ליברמן  אריה+דרעי  אלי+ישי  בעלזא
שנה חלפה: קליפ מרגש לזכרו של אפי גדסישנה חלפה: קליפ מרגש לזכרו של אפי גדסייאיר טוקר26
לפני שנה נהרג מתנדב איחוד הצלה, אפי גדסי ז"ל כשהיה בדרכו להתנדבות. חבריו מאיר חג'בי ויהודה מזרחי מבצעים שיר מרגש לזכרו. חג'בי אחראי למילים וללחן. עיבוד, תזמור והפקה מוסיקלית: מאיר חג'בי, דוד טובי ומנחם מוניס (סינגלים)
עמירן דביר והאחים גת מבצעים: אחרי 20 שנהעמירן דביר והאחים גת מבצעים: אחרי 20 שנהנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עמירן דביר מארח את האחים גת במופע שלו בזאפא ירושלים עם שירו של המלחין שמוליק קראוס "אחרי 20 שנה, צפו בביצוע המרגש בשלוש קולות (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי בסינגל חדש - כינורו של ילדאודי דמארי בסינגל חדש - כינורו של ילדיאיר טוקר6
הזמר והיוצר אודי דמארי בסינגל חדש אותו כתב איתמר כהן והלחין ועיבד דמארי בעצמו. בשנים האחרונות עובד דמארי עם מיטב האמנים כאברהם פריד ויעקב שוואקי (סינגלים וקליפים)
נתנאל ישראל מבצע מחדש - "ישימך"נתנאל ישראל מבצע מחדש - "ישימך"יאיר טוקר9
הזמר נתנאל ישראל בביצוע מרגש ללהיט הגדול של אברהם פריד ויוסי גרין - "ישימך אלוקים". על העיבוד המוזיקלי המחודש אחראי המעבד עדי נתנאלי (סינגלים וקליפים)
משה טבקולי בסינגל בכורה - בין כה וכהמשה טבקולי בסינגל בכורה - בין כה וכהנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר משה טבקולי בסינגל בכורה פאנקי וקופצני על תפקידנו בעולם, אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד המוכשר ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
נפתלי קמפה בסינגל חדש - בעבור אבותינונפתלי קמפה בסינגל חדש - בעבור אבותינונתנאל לייפר11
הזמר והיוצר נפתלי קמפה בסינגל חדש אותו הלחין יחד עם המלחין והמעבד אלי קליין כשאל מלאכת העיבוד הצטרף גם השותף איצי ברי. השיר יוצא לכבוד חג השבועות (סינגלים)
עובדיה חממה ואילן דמרי - תפילה לשלום ירושליםעובדיה חממה ואילן דמרי - תפילה לשלום ירושליםנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר עובדיה חממה מארח את הזמר והיוצר אילן דמרי ללחן חדש ומרגש למילות התפילה של הרב שאר ישוב הכהן על ירושלים לקראת יום ירושלים (סינגלים וקליפים)
חיים ישראל בסינגל חדש - "ואחרי הכל"חיים ישראל בסינגל חדש - "ואחרי הכל"יאיר טוקר22
הזמר חיים ישראל בסינגל שישי מתוך אלבום חדש (ה-15 !!) שצפוי לצאת במהלך הקיץ הקרוב. השיר שנכתב על ידי רמי לב והולחן על ידי ערן כרמי ,מבטא את הקשר הרוחני העמוק בין הלך חייו של הזמר שמשמיע את שירו ואת אמונתו (סינגלים)
במעמד התפילה בקבר דוד המלך - השיר שיעזור לכם 'להינצל מהיצר הרע'השיר שיעזור לכם 'להינצל מהיצר הרע'יאיר טוקר1
בעל המנגן משה שטעקל מבצע את לחנו של הרב נתן מרגליות לתפילתו של ר' מאיר מרגליות זצ"ל תלמיד חבר של הבעש"ט. על העיבוד אחראי המעבד יהושע פריד (סינגלים)
'אולטריקס' ברמיקס חדש  - "לא נפסיק"'אולטריקס' ברמיקס חדש - "לא נפסיק"יאיר טוקר2
הדיג'יי משה אקרמן 'אולטריקס' ברמיקס חדש ומקפיץ לשיר של הזמר אבי פרץ מתוך אלבומו האחרון "כמו אש" שיצא בהפקתו של אבי ניומרק (סינגלים וקליפים)
אלבום חדש לבעל  המנגן יעקב יהודה דסקלאלבום חדש לבעל המנגן יעקב יהודה דסקליאיר טוקר1
בימים האלו רואה אור אלבום מבית המלחין ובעל המנגן לבית ויזניץ ר' יעקב יודא דסקל המשמש כבעל תפילה. נוסח התפילה שיכניס אתכם לאווירת השבת. על העיבוד הקולי הופקד ר' הערשל בריסק ועם מקהלת הילדים שבח מארה"ב בניצוחו של יוסי גליק (סינגלים)
אריק שחר מבצע מחדש: "הייתי באמריקה"אריק שחר מבצע מחדש: "הייתי באמריקה"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אריק שחר מבצע מחדש את השיר 'הייתי באמריקה' שנכתב והולחן על ידי חברו רמי קאופמן על חייו של שחר. השיר בוצע במקור על ידי הזמר עופר הלוי (סינגלים)
"פיוט בגרוב": לירן לוי והחברים בביצוע בועט"פיוט בגרוב": לירן לוי והחברים בביצוע בועטיאיר טוקר6
הזמר והפייטן לירן לוי משיק מופע חדש המשלב בין פיוטים עתיקים ומוכרים לבין לחנים חדשים ובעיבודים מחודשים וסוערים הנעים בין מזרח למערב (סינגלים וקליפים)
רוני משה בסינגל שלישי - "בן אדם"רוני משה בסינגל שלישי - "בן אדם"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר רוני משה בסינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה שלו את השיר לזכרו של מאיר בניה. את השיר כתב והלחין רוני משה. עיבודים והפקה מוזיקלית: אילן קינן (סינגלים וקליפים)
האזינו: "איים נוט יור טוי, איים יור ישיבה בוי"האזינו: "איים נוט יור טוי, איים יור ישיבה בוי"יאיר טוקר12
להקת הווקאל הישראלית החדשה 'ביטדוס' במחווה ללהיט של נטע ברזילאי, נציגת ישראל לאירווזיון, 'טוי'. השיר קיבל מילים חדשות ומגוירות. צפו בקליפ החדש (מוזיקה, סינגלים וקליפים)
שגב ז"ל - שיר זיכרון מרגש לבן ה-14 שנפטר פתאומישיר זיכרון מרגש לבן ה-14 שנפטר פתאומייאיר טוקר2
הנער שגב קרוואני, תלמיד בישיבת 'נר תמיד' בחשמונאים נפטר באופן פתאומי. המוסיקאי אביעד דרף, שהיה המורה שלו, מוציא לאור את 'וזה נשגב' - שיר זיכרון מלא געגועים (מוזיקה)
"WAYZE עולם?!": האחים סולומון בסינגל חדש"WAYZE עולם?!": האחים סולומון בסינגל חדשנתנאל לייפר1
שלושת האחים לבית סולומון בסינגל חדש אותו כתב והלחין האח ישראל סולומון. שיר משעשע המשתמש בסלנג של תכנת הניווט הנודעת ווייז כהשאלה למסע שאנו עושים בחיינו (סינגלים)
ישראל לוין ואלישבע קפלן ז"ל - שיר מרגש לזכרם של החתן והכלה שנהרגושיר מרגש לזכרם של החתן והכלה שנהרגויאיר טוקר2
שיר מרגש לזכרם של ישראל לוין ואלישבע קפלן ז"ל שנהרגו לפני כחודש בתאונת דרכים מחרידה במיוחד בארה"ב. הלל קפניק ועזרא קפניק הלחינו ושרו את השיר לזכרם (סינגלים)
מישל פרדס בסינגל חדש - "במוצאי יום מנוחה"מישל פרדס בסינגל חדש - "במוצאי יום מנוחה"יאיר טוקר2
הזמר מישל פרדס בסינגל חדש מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו עם המוזיקאי אבי סינגולדה שעיבד גם את אלבומיו הקודמים של פרדס (סינגלים וקליפים)
ינקי מרקוביץ' בסינגל קליפ בכורה - "עבדים"ינקי מרקוביץ' בסינגל קליפ בכורה - "עבדים"נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר ינקי מרקוביץ' מישיק את סינגל הבכורה שלו מתוך האלבום המלא בהפקתו של יפתח דקל. השיר עוסק בעבדות שלנו ובהתמכרויות לדברים רבים (סינגלים וקליפים)
זאבי ויינשטוק וארי קוקיר בסינגל חדש - ואהבתזאבי ויינשטוק וארי קוקיר בסינגל חדש - ואהבתיאיר טוקר
הזמר זאבי ויינשטוק מארח את ארי קוקיר מלהקת 'לב טהור' בשיר שהלחין בעצמו. על ההפקה המוזיקלית אחראים קוקיר והמעבד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
עודד ישראל מנשרי בסינגל קליפ חדש • צפועודד ישראל מנשרי בסינגל קליפ חדש • צפונתנאל לייפר3
הזמר והיוצר עודד ישראל מנשרי בסינגל חדש, שלישי מתוך אלבומו השני בהפקתו של המעבד שמוליק דניאל. את השיר כתב והלחין כרגיל, עודד ישראל מנשרי (סינגלים וקליפים)
שניאור סעדון בביצוע מחודש - פשוט אנשיםשניאור סעדון בביצוע מחודש - פשוט אנשיםיאיר טוקר8
הזמר שניאור סעדון מצרפת בביצוע מחודש ללהיט של אברהם פריד מאלבומו האחרון - 'פשוט אנשים' בלחנו ומילותיו של אודי דמארי (סינגלים וקליפים)
כמעט 20 שנה אחרי: הקלטה נדירה של 'הלוים'כמעט 20 שנה אחרי: הקלטה נדירה של 'הלוים'נתנאל לייפר
מתנה לחובבי הז'אנר והמעריצים הרבים של להקת המופת - 'הלוים', ביניהם מגדולי האמנים במוזיקה היהודית והישראלית - שיר חדש של הלהקה שהועלה בהפתעה לרשת (סינגלים)
מתי שריקי בסינגל קליפ חדש - "מסתתר"מתי שריקי בסינגל קליפ חדש - "מסתתר"נתנאל לייפר13
הזמר והיוצר מתי שריקי בסינגל ראשון מתוך אלבומו השני. על המילים והלחן אחראי מתי שריקי. הפקה מוסיקלית: נעם עקרבי ואילו על העיבוד: נועם עקרבי ומתי שריקי (סינגלים וקליפים)
אחיה אשר כהן אלורו - לרקוד אחרי התפילהאחיה אשר כהן אלורו - לרקוד אחרי התפילהנתנאל לייפר2
סינגל נוסף מהפרויקט של אחיה כהן בניגוני הרב גינזבורג. הניגון השמח הותאם לפסוק שנהוג לומר בסיום התפילה "אך צדיקים יודו לשמך ישבו ישרים את פניך" (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49