אאא

בזמן שראש הממשלה בנימין נתניהו כמעט וסיים לחלק את התיקים בליכוד, יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט חילק אף הוא את התיקים והתפקידים במפלגתו.

ח"כ אורי אריאל ישמש כשר הבינוי והשיכון. בעוד ח"כ אורי אורבך ימונה ל'שר לענייני אזרחים ותיקים', כמו כן יכהן אורבך כחבר בועדת השרים לענייני חקיקה.

ח"כ אבי וורצמן יכהן כסגן שר החינוך. ח"כ ניסן סלומינסקי ימונה לתפקיד יו"ר ועדת הכספים. ח"כ איילת שקד תכהן כיו"ר הסיעה. ללא תפקיד בכיר כפי שהיה נראה שתקבל לאחר הבחירות. 

מוקדם יותר מינה ראש הממשלה נתניהו את שר החינוך היוצא גדעון סער כשר הפנים, שבירך על המינוי ואמר כי ברצונו לקדם מספר רפורמות במשרד.

משה (בוגי) יעלון מונה לתפקיד שר הביטחון. יעלון אמר מיד לאחר המינוי: "לרשות צה"ל, בהנהגתו של הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ, עומדים מפקדים מעולים, ערכיים ומנוסים המובילים אותו באחריות ובשיקול דעת. זכות גדולה היא עבורי להיות שר הביטחון של חיילים ומפקדים ראויים שכאלה".

מי שישמש כסגן שר הביטחון הוא ח"כ דני דנון שאמר לאחר המינוי: "אני רואה בתפקיד חשיבות רבה ויכולת אמיתית לתרום רבות למען המדינה, ולכן נעניתי להצעתו. אנו עומדים מול אתגרים ביטחוניים רבים, הן בגזרות רחוקות והן בקרובות. אני מתחייב למלא תפקיד זה במסירות ותוך שמירה על ערכי המחנה הלאומי".