אאא

השפל בציבור החרדי בתקיפת עורך עיתון 'הפלס' נתי גרוסמן:  עד כה שלושה חשודים נעצרו, שניים מהם הובאו על ידי המשטרה כשהם אזוקים להארכת מעצר, החשוד המרכזי ישאר מאחורי סורג ובריח עד ליום חמישי, והחשוד השני ישאר במעצר 24 שעות נוספות.

בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' טוען עו"ד יאיר קורן המייצג את החשוד המרכזי בפרשה שנחשד בתקיפה הגורמת חבלה של ממש, כי מרשו לא נכח בשכונת בית וגן בזמן התקיפה של גרוסמן ביום חמישי האחרון.

"מרשי מרחיק את עצמו מהחשדות המיוחסים לו, בנתיים המשטרה מתבססת על פניו, על עדויות שאינן קושרות באופן אוביקטיבי את מרשי לזירת הארוע, הארכת המעצר קוצרה בהתאם על פי החלטת בית המשפט, למספר ימים קטן מזה שהמשטרה בקשה".

"המשטרה בקשה הארכה של שמונה ימים כאילו והיה מדובר בתקיפה בסדר גודל רציני מאוד, מכיוון שלמרשי אין כל קשר לפרשה, אני יודע מה מיוחס לו".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"על פי התקשורת אנחנו למדים שאין המדובר בתקיפה חמורה כמו שהמשטרה מנסה להציג, מרשי לא קושר את עצמו לעברה בכל דרך שהיא, זה מה שאני יכול להשיב בשלב הזה".

באשר להארכת מעצרו למרות טענת החשוד שאין לו קשר לתקיפה אומר קורן: "בית המשפט עיין בחומר שאיננו נמצא בפנינו, אני מניח שלאחר שהחקירה תמוצא, גם המשטרה תשתכנע שאין ולא היה למרשי כל חלק בתקיפה".

בתוך כך, המשטרה עצרה חשוד נוסף במוערבות בתקיפה החמורה שמסיערה את המגזר החרדי.

יצוין כי מעצרו של החשוד השני הוארך ב-24 שעות.