כפיר פרטוש עם הרב עובדיה"אליך מרן": השיר לכבודו של הגר"עעוזי ברק27
החזן והזמר כפיר פרטוש משחרר את הסינגל "אליך מרן", שיר לכבודו של הרב עובדיה יוסף. "אליך מרן, עיני כולם נישאים", הוא שר (שירים)
צפו בפרומו: ענקי הזמר שרים ללאופריוסי נכטיגל6
איש המוזיקה משה לאופר חוגג 30 שנות עשייה פורה, וגדולי הזמר יצדיעו לו במופע ענק שייערך בעוד שבוע. צפו בפרומו הרשמי לאירוע (ניגונים)
האזינו: שהם שמחי שר יורם טהרלבמנחם שוורץ6
בדרך להשקת אלבומו החדש הקיץ, משחרר שוהם שמחי גרסה מפתיעה להיט אתה לי ארץ של יורם טהרלב. האזינו לסינגל החדש (שירים, מזרחי)
שרעבי (צילום: יח"צ)צפו: בועז שרעבי מאלתר בלישנסקישמוליק קמינקר9
להיט מוזיקלי צובר תאוצה: בכל מוצ"ש מופיעים זמרים מובילים במסעדת "לישנסקי דגים וגריל" בראשל"צ. צפו: בועז שרעבי במסעדה (מוזיקה)
אלבום שנכתב בדם: החדש של חוטריוסי נכטיגל4
גבריאל חוטר הי"ד נרצח בפיגוע בישיבת עתניאל לפני 7 שנים. מאז, בני משפחתו כותבים שירים לזכרו. עכשיו מגיע האלבום השני. האזינו (שירים)
(צילום: יח"צ)תכירו: לזמר המזרחי יש כוכב חדשיוסי נכטיגל36
המפיק דוד פדידה מציג בימים אלה כוכב זמר מזרחי חדש: איציק דידיה. בוגר הקינדערלך, שפותח בקריירת סולו. ויש סינגל ראשון (שיר)
(צילום: כיכר השבת)מגילת רות, זה הסיפור שלי • ראיון-חגיצחק גולד9
הוא שואב השראה מרות המואביה. הוא נלחם 13 שנה כדי להיכנס תחת כנפי העם היהודי. "כיכר השבת" בשיחת-חג עם גר-הצדק קן ברג'ס (שיר)
שבועות? בשלהבת שרים שמחת תורהמנחם שוורץ
"תזמורת שלהבת" בניצוחו של גלעד פוטולסקי מציגה: שירי שמחת התורה במחרוזת סוחפת ומרגשת, ב"הנשמה לך 8". טעימה (שירים, חדש)
האזינו: אברהם פריד מקבל את התורהחיה להב17
בתקליט "אוצרות יהודיים" שר אברהם פריד את שירו של ר´ יום-טוב עהרליך "התורה והאומות". לרגל שבועות, השיר המלא והמיוחד (ניגונים)
אלבום שהולחן בהשראת 'עופרת יצוקה'אלבום שהולחן בהשראת 'עופרת יצוקה'יאיר טוקר15
כשהזמר אלעד צְפֵירָה שמע את מבזקי החדשות ב"עופרת יצוקה", הוא החליט להלחין שירים. מה יצא לו? האזינו לסינגל מתוך האלבום (מוזיקה)
ארז לב ארי שב ליצור עם "ארגמן"מנחם שוורץ3
שנתיים וחצי מאז צאת אלבומו "שמחת הפרטים הקטנים", ארז לב-ארי מציג אלבום חדש. האזינו ל"בבוא יומי", מתוכו (שירים חסידיים, חדשים)
לא רוצים ללמוד? לפחות תאזינו לשירלא רוצים ללמוד? לפחות תאזינו לשיריאיר טוקר16
שיעוריו הפופולריים של הרב שבתי סבתו הפכו לשם דבר. עכשיו, הוא הפך אותם לשירים. איך עושים את זה? השמעת בכורה. מיוחד (מוזיקה)
אחרון חביב. ליפא (צילום: ברוך עזאגווי)בלעדי ל"כיכר": השמעת בכורה מליפאיאיר טוקר20
רגע לפני צאת האלבום החדש של ליפא שמעלצר "כיכר השבת" מתכבד להגיש את אחד הלהיטים, "אחרון חביב" - בהשמעת בכורה. מיוחד (מוזיקה)
סינגל: א גרויסע מציאה שרים רבי נחמןמנחם שוורץ7
חברי להקת א גרויסע מציאה מציגים את הגירסה החיננית לדבריו של מייסד חסידות ברסלב, "אין יאוש בעולם כלל". האזינו לסינגל (ניגונים, חדש)
בכורה: שיר החתונה של אבי בן-ישראליוסי נכטיגל37
בשבוע הקרוב צפוי להופיע אלבומו החדש של אבי בן-ישראל. רגע לפני, השמעת בכורה של "שיר החתונות", מתוכו. אודיו (שירים חסידיים, מזרחי)
החדש של ליפא: כך זה נראה מהאולפןיוסי נכטיגל4
תכירו את "מעומקא דליפא": אלבום חדש ומסקרן מבית היוצר של ליפא שמלצר. מי במעבדים ומי במלחינים? צפו בהצצה להקלטות (ניגונים, חדש)
ביום אחד: שלוש הופעות ענק בישראליוסי נכטיגל31
אגו או חוסר תקשורת? ביום אחד, יופיעו שלושה כוכבי ענק בישראל: שוואקי בקיסריה, פריד בבריכת הסולטן ופרחי מיאמי בירושלים (שירים)
(צילום: רונן אקרמן)תכירו: הנציג שלנו בארוויזיון היהודייוסי נכטיגל16
אלחי רפואה התפרסם אשתקד בתוכנית "כוכב נולד". בעוד ימים אחדים, הוא יככב בתחרות זמר גדולה בשוודיה. האזינו לסינגל (שירים, חדשים)
צפו: ורדיגר, פריד וליפא - על במה אחתצפו: ורדיגר, פריד וליפא - על במה אחתיאיר טוקר19
לראשונה, צמרת המוזיקה עלתה על במה אחת ונתנה שואו - בהופעה החסידית הגדולה ביותר. פריד, ורדיגר וליפא - כפי שלא ראיתם (מוזיקה)
אבישי לוי: תכף האלבום, עכשיו הסינגליוסי נכטיגל6
רגע לפני שאלבומו השביעי יוצא לאור, אבישי לוי משחרר את ´אתה המלך´ שהופק על-ידי אלי מלמד ואילן לב. האזינו לסינגל החדש (ניגונים)
(צילום: פלאש 90)אסף שפר מסלסל לכבוד ספירת העומריוסי נכטיגל8
הזמר אסף שפר מלהקת 'ישיבישמחה' מתגלה כחזן לעת מצוא, בקטע ווקאלי לימי הספירה. האזינו ל"קל אדון" המרטיט (שירים חסידיים)
עצמאות מהשמאל, גרסת בניון: האזינומנחם שוורץ99
כל אחד מבטא אחרת מחאה או דעה פוליטית. בניון, אחד היוצרים המוערכים בארץ ישראל, בחר לכתוב שיר על סלידתו מהשמאל. האזינו (ניגונים)
בגיל שנתיים, טסה חגג עצמאות. צפומנחם שוורץ42
תיעוד מביצוע וואקלי ראשון של מידד טסה נרשם כשהיה בן שנתיים. כבר אז, היה ברור שהוא יגיע רחוק. לרגל ימי הספירה, הוידאו המיוחד (שירים)
(צילום: פלאש 90)כל משבריך: סינגל וואקלי לימי העומריוסי נכטיגל5
להקת ארמונ-יה משחררת סינגל ווקאלי חדש: "כל משבריך". במקום המקצב האופייני ללהקה, שומעים כעת רק קולות. האזינו (שירים חסידיים)
מצמרר: קליפ מרגש לקדושי השואהמנחם שוורץ9
הזמר החסידי מיכאל פרזנסקי מבצע שיר מיוחד לקדושי השואה: "קהילות הקודש, שמסרו נפשם על קדושת ה´. יזכרם ה´ לטובה". צפו (שירים)
שוואקי בקיסריה (צילום: ישראל ברדוגו)יציאת קיסריה: שוואקי שר והיא שעמדהיוסי נכטיגל8
בתשס"ח, כבש יעקב שוואקי את קיסריה במופע ענק. רגע השיא היה חשיפת הלהיט התורן "והיא שעמדה". לרגל פסח, צפו בביצוע המלא (שירים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50