הסלולארים זזו שעה? כך תטפלו בזההסלולארים זזו שעה? כך תטפלו בזהמישאל לוי
אזרחים רבים קמו הבוקר (ראשון) שעה מאוחר. הסיבה: השעונים במכשירי הסלולר זזו שעה אחורנית, משל הזיזו הלילה את השעון לשעון חורף • בפנים: מדריך לטיפול בתקלה (דיגיטל)
סמארטפון בחינם לכל דורש?אמזון יוזמת: סמארטפונים לכל דורששושי מילר1
חברת 'אמזון' נערכת לכניסה לשוק הסמארטפון, וצפויה להשיק מכשיר חכם שיחולק בחינם לכל דורש. מה הרווח? המשתמשים יירכשו תכנים שיכסו את עלות יצורו המכשירים (דיגיטל,סלולר)
בפיתוח: השמדה עצמית לסמארטפוןבפיתוח: השמדה עצמית לסמארטפוןניסים פרץ1
הסמארטפון שלכם נגנב? מנגנון חדש שצפויות להציג החברות סמסונג ו-LG בקרוב, ייאפשר לכם לבצע 'השמדה עצמית' למכשיר, ולהפוך אותו ללא שמיש עבור הגנב (טכנולוגיה, סלולר)
רוצה אפליקציה? רגע, בן כמה אתה?רוצה אפליקציה? רגע, בן כמה אתה?ניסים פרץ
ב"אפל" מוסיפים לחנות האפליקציות קטגוריה חדשה, בה ישובצו אפליקציות המותאמות עבור ילדים. עדכון נוסף, עשוי למנוע מילדים הורדת אפליקציות ללא אישור הורים (חדשות, דיגיטל)
השעון החכם - גרסת סוני. איך תיראה הגרסה של סמסונג?ממשיכים לצעוד לעבר השעון החכםיוסף פאר
בחודש הבא, צפויה ענקית הסלולר הקוריאנית סמסונג להציג במהלך אירוע טכנולוגי את השעון החכם שלה. ההשקה תתבצע בד בבד עם השקת מכשיר הגלקסי "נוט" החדש (טכנולוגיה)
225 מיליון סמארטפונים נמכרו ברבעון225 מיליון סמארטפונים נמכרו ברבעוןיוסף פאר
מנתונים שמפרסמת חברת המחקר "גרטנר", עולה כי מתוך 225 מיליון סמארטפונים שנמכרו ברבעון האחרון, 71.3 מיליון היו דגמים שונים של סמסונג. פי 2 יותר מהמתחרה אפל (דיגיטל)
מכשיר ה- ZTE Openלאלה שאין להם: סמארטפון ב-80$יוסף פאר1
ZTE תתחיל בסוף השבוע לשווק את המכשיר החדש שלה המשתמש במערכת ההפעלה של פיירפוקס לניידים. המכירה תתבצע באמצעות אתר איביי, והמכשיר יעלה 80 דולרים (סלולר)
טירוף: 20 פצועים בהשקת סמארטפוןטירוף: 20 פצועים בהשקת סמארטפוןיוסף פאר
גימיק שיווקי של חברת "LG" הסתיים בנפגעים רבים: במהלך אירוע ההשקה למכשיר הדגל של החברה, התנפלו המונים על בלוני הליום, 20 איש נפצעו בדרגות פציעה שונות (דיגיטל, עולם)
מכשיר האייפון החדש יוצג בעוד חודשמכשיר האייפון החדש יוצג בעוד חודשיוסף פאר9
כוננות אייפון חדש: חברת 'אפל' שלחה הזמנות לעיתונאים לקראת אירוע שייערך בחודש הבא, ובו יושק מכשיר האייפון החדש. בנוסף, צפויה החברה להציג דגם מוזל של אייפון 5 (טכנולוגי)
סמסונג, סופגת מכהניצחון ל'אפל': סמסונג הפרה פטנטיםיוסף פאר
סמסונג סופגת מכה: ועדת המסחר הבינלאומית קבעה כי סמסונג הפרה מספר פטנטים של אפל הקשורים למסך המגע ולחיבור לאוזניות. לפיכך, נאסר על סמסונג לייבא חלק ממכשיריה (סלולר)
בדקנו, זה עובד מצוייןהאנדרואיד הלך לאיבוד? גוגל תסייעיוסף פאר3
שירות חדש של גוגל, מאפשרת לכם לאתר את מיקומו של מכשיר האנדרואיד שלכם, לגרום לו לצלצל בקול במקרה והוא אבד, ולמחוק ולאפס את המכשיר במקרה והוא נגנב (חדשות דיגיטל)
וואטסאפמהיום: שיחה קולית בוואטסאפשושי מילר2
וואטסאפ משגרת שדרוג משמעותי לאפליקצייה. מעתה תוכלו לנהל שיחה קולית בפורמט של מסרים מידיים. וכמובן כמו שאוהבים בוואטסאפ, תדעו אם הצד השני שמע את ההקלטה (דיגטל)
נוקיה לאפל: האיכות חשובה מהכמותנוקיה לאפל: האיכות חשובה מהכמותיוסף פאר
תשדיר של חברת נוקיה, טוען כי הצילום בנוקיה לומיה איכותי יותר מזה שבמכשיר האייפון 5. המסר בסרטון "האיכות יותר חשובה מהכמות" מגיע כתגובה לתשדיר של אפל (חדשות,דיגיטל)
לשלוט בסלולרי, דרך סלולרי אחרלשלוט בסלולרי, דרך סלולרי אחריוסף פאר1
מעוניינים לשנות הגדרות במכשיר האנדרואיד שלכם אבל מתקשים? בעזרת אפליקצית 'Zikk', תוכלו לשנות הגדרות במכשיר אנדרואיד - דרך מכשיר אחר. רוצים לנסות? כנסו (אפליקציות)
האפליקציה שמתיימרת לשמור עליכםהאפליקציה שמתיימרת לשמור עליכםיוסף פאר1
RUOK, אפליקציה חדשה, מאפשרת לחבר את המכשיר הסלולרי שלכם למוקד המאוייש 24 שעות, ובמידה והותקפתם, לתעד את התוקף, ואף להזעיק את שירותי ההצלה (אפליקציות)
מכשיר מבית סמסונגרבותי מהפך! סמסונג עקפה את אפליוסף פאר1
החברה הקוריאנית 'סמסונג' לוקחת את הבכורה מ'אפל' לראשונה מזה שנים: ברבעון השני של השנה, עקפה סמסונג את אפל ברווחים ומכרה 72 מיליון מכשירים. וכמה מכרה אפל? (דיגיטל)
אייפון 5התחשמלה למוות מהאייפוןשושי מילר7
הסמארטפונים מסכנים את חיינו? שורת מקרים שאירעו לאחרונה מעלים סימני שאלה בנוגע לבטיחות השימוש בסמארטפונים. באחד מהם התחשמלה אישה למוות בעת שימוש באייפון
הדמיית בית המקדשאפליקציה חדשה: זוכרים את החורבןיוסף פאר
חז"ל הורו לייחד בבית מקום לזכר חורבן בית המקדש, מעתה, תוכלו לייחד מקום לזיכרון גם במכשירי האנדרואיד שברשותכם. הכירו את אפליקצית "זכר למקדש" (דיגיטל, אפליקציות)
גוגל מפות לאנדרואידשירות המפות באנדרואיד משתדרגיוסף פאר1
בעלי מכשיר אנדרואיד? שירות המפות של גוגל עובר שדרוג, וזוכה לממשק חדש וברור יותר, עם פחות תפריטים, והתמקדות במידע המבוסס על נתונים מיקום. מתי זה יגיע אלינו? (דיגיטל)
אינסטגרםאינסטגרם מציגה: הטמעת תמונותיוסף פאר1
אפליקצית שיתוף התמונות אינסטגרם, הוסיפה היום למשתמשיה אופציה של הטמעת תמונות באתרים חיצוניים. הבעיה: תמונות שהעלתם יוכלו לככב בבלוגים זרים (חדשות הטכנולוגיה)
חודש לפני ההכרזה: ה-lg g2 נחשףחודש לפני ההכרזה: ה-lg g2 נחשףיוסף פאר2
בעוד כחודש, תכריז חברת "LG" על מכשיר ה-g2 שלה. אלא, שחודש לפני ההכרזה, הועלה לרשת המציג את המכשיר החדש, על לחצני הסאונד הקיימים בגב המכשיר • צפו (דיגיטל)
אייפוןאפל חוגגת, ומחלקת אפליקציות חינםיוסף פאר2
חברת 'אפל' חוגגת יום הולדת 5 לחנות הישומים של-iOS ומחלקת מספר אפליקציות למשתמשים בחינם. יצויין, כי זו אינה המחווה הראשונה של 'אפל' למשתמשים בשנה האחרונה (טכנולוגיה)
סוכלה הברחת 50 סמארטפוניםסוכלה הברחת 50 סמארטפוניםהדר קנה
אזרח צרפתי חשוד בנסיון להבריח ארצה 50 טלפונים סלולריים מסוג אייפון 5 וגלקסי S4 במטרה למכור אותם לעולים חדשים מצרפת. שווי הסמארטפונים - 120 אלף שקל (כלכלה)
Xperiaסוני מציגה: הפיתרון לאיבוד המכשיריוסף פאר2
מכשיר ה-Xperia אבד לכם? סוני מציגה שירות חדש, במסגרו תוכלו לצפות באיזו נקודה על המפה נמצא מכשיר הסלולר שלכם, תוכלו למחוק קבצים, ואף לנעול את המכשיר (דיגיטל)
"משתמש בוואטסאפ, לצרכי הלכה""משתמש בוואטסאפ, לצרכי הלכה"ישראל כהן63
הרב מרדכי בלוי, איש משמרת הקודש והחינוך, אומר בראיון לעיתון 'ידיעות רמת גן', כי הוא עושה שימוש באפליקצית וואטסאפ לצרכי הלכה. וגם: עיתונאים חרדים מדברים (חרדים, דיגיטל)
מכשיר אנדרואידנער את המכשיר, והפעל את המצלמהיוסף פאר3
אפליקציה חדשה תהפוך את חייכם לקלים יותר: במקום לחפש במסך האפליקציות את המצלמה, פשוט תנערו את המכשיר, רוצים להעביר שיר? פשוט תנערו. כנסו למידע ולהורדה (אפליקציות)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
לאומני? פלילי? זה וואטסאפ! / דעה
ז' בשבט תשעו5