הושגה פשרה במבוכת סדרת 'מחוז ירושלים'הושגה פשרה במבוכת סדרת 'מחוז ירושלים'
כ"ג באדר תשפ | 19.03.20
לאחר המבוכה הקשה שנגרמה ל'כאן' בעקבות שידור התכנית 'מחוז ירושלים' בהפקת קודה, במהלכה התגלו שקרים של ההפקה שנחשפו בתקשורת ועל ידי צלם 'כיכר השבת' (עיתונות)
ביקורת על איווט: הסית, בגלל נקמה אישיתביקורת על איווט: הסית, בגלל נקמה אישיתכיכר השבת29
אנשי תקשורת הגיבו להסבר של ליברמן כי הוא רוצה להפיל את נתניהו כנקמה אישית, ותקפו את העובדה שהוא מסית במשך שלוש מערכות בחירות - רק ממניע אישי (אקטואליה)
השדרנית נכנסה לבידוד, אנשי הרדיו נבהלוהשדרנית נכנסה לבידוד, אנשי הרדיו נבהלואיציק אוחנה5
חשיפה: אשת תקשורת חרדית מוכרת המשדרת בתחנת הרדיו 'קול ברמה', בבידוד ביתי לאחר שחזרה מחו"ל ממדינה שמשרד הבריאות הורה שהחוזרים ממנה צריכים בידוד ביתי (עיתונות)
נזיפה לתאגיד בעקבות השעיית אראל סג"לנזיפה לתאגיד בעקבות השעיית אראל סג"ליאיר טוקר5
אחרי ההשעיה של אראל סג"ל בעקבות סרטון השירה עם ראש הממשלה, פרסם התאגיד ציוץ לועג בטוויטר. אלפים התלוננו - והממונה על קבילות הציבור נזפה בתאגיד השידור (תקשורת)
אראל סג"ל יחזור לשדר ממחר את תכניתואראל סג"ל יחזור לשדר ממחר את תכניתואיציק אוחנה1
התקפלו? בשיחת בירור שנערכה לאראל סג"ל עם מנהל חטיבת החדשות, ברוך שי, הובהר כי למרות שהסרטון שצילם עם נתניהו בעייתי, יוכל לחזור ולשדר את תכניתו (עיתונות)
ניר ברקת הובך כשלא ידע את מחיר הלחםניר ברקת הובך כשלא ידע את מחיר הלחםדניאל הרץ10
האם שר אוצר טוב צריך לדעת מה מחירו של לחם פרוס? זו שאלה שבהחלט צריכה להישאל בינתיים מועמדו של נתניהו לתפקיד הובך בשידור חי בראיון כשלא ידע את התשובה (ארץ)
סג"ל עם הגיטרה בצד שמאלבגלל ששר עם נתניהו: סג"ל הושעה מ"כאן"איציק אוחנה13
איש התקשורת ‏אראל סג"ל הושעה מעבודתו בתאגיד השידור הישראלי, זאת בשל הסרטון בו שר עם עיתונאים וראש הממשלה. נתניהו בתגובה: "בדיחה ובושה" (חדשות, ברנז'ה))
יחימוביץ' וגואטהשלי יחימוביץ' תגיש תוכנית עם יגאל גואטהיאיר טוקר16
לאחר 13 שנים בפוליטיקה, שלי יחימוביץ' תגיש תוכנית זוגית עם ח"כ לשעבר יגאל גואטה, ב'כאן רשת ב''. "יש לנו דיאלוג פורה וחברות מהיום הראשון שהכרנו", אמרו השניים (ברנז'ה)
ליברמן בכניסה לכנס 'בשבע', בשנה שעברהטוקר מרוצה: בוטלה הגעת ליברמן לכנס דתיאיציק אוחנה11
"האנטישמי ליברמן מממן את השתתפותו?", תהה איש התקשורת מנחם טוקר לפני כשבוע, באשר לכנס קבוצת 'בשבע' - כעת הוא יכול לסמן וי: נאומו של איווט בוטל (ברנז'ה)
העיתונאי חשף את לפיד במערומיו - וייתבעהעיתונאי חשף את לפיד במערומיו - וייתבעיאיר טוקר7
העיתונאי בועז גולן, חשף היום מאיפה ח"כ יאיר לפיד הצליח להשיג את כל העוקבים שלו ברשתות החברתיות, לפיד הכחיש את המיוחס וטען כי מדובר בשקר - ומאיים בתביעה (אקטואלי)
אבי בלום ונתניהוכשנתניהו רצה לצרף את אבי בלום לצוותאיציק אוחנה3
בבית ההארחה הנשיאותי "בלייר האוס" בוושינגטון, גילה ראש הממשלה נתניהו כי עו"ד אבי בלום, הפרשן של 'משפחה', מבין במשפט בינלאומי ואמר לשגריר: "צרף אותו לצוות" (ברנז'ה)
בבית הלבן: הכיפה של מיכאל שמש - עפהבבית הלבן: הכיפה של מיכאל שמש - עפהאיציק אוחנה53
באמצע דיווח שהעביר בשידור חי מהבית הלבן על "עסקת המאה", עפה למיכאל שמש, הכתב החרדי - הפוליטי של 'כאן', הכיפה. איך הוא התמודד עם הסיטואציה? צפו בווידאו (ברנז'ה)
האישה שתהיה ראש דסק האקטואליה ב'קול חי'האישה שתהיה ראש דסק האקטואליה ב'קול חי'איציק אוחנה3
עורכת המהדורה המרכזית ברדיו 'קול חי', הגברת אסתי פלד, תהיה אחראית התוכן האקטואלי בתחנה, שעתידה לא ברור בשל המכרז על זהות הזכיין שיפעיל את הרדיו החרדי (ברנז'ה)
העיתונאי הדתי קלמן ליבסקינדהעיתונאי הדתי: "אם הרב פרץ ידרוש - אצא"יוני גבאי6
עיתונאי מעריב והמגיש הדתי הפופולרי של 'כאן', מבהיר: "אם אני אשב בבית הכנסת והרב רפי פרץ יקום לדרוש, אני לא אהיה מסוגל להישאר במקום ולכן אני אקום ואצא" (אקטואליה)
עיוות ראיה בכתב האישום נגד בנימין נתניהועיוות ראיה בכתב האישום נגד בנימין נתניהודניאל הרץ2
בכתב האישום בתיק 4000 מופיעה ראיה שנשלפה משיחה של חפץ עם יאיר נתניהו, אלא שקריאה מלאה של השיחה חושפת בדיוק הפוך מהטענות של הפרקליטות (עיתונות)
אוהבים חדשות ויודעים  אנגלית? • היכנסואוהבים חדשות ויודעים אנגלית? • היכנסוכיכר השבת
אם אתם אוהבים חדשות וחיים אקטואליה, וגם שולטים באנגלית ברמת שפת אם ויודעים להתבטא בעברית ברמה גבוהה - בואו והצטרפו לאתר החרדי הגדול בעולם (עיתונות)
עמית סגל נאלץ לפרסם הבהרה בטוויטרעמית סגל נאלץ לפרסם הבהרה בטוויטרכיכר השבת
מפלגת בל"ד ופרשן חדשות 12 הגיעו לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט, לאחר שהעיתונאי כינה את המפלגה "ארגון טרור", במסגרתו פרסם הבהרה בחשבון הטוויטר שלו (בארץ)
ההדורים יושרו: בני רבינוביץ חזר לכתוב ב'יתד נאמן'ההדורים יושרו: בני רבינוביץ חזר לכתוב ב'יתד נאמן'איציק אוחנה14
לאחר תקופה ארוכה שהעיתונאי הוותיק, בני רבינוביץ נעדר מהכתיבה ב'יתד', הוא חוזר לכתוב שם שוב. בשיחה עם 'כיכר' הוא אומר: "אני שמח לחזור, הסכסוכים הסתיימו" • ראיון (ברנז'ה)
דובר הרבנות הראשית נגד תכנית הסאטירהדובר הרבנות הראשית נגד תכנית הסאטירהאיציק אוחנה5
בתוכנית הטלוויזיונית ארץ נהדרת עומדים לפרסם הערב "תגובה" לדברי הראשון לציון הגר"י יוסף, ובפרומו לשידור עיוותו את דבריו. עו"ד קובי אלתר דורש לפרסם הבהרה (ארץ)
העיתונאי הוותיק פוטר; ראש הממשלה גינההעיתונאי הוותיק פוטר; ראש הממשלה גינהיאיר טוקר7
התוכנית "רואים עולם" בהגשת יעקב אחימאיר בכאן 11 יורדת מהמסך לאחר 32 שנות שידור • נתניהו טוען: "הוא פוטר מפני שאמר באומץ את עמדותיו. על התקשורת כולה לגנות" (בארץ)
עמית סגל פורש בגלל "עומס בלתי נסבל"עמית סגל פורש בגלל "עומס בלתי נסבל"יאיר טוקר7
הפרשן הפוליטי של חדשות 12 הודיע בשידור על עזיבת תוכנית הרדיו שהוא מגיש עם ירון דקל: "אלה היו שנים מרתקות עם הישגים רבים", אמר והסביר את הצעד (תקשורת)
אישה נעמדה להדליק, מנכ"ל חדשות 13 מנעאישה נעמדה להדליק, מנכ"ל חדשות 13 מנעאיציק אוחנה5
אחת העובדות של חברת חדשות 13 נעמדה הערב לברך על נר שני של חנוכה, אך לטענת עובדים, המנכ"ל ישראל טויטו התערב, מנע ממנה להדליק והעביר לגבר את הזכות (תקשורת)
מתוך הקמפיין'קול ברמה' קיבלה את תדר המוזיקה החדשיאיר טוקר4
תחנת הרדיו 'קול ברמה' קיבלה סופית אישור לשידור תוכן שידורים נוסף למשך 16 שעות בתדר 107.6. בתדר החדש צפויה להיפתח תחנת מוזיקה חרדית נוספת (עיתונות, ברנז'ה)
הלוגו של העיתון'המודיע' מתנצל על ההתבטאות נגד ערביםיענקי כץ2
ברשתות החברתיות פרצה סערה בעקבות אמירה שנכתבה במדור "פטנט רשום" בעיתון 'המודיע', כלפי בני המיעוטים והערבים, והבוקר העיתון מתנצל על הדברים שפורסמו (מדיה)
עמית סגל מבהיר: לא צונזרתי באולפן שישיעמית סגל מבהיר: לא צונזרתי באולפן שישייאיר טוקר
"אנו לא מצנזרים את דעות פרשני חברת החדשות כלל ועיקר", מסרו בחברת החדשות בתגובה לתלונות שנשלחו אל נציב התלונות ברשות השנייה • גם עמית סגל הכחיש (עיתונות)
צפו: יואב קרקובסקי הותקף על ידי מפגיניםצפו: יואב קרקובסקי הותקף על ידי מפגיניםאיציק אוחנה3
בזמן שדיווח מהפגנת התמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו, הותקף ראש הדסק הפוליטי ב'כאן 11' על ידי מספר מפגינים שניסו לקחת את המיקרופון וצעקו: "שמאלנים, תמותו" (בארץ)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33