אאא

בדרך להשקת אלבומו החדש בסוף הקיץ, משחרר שוהם שמחי גרסה מפתיעה, מרגשת ומלהיבה ללהיט אתה לי ארץ של יורם טהרלב. שמחי, אחד הכותבים המוכשרים בתעשיית המוסיקה היהודית ישראלית, זכור לרבים כיוצר וזמר שחתום על יצירה מוסיקלית שהרטיטה לבבות רבים, הכותל, שכתב והלחין בעצמו. הלהיט התחיל אז במתכונת מקומית, כבש בסערה את תחנות הרדיו הארציות, גרר סיקור תקשורתי רב ואף זכה בערוב ימיו לגרסת דואט מצליחה עם שימי תבורי.

לפני כמה חודשים בשיאו של חורף שבושש להגיע, הפיץ שוהם בלדה נוגעת ללב, אף היא מתוך האלבום החדש. - גשמי אורה, שיר תחינה ותפילה למרומים למען הורדת גשמים. כעת מוגש סינגל חדש, אתה לי ארץ שנכתב בשלהי שנות השמונים. המילים היפות של יורם טהרלב, הלחן של נורית הירש והביצוע הנוכחי בעיבודו של נדב ביטון הם צלילים נעימים שמתדפקים כמעט מעצמם על כל אוזן ישראלית יהודית.

שוהם שמחי נטל את השיר וללא ספק השביח אותו, הפרשנות החדשה לוקחת את המאזין למסע בין תרבויות ומשמעויות. הדברים המיוחסים להובלה ומנהיגות בכוונה המקורית של השיר, הומרו לסיור במחוזותיה היפים של ארץ ישראל, בימים בהם הכול היה תמים ופשוט יותר. אתה לי ארץ החדש, מהווה שיר געגועים וכמיהה לארץ המובטחת ולבוא הגאולה. השיר מוקדש לחיילי צה"ל באשר הם על מסירותם והתמסרותם. התוצר הווקאלי המיוחד שלפניכם, קולות הליווי וההרמוניה המוסיקאלית ירגשו את כל מי שעדיין אוהב את הארץ הזאת. אז תתרגשו.