רובשקין  חסידיסטוק  בית מאיר  אומן
ישי ריבו גרסת החופש: כאילו שעשינו משהו רעישי ריבו גרסת החופש: כאילו שעשינו משהו רענתנאל לייפר56
"כאילו שעשינו משהו רע, הוא בוכה וצורח" גרסת ההורים בחופש הגדול של הזמר והיוצר ישי ריבו, הבוקר בגלגלצ בתכנית 'מדינה בדרך' עם הדר מרקס צפו בביצוע (קליפים)
דוד לואי בסינגל קליפ בלחנו של פנחס וולףדוד לואי בסינגל קליפ בלחנו של פנחס וולףיאיר טוקר2
סינגל נוסף מתוך אלבומו החדש של המלחין פנחס וולף שכתב את השיר לאחר תקופה קשה שעבר. כשהפעם מתארח לביצוע הזמר דוד לואי בקליפ בעיבודו של דני גרוס (סינגלים)
ישי שלר בסינגל חדש לבין הזמנים: אל תאמרישי שלר בסינגל חדש לבין הזמנים: אל תאמריאיר טוקר7
הזמר והיוצר ישי שלר בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו למילים מתוך רבינו יונה בפירושו למסכת אבות. על העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד המעבד שמואל כהן (סינגלים וקליפים)
יצחק פנחסי בסינגל חדש ומקפיץ - "ימים"יצחק פנחסי בסינגל חדש ומקפיץ - "ימים"יאיר טוקר11
הזמר יצחק פנחסי, שהתמודד ב'קול הבא' בלחן חדש למילים "ימים על ימי מלך" שהולחן על ידי הרב אפרים פנחסי. על העיבוד המוזיקלי והקולי הופקד המעבד ארי פרקש (סינגלים)
יובל אסרף בסינגל חדש - "אין לי רצון"יובל אסרף בסינגל חדש - "אין לי רצון"נתנאל לייפר1
יובל אסרף בן ה-18, בסינגל שלישי העוסק במאבק הפנימי בין הרצון להתקרב להשם לרצונות אחרים שעולים. אסרף כתב והלחין בעצמו וגם ניגן על הפסנתר (סינגלים)
יוני גנוט בקליפ חדש - ניגון שמחה של מצווהיוני גנוט בקליפ חדש - ניגון שמחה של מצווהנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר יוני גנוט מוציא לראשונה ניגון מקורי ללא מילים עם קליפ בהשראת הסיפורים החסידיים על מייסד החסידות הבעל שם טוב זצ"ל. הפקה מוזיקלית: יוני גנוט, שמוליק דניאל ואיתי זנגי (קליפים)
רפאל בן משיק סינגל בכורה - "מרסי השם"רפאל בן משיק סינגל בכורה - "מרסי השם"יאיר טוקר
הזמר הישראלי-צרפתי רפאל בן בסינגל בכורה קצבי אותו הלחין עיבד והפיק מוזיקלית אפי אדלשטיין. השיר המשלב עברית וצרפתית הוא מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד (סינגלים)
אלעד שער בסינגל חדש - "באנו לשמח"אלעד שער בסינגל חדש - "באנו לשמח"יאיר טוקר8
הזמר אלעד שער בסינגל חדש. שער כתב ואף הלחין את השיר, כשהפזמון מורכב מלחן כורדי עממי מוכר וידוע. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד יוני קיסר (סינגלים וקליפים)
אהרן פרוכטר בסינגל בכורה - "וארשתיך לי"אהרן פרוכטר בסינגל בכורה - "וארשתיך לי"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר אהרן פרוכטר מציג את סינגל הבכורה שלו אותו הלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי נגן הגיטרות אייל אהרן (סינגלים וקליפים)
אריאל זילבראריאל זילבר בסינגל חדש - קרן ראשונה הפציעהנתנאל לייפר3
הזמר והיוצר אריאל זילבר בסינגל חדש, לחן שלו למילים שכתבה אשתו שושנה זילבר על מחול החיים. על העיבוד אחראי זילבר יחד עם עופר קורן (סינגלים וקליפים)
יוסף ניוקומב בסינגל קליפ חדש - בני המלךיוסף ניוקומב בסינגל קליפ חדש - בני המלךיאיר טוקר1
הזמר והיוצר יוסף (ג'ואני) ניוקומב בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו על נושא האחדות. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
מקהלת הילדים 'משאלות' - "רק תפילה"מקהלת הילדים 'משאלות' - "רק תפילה"יאיר טוקר3
מקהלת הילדים 'משאלות' בביצוע קייצי ומרענן לשיר 'רק תפילה אשא' שכתב יורם טהרלב והלחין חנן יובל. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי דניאל ישי (סינגלים וקליפים)
אפרים ברקוביץ' בסינגל חדש - "נחמו עמי"אפרים ברקוביץ' בסינגל חדש - "נחמו עמי"יאיר טוקר
נגן הקלידים אפרים ברקוביץ' יוצא בשיר בכורה אותו הלחין ועיבד בעצמו. עד לפני כשנה היה ברקוביץ' רק מאחורי הקלעים כזמר קולות ועכשיו הוא עובר לקדמת הבמה (סינגלים)
מאיר גרין בסינגל חדש - "לשון הרע"מאיר גרין בסינגל חדש - "לשון הרע"נתנאל לייפר25
הזמר והיוצר מאיר גרין בסינגל חדש אותו הלחין למילים שכתב יחד עם איריס מור ביוזמתו של שוקי סלומון. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי תומר מתנה (סינגלים וקליפים)
צודיק גרינוולד שר מרטין וידרקר: המבדיל"צודיק גרינוולד שר מרטין וידרקר: המבדיל"יאיר טוקר1
המלחין מאיר מרטין וידרקר משיק שיתוף פעולה איכותי נוסף והפעם לראשונה עם החזן זמר צודיק גרינוולד. על העיבוד המוזיקלי אחראי מנחם בריסטובסקי ובליווי מקהלת ידידים (סינגלים)
איציק דדיה רוצה שתילחמו באגו, עם שיר חדשאיציק דדיה רוצה שתילחמו באגו, עם שיר חדשיאיר טוקר85
הזמר והיוצר איציק דדיה משיק סינגל רביעי מתוך אלבומו החדש. הפעם בניגוד לשירים הקודמים אותם כתב ועיבד בעצמו, הפעם הוא חבר לגיל זכאי ולדורון אלימלך (סינגלים)
אלישע בירנבאום עם הלהיט - "לב חדש"אלישע בירנבאום עם הלהיט - "לב חדש"נתנאל לייפר13
מזה שנתיים שהשיר הפך ללהיט ענק בעיקר בציבור הדתי לאומי ועכשיו סוף סוף הוא יוצא כסינגל. הזמר והיוצר, אלישע בירנבאום עם השיר "לב חדש". הפקה איתן רז (סינגלים)
מחול הכרמים: דניאל זמיר ואחיה אשר כהן אלורומחול הכרמים: דניאל זמיר ואחיה אשר כהן אלורונתנאל לייפר3
צמד המוזיקאים המשובח, נגן הסקסופון הבינלאומי דניאל זמיר והפסנתרן אחיה אשר כהן אלורו מבצעים את לחנו של הרב יצחק גינזבורג לכבוד טו' באב (סינגלים וקליפים)
שרולי טוורסקי ואלי ביר בסינגל חדש לשבתשרולי טוורסקי ואלי ביר בסינגל חדש לשבתיאיר טוקר1
הזמרים שרולי טוורסקי ואלי ביר בסינגל חדש אותו הלחין סביו של טוורסקי, המלחין הנודע ר' מיכאל טוורסקי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי אברומי ברקו (סינגלים וקליפים)
יוסף זאב בראווער בסינגל חדש - "כי ניחם"יוסף זאב בראווער בסינגל חדש - "כי ניחם"יאיר טוקר2
הזמר החסידי יוסף זאב בראווער בסינגל חדש המתאים לשבת נחמו, בלחנו ועיבודו של יענקי כהן איתו עבד גם בסינגל הבכורה שלו (סינגלים וקליפים)
יצחק משעניה בסינגל קליפ חדש - בואי כלהיצחק משעניה בסינגל קליפ חדש - בואי כלהיאיר טוקר10
הזמר יצחק משעניה מארגנטינה בסינגל קליפ חופות חדש ומרגש "בואי כלה" בלחן לועזי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יהונתן אבידני (סינגלים וקליפים)
זבולון נתנוב בסינגל וקליפ חדש: "פשוט!"זבולון נתנוב בסינגל וקליפ חדש: "פשוט!"נתנאל לייפר17
הזמר והיוצר זבולון נתנוב בסינגל קליפ אנימציה מושקע, סינגל שני מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד עם המעבד והמפיק הנודע נאור כרמי. נתנוב הלחין, המילים נכתבו בשיתוף עם סולן להקת המדרגות, אילן דמרי (קליפים)
אריאל קינן בסינגל בכורה חדש - "תפילה"אריאל קינן בסינגל בכורה חדש - "תפילה"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר אריאל קינן בסינגל בכורה אותו כתב והלחין בעצמו - שיר תפילה אופטימי ומלא רגש. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד הזמר והיוצר יפתח דקל (סינגלים וקליפים)
דניאל זמיר בסינגל חדש - "במקום טבעת"דניאל זמיר בסינגל חדש - "במקום טבעת"נתנאל לייפר2
נגן הג'ז הבינלאומי, הזמר והיוצר דניאל זמיר, בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש שבדרך. הלחן והמילים של זמיר כשעל ההפקה המוזיקלית הופקד אדם בן אמיתי (סינגלים וקליפים)
יוני Z  משחרר את אלבום הבכורה המפתיעיוני Z משחרר את אלבום הבכורה המפתיענתנאל לייפר15
יוני Z, אמן המוזיקה החסידית מארה"ב הוא אחד הכוכבים העולים בתחום ועכשיו הוא משחרר סוף סוף את אלבום הבכורה המושקע במיוחד. האזינו לסינגל ולטעימות (סינגלים)
יוסף דניאל בסינגל בכורה - "אנא בכוח"יוסף דניאל בסינגל בכורה - "אנא בכוח"יאיר טוקר2
הזמר יוסף דניאל, גר צדק ממקסיקו המתגורר כיום בבית שמש, בסינגל בכורה אותו הלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי פרדי פאביין (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49