ראובן יזדיאן חזר בתשובה ומגיש: "איפה אני"ראובן יזדיאן חזר בתשובה ומגיש: "איפה אני"יאיר טוקר4
הוא התחנך בקיבוץ, חזר בתשובה והקים משפחה חרדית. היום, מפרסם הזמר והיוצר ראובן יזדיאן את שיר הבכורה אותו כתב והלחין, ואף עיבד מוזיקלית יחד עם דן איילון (מוזיקה)
מוטי רוטמן בסינגל משירי ר' פייטל: פתח ליבימוטי רוטמן בסינגל משירי ר' פייטל: פתח ליבייאיר טוקר5
הזמר מוטי רוטמן מוציא סינגל חדש מתוך אלבום 'קולות הנשמה' מלחני משפחת המלחין החב"די ר' פייטל לוין ובהפקתו של דוד פדידה. לחן: זלמן ומנדי לוין, עיבוד מוסיקלי: גרשון פריישטט (מוזיקה)
יודי ביאלסטוצקי במחרוזת ריקודים מקפיצהיודי ביאלסטוצקי במחרוזת ריקודים מקפיצהיאיר טוקר
מחרוזת ריקודים מקפיצה עם הפקה מוזיקלית מלאה של לוי לסין, בליווי מקהלת שירה בניצוחו של יואלי הורוביץ (סינגלים וקליפים)
שוכי מג'סקי בשיר לזכר אביו: "שבת היום"שוכי מג'סקי בשיר לזכר אביו: "שבת היום"יאיר טוקר
הזמר שוכי מג'סקי בסינגל ביכורים אותו הלחין לעילוי נשמת אביו שנפטר לפני 8 חודשים. העיבוד וההפקה המוזיקלית של אריה קונסטלר (סינגלים וקליפים)
'מוישל'ה' בסינגל חדש: "אני פה"'מוישל'ה' בסינגל חדש: "אני פה"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר 'מוישל'ה' קליין בסינגל חדש גם הפעם באידיש "בין דו". גם הפעם הלחן, המילים וגם העיבוד המוזיקלי של מוישל'ה בעצמו (סינגלים וקליפים)
ערן קליין בסינגל חדש: "הכי פשוט"ערן קליין בסינגל חדש: "הכי פשוט"יאיר טוקר
היוצר והמעבד ערן קליין מידי פעם מתפנה מהפרויקטים הרבים שהוא יוצר עבור אחרים ומשחרר משהו פרי עטו כשהוא כמובן אחראי על כל תהליך היצירה מהלחן המילים ועד העיבוד (סינגלים)
נפתלי בלומנטל בסינגל חדש: "לב טהור"נפתלי בלומנטל בסינגל חדש: "לב טהור"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר נפתלי בלומנטל, בסינגל חדש "לב טהור", אותו הלחין, הפיק ועיבד מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
אברהם פריד ו'נרננה' מחדשים את "יאקאב"אברהם פריד ו'נרננה' מחדשים את "יאקאב"נתנאל לייפר32
אברהם פריד ומקהלת 'נרננה' בקליפ מרהיב, על השיר האהוב והנוסטלגי "יאקאב"של ר' יו"ט ארליך, המספר את סיפור חייו של ר' יענקל פוטאש ז"ל אי שם לפני עשרות שנים במדינת אוזבקיסטן. העיבוד המחודש של אברומי ברקו (קליפים)
יהונתן ניצן בסינגל חדש: "אמא אומרת"יהונתן ניצן בסינגל חדש: "אמא אומרת"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר יהונתן ניצן בסינגל חדש שכתב והלחין על ילד שנסגר בעולם של קירות זכוכית, מפסיק לספר, מסתיר, והיציאה האטית מתוך הסגר, לבנית עולם חדש. עיבוד: צח אגסי (סינגלים)
אביאל סולטן ואיתם בן יעקב: דודי ירד לגנואביאל סולטן ואיתם בן יעקב: דודי ירד לגנויאיר טוקר3
צמד היוצרים אביאל סולטן ואיתם בן יעקב בביצוע מחודש למילים "דודי ירד לגנו" מתוך בקשות נוסח יהודי מרוקו על פי העיבוד של יגל הרוש. עיבוד והפקה מוזיקאלית: אביאל סולטן ואיתם בן יעקב (קליפים)
אייזק ורובנשטיין בסינגל חדש: "שמים כחולים"אייזק ורובנשטיין בסינגל חדש: "שמים כחולים"יאיר טוקר1
צמד הזמרים והיוצרים דן אייזק ובנימין רובנשטיין בסינגל חדש אותו הלחין רובינשטיין כשהשניים מפיקים יחד את העיבודים המוזיקליים (סינגלים וקליפים)
ברי וובר ותזמורת זאלץ במחרוזת ריקודים סוערתברי וובר ותזמורת זאלץ במחרוזת ריקודים סוערתיאיר טוקר1
הזמר החסידי האהוב ברי וובר מלווה בתזמורתו החדשה של המעבד שלומי זלצמן - "זאלץ" במחרוזת חתונות סוערת. העיבודים כמובן של זצמן (סינגלים וקליפים)
"ישי" רביבו בסינגל חדש, קופצני ו"שמח""ישי" רביבו בסינגל חדש, קופצני ו"שמח"יאיר טוקר19
אחרי סינגל התפילה הקודם שלו, הזמר והיוצר ישי רביבו בסינגל חדש והפעם קופצני ושמח, הלחן המילים וגם העיבוד וההפקה המוזיקלית של רביבו עצמו (סינגלים וקליפים)
'שימעל'ה' בסינגל חדש לפרשה: "המלאך"'שימעל'ה' בסינגל חדש לפרשה: "המלאך"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר שימעל'ה מלכה בסינגל חדש מתוך פרויקט שירי הפרשה שלו בלחניו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
מרגש: שיר וקליפ לכבוד לומדי 'הדף היומי'מרגש: שיר וקליפ לכבוד לומדי 'הדף היומי'נתנאל לייפר11
הזמרים ברוך לוין, אייביש בראדט, שלוימי טויסיג ואורי דוידי בסינגל קליפ חדש ומרגש במיוחד המוקדש ללומדי הדף היומי "כשאנו רוקדים יחד" מתוך מראות סיום הש"ס הגדול (קליפים)
ברוך נפתל ו'קאודיו' בסינגל חדש: "אמת"ברוך נפתל ו'קאודיו' בסינגל חדש: "אמת"יאיר טוקר
הזמר ברוך נפתל בגרסה חדשה לשירו "חסד ואמת" בלחנו של אלימלך בלומשטיין. הפעם הופקד על העיבוד וההפקה המחודשת דיג'יי "קאודיו" הלוא הוא יונתן ויניק (סינגלים וקליפים)
"גרוב סגול" ומשה צבי הגדול: אף אחד לא חוזר"גרוב סגול" ומשה צבי הגדול: אף אחד לא חוזריאיר טוקר4
להקת "גרוב סגול" הברסלבית מארחת את הזמר משה צבי "הגדול" בראונר, בסינגל קליפ על המרדף של היוצרים אחר ההצלחה והפרסום (סינגלים וקליפים)
גרסת הילד הערבי ואילסון ל"תן לי אור". צפוגרסת הילד הערבי ואילסון ל"תן לי אור". צפויאיר טוקר74
כולנו נחשפנו לכתבת חדשות 12, על הילד הערבי יחיא מסלמא חולה הכליות מבית ג'אלה, שהתאהב בשיריו של אבי אילסון והחלום לפגוש אותו ואף להוציא איתו גרסה בינלאומית ללהיט "תן לי אור" ביוזמת עמותת 'תקווה ומרפא' (קליפים)
משה לוי ופורת נוב בסינגל חדש: "לב יהודי"משה לוי ופורת נוב בסינגל חדש: "לב יהודי"יאיר טוקר
הזמרים והיוצרים משה לוי ופורת נוב בדואט אותו הלחינו יחד ממילותיו של רבי פנחס מקוריץ זיע"א. השניים גם אחראים על העיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
איציק אשל בסינגל לכבוד"אביר יעקב"איציק אשל בסינגל לכבוד"אביר יעקב"יאיר טוקר5
הזמר איציק אשל בסינגל לכבודו של רבי יעקב אבוחצירא זיע"א שיום ההילולה שלו מתקרב - "אשיר לכבוד חברים" שכתב הצדיק. העיבוד של דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יפתח דקל בסינגל חדש: "אתה תקום"יפתח דקל בסינגל חדש: "אתה תקום"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר יפתח דקל בסינגל חדש "אתה תקום" במסגרת פרויקט החממה של הצוללת הצהובה. הלחן של דקל שחבר לעיבוד ולהפקה המוזיקלית ליונתן פררה (סינגלים וקליפים)
ניסים בלאק בסינגל השבועי החדש: Let it Goניסים בלאק בסינגל השבועי החדש: Let it Goנתנאל לייפר37
הזמר והיוצר הבינלאומי, ניסים בלאק, מפנק אותנו גם השבוע בסינגל חדש והפעם "Let it Go" באווירה כיפית וזורמת. הלחן והמילים כרגיל של בלאק, העיבוד של גיסו יוסף בראון (סינגלים)
שיר שני למקהלת פרחי שמים: "צבא השמים"שיר שני למקהלת פרחי שמים: "צבא השמים"יאיר טוקר49
את השיר מבצעים מקהלת פרחי שמים יחד עם המנצח מרדכי גורדון, שגם חתום על הלחן של השיר • על העיבוד מוזיקלי הופקד אבי ריימי, מיקס ומאסטרינג: דורון אלימלך (מוזיקה)
אריאל זילבר בסינגל קליפ ליונתן פולארדאריאל זילבר בסינגל קליפ ליונתן פולארדיאיר טוקר16
הזמר והיוצר אריאל זילבר בסינגל קליפ מושקע במיוחד לכבודו של המרגל יונתן פולארד שהגיע היום לישראל באופן סופי. זילבר כתב והלחין וגם הפיק מוזיקלית • צפו (סינגלים וקליפים)
"באולפן של יענקי" צפו במחרוזת נוסטלגיה"באולפן של יענקי" צפו במחרוזת נוסטלגיהיאיר טוקר13
אלי פרוכטר, איציק עקשטיין, ישראל שיפמן, יהונתן חוטה ויענקי כהן במחרוזת להיטים נוסטלגית בעיבודו של יענקי כהן (סינגלים וקליפים)
אלעד כהן ויהודה שוקרון: "מזמור לתודה"אלעד כהן ויהודה שוקרון: "מזמור לתודה"יאיר טוקר22
הצמד אלעד כהן ויהודה שוקרון, המשדרים יחד ברדיו החליטו גם להקליט שיר בייחד, מילות מזמור לתודה על לחנו של קרליבך "מזמור לדוד". העיבוד של דוד ביתן (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50