פינדרוס  בית שמש  וינרוט  קורין גדעון
וואטסאפ משיקה פתרון להודעות שרשרתוואטסאפ משיקה פתרון להודעות שרשרתבני סולומון
אפליקצית המסרים הפופולרית תשיק בקרוב את הפתרון נגד הודעות השרשרת בדמות סימון מיוחד שיצביע על כך כי מדובר בהודעה שהועברה פעמים רבות וכן התרעה לשולחים (דיגיטל)
השיפורים החדשים של וואטסאפ לקבוצותהשיפורים החדשים של וואטסאפ לקבוצותבני סולומון
אפליקצית המסרים הפופולרית בעולם פרסמה סדרת שיפורים חדשים שייכנסו כבר בקרוב לכל המכשירים, בעיקר בתחום הקבוצות והניהול שלהן •כל הפרטים על השינויים (אפקליציות)
g4חברה ישראלית גילתה פרצת אבטחה במכשירי LGכיכר השבת
על פי הפרסום פרצת האבטחה אותרה במקלדת לזיהוי כתב יד, ותוקנה בעדכון שמפיצה LG לכל המשתמשים. "אני ממליץ לכל המשתמשים לגבות את מכשיריהם באופן מיידי" (דיגיטל)
בקרוב: צפייה בסרטונים - בלי לצאת מהוואטסאפבקרוב: צפייה בסרטונים - בלי לצאת מהוואטסאפכיכר השבת1
מרגישים שאתם נמצאים בוואטסאפ יותר מדי? הפיצ'ר החדש של וואטסאפ יגרום לכם להיות בה אפילו יותר, שנמצאת בבעלותה של פייסבוק (דיגיטל)
חופרים לכם בקבוצת וואטסאפ? שיפור חדשחופרים לכם בקבוצת וואטסאפ? שיפור חדשבני סולומון5
ענקית המסרים המהירים משיקה בקרוב סדרה של שיפורים ושינויים שיקלו על חיי מנהלי הקבוצות ויאפשר להם שליטה רבה הרבה יותר על הנעשה בקבוצה (סלולר ואפליקציות)
וואטסאפ: כ-65 מיליארד הודעות מדי יוםוואטסאפ: כ-65 מיליארד הודעות מדי יוםרפאל קאהאן, כלכליסט1
פייסבוק הציגה נתוני שימוש כלליים באפליקציית הצ'ט שבבעלותה - זאת, זמן קצר לאחר שנודע דבר עזיבתו של המייסד, יאן קום בגלל וויכוח על צורת הפעילות (אפליקציות)
המשטר באיראן אסר את השימוש ב'טלגרם'המשטר באיראן אסר את השימוש ב'טלגרם'יוסי נכטיגל2
בעקבות "כמה תלונות נגד טלגרם מצד אזרחים איראנים ובהתבסס על הערכת ארגוני ביטחון" הודיע המשטר באיראן על איסור להשתמש באפליקציית הטלגרם (אפליקציות, דיגיטל)
דוכן של וואוויחברת הסמארטפונים הזולה שברה את החרם על איראן?יואב סטולר, כלכליסט
עדיין לא ברור באיזה שלב נמצאת החקירה ועד כמה חמורות ההאשמות; לאחרונה נמצאה ZTE הסינית אשמה במכירת ציוד מתוצרת אמריקאית לאיראן - מה שגרר חרם אמריקאי ל-7 שנים (דיגיטל)
השימוש בוואטסאפ באירופה - מגיל 16 בלבדהשימוש בוואטסאפ באירופה - מגיל 16 בלבדבני סולומון1
חוקי הפרטיות המחמירים של אירופה הביאו את אפליקציית המסרים הפופולרית להכריז כי גיל השימוש יעלה מ-13 ל-16 זאת בשל רצונה של החברה להמשיך ולאסוף מידע (דיגיטל)
15 שנה ל'מייזו': סדרת מכשירים חכמים וזולים15 שנה ל'מייזו': סדרת מכשירים חכמים וזוליםכיכר השבת3
החברה חוגגת יום הולד עם השקה יומרנית של מכשירים חדשים עם דגש בלתי מתפשר על המצלמות (הרי בינינו למה אנחנו קונים היום פלאפון) ואיכות וידאו של סרטים (דיגיטל)
אזהרת וירוס מרטינלי בווטסאפ: הונאה בלבדאזהרת וירוס מרטינלי בווטסאפ: הונאה בלבדרפאל קאהאן, כלכליסט
בשבועות האחרונים הופצה ברחבי העולם אזהרה מפני סרטון חשוד שמכיל נוזקה מסוכנת. בדיקת מומחי אבטחה גילתה שזה לא יותר מגרסה מודרנית למכתבי השרשרת של העבר (דיגיטל)
העדכון החדש שיכול לעשות בלגן בוואטאספהעדכון החדש שיכול לעשות בלגן בוואטאספבני סולומון1
אפליקציית המסרים הפופולרית השיקה עדכון חדש לכל הפלטפורמות המאפשר למנהלים בקבוצה להסיר את המנהלים האחרים ולהפוך אותם לחברים רגילים בלבד (דיגיטל)
כיסוי סלולר iconz. שומר על הסלולר, וגם מעוצב ואופנתי. פרטנר רוכשת את רשת אביזרי האופנה לסלולר iconzkikar.co.il בשיתוף פרטנר
ל-iconz סניפים ברחבי הארץ וחנות דגל בכיכר המדינה בתל אביב. הרכישה על ידי פרטנר תתמוך בהרחבת פעילות ה-ecommerce ופריצה לשווקים בחו"ל (סלולר, שיווקי)
איראן אסרה על עובדיה להשתמש ב'טלגרם'איראן אסרה על עובדיה להשתמש ב'טלגרם'בני סולומון2
אחרי רוסיה שהודיעה על חסימה מוחלטת של אפליקציית המסרים הפופלרית גם באיראן הכריזו מאבק על האפליקציה והמדינה החליטה לאסור על עובדיה להשתמש בה (דיגיטל)
שיאומי Black Shark סמארטפון גיימינגשיאומי מציגה: Black Shark - סמארטפון לגיימרים במחיר נגישרפאל קאהאן, כלכליסט1
הענקית הסינית השקיעה בחברה מקומית שפיתחה את הסלולרי, ושותפה בהשקתו; מדובר בסלולרי עם מסך מאורך במיוחד שנוח למשחקים במצב אופקי, מצויד בקירור נוזל שיבטיח שלא יחמם את ידי המשתמש ובמעבד החזק ביותר של קוואלקום (דיגיטל)
וואטסאפ משפרת את האפליקציה לאייפוןוואטסאפ משפרת את האפליקציה לאייפוןבני סולומון
תוכנת המסרים הפופולרית משתפרת בגרסה החדשה לאייפון והיא תאפשר למשתמשים להאזין לקבצי הקול דוגמת ההקלטות גם כאשר התוכנה אינה במסך הקדמי (אפליקציות)
אנדרואיד סין סמארטפון מערכות הפעלהגוגל תחסום אפליקציות במכשירים פרוציםיואב סטולר
ענקית הטכנולוגיה הודיעה שלא תאפשר הפעלת יישומים כג'ימייל, גוגל Maps וחנות האפליקציות שלה על מכשירים עליהם הותקנו ללא רישיון. בין היתר, תשפיע ההחלטה על יצרניות מכשירים מוזלים מסין ועל טאבלט ה-Fire של אמזון (דיגיטל)
מארק צוקרברג - הסוף? ארכיוןמייסד וואטסאפ: זה הזמן למחוק את פייסבוקכיכר השבת1
האיש שמכר את החברה שהקים יחד עם יאן קום לפייסבוק של מארק צוקרברג בעשרות מיליארדים, צייץ בחשבון הטוויטר שלו מילים קשות נגד הרשת החברתית השנויה במחלוקת (דיגיטל)
גם נגד פייסבוק: התביעה החדשה של חברת בלקבריגם נגד פייסבוק: התביעה החדשה של חברת בלקבריכיכר השבת
לאחר שקיבלה בהסכם פשרה 940 מיליון דולרים, ניגשת חברת בלקברי שבעבר שלטה בשוק הטלפונים החכמים לתביעה נגד הרשת החברתית פייסבוק של מארק צוקרברג (דיגיטל)
גלאקסי S9שבוע להגעתו ארצה: כמה יעלה הגלקסי S9?כיכר השבת2
מכשיר הדגל של ענקית הטכנולוגיה סמסונג כבר עושה את ההכנות האחרונות לקראת הגעתו לארץ, כמה הוא יעלה לכם? וכמה יעלה דגם הגלקסי 9 הפלוס? (דיגיטל)
בשורה לחובבי מוזיקה: 'ספוטיפיי' מגיע לישראלבשורה לחובבי מוזיקה: 'ספוטיפיי' מגיע לישראלבני סולומון1
שירות המוזיקה הגדול ומהפופולריים בעולם מגיע לישראל ביום שני הקרוב ויתחיל לפעול בכל הפלטפורמות. השירות מעניק אפשרות חינמית עם פרסומות או בדמי מנוי חודשיים (דיגיטל)
תקלה עולמית באפליקציית המסרים טלגרםתקלה עולמית באפליקציית המסרים טלגרםבני סולומון1
בעיית חיבור נרחבת לאפליקציית המסרים הפופולרית טלגרם באזורים שונים בעולם. האפליקציה שמספר משתמשיה עולה כל העת, מתהדרת כבר במאה מיליון משתמשים (אפליקציות)
וואטסאפ מרחיבה את זמן מחיקת ההודעותוואטסאפ מרחיבה את זמן מחיקת ההודעותבני סולומון
עשיתם טעות? עד היום היו לכם שבע דקות בלבד כדי למחוק את ההודעה מתוכנת המסרים הפופולרית, בגרסה החדשה של הוואטסאפ - יורחב משמעותית הזמן בו ניתן למחוק (אפליקציה)
הטכנולוגיה שתהפוך את הסלולר ללא רלוונטיהטכנולוגיה שתהפוך את הסלולר ללא רלוונטיכיכר השבת2
היום זה נראה לכם כדבר הכי פשוט בעולם, אבל זוכרים את הפעם הראשונה בה נחשפתם למסך מגע? בקרוב תצטרכו להתרגל לחיים בלי המגע הזה (דיגיטל)
גלאקסי S9אחרי ההדלפה: סמסונג חשפה את הגלאקסי S 9בני סולומון3
החברה שקיוותה להגיע השנה להשקה הרשמית כשכל הקלפים אצלה, התאכזבה לגלות כי גם הפעם הודלפו רוב הפרטים. מה חדש? בעיקר המצלמה והיכולות הוואקליות (דיגיטל)
הבאג החמור שיכול להשבית לכם את האייפוןהבאג החמור שיכול להשבית לכם את האייפוןכיכר השבת3
הבאג החמור באייפון התגלה על ידי קבוצת בלוגרים. בתגובה, שחררה חברת אפל גרסה חדשה שתמנע את הבעיה. מהרו לעדכן (דיגיטל)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

עדכונים
כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
לאומני? פלילי? זה וואטסאפ! / דעה
ז' בשבט תשעו5