפר32
הזמר והיוצר שולי רנד בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו השני. המילים והלחן כרגיל של שולי עצמו ההפקה המוזיקלית של אסף תלמודי והעיבוד משותף למוזיקאים המשובחים (קליפים)
גד אלבז וגרשון ורובה בקליפ מרגש  • צפוגד אלבז וגרשון ורובה בקליפ מרגש • צפונתנאל לייפר10
הזמר גד אלבז לצדו של הזמר והיוצר גרשון ורובה בשיר לכבוד ירושלים "אם אשכחך". השיר מתוך אלבומו האחרון של ורובה "אני ישראל" בלחנו של ארי גולדוואג ובעיבודו של לייב יעקב ריגלר (קליפים)
משה ויינטרוב  ו'נרננה' מחיים ניגון עתיקמשה ויינטרוב ו'נרננה' מחיים ניגון עתיקיאיר טוקר6
ניגון מיוחד זה הינו לחן קודש בן למעלה ממאה שנים של הרה"ק דברי ישראל ממודזיץ זצוק"ל. כעת בביצוע מחודש של מקהלת "נרננה" והבעל מנגן ר' משה ויינטרוב ובעיבוד מיוחד של יהודה גלילי (סינגלים)
המטפל הרגשי והזמר בדואט מרגש • צפוהמטפל הרגשי והזמר בדואט מרגש • צפונתנאל לייפר4
המטפל והיוצר המוזיקלי מרדכי רוט והזמר והיוצר יובל סלע בדואט חיזוק מיוחד אותו כתב והלחין רוט. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ראובן חיון. לשיר מצורף קליפ מרגש (קליפים)
קובי ברומר מחדש את פרחי מיאמי • צפוקובי ברומר מחדש את פרחי מיאמי • צפויאיר טוקר14
הצמד הצעיר והאנרגטי קובי ברומר & בני לאופר ותזמורתו משחררים קאבר נוסטלגי מבית היוצר של פרחי מיאמי - "דווי הסר" בגרסה מחודשת ומשובחת, יחד עם קליפ קופצני (קליפים)
יונתן שחר מבקש "תן כוח" בסינגל חדשיונתן שחר מבקש "תן כוח" בסינגל חדשנתנאל לייפר3
הזמר והיוצר יונתן שחר בסינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה המסקרן שלו. כשהפעם הלחין את תפילתו של תפילתו של סנגורן של ישראל ר' לוי יצחק מברדיצ'ב בליווי קליפ (סינגלים)
אחיה אשר כהן אלורו מבצע - "קול דודי"אחיה אשר כהן אלורו מבצע - "קול דודי"נתנאל לייפר1
הפסנתרן הצעיר והמצליח, אחיה אשר כהן אלורו בביצוע נוסף מפרויקט ניגוני הרב יצחק גינזבורג אותם הקליט ועיבד מחדש בביצועים המשלבים את יכולותיו המוזיקליות העשירות (קליפים)
בדרך לחופה: אבי מילר עם קליפ חדש • צפובדרך לחופה: אבי מילר עם קליפ חדש • צפויאיר טוקר5
המלים "בואי בשלום", מתוך הפיוט 'לכה דודי', זוכות לביצוע מרגש של הזמר אבי מילר בליווי מקהלת ידידים, בעיבוד של הפסנתרן הבינלאומי מנחם בריסטובסקי • צפו בקליפ (מוזיקה)
"אש": יעקב שוואקי בסינגל מאלבומו החדש"אש": יעקב שוואקי בסינגל מאלבומו החדשנתנאל לייפר31
הזמר יעקב שוואקי משיק את אלבומו החדש "מוזיקה" האזינו לסינגל חדש מתוכו "אש" בלחנו של איצי וואלדנר ובמילותיה של מירי ישראלי. האזינו לטעימות מתוך האלבום (סינגלים)
שלמה שמחה בשיר חדש לכבוד אגו"י • צפושלמה שמחה בשיר חדש לכבוד אגו"י • צפויאיר טוקר3
הזמר שלמה שמחה בשיר חדש "תנועה בזמן", אותו כתב, הלחין וגם עיבד מוזיקלית שמולי רוזנברג. הישר עוסק באתגרים של תנועת אגודת ישראל בארה"ב (סינגלים וקליפים)
עמיקם נחושתן והילדים - 'עלינו ועל אוהלנו'עמיקם נחושתן והילדים - 'עלינו ועל אוהלנו'יאיר טוקר5
עמיקם נחושתן ושלושת ילדיו בסינגל קליפ לכבוד 70 שנה למדינת ישראל. גרסת קאבר לשירו של אפרים שמיר "עלינו ועל אוהלינו" במילותיו של אהוד מנור. עיבוד: ערן קליין (קליפים)
'צדיק כתמר': ביצוע משפחתי מרגש במיוחד'צדיק כתמר': ביצוע משפחתי מרגש במיוחדנתנאל לייפר5
הזמר שים קריימר יחד עם שני בניו התאומים - אלי ובן בלחן חדש למילים "צדיק כתמר". מידי שבת הלחין קריימר כאתגר לחן חדש למילים והלחן הזה נקלט. על הגיטרה מנגן הזמר והחזן חיים דוד ברסון (קליפים)
דן פוליאוף בסינגל בכורה - "הושיעה"דן פוליאוף בסינגל בכורה - "הושיעה"יאיר טוקר1
סינגל בכורה לזמר והיוצר הצעיר דן פוליאוף, שיר שהלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הלל קפניק (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49