ליברמן  אריה+דרעי  עומר אדם  אריה דרעי
גלוש בסלולר בכל מקום, ובכל זמן - אפליקציה: גלוש בכל מקום. גם ללא 'wifi'אפליקציה: גלוש בכל מקום. גם ללא 'wifi'יוסף פאר4
"opengarden" האפליקציה שתשאיר אתכם מחוברים לרשת בכל מקום ובכל זמן, גם באיזור ללא 'wi-fi'. סיקור מיוחד (דיגיטל, סלולר ואפליקציות)
עיבוד מחשב - סמארטפון-לייק: פייסבוק משיקה סלולרי?סמארטפון-לייק: פייסבוק משיקה סלולרי?כיכר השבת1
דיווח: הרשת החברתית מתעניינת ברכישת הדפדפן "אופרה", שפופולארי בטלפונים סלולריים, ככל הנראה לקראת השקת טלפון סלולרי שכולו פייסבוק (דיגיטל)
שירות גלובס - אלון סלולר: תדלקתם ב-400 שקל או קניתם ברשת מגה ב-800 שקל? קבלו 40-80 דקות סלולר מתנהאלון סלולר: תדלקתם ב-400 שקל או קניתם ברשת מגה ב-800 שקל? קבלו 40-80 דקות סלולר מתנהגד פרץ ומיכל רז-חיימוביץ'1
אלון סלולר נכנסת לשוק בקול תרועה רמה: 18 אגורות לדקת שיחה, 15 אגורות ל-SMS ולאינטרנט ■ מציעה לראשונה חבילה המשלבת בין סלולר לקניית דלקים ומוצרי מזון וצריכה ■ קניתם מכשיר? קבלו תווי קנייה ברשת מגה
שירות גלובס - האייפון מודה: לנוקיה המכשיר הטוב ביותרהאייפון מודה: לנוקיה המכשיר הטוב ביותרנדב נוימן3
אם תשאלו את Siri, השירות הפופולרי של האייפון, מהו הסמארטפון הטוב ביותר, הוא יענה לכם שמדובר בנוקיה לומיה 900. איך זה קורה? כל הפרטים (טכנולוגיה, ארץ)
שירות גלובס - מסך ענק, זיהוי עיניים והטענה אלחוטיתמסך ענק, זיהוי עיניים והטענה אלחוטיתצחי הופמן, לונדון15
חשיפת גלקסי אס שלוש מעלה את הרף: הסמארטפון הקוריאני משאיר את המתחרים מאחור, ומאלץ את אפל להתאמץ מאוד כדי לספק תחרות של ממש (בדיגיטל)
שירות גלובס - גאדג'טים: טאבלט מעולה במחיר לא שפויגאדג'טים: טאבלט מעולה במחיר לא שפויצחי הופמן2
ה-"Xoom 2" הוא טאבלט טוב מקודמו, אבל לא מהווה תחרות לאייפד. מחירו, הגבוה במאות שקלים מהאייפד, הופך אותו ללא רלוונטי ולרכישה לא מוצדקת (טכנולוגיה)
שירות גלובס - האייפד החדש מגיע לישראלהאייפד החדש מגיע לישראליוסי ניסן7
האייפד החדש מגיע רשמית לישראל. הטאבלט יושק ברשת סלקום, בגרסה שמאפשרת גלישה אלחוטית וכן סלולרית באמצעות כרטיס סים. ומה המחיר? (בכיכר)
שירות גלובס - זה מגיע: סמסונג תכריז על הגלקסי החדשזה מגיע: סמסונג תכריז על הגלקסי החדשצחי הופמן20
ההזמנות להשקת הגלקסי המסקרן של "סמסונג" החלו להישלח היום לעיתונאים ברחבי העולם. דגם הגלקסי הנוכחי מכר כבר מעל 20 מיליון יחידות (כלכלה, ארץ)
שירות גלובס - סמארטפון בדרך: סמסונג גלקסי אס 2 יושק החודש בישראלסמארטפון בדרך: סמסונג גלקסי אס 2 יושק החודש בישראלצחי הופמן
סמארטפון הדגל של החברה הצליח למכור 3 מיליון יחידות בתוך פחות מחודשיים בעולם, עוד לפני שהושק בארה"ב
שירות גלובס - גאדג´טים: סוני אריקסון X10 mini - סמארטפון, אבל בקטנהגאדג´טים: סוני אריקסון X10 mini - סמארטפון, אבל בקטנהצחי הופמן
המכשיר מתאים לכל מי שנרתע מטלפונים חכמים בגלל הגודל הפיזי שלהם, אבל לא מדובר בטלפון לאנשים שמתכננים לגלוש הרבה באינטרנט או לקרוא ולכתוב מיילים

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

עדכונים
כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
לאומני? פלילי? זה וואטסאפ! / דעה
ז' בשבט תשעו5