אאא

ארגון החסד 'מאיר פנים' בשיתוף פעולה עם רשת 'הריבוע הכחול', 'גלובס', חברת 'רשת' וחברת 'סלקט' יעניקו לנזקקים כרטיסים אלקטרונים טעונים ב-250 שקל לביצוע קניות בכל סניפי רשת 'הריבוע הכחול'.

במקום להעמיד את הנזקקים בתורים ארוכים ולתת להם סל מזון מוגדר שאותו עליהם לסחוב הביתה מבלי להתייחס לצרכיהם. משיק ארגון 'מאיר פנים' פיתוח חדשני. הכרטיס האלקטרוני מוגבל בסכום של 250 שקל ולא ניתן לרכוש בו מוצרי טבק ואלכוהול. פרט למוצרים אלו יוכלו המשפחות הנזקקות לרכוש באמצעות הכרטיס כל מוצר שהם זקוקות לו. רשימות הנזקקים מתקבלות מלשכות הרווחה העירוניות.

אמש התקיים אירוע ההשקה של הפרוייקט במעמד מנכ"לי החברות המשתתפות. מנכ"לית 'מאיר פנים', גב' רחל איבנבוים אומרת ל'כיכר השבת': "אני גאה שהגופים המרכזיים במשק לראות בפרוייקט הזה שיסייע למנוע את ה'תיוג' של הנזקקים".

איבנבוים מציינת כי הנתינה של אותם גופים בולטת על רק התקופה הלחוצה של טרום החגים. "הרגשתי שמדובר בפרוייקט האישי שלהם, אין הוכחה יותר טובה מכך לפנים היפות של החברה הישראלית", אומרת איבנבוים.

גם מספר אנשים נוספים העוסקים בתחום החסד אמרו לנו הבוקר, כי מדובר בצעד חשוב מאוד שימנע הלבנת פניהם של הנזקקים בישראל.

עיתון 'גלובס' יפרסם חינם את הפרוייקט החדש ויסייע בגיוס תרומות על מנת להגדיל את מספר הכרטיסים שיחולקו. גם רשת הריבוע הכחול תקים עמדות התרמה לפרוייקט בסניפיה.

חזית כרטיס המזון
חזית כרטיס המזון
גב כרטיס המזון
גב כרטיס המזון