אומן  קרלין  מיילך..  מלך..
זאנוויל ויינברגר, פנחס ביכלר ומלכות • צפוזאנוויל ויינברגר, פנחס ביכלר ומלכות • צפויאיר טוקר10
מלכות בלהיט השנתי החדש והמרגש לימי הרחמים והסליחות. הפעם, לחנו של פנחס ביכלר עצמו - 'שערי שמים', אותו מבצעים זאנוויל וחברי מקהלת מלכות בליווי תזמורת פייער בניצוחו ועיבודו של יענקי לנדאו ונגן הסקסופון דוד הלר (קליפים)
"גדליה" שוב בסינגל חסידי עם עמירן דביר"גדליה" שוב בסינגל חסידי עם עמירן דביריאיר טוקר14
השחקן אורי לייזרוביץ' המוכר כ"גדליה" חובר שוב לזמר והיוצר עמירן דביר בסינגל "נצור לשונך" כחלק מקמפיין "לשון הרע לא מדבר אליי" אליו התחבר לייזרוביץ' מאד (סינגלים וקליפים)
שוכי גולדשטיין בסינגל חדש - איך טי תשובהשוכי גולדשטיין בסינגל חדש - איך טי תשובהיאיר טוקר3
הזמר החסידי שוכי גולדשטיין מבצע את לחנו של המלחין דודי רוזנפלד כשהוא מלווה במקהלת הילדים שבח. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ארי פרקש (סינגלים וקליפים)
שלוימי דסקל ומקהלת שירה במחרוזת ר"השלוימי דסקל ומקהלת שירה במחרוזת ר"היאיר טוקר2
הזמר החסידי שלוימי דסקל מלווה בתזמורת A TEAM ומקהלת שירה ומקהלת הילדים שיר ושבח במחרוזת הימים הנוראים מלחניו של ר' משה גולדמן ז"ל. עיבוד משה לאופר (קליפים)
מוטי אילוביץ' בקליפ משעשע חדש: "בערל"מוטי אילוביץ' בקליפ משעשע חדש: "בערל"יאיר טוקר16
הזמר והיוצר מוטי אילוביץ' מארה"ב בשיר אותו הלחין וכתב באידיש מתוך אלבומו האחרון. השיר זוכה כעת לקליפ מושקע ומשעשע שמעביר את המסר בצורה נוספת (סינגלים וקליפים)
פורת נוב בסינגל סליחות חדש: "סלחתי"פורת נוב בסינגל סליחות חדש: "סלחתי"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר פורת נוב בסינגל חדש מתוך אלבומו השני עליו הוא עובד בימים אלו עם המפיק והמוזיקאי דוד ליפשיץ. עיבוד: פורת ודוד ליפשיץ. הפקה מוזיקלית: דוד ליפשיץ (סינגלים)
דוד שקלים בסינגל שלישי  - "בת של מלך"דוד שקלים בסינגל שלישי - "בת של מלך"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר דוד שקלים, בסינגל שלישי חדש, אותו כתב והלחין, המבוסס על משל הרמח"ל בספרו 'מסילת ישרים'. על ההפקה והעיבוד המוזיקלי אחראי ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
נחמן צמח בסינגל אומן חדש  - נהר הקסמיםנחמן צמח בסינגל אומן חדש - נהר הקסמיםיאיר טוקר8
הזמר נחמן צמח בסינגל חדש לקראת הנסיעה לקברו של רבי נחמן מברסלב. צמח כתב את המילים ללחן הלועזי שצורפו לקליפ שצולם באומן (סינגלים וקליפים)
אלירן דורי בסינגל בכורה - "אש שלהבת"אלירן דורי בסינגל בכורה - "אש שלהבת"יאיר טוקר1
אלירן דורי איבד את הוריו בגיל צעיר, אביו נהרג בתאונת דרכים כשהיה בן 4 בלבד ואמו נפטרה כשהיה בן 7. למרות זאת הצליח לשמור על הגחלת ולהצליח למרות הקשיים לקראת אלבום בכורה. על המילים והלחן: מיקי אפל עיבוד והפקה מוסיקלית: יוני קיסר (סינגלים)
אלירן דרעי: "מי רוצה לטוס איתי לאומן?"אלירן דרעי: "מי רוצה לטוס איתי לאומן?"יאיר טוקר2
הזמר המזרחי אלירן דרעי משיק את השיר הקצבי לכבוד רבינו נחמן מברסלב ולכבוד ראש השנה הקרב ובא, אותו יעשה דרעי באומן. על המילים קטרין ברכה. עיבוד: אופיר כהן (סינגלים)
איתן פרייליך בסינגל חדש  - Paid in Fullאיתן פרייליך בסינגל חדש - Paid in Fullיאיר טוקר3
"שולם במלואו" – להיט חדש לימים הנוראים של איתן פרייליך בלחנו של איצי וואלדנר ובמילותיה של מירי ישראלי. העיבוד וההפקה המוזיקלית של איאן פרייטור (סינגלים וקליפים)
האחים פורטנוי במחרוזת 'אבינו מלכנו' • צפוהאחים פורטנוי במחרוזת 'אבינו מלכנו' • צפונתנאל לייפר
מנדי וישראל פורטנוי בליווי מוזיקאים נוספים מהשורה הראשונה במחרוזת קליפ מיוחדת לקראת הימים הנוראים במנגינות שונות למילים "אבינו מלכנו" (סינגלים וקליפים)
הרב יואל גולד מרגש: ברוך לוין ושימי וייצנדלרהרב יואל גולד מרגש: ברוך לוין ושימי וייצנדלריאיר טוקר4
הרב גולד מספר את סיפורו של הכנר המצליח שימי וייצנדלר במסר מיוחד ומרגש לקראת ראש השנה ובשיר חדש אותו הלחין ומבצע הזמר והיוצר ברוך לוין יחד עם הכנר (קליפים)
ברי וובר בקליפ חדש ומרגש במיוחד  - "ריבון"ברי וובר בקליפ חדש ומרגש במיוחד - "ריבון"נתנאל לייפר9
הזמר החסידי ברי וובר ממשיך את המגמה של קליפים מושקעים במיוחד בקליפ מרהיב ומרגש לשיר "ריבון" מתוך אלבומו "לב אחד" בלחנו של יוסי מולר (סינגלים וקליפים)
הבן מחדש את השיר של אביו: "יצר"הבן מחדש את השיר של אביו: "יצר"יאיר טוקר12
לפני כ-15 שנה פעלו הצמד ניר קפטן ונפתלי גולד והוציאו אלבום שזכה ללא מעט השמעות. עכשיו בוחר הילד עידו קפטן לבצע מחדש את אחד מלהיטי האלבום לקראת ר"ה. עיבוד: ראובן חיון (סינגלים)
אחיה אשר כהן אלורו ודניאל זמיר בניגון התפוחיםאחיה אשר כהן אלורו ודניאל זמיר בניגון התפוחיםנתנאל לייפר2
המוזיקאים דניאל זמיר ואחיה כהן בביצוע לניגון נוסף של הרב גינזבורג, לקראת ראש השנה. הניגון הקצבי מותאם למלים בארמית מתוך ספר הזוהר על "שני התפוחים הקדושים ששמחים ומאירים תמיד", מלים שרומזות לסוד תקיעת שופר ועשרת ימי תשובה לפי הקבלה (קליפים)
צמאה 5 בסינגל ראשון: עקיבא - הללו את ה'צמאה 5 בסינגל ראשון: עקיבא - הללו את ה'נתנאל לייפר3
סינגל ראשון מהאלבום החמישי של פרויקט 'צמאה' המצליח. השירה והעיבוד של עקיבא תורג'מן. הפקה מוזיקלית, עיבוד, תכנותים, קלידים ובס: נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
משפחת נחושתן מרגשת: "אחת שאלתי"משפחת נחושתן מרגשת: "אחת שאלתי"יאיר טוקר15
עמיקם נחושתן ושלושת ילדיו מבצעים את לחנו של ירחמיאל ביגון מפרחי מיאמי לקראת הימים הנוראים המתרגשים ובאים. מוזיקה והפקה מוזיקלית - ערן קליין (סינגלים וקליפים)
לוי פאלקוביץ וידידים: ועל כולם/שערי דמעותלוי פאלקוביץ וידידים: ועל כולם/שערי דמעותיאיר טוקר1
לוי פאלקוביץ' מלווה במקהלת ידידים ובתזמורת בניצוחו של המעבד ישראל לאם מבצע את ו'על כולם' בלחנו של יוסל'ה מנדלבאום שהולחן בשואה ושירו של אברהם פריד "שערי דמעות" (קליפים)
אייל אביב בשיר לזכרו של רבי יהודה זאב ליבוביץ'אייל אביב בשיר לזכרו של רבי יהודה זאב ליבוביץ'יאיר טוקר2
הזמר הצעיר אייל אביב בשיר זיכרון שכתבה והלחינה איילה גלאור ברסלבסקי לזכרו של רבי יהודה זאב ליבוביץ' שהיום יום ההילולה שלו. על העיבוד המוזיקלי: ראובן חיון (סינגלים)
חיים ישראל מפתיע בביצוע מגויר ועתיק יחדחיים ישראל מפתיע בביצוע מגויר ועתיק יחדיאיר טוקר23
הזמר חיים ישראל בביצוע ייחודי ללהיט מגויר כשהוא משולב בפיוט מרוקאי ידוע ומילים נוספות של עוזי בטיש מתוך אוסף שירים לראש השנה באומן (סינגלים וקליפים)
סינגל חדש לראש השנה: "בארדיטשוב'ער תקיעות"סינגל חדש לראש השנה: "בארדיטשוב'ער תקיעות"יאיר טוקר4
ימים ספורים לראש השנה הבעל"ט, משחרר בעל המנגן יואלי קליין סינגל טרי ומרגש בלחנם של שייע גרוס והערשי ווינברגר. על העיבוד המוזיקלי הופקדו הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
מרדכי גוטליב וחברים שרים קרליבך בקומזיץ מרגשמרדכי גוטליב וחברים שרים קרליבך בקומזיץ מרגשיאיר טוקר2
תיעוד מרגש של זאבי פריד מקומזיץ שנערך במעונו של ר' מרדכי גוטליב יחד עם חברים ומוזיקאים, כשהוא מבצע את לחנו של ר' שלמה קרליבך ז"ל 'אחת שאלתי' (סינגלים וקליפים)
ניגוני חב"ד וראפ בועט - "דרכך אלוקינו"ניגוני חב"ד וראפ בועט - "דרכך אלוקינו"יאיר טוקר11
הראפר החב"די 'טאז' - אלדד אייזנמן בסינגל חדש מפרויקט הניגונים שלו המשלבים ניגוני חב"ד וקטעי ראפ והפעם נבחר השיר "דרכך אלוקינו" מתפילת הימים הנוראים (סינגלים)
אלי מרכוס מקפיץ בסינגל חדש: "יגעתי"אלי מרכוס מקפיץ בסינגל חדש: "יגעתי"יאיר טוקר3
הזמר אלי מרכוס, אחיינו של אברהם פריד, בסינגל קצבי חדש אותו הלחין בעצמו מתוך האלבום המתקרב ובא. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי איאן פרייטור (סינגלים וקליפים)
שלמה גינות ודניאל פיינגולד שרים: "וזכני"שלמה גינות ודניאל פיינגולד שרים: "וזכני"יאיר טוקר1
החזנים זמרים שלמה גינות ודניאל פיינגולד בדואט משותף למילים "וזכני לגדל" הלחן נלקח מתוך המחזמר הנודע "כנר על הגג". עיבוד והפקה מוזיקלית: שי ברק (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49