כך איש "העדה" סייע לחללי צה"לכך איש "העדה" סייע לחללי צה"לצביקה גרוניך2
בשערי בית העלמין הצבאי בהר הרצל התייצבו השבוע סטודנטים שהגיעו לסייע לעולים לקברים ולתדרך אותם על האפליקציה החדשה - "נזכור את כולם" שמסייעת באיתור הקברים (דיגיטל)
זהירות: הונאת וואטסאפ הפילה רביםזהירות: הונאת וואטסאפ הפילה רביםמישאל לוי
אפליקצייה בפייסבוק התחזתה לשירות המסרים וואטסאפ והפילה גולשים רבים, שהיו בטוחים כי מדובר בשירות חדש של היישום למחשב. גם אתם קיבלתם הזמנה ליישום? (דיגיטל, חדשות)
wazeחדש: waze יביא אתכם למקווהמישאל לוי4
שיתוף פעולה חדשני ומעניין בין המשרד לשירותי דת לחברת הניווט "waze" יאפשר לנשים לנווט בקלות, בדיסקרטיות ובמהירות למקווה הקרוב ביותר (סלולר ואפליקציות)
הרב אמנון יצחקמקליט השיחות של הרב אמנון יצחקמישאל לוי49
הרב אמנון יצחק חשף בעקיפין בתצלום שעלה לאתר האינטרנט של ארגונו שופר כי הוא עושה שימוש באפליקצית Automatic Call Recorder להקלטת שיחות. הכירו את האפליקציה (דיגיטל)
מיכאל גולןגולן חותכת את מחירי הסים הכשריאיר טוקר17
במסגרת מבצע מיוחד לקראת חג הפסח, גולן טלקום שוברת את שוק הסלולר הכשר ומורידה את המחירים ב-40 אחוזים. הלקוחות ייהנו ממסלול של 35 שקלים לחודש (דיגיטל, חדשות)
פלאש נייד יסייע לכם לצלם בסלולריפלאש נייד יסייע לכם לצלם בסלולרימישאל לוי
בטח יצא לכם לנסות לצלם פעם תמונה בשעת לילה באמצעות המכשיר הסלולרי אולם הפלאש המובנה במכשיר לא ממש הספיק לכם. הכירו את הפתרון: פלאש חיצוני נייד (דיגיטל, חדשות)
פיתוח חדש: אפליקציה שמזהה רגשפיתוח חדש: אפליקציה שמזהה רגשמישאל לוי
אפליקציה ישראלית חדשה וחינמית, מאפשרת לזהות רגשות באמצעות קטעי קול של 15 שניות בלבד. לטענת רבים מאלו שניסו את האפליקציה החדשה, לא פעם היא צדקה בזיהוי (טכנולוגיה)
סטודנטיות יצרו פקק פיקטיבי ב"ווייז"סטודנטיות יצרו פקק פיקטיבי ב"ווייז"שושי מילר2
שתי סטודנטיות מהטכניון הצליחו ליצור פקקים פיקטיביים בתוכנת הניווט הפופולרית והטעו את הנהגים. הן דיווחו על כך ל-"ווייז" (waze) כדי שאלו יפיקו את הלקחים מכך (דיגיטל, חדשות)
אפליקצית ה-"Cloak""היזהר! מוישה נמצא ברחוב הסמוך"מישאל לוי1
כמו לכל אדם, גם לכם יש בטח חברים שפחות תרצו לפגוש, אפליקציה חדשה בשם "Cloak" תתריע בפניכם על חברים לא רצויים בסביבה, באמצעות חיבור לרשתות חברתיות (סמארטפון)
הרב שיקהרב שיק: הסמארטפון גורם לכפירהשאול כהנא12
במענה לשאלה של צעיר שטען כי התעוררו אצלו "ספיקות באמונה ובתורה", קבל הרב שיק על מכשירי האייפון והאנדרואיד, אותם כינה בתשובתו: "הבעל פעור של הדור הזה" (סלולרי)
אייפון, מנומס יותרחדש באייפון: הודעות מנומסות יותרמישאל לוי1
אפל נענתה לבקשת המשתמשים ושינתה את ההודעה הנשלחת ממכשירכם אל המחייג בעת דחיית שיחה מ-"לא מתאים לי לדבר כרגע", ל"אין לי אפשרות לדבר כרגע" (חדשות, סלולר)
שלא ישקרו אתכם: תתחילו להקליטשלא ישקרו אתכם: תתחילו להקליטשושי מילר3
נציג של חברה מסויימת התקשר אליכם ובפיו הצעה משתלמת מאוד, אתם הסכמתם, אולם בפועל, החשבונית שקיבלתם סתרה את מה שהובטח. חבל שלא הקלטתם! (דיגיטל,חדשות)
בפאפא מזהירים מ'גרופעס וואטס-עפ'בפאפא מזהירים מ'גרופעס וואטס-עפ'ישראל כהן
המלחמה החרדית במגפת הוואטסאפ: בחסידות פאפא מתגייסים למאבק, ומזהירים מפני חברים רעים באפליקצית המסרים המידיים "ישנם אלו המחוברים לגרופעס ווטסעפ ה' ירחם" (דיגיטל)
המכשיר החדש של סמסונגהוצג הגלקסי S5: אין חידוש מפתיעמישאל לוי
חברת "סמסונג" הציגה את מכשיר הגלקסי S5 החדש. בין החידושים הלא מפתיעים: מצלמה מתקדמת יותר, חיבור מהיר לרשת, עמידות בפני מים ואבק, וסורק טביעת אצבע (טכנולוגיה)
בקרוב שירות שיחות חדש, מסך אפליקציותהפתעה: ווטסאפ תשיק שירות שיחותמישאל לוי
מנכ"ל חברת ווטסאפ הודיע בוועידת המובייל העולמית כי החברה תשיק שירות שיחות חדש ברבעון השני של שנת 2014. ווטסאפ בדרכה להשתלט על תחום המובייל בעולם? (טכנולוגיה)
מכשיר הגלקסי 4סמסונג 'תאסוף' את מה שהקלדתם?מישאל לוי
דיווח באתר טכנולוגי טוען כי ענקית הטכנולוגיה מתכוונת להשיק כלי חדש עבור מפתחי ישומים, שיעניק מידע על תחומי העניין של המשתמש במכשיר. צעד שיקומם משתמשים? (סמארטפון)
אייפון 5Sדו"חות אפל: האייפון המוזל - כישלוןמישאל לוי1
הדו"ח הרבעוני שפרסמה חברת "אפל" מצביע על כישלון של החברה במכירות הדגם המוזל של מכשיר האייפון. ל"אפל" יש תירוץ: "אנשים התעניינו יותר בסורק טביעות האצבע" (סלולרי)
"יש אסונות, תזרקו את האייפונים""יש אסונות, תזרקו את האייפונים"מישאל לוי51
רכב שעבר ברחובות ירושלים, קרא לעוברים והשבים להתחזק בשמירת מצוות לאור האסונות הפוקדים את המגזר החרדי, בין היתר נקרא הציבור: "להשליך את האייפונים מהכיסים" (צפו)
מרן הרב עובדיה יוסף, אישר את השימוש במכשירהסמארטפון שמרן הגר"ע יוסף הכשירמישאל לוי37
מכתב עליו חתומים חברי מועצת חכמי התורה של ש"ס ובראשם מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל שמתפרסם עתה, מעניק הכשר לשימוש לצרכי פרנסה בסמארטפון הכשר של 'רמי לוי' (סלולר)
מכשיר הדגל הנוכחימכשיר הגלקסי 5 ייראה שונה מקודמיומישאל לוי
סמנכ"ל באגף שיווק של סמסונג התייחס לדיווח על כך שמכשיר הדגל של החברה יכיל את סורק הרשתית ואמר כי 'אנחנו לומדים את האפשרות', לדבריו, הגלקסי 5S יזכה לעיצוב חדש (סלולרי)
תמונותיו של סנאודן, חושף תכנית המעקב האמריקניתבפיתוח: סלולרי החסום בפני ה-NSAמישאל לוי
לאחר הטלטלה שגרמו מסמכי סנאודן, מודיעות חברות סלולר והצפנת מידע על פיתוח חדש: מכשיר סלולרי עם אבטחה גבוהה, כזו שתשאיר את אנשי ה-NSA רחוק רחוק מכם (טכנולוגיה)
מיכאל גולןגולן טלקום השיקה את 'הסים הכשר'שושי מילר39
החברה חתמה על הסכם עם ועדת הרבנים לענייני תקשורת והחלה לשווק את המסלול בשוק הכשר. מיכאל גולן: "חרדי שמשלם יותר מעשר ש"ח בחודש – פראייר" (דיגיטל, סלולר)
הטלפון הנייד הוא בית גידול לחיידקיםהטלפון הנייד הוא בית גידול לחיידקיםשושי מילר1
כל שיחה, שליחת הודעה או פעולה אחרת שאנו מבצעים באמצעות הנייד, מותירה שלל בקטריות על פני המכשיר. כך עולה ממחקר שנערך ע"י סטודנטים מאוניברסיטה בבריטניה (טכנולוגיה)
וואטסאפבלי שום קמפיין, 400 מיליון בוואטסאפניסים פרץ2
וואטסאפ חוגגת כ-400 מיליון משתמשים פעילים בחודש. מנכ"ל החברה משתבח: "לא הוצאנו אפילו דולר אחד על קמפיינים. הכל הגיע בזכות משתמשיה של האפליקציה" (אפליקציות,דיגיטל)
הלוגו של חברת 'סלקום'סלקום מפלה את החרדים "הכשרים"צביקה ליברמן4
חברת 'סלקום' יוצאת במבצע "לתת זה לקבל" שנועד למנוע נטישת לקוחות. משרד התקשורת קיבל תלונה כי הלקוחות החרדים, להם טלפון כשר, מופלים לרעה ולא כלולים במבצע (סלולר)
האפליקציה שתמצא לכם כמעט הכלהאפליקציה שתמצא לכם כמעט הכלשושי מילר3
השלט של המזגן, הסלולרי או הארנק אבדו לכם פעם? בוודאי תשמחו לשמוע על "stick and find", מדבקות קטנות שיעזרו לכם למצוא כל אבידה ברדיוס של 30 מטרים (דיגיטל, מעניין)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
לאומני? פלילי? זה וואטסאפ! / דעה
ז' בשבט תשעו5