דגם בית המקדש (צילום: פלאש 90)
תוכן גולשים
דגם בית המקדש (צילום: פלאש 90)
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

עם ישראל היקר. אני חושב שהגיע הזמן שגם אנחנו נעשה מהפיכה. יש הרבה דברים רקובים בכל המערכות כיום. בא נודה על האמת. כולנו צריכים לחזור בתשובה. אף אחד מאיתנו לא נקי. הגיע הזמן שגם אצלינו תתחיל מהפיכה. ואני לא מדבר על הפגנות. לא על אוהלים. לא על אלימות. לא על שום דבר שאתם מכירים ממה שהציבור בישראל עושה. אני מדבר על מהפיכה אמיתית. אני מדבר על הדבר היחידי שבאמת יכול לעזור לנו. ושאף אחד לא שם לב שהוא הדבר הכי חשוב, ושבאמת גם הכי פועל טוב בשטח. כבר כל כך שכחנו מה הפתרון היחידי שיכול לעזור לנו.

אני מדבר על המהפיכה הכי גדולה שיכולה להיות בהיסטוריה, וגם היחידה שתוכל להביא לנו כבר את הגאולה, ולשים סוף וקץ לגלות הנוראה הזאת שאנו נמצאים בה כבר 2000 שנה. אם נעשה את המהפיכה הזאת אז יהיו דירות בשפע. תהיה פרנסה בשפע לכולם. לא יחסר שום דבר לאף אחד. כולם יהיו מאושרים ומסופקים. נשמע דמיוני? אולי כבר שכחתם את הכח שלכם, אולי כבר שקעתם בכזאת תרדמת שאינכם מאמינים שאתם יכולים באמת לפעול.

את האמת אף אחד לא יגיד לכם. בכל כלי התקשורת, מדברים רק שטויות כל היום. לא יתנו לכם את הצ'אנס להבין מה אתם באמת יכולים לעשות. לא יכוונו אותכם לעשיה אמיתית שפועלת בשטח וגורמת לשינוי חיובי במצב. רק יקשקשו לכם בשכל, השר הזה אמר ככה, והשר הזה אמר ככה, ראש הממשלה אמר ככה, המוחים אמרו ככה, האופוזיציה ככה, האומות אמרו ככה, כשלמעשה כבר שכחתם את האמת, שהם כולם רק בובות בידים של מי שמזיז אותם, כמו הכלב שכועס על המקל, ולא מבין שיש מישהו שמחזיק את המקל ומכה אותו...

הכח נמצא אצלכם!!! אנחנו יכולים לעשות מהפיכה אמיתית, אם רק נרצה, אם רק נבין את הכח האדיר שלנו!!! די כבר לכל ההבלים המטופשים של "כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה", אין כוחינו אלא בפה!!! תפילה לבורא עולם זה הפתרון היחידי שיכול באמת לשנות משהו!!! כל השאר זה סתם שטויות. סתם הבלים. סתם שטיפת מח שעושים לכם כל היום כדי להשכיח ממכם את הכח האמיתי שלכם שהוא תפילה!!!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אם כולנו נתארגן בתפילה לאבינו שבשמים כדי שיאמר לצרותינו די, וכבר יגאלינו גאולת עולם, ויפיל את כל המלכויות הרשעות שמצרות לעם ישראל, ויקים כבר את מלכות הקדושה של מלך המשיח, אז נראה ישועות, ואז באמת יפסיקו הצרות לעם ישראל.

עם ישראל!!! הכח נמצא בפה שלכם!!! אל תהיו פראירים, תתעוררו מהשינה הזאת של הגלות, תתחילו להתעורר לגאולה, שאנו יכולים להביא אם רק נתפלל!!! זה הפתרון האמיתי לכל הצרות שלנו, וזאת המהפיכה האמיתית שאבינו שבשמים רוצה שנעשה. אבל בכל הכח. באמת ובתמים. ואם נעשה את המהפיכה הזאת, אז כבר לא נצטרך שום דבר ואף אחד, כי הכל יסתדר כבר לבד מהקדוש ברוך הוא.

הלוואי שנפנים את המסר האמיתי הזה, ונצא כבר מכל הדימיונות ששוטפים לנו את המח בהם יומם ולילה, ונתחיל באמת לפעול בשטח עם התפילות שלנו, ונצא כבר מהגלות הארורה הזאת, ונזכה להיגאל גאולת עולם, במהירה בימינו אמן!!!

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.