אריה קונסטלר בגרסה אקוסטית: "התעורר כארי"אריה קונסטלר בגרסה אקוסטית: "התעורר כארי"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר מארה"ב, אריה קונסטלר בביצוע וקליפ חדש לשירו "התעורר כארי". השיר יצא לפני כחודש בגרסת רוק סוערת וכעת הוא זוכה גם לביצוע אקוסטי מקסים (קליפים)
מוישי רוזנברג בסינגל חדש: "וקבץ נידחנו"מוישי רוזנברג בסינגל חדש: "וקבץ נידחנו"יאיר טוקר5
שנה אחרי סינגל הבכורה שלו, הזמר החסידי מוישי רוזנברג בסינגל חדש בלחנו של הערשי ויינברגר. עיבוד והפקה מוזיקלית: המעבד יענקי כהן (סינגלים וקליפים)
גלעד פוטולסקי בסינגל קליפ חדש: 'רפאנו'גלעד פוטולסקי בסינגל קליפ חדש: 'רפאנו'יאיר טוקר4
הזמר גלעד פוטולסקי בסינגל קליפ חדש באווירת התפשטות נגיף הקורונה. הלחן של ישראל וילר כשההפקה המוזיקלית של פוטולסקי עצמו (סינגלים וקליפים)
ראובן גרבר בסינגל הודיה חדש: הודו לה'ראובן גרבר בסינגל הודיה חדש: הודו לה'נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר ראובן גרבר מדרום אפריקה בסינגל חדש דווקא בימים אלו של קושי ואתגר, שיר הודיה להשם על הלחן של ניגון ההקפות של בעלז. על הפקה אחראי קרייטון גודוויל (סינגלים)
מייקי מוקטון בסינגל הודאה חדש: "בן אדם"מייקי מוקטון בסינגל הודאה חדש: "בן אדם"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר מייקי מוקטון בסינגל הודאה חדש לבורא עולם אותו כתב יחד עם אהרון גורי. הלחן של מוקטון עצמו שחבר למלאכת העיבוד וההפקה המוסיקלית ליעקב שור (סינגלים)
יואל חייבי חוזר בסינגל חדש: ישועת השם כהרף עיןיואל חייבי חוזר בסינגל חדש: ישועת השם כהרף עיןנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יואל חייבי, חוזר אחרי שנים של שתיקה בסינגל חדש אותו כתבה אסתר יצחק הלוי כשהוא אחראי ללחן, ולעיבודים וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
לוי פאלקוביץ ו'פריילך' מחדשים: דא וואוינט א אידלוי פאלקוביץ ו'פריילך' מחדשים: דא וואוינט א אידנתנאל לייפר2
הזמר החסידי לוי פאלקוביץ' מלווה בתזמורת פריילך ומקהלת 'לב' מבצע את שיר הנושא מתוך אלבומו האחרון של שרולי ורדיגר בלחנו הרשי רוטנברג. עיבוד: נחמן דרייר • צפו (קליפים)
האחים עידו ויניב אליוף בסינגל 'קורונה' חדשהאחים עידו ויניב אליוף בסינגל 'קורונה' חדשיאיר טוקר11
האחים הצעירים עידו ויניב אליוף בסינגל חדש ומחויך בהפקתו המוזיקלית של יוסף אפיק. הלחן הוא ממסורת חסידי ברסלב כשהעיבוד של האחים אליוף (סינגלים וקליפים)
אלי דקס ודוד לוינגר בסינגל קליפ: "זר"אלי דקס ודוד לוינגר בסינגל קליפ: "זר"נתנאל לייפר14
הזמרים אלי דקס ודוד לוינגר ממתיבתת ווטברי בסינגל קליפ חדש אותו הלחינו וכתבו בעצמם כשהם חוברים ליוסף זידל. על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי ארי קונסטלר (סינגלים)
עמרי בן עקיבא בסינגל בכורה: 'אימת העונה'עמרי בן עקיבא בסינגל בכורה: 'אימת העונה'נתנאל לייפר1
שליח חב"ד בטבריה עילית, עמרי בן עקיבא בסינגל בכורה חדש אותו כתב והלחין בעצמו לנוכח המצב. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד שמוליק דניאל (סינגלים)
'שיר למען השבת' בסינגל חדש: 'לעשות תשובה''שיר למען השבת' בסינגל חדש: 'לעשות תשובה'נתנאל לייפר
הזמר והיוצר האלמוני שמכנה את עצמו 'שיר למען השבת' בסינגל חדש אותו כרגיל כתב הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית (סינגלים וקליפים)
דוד שמחה במחרוזת להיטים חדשה • האזינודוד שמחה במחרוזת להיטים חדשה • האזינונתנאל לייפר5
הזמר החסידי, דוד שמחה מצרפת, במחרוזת עם שלושה להיטים מוכרים ואהובים בהפקתו המוזיקלית של המעבד יוני אליאב (סינגלים וקליפים)
יואלי דיקמן וילד הפלא מוטי גרינבוים: שעת רחמיםיואלי דיקמן וילד הפלא מוטי גרינבוים: שעת רחמיםנתנאל לייפר55
ברוח התקופה: המוזיקאי והיוצר יואלי דיקמן מארח את ילד הפלא מוטי גרינבוים בשיר שכתב והלחין וכרגיל גם עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
אביגדור גביש בסינגל חדש: "אלחי"אביגדור גביש בסינגל חדש: "אלחי"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אביגדור גביש בסינגל תפילה חדש אותו כתב והלחין בעצמו, סינגל שלישי מתוך אלבומו השני שבדרך. הפקה מוסיקאלית ועיבוד – יהודה פוגל, אביגדור גביש (סינגלים)
משה לאופר הלחין אלי לאופר שר: מתפלליםמשה לאופר הלחין אלי לאופר שר: מתפלליםנתנאל לייפר12
המעבד והמלחין הוותיק והמוערך משה לאופר הנמצא בימים אלו בבידוד ניצל את הזמן לשיר תפילה המתאים למצב. על העיבוד והשירה אחראי הבן אלי לאופר (סינגלים וקליפים)
מאיר ברוק בסינגל קליפ חדש: מחר יום חדשמאיר ברוק בסינגל קליפ חדש: מחר יום חדשנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר החב"די, מאיר ברוק, בסינגל קליפ מושקע אותו כתב לפני כעשור, לאחר אכזבה שנחל, השיר החדש אליו מצורף קליפ אנימציה מתאים לגמרי למצב העכשווי. עיבוד: מאיר ברוק ואייל שפרלינג (קליפים)
שלמה לונגר בשיר תפילה בצל הקורונה: "מנע"שלמה לונגר בשיר תפילה בצל הקורונה: "מנע"יאיר טוקר1
הבדחן והזמר שלמה לונגר בסינגל חדש "מנע", אותו הלחין בעצמו בעקבות מגיפת הקורונה המשתוללת, שיר תפילה למניעת המגיפה בהפקתו של משה קרויס (סינגלים וקליפים)
יהונתן ארזוני מחדש את הלחן החב"די העתיקיהונתן ארזוני מחדש את הלחן החב"די העתיקנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר יהונתן ארזוני ונגן הקמנצ'ה מנחם ורטהיים בחידוש מיוחד לניגון החב"די העתיק "ידידי רועי", שנוגן בעיירה ליובאוויטש בתקופת האדמו"ר הרש"ב למילותיו של רבי ישראל נג'ארה (סינגלים)
אריה קרלינסקי בסינגל חדש: באהבה תקבלאריה קרלינסקי בסינגל חדש: באהבה תקבליאיר טוקר3
בצל תקופה טרופה זו ובזמן שעם ישראל זקוק לתפילות מרובות עקב המצב הנוכחי, הזמר אריה קרלינסקי בסינגל חדש וייחודי - "באהבה תקבל". הלחן של אריה בעצמו כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית חתום איציק אהרון ואליהם מצטרפים מקהלת ידידים העולמית (סינגלים)
יעקב שוואקי מתפלל בקליפ חדש: "עולם מושלם"יעקב שוואקי מתפלל בקליפ חדש: "עולם מושלם"נתנאל לייפר23
הזמר יעקב שוואקי משיק קליפ חדש מתוך אלבומו הקודם "מוזיקה". השיר שנכתב על ידי מרים ישראלי והולחן על ידי איצי וולדנר זוכה לקליפ מושקע כרגיל אצל שוואקי (קליפים)
שרולי ונתנאל מפתיעים: ככה עושים קליפ בימי קורונהשרולי ונתנאל מפתיעים: ככה עושים קליפ בימי קורונהנתנאל לייפר155
צמד הפופ המצליח 'שרולי ונתנאל' בסינגל קליפ חדש "תודה" לעידוד מהמצב המתוח. את השיר יצרו יחד כשאת הקליפ הם צילמו כל אחד בביתו בשל הוראות הבידוד ולבסוף שולבו הצילומים לקליפ אחד מרהיב (קליפים)
מנדי פורטנוי בקטע מרגיע נוסף: "קרן זעירה של תקווה"מנדי פורטנוי בקטע מרגיע נוסף: "קרן זעירה של תקווה"נתנאל לייפר3
הפסנתרן המוערך, מנדי פורטנוי, בקטע אינסטרומנטלי מקורי נוסף מתוך פרויקט חדש שיכלול קטעים מקוריים ומרגיעים אותם הוא מלחין ומבצע (סינגלים וקליפים)
אהרן רזאל ותזמורת 'חיבה' מבצעים: 'יגדל'אהרן רזאל ותזמורת 'חיבה' מבצעים: 'יגדל'נתנאל לייפר2
אלבום "יגדל" עם מבחר הלחנים לפיוט "יגדל אלוקים חי" ממגוון עדות ישראל. הפרויקט בהפקה מוסיקאלית של יהודה אשש ובניהולו האמנותי של אלעד גבאי, מארח פסיפס מרתק של מגוון זמרים ופייטנים. לפניכם הביצוע של אהרן רזאל, על פי מסורת יהודי אשכנז (סינגלים)
קובי אוז ותזמורת 'חיבה' מחדשים: "יגדל"קובי אוז ותזמורת 'חיבה' מחדשים: "יגדל"נתנאל לייפר1
אלבום "יגדל" עם מבחר הלחנים לפיוט "יגדל אלוקים חי" ממגוון עדות ישראל. הפרויקט בהפקה מוסיקאלית של יהודה אשש ובניהולו האמנותי של אלעד גבאי, מארח פסיפס מרתק של מגוון זמרים ופייטנים. לפניכם הביצוע של קובי אוז, על פי מסורת יהודי אלג'יריה (סינגלים)
מאיר חג'בי בסינגל חדש: "אין מה לפחד"מאיר חג'בי בסינגל חדש: "אין מה לפחד"נתנאל לייפר17
הזמר והיוצר מאיר חג'בי בסינגל חדש ברוח הימים אותו כתבה כבר לפני 11 שנה רחלי יששכר שהייתה אז בת 11. הלחן של חג'בי שחבר לעיבוד ולהפקה המוזיקלית למנחם מוניס (סינגלים)
האמן האלמוני בסינגל חדש: "מודה אני"האמן האלמוני בסינגל חדש: "מודה אני"יאיר טוקר2
האמן האלמוני שמכנה את עצמו "שיר למען השבת", מוזיקאי חרדי חוזר בתשובה, בוגר בית הספר למוזיקה רימון, בסינגל נוסף אותו כרגיל הלחין וגם עיבד מוזיקלית (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49