פייסבוק: "לא נגביל התבטאויות שקריות של פוליטיקאים"פייסבוק: "לא נגביל התבטאויות שקריות של פוליטיקאים"
א' בשבט תשפ | 27.01.20
ג'סיקה זאקר, בכירה בפייסבוק, הדגישה במפגש בת"א, כי אם פוליטיקאי ישתף קישור לכתבה או סרטון וידיאו שנבדקו ונמצאו כמכילים פייק ניוז, תוגבל היכולת שלו להפיצם (דיגיטל)
למה פייסבוק ויתרה על הפרסום בווטסאפ? רווחיות ותדמיתלמה פייסבוק ויתרה על הפרסום בווטסאפ? רווחיות ותדמיתעומר כביר, כלכליסט
אחרי הפרסום שפייסבוק ויתרה על רעיון הפרסום בווטסאפ, עולה השאלה מדוע? כנראה שמדובר בכשלון הניסוי ואולי גם ברצון לשפר את התדמית הרעועה שלה, אותה הזכירה יו''ר בית הנבחרים האמריקאי ננסי פלוסי כשתקפה את החברה בפומבי (דיגיטל)
תקלה בוואטסאפ: אי אפשר לשלוח קבציםתקלה בוואטסאפ: אי אפשר לשלוח קבציםמישאל לוי
משתמשים באפליקציית המסרים הפופולארית מדווחים בשעות האחרונות על תקלה נרחבת במסגרתה הם אינם מצליחים לשלוח קבצי תמונות ווידאו • מפייסבוק טרם הגיבו (טכנולוגיה)
פרצה בטוויטר אפשרה למצוא מספרי טלפון של משתמשים, כולל פוליטיקאים מישראלפרצה בטוויטר אפשרה למצוא מספרי טלפון של משתמשים, כולל פוליטיקאים מישראלשירות כלכליסט
חוקר אבטחת מידע הצליח לצמד מיליוני מספרי טלפון לחשבונות המשתמשים בטוויטר. הפרצה נמצאה באפליקציית האנדרואיד של הרשת החברתית והחברה מיהרה לחסום אותה (דיגיטל)
טוויטר מחקה 90 אלף חשבונות סעודיים שהפיצו תעמולהטוויטר מחקה 90 אלף חשבונות סעודיים שהפיצו תעמולהשירות כלכליסט
החשבונות זוהו כמשמשים קמפיין תעמולה נרחב בתמיעת סעודיה לקידום האינטרסים שלה, ועסקו בעיקר בסנקציות נגד איראן וברצח העיתונאי חשוקג'י (דיגיטל)
הודעה אחת, וכל הוואטסאפ שלכם נמחקהודעה אחת, וכל הוואטסאפ שלכם נמחקרפאל קאהאן, כלכליסט
החולשה אפשרה לתוקפים לגרום לקריסת האפליקציה דרך שליחת הודעה לשיחה קבוצתית. הפעלת הפרצה חייבה הורדה מחדש של האפליקציה ומחיקת כל התוכן בקבוצה (דיגיטל)
לא ייאמן: זהבה גלאון ניצחה את עמית סגללא ייאמן: זהבה גלאון ניצחה את עמית סגלמישאל לוי7
למרות שיש לו הרבה יותר עוקבים ברשת הטוויטר, הציוץ הישראלי שקיבל הכי הרבה סימונים כאהוב במהלך השנה הלועזית החולפת, שייכת לח"כית לשעבר ולא לפרשן (דיגיטל)
וואטסאפ מסירה תמיכה ממכשירים ישניםוואטסאפ מסירה תמיכה ממכשירים ישניםבני סולומון1
רוצים לדעת אם מכשיר הסלולר שלכם יפסיק להיתמך על ידי וואטסאפ? זו הרשימה של המכשירים שהחל מעוד חודשיים יוסרו מרשימת התמיכה של האפליקציה הפופולרית (דיגיטל)
חותמים הודעות וואטסאפ בנקודה? אתם לא נחמדיםחותמים הודעות וואטסאפ בנקודה? אתם לא נחמדיםתהילה אלטמן6
מכירים את החבר הזה שהוא חביב במיוחד פנים מול פנים, אבל קר ומנוכר בהודעות טקסט? מעניין, הדרך שבה אתם מפסקים טקסטים וירטואליים, משפיעה על האופן בו אנשים רואים את אישיותכם ולמדע יש הוכחה (דיגיטל)
ראיון: הרב שמפתח אפליקציות עבור הצבאראיון: הרב שמפתח אפליקציות עבור הצבאכיכר השבת
מנחם דנה, חסיד חב"ד המוסמך לרבנות, התגייס לצה"ל ופיתח אפליקציה ייחודית למעקב אחר מלאי וסחורות • האם הוא יקים חברה באזרחות? צפו בראיון (טכנולוגיה, הייטק)
אילוסטרציהזהירות: כך תמנעו מפריצה לוואטסאפ שלכםבני סלומון
חברת וואטסאפ מזהירה את כל אלו שעדיין לא עדכנו את הגירסה האחרונה של התכנה כי הם חשופים לפריצה מתוחכמת לסלולרי • כך תמנעו מפריצה למכשירכם (דיגיטל)
פייסבוק מעתיקה את אינסטגרם לניוז פידפייסבוק מעתיקה את אינסטגרם לניוז פידשירות כלכליסט
הרשת החברתית בוחנת שילוב של תמונות משתמשים שנבחרות אקראית על ידי אלגוריתם; אלה מוצגות תחת ערוץ בשם "תמונות פופולריות" ושנגלל באופן אינסופי (דיגיטל)
אפליקציה פופולרית חשודה כמסכנת מידעאפליקציה פופולרית חשודה כמסכנת מידעבני סולומון1
Clean Master היא אחת האפליקציות הנפוצות בעולם עם מעל למיליארד וחצי הורדות. חברת אבטחה שבדקה אותה מזהירה מפני פעילות בלתי ברורה של האפליקציה (אפליקציות)
השינוי ב"וואטסאפ" שישפר לכם את החייםהשינוי ב"וואטסאפ" שישפר לכם את החייםבני סולומון2
תוכנת המסרים הפופולרית בעולם 'וואטסאפ' עדכנה סוף סוף את האפשרות לשלוט במי יכול לצרף אתכם לקבוצות וואטסאפ. כך תוכלו לחסום את האפשרות לצרף אתכם לקבוצות (דיגיטל)
שיאומי חשפה סמארטפון עם מצלמת 108 מגה-פיקסלשיאומי חשפה סמארטפון עם מצלמת 108 מגה-פיקסלרפאל קאהאן, כלכליסט2
טלפון ה-Mi CC9 Pro מצויד בחמש מצלמות, ביניהן שתי עדשות זום, עדשה מיוחדת לצילום מאקרו, חיישן רגיש ביותר שפותח ביחד עם סמסונג ומערכת שנשענת על טכנולוגיה ישראלית (דיגיטל)
בעלי אייפון מתלוננים: עדכון התוכנה קיצר ב-40% את זמן הסוללהבעלי אייפון מתלוננים: עדכון התוכנה קיצר ב-40% את זמן הסוללהרפאל קאהאן, כלכליסט3
גרסה 13.1.3 של iOS פוגעת בביצועי סוללות האייפונים - מה-11 החדיש ועד לאייפון 7 - בצורה משמעותית; גולשים התלוננו על כך בפורומים של אפל, ברדיט, בטוויטר ועוד. החברה טרם התייחסה לנושא, על אף שזה אינו הבאג הראשון שהתגלה במערכת ההפעלה (דיגיטל)
וואטספ: אתם תחליטו איך תצורפו לקבוצותוואטספ: אתם תחליטו איך תצורפו לקבוצותרפאל קאהאן, כלכליסט1
התכונה החדשה, שנבחנה קודם כל בהודו, תאפשר לקבוע מראש שרק אנשי קשר ספציפיים יוכלו להוסיף אתכם לקבוצה, ולחסוך את אי הנעימות שבעזיבת קבוצה מעצבנת (טכנולוגיה)
אחרי טלגרם: וואטסאפ עם 'הודעות נעלמות'אחרי טלגרם: וואטסאפ עם 'הודעות נעלמות'כיכר השבת4
אפליקציית ההודעות הפופולרית משלבת פיצ'ר נוסף שהיה עד כה מזוהה עם טלגרם: החל מהעדכונים הבאים, גם אתם יכולים לשלוח הודעות שיימחקו מעצמם לאחר שניות (דיגיטל)
אייפון.הקשר שבין סוג הטלפון לאישיות שלכםכיכר השבת4
על פי מחקר פסיכולוגי, הבחירה שלכם בסמארטפון כזה או אחר (אייפון או אנדרואיד, לצורך העניין) עשויה להשפיע על מה שאנשים אחרים חושבים עליכם - ולהגיד משהו גם על האופי שלכם (דיגיטל)
רגע לפני השקת iOS החדשה: 13 דברים שהאייפון למד לעשותרגע לפני השקת iOS החדשה: 13 דברים שהאייפון למד לעשותעומר כביר, כלכליסט2
מערכת ההפעלה המחודשת שתושק מחר תביא לאייפונים ישנים שורת יכולות חדשות. חלקן מקוריות וחדשניות, בעוד אחרות מבליטות את הפיגור של הענקית אחר המתחרים (דיגיטל)
וואטספ מציגה: חידושים בדפדפן ובאנדרואידוואטספ מציגה: חידושים בדפדפן ובאנדרואידרפאל קאהאן, כלכליסט2
שירות הצ'ט הפופולרי מקבל שורת חידושים, בדמות קיבוץ מדיה לאלבומים בגרסת הדפדפן, יכולת שליחת סטיקרים בשרשרת - ושיפור האבטחה בגרסת האנדרואיד (אפליקציות)
נעילה נוספת ל'וואטסאפ': טביעת אצבענעילה נוספת ל'וואטסאפ': טביעת אצבעבני סולומון2
הוואטסאפ מזמן לא עוד אפליקציה ואנשים רבים מחזיקים ומנהלים דרכו דברים פרטיים במיוחד. בגרסת הבטא של האפליקציה ניתן לנעול אותה באמצעות טביעת אצבע (דיגיטל)
אינסטגרםכוכבני האינסטגרם - משפיעים הרבה פחותרפאל קאהאן1
מחקר עדכני מלמד שבעוד פוסטים של כוכבני אינסטגרם וסלבריטאים זכו לקליקים בשיעור של 4% ויותר ב-2016, ברבעון הראשון של השנה ירד המספר ל-2.4% בלבד (דיגיטל)
סוללה נמוכה מלחיצה אתכם? אולי זו נומופוביהסוללה נמוכה מלחיצה אתכם? אולי זו נומופוביהכיכר השבת
ל-66% מהמבוגרים בארה"ב יש נומופוביה וכנראה שבישראל המצב לא מזהיר בהרבה. ההפרעה כוללת גם את החרדה שאתם חווים כששכחתם את הטלפון בבית וגם חרדות בסגנון של סוללה נמוכה (דיגיטל)
מחקר קובע: פייסבוק עושה אתכם מאושריםמחקר קובע: פייסבוק עושה אתכם מאושריםעומר כביר, שירות כלכליסט3
מחקר חדש מערער על התפיסה ששימוש ברשתות חברתיות פוגע בתחושת האושר: "ככל שמבלים יותר זמן במדיה חברתית, הרווחה הפסיכולוגית עולה", אומר מוביל המחקר (דיגיטל)
ספוטיפיי אפליקציה מוזיקההשיר שלנו: ספוטיפיי תאפשר למשתמשים להאזין יחד למוזיקה מרחוקרפאל קאהאן, כלכליסט1
פלטפורמת המוזיקה בסטרימינג תאפשר לגולשים להעביר קוד QR ביניהם ולצרף אנשים לפלייליסטים פעילים. המטרה: להציג יתרון חברתי על פני שירותים מתחרים כאפל מיוזיק ואחרים (דיגיטל)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

עדכונים
כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
לאומני? פלילי? זה וואטסאפ! / דעה
ז' בשבט תשעו5