אריה+דרעי  אריה דרעי
נחמן בוימל בסינגל חדש - "גדול השלום"נחמן בוימל בסינגל חדש - "גדול השלום"יאיר טוקר5
הזמר נחמן בוימל בסינגל חדש ומקפיץ לכבוד ל"ג בעומר, אותו הלחין הרב אהרן יהודה לב טוב ובעיבודו של יענקי כהן (סינגלים וקליפים)
הסינגל החדש של שוואקי והאסיר המשוחררהסינגל החדש של שוואקי והאסיר המשוחררנתנאל לייפר4
הזמר המצליח, יעקב שוואקי, בסינגל חדש על פי הרעיון של ר' שלום מרדכי רובשקין. על הלחן ותוספת המילים אחראי איצי וואלדנר ואילו על העיבוד אחראי אברומי ברקו (סינגלים)
אהרל'ה סאמט בסינגל חדש - "סיני"אהרל'ה סאמט בסינגל חדש - "סיני"יאיר טוקר1
הזמר אהרל'ה סאמט בסינגל מתוך אלבום החדש שלו שיצא לקראת חג השבועות. השיר מתוך "בר יוחאי" בלחנו של מוטי אילוביץ' ובעיבודו של המפיק נפתלי שניצלר (סינגלים וקליפים)
מנדי ג'רופי בסינגל חדש - 'גאולה'מנדי ג'רופי בסינגל חדש - 'גאולה'יאיר טוקר2
הזמר והיוצר החב"די מנדי ג'רופי בסינגל חדש וקופצני בלחנו של שלמה כ"ץ. על העיבוד המוזיקלי האלקטרוני אחראי המעבד המוכשר דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
להקת 'רבותיי' בסינגל קליפ ווקאלי  חדש • צפולהקת 'רבותיי' בסינגל קליפ ווקאלי חדש • צפויאיר טוקר6
להקת רבותיי בקליפ ווקאלי שניה לפני ל"ג בעומר. "מאש אפ" מוזיקלי בין השירים 'ברוך הגבר' של עמודי שיש והשיר Stand By Me. על העיבוד וההפקה המוזיקלית יונתן שטרן (סינגלים)
מיכה גמרמן בסינגל קליפ ווקאלי חדש • צפומיכה גמרמן בסינגל קליפ ווקאלי חדש • צפויאיר טוקר5
רגע לפני ל"ג בעומר, הזמר מיכה גמרמן מברזיל בביצוע ווקאלי מרהיב ללהיט "שם תמצאהו" בלחנו אלי שוואב מתוך אלבומו האחרון של מיכה - "ילד של השם" (סינגלים וקליפים)
להקת הווקאל 'שיר סול' בסינגל קליפ חדשלהקת הווקאל 'שיר סול' בסינגל קליפ חדשנתנאל לייפר4
להקת הווקאל האמריקאית בסינגל קליפ חדש בלחנו ועיבודו של מנהיג הלהקה דוד רוס. השיר "עם ישראל חי" הוקלט והולחן לכבוד חגיגות ה-70 למדינת ישראל (סינגלים וקליפים)
מקהלת 'יחד' וחיליק פרנק ריגשו בציון הבעש"טמקהלת 'יחד' וחיליק פרנק ריגשו בציון הבעש"טיאיר טוקר10
אמש נערך מעמד תפילה מרטיט במיוחד על ציונו של הבעש"ט זי"ע של מאות הורים לחניכי "שיח סוד" אשר יצאו למסע מיוחד לקברות צדיקים באוקראינה. את המעמד המרגש ליוו חברי מקהלת 'יחד' עם אמן הקלרינט חיליק פרנק, אשר סחפו את הציבור במשך שעה ארוכה עם שירי רגש המיוחסים לבעש"ט ותלמידיו זי"ע • צפו (קליפים)
עמרם אדר והמכביטס - 'דספסיטו' היהודי ווקאליעמרם אדר והמכביטס - 'דספסיטו' היהודי ווקאלייאיר טוקר20
הזמר עמרם אדר גייר את הלהיט הבינלאומי עם מילים שכתב הזמר והיוצר איציק שמלי, לאחר מכן הוא זכה לביצוע של להקת הווקאל המכביטס ועכשיו השלושה מתאחדים יחד לביצוע מחודש (סינגלים)
יחד & סאלם – ווקאל'ס בקליפ ווקאלי חדשיחד & סאלם – ווקאל'ס בקליפ ווקאלי חדשיאיר טוקר6
קליפ נוסף להרכב הזמרים ווקאל'ס המבצעים 'מאש-אפ' מיוחד לשירים 'יחד' ו'סאלאם' בגרסה ווקאלית המתואמת לימי ספירת העומר כחלק מהפרויקט המיוחד ל'כיכר השבת' (קליפים)
שמחה ליינר במחרוזת "אני מאמין" ווקאליתשמחה ליינר במחרוזת "אני מאמין" ווקאליתנתנאל לייפר4
הזמר שמחה לייינר במחרוזת "אני מאמין" אותה עיבד מחדש באופן ווקאלי לימי ספירת העומר והקליט בעצמו. כשעל המיקס הופקד איש הווקאל הבינלאומי אד בויאר (סינגלים וקליפים)
מנדי J וחברים בביצוע ווקאלי - מסכתא ברכותמנדי J וחברים בביצוע ווקאלי - מסכתא ברכותיאיר טוקר6
הזמר מנדי J בליווי הזמר דוד אבייב ודיג'יי איציק בביצוע ווקאלי ללהיט שלו "מסכתא ברכות". על העיבוד הווקאלי המחודש אחראי גרשי שוורץ (סינגלים וקליפים)
יוסי ליבוביץ' בסינגל ווקאלי חדש - הרחמןיוסי ליבוביץ' בסינגל ווקאלי חדש - הרחמןיאיר טוקר
הזמר והמלחין יוסי ליבוביץ' בסינגל חדש היוצא בימי ספירת העומר בעיבוד ווקאלי המתאים לימים אלו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יואלי פולטצ'ק (סינגלים וקליפים)
להקת 'נשמע' בסינגל קליפ ווקאלי - לכה דודילהקת 'נשמע' בסינגל קליפ ווקאלי - לכה דודייאיר טוקר19
להקת 'נשמע' בסינגל קליפ ווקאלי לימי ספירת העומר - "לכה דודי" בלחן "מתחת לים" מבית דיסני וורלד. על העיבוד המחודש הווקאלי - אילן אקרדט (סינגלים וקליפים)
מחרוזת יום העצמאות ווקאלית: להקת רבותיימחרוזת יום העצמאות ווקאלית: להקת רבותיייאיר טוקר6
להקת 'רבותיי' בסינגל קליפ בכורה לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל עם התקווה ומי שברך למדינה. עיבוד והפקה יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
'קמפ אגודה' בסינגל ווקאלי - 'שבת קודש''קמפ אגודה' בסינגל ווקאלי - 'שבת קודש'יאיר טוקר
'קמפ אגודה' בהפקה ווקאלית חדשה לזכרו של החתן שנהרג, ישראל לוין ז"ל בקולותיהם של הילדים שוע פרנק ומנחם קרמר. על העיבוד וההפקה אחראי נפתלי בלומנטל (סינגלים וקליפים)
להקת six13 וחיים דוד ברסון - "מי שברך"להקת six13 וחיים דוד ברסון - "מי שברך"נתנאל לייפר6
להקת הווקאל המעולה מארה"ב מארחת את החזן חיים דוד ברסון לביצוע ווקאלי מרגש במיוחד של התפילה לשלום המדינה בלחן השיר "אל ארץ צבי". עיבוד מורדי ויינשטיין וקרייג רמסוביץ' (קליפים)
ליום העצמאות: 'ווקלאס' בתפילה לשלום המדינהליום העצמאות: 'ווקלאס' בתפילה לשלום המדינהכיכר השבת1
הרכב FDD Vocal בסרטון שני מתוך פרויקט ווקאלי מיוחד עם 'כיכר השבת' לימים אלו והפעם ביצוע מיוחד ומרגש לתפילה לשלום המדינה עם החזן הנודע דב הלר (סינגלים וקליפים)
'מלכות' וזאנוויל ויינברגר בהפקת ענק • צפו'מלכות' וזאנוויל ויינברגר בהפקת ענק • צפויאיר טוקר18
הפקה מושקעת במיוחד של מקהלת מלכות והזמר זאנוויל ויינברגר לשירו הישן והאהוב של ר' יו"ט ארליך "קבלת התורה" בביצוע ווקאלי ועם קליפ ייחודי ומקורי (סינגלים וקליפים)
המכביטס בסינגל קליפ חדש: מגילת העצמאותהמכביטס בסינגל קליפ חדש: מגילת העצמאותנתנאל לייפר10
מקהלת הווקאל האמריקאית בשיר חדש ומקורי ממילות מגילת העצמאות של ישראל. על הלחן אחראי ג'ייקוב קראוס ואילו על העיבוד אחראי באופן אירוני אחמד שמס (סינגלים וקליפים)
שלומי קאופמן מבצע מרדכי שפירא - "לי לי"שלומי קאופמן מבצע מרדכי שפירא - "לי לי"נתנאל לייפר1
הזמר שלומי קאופמן מבצע מחדש את השיר "לי לי" מתוך אלבומו האחרון של מרדכי שפירא בלחנו של איצי וואלדנר. על העיבוד וההפקה שני חברי להקת 613 מורדי ויינשטיין וקרייג רמסוביץ' (סינגלים וקליפים)
משה קליין בביצוע ווקאלי - "וקולו נשמע"משה קליין בביצוע ווקאלי - "וקולו נשמע"יאיר טוקר20
הזמר משה קליין משחרר גרסה ווקאלית לשירו "וקולו נשמע" כשעל המקהלות הופקד המנצח יעקב רוטבלט יחד עם מקהלת 'ידידים' העולמית. לחן: אריאל דהן עיבוד קולי: בני לאופר ויעקב רוטבלט (סינגלים)
ארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי : "אמת"ארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי : "אמת"יאיר טוקר5
הזמר והמלחין ארי גולדוואג בסינגל קליפ חדש מתוך אלבום האקאפלה החדש שלו "אקאפלה סול 5". השיר בוצע במקור על ידי שמואלי אונגר והולחן על ידי נפתלי שניצלער (קליפים)
קה ריבון עלם - גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאליקה ריבון עלם - גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלייאיר טוקר
הזמר גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלי לימי ספירת העומר לשיר השבת האהוב "קה ריבון עלם" במנגינה הישנה והמוכרת מבית מודז'יץ (סינגלים וקליפים)
דוד גבאי 'הטוב' מתוך 'שירי פנחס 3' - ווקאלידוד גבאי 'הטוב' מתוך 'שירי פנחס 3' - ווקאלייאיר טוקר
הזמר דוד גבאי מלווה במקהלת ידידים העולמית, בביצוע ווקאלי לימי הספירה מתוך אלבומו השלישי של המלחין פנחס וולף. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד דני גרוס (סינגלים)
אברימי גולדשטיין מחדש ווקאלית - כבשן האשאברימי גולדשטיין מחדש ווקאלית - כבשן האשיאיר טוקר
הזמר החסידי אברימי גולדשטיין בביצוע ווקאלי מחודש לשירו "כבשן האש" על החשיבות בבין אדם לחברו ברוח ימי הספירה. לחן, ביצוע ועיבוד קולי: אברימי גולדשטיין (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49