האישה שתהיה ראש דסק האקטואליה ב'קול חי'אסתי פלד מונתה לראש דסק האקטואליה ברדיו 'קול חי'
כ"ה בטבת תשפ | 22.01.20
עורכת המהדורה המרכזית ברדיו 'קול חי', הגברת אסתי פלד, תהיה אחראית התוכן האקטואלי בתחנה, שעתידה לא ברור בשל המכרז על זהות הזכיין שיפעיל את הרדיו החרדי (ברנז'ה)
העיתונאי הדתי קלמן ליבסקינדהעיתונאי הדתי: "אם הרב פרץ ידרוש - אצא"יוני גבאי6
עיתונאי מעריב והמגיש הדתי הפופולרי של 'כאן', מבהיר: "אם אני אשב בבית הכנסת והרב רפי פרץ יקום לדרוש, אני לא אהיה מסוגל להישאר במקום ולכן אני אקום ואצא" (אקטואליה)
עיוות ראיה בכתב האישום נגד בנימין נתניהועיוות ראיה בכתב האישום נגד בנימין נתניהודניאל הרץ2
בכתב האישום בתיק 4000 מופיעה ראיה שנשלפה משיחה של חפץ עם יאיר נתניהו, אלא שקריאה מלאה של השיחה חושפת בדיוק הפוך מהטענות של הפרקליטות (עיתונות)
אוהבים חדשות ויודעים  אנגלית? • היכנסואוהבים חדשות ויודעים אנגלית? • היכנסוכיכר השבת
אם אתם אוהבים חדשות וחיים אקטואליה, וגם שולטים באנגלית ברמת שפת אם ויודעים להתבטא בעברית ברמה גבוהה - בואו והצטרפו לאתר החרדי הגדול בעולם (עיתונות)
עמית סגל נאלץ לפרסם הבהרה בטוויטרעמית סגל נאלץ לפרסם הבהרה בטוויטרכיכר השבת
מפלגת בל"ד ופרשן חדשות 12 הגיעו לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט, לאחר שהעיתונאי כינה את המפלגה "ארגון טרור", במסגרתו פרסם הבהרה בחשבון הטוויטר שלו (בארץ)
ההדורים יושרו: בני רבינוביץ חזר לכתוב ב'יתד נאמן'ההדורים יושרו: בני רבינוביץ חזר לכתוב ב'יתד נאמן'איציק אוחנה14
לאחר תקופה ארוכה שהעיתונאי הוותיק, בני רבינוביץ נעדר מהכתיבה ב'יתד', הוא חוזר לכתוב שם שוב. בשיחה עם 'כיכר' הוא אומר: "אני שמח לחזור, הסכסוכים הסתיימו" • ראיון (ברנז'ה)
דובר הרבנות הראשית נגד תכנית הסאטירהדובר הרבנות הראשית נגד תכנית הסאטירהאיציק אוחנה4
בתוכנית הטלוויזיונית ארץ נהדרת עומדים לפרסם הערב "תגובה" לדברי הראשון לציון הגר"י יוסף, ובפרומו לשידור עיוותו את דבריו. עו"ד קובי אלתר דורש לפרסם הבהרה (ארץ)
העיתונאי הוותיק פוטר; ראש הממשלה גינההעיתונאי הוותיק פוטר; ראש הממשלה גינהיאיר טוקר7
התוכנית "רואים עולם" בהגשת יעקב אחימאיר בכאן 11 יורדת מהמסך לאחר 32 שנות שידור • נתניהו טוען: "הוא פוטר מפני שאמר באומץ את עמדותיו. על התקשורת כולה לגנות" (בארץ)
עמית סגל פורש בגלל "עומס בלתי נסבל"עמית סגל פורש בגלל "עומס בלתי נסבל"יאיר טוקר6
הפרשן הפוליטי של חדשות 12 הודיע בשידור על עזיבת תוכנית הרדיו שהוא מגיש עם ירון דקל: "אלה היו שנים מרתקות עם הישגים רבים", אמר והסביר את הצעד (תקשורת)
אישה נעמדה להדליק, מנכ"ל חדשות 13 מנעאישה נעמדה להדליק, מנכ"ל חדשות 13 מנעאיציק אוחנה5
אחת העובדות של חברת חדשות 13 נעמדה הערב לברך על נר שני של חנוכה, אך לטענת עובדים, המנכ"ל ישראל טויטו התערב, מנע ממנה להדליק והעביר לגבר את הזכות (תקשורת)
מתוך הקמפיין'קול ברמה' קיבלה את תדר המוזיקה החדשיאיר טוקר4
תחנת הרדיו 'קול ברמה' קיבלה סופית אישור לשידור תוכן שידורים נוסף למשך 16 שעות בתדר 107.6. בתדר החדש צפויה להיפתח תחנת מוזיקה חרדית נוספת (עיתונות, ברנז'ה)
הלוגו של העיתון'המודיע' מתנצל על ההתבטאות נגד ערביםיענקי כץ2
ברשתות החברתיות פרצה סערה בעקבות אמירה שנכתבה במדור "פטנט רשום" בעיתון 'המודיע', כלפי בני המיעוטים והערבים, והבוקר העיתון מתנצל על הדברים שפורסמו (מדיה)
עמית סגל מבהיר: לא צונזרתי באולפן שישיעמית סגל מבהיר: לא צונזרתי באולפן שישייאיר טוקר
"אנו לא מצנזרים את דעות פרשני חברת החדשות כלל ועיקר", מסרו בחברת החדשות בתגובה לתלונות שנשלחו אל נציב התלונות ברשות השנייה • גם עמית סגל הכחיש (עיתונות)
צפו: יואב קרקובסקי הותקף על ידי מפגיניםצפו: יואב קרקובסקי הותקף על ידי מפגיניםאיציק אוחנה3
בזמן שדיווח מהפגנת התמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו, הותקף ראש הדסק הפוליטי ב'כאן 11' על ידי מספר מפגינים שניסו לקחת את המיקרופון וצעקו: "שמאלנים, תמותו" (בארץ)
בן כספית למיקי זוהר: "מתבייש שאתה קיים"בן כספית למיקי זוהר: "מתבייש שאתה קיים"יאיר טוקר11
עימות סוער בשידור רדיופוני: הח"כ מהליכוד אמר לבן כספית: "אתה רודף משפחת נתניהו סדרתי". העיתונאי הגיב לו: "יש לך טעויות כתיב. אני נרדף משפחת נתניהו סדרתי" (תקשורת)
"ישראל היום" יתרום 50 אלף ש"ח כפשרה"ישראל היום" יתרום 50 אלף ש"ח כפשרהדניאל הרץ6
עיתון 'ישראל היום' הגיע לפשרה עם בני גנץ בעקבות תביעת דיבה שהגיש כנגדו. 50 אלף שקלים יועברו חציים לידי עמותה לקידום אתיופים ומחצית למשפחה שילדיה נשרפו (עיתונות)
כך דיווחו העיתונים הכלליים על ביקור הרביכך דיווחו העיתונים הכלליים על ביקור הרבישימי שפר9
בחסידות סאטמר הביעו היום זעזוע נוכח צורת הסיקור בחלק מכלי התקשורת הכלליים את ביקור האדמו"ר, כאשר הכותרות היו החל מ'אדמו"ר השנאה' ועד 'הג'יהאד מסאטמר' (עיתונות)
שלי יחימוביץ'דיווח: שלי יחימוביץ' במגעים עם 'כאן 11'כיכר השבת6
שלי יחימוביץ', חברת-הכנסת לשעבר מטעם 'העבודה', מנהלת מגעים עם 'כאן 11' לחזרתה לתקשורת, כך דווח ב'מעריב'. מנכ"ל 'כאן', אלדד קובלנץ': "שלי, כאן מחכים לך" (ברנז'ה)
בן כספית וינון מגלבן כספית הסית נגד החרדים - אך לא ייענשיאיר טוקר12
העיתונאי בן כספית אמר בתכניתו ברדיו כי "ללא חרדים - אולי היתה לנו מדינה נורמלית", ובעקבות כך פנה ארגון בצלמו לרשות השנייה - שהגיבה: זהו 'חופש הביטוי' (עיתונות ברנז'ה)
נעצר חשוד בתקיפת עיתונאי "ישראל היום"נעצר חשוד בתקיפת עיתונאי "ישראל היום"קובי רוזן
במוצאי השבת הותקף הכתב של העיתון ישראל היום על ידי מספר צעירים, בעת שהיה בקריות. חקירת המשטרה וסריקות שבוצעו, הביאו למעצר הלילה של אחד החשודים (אקטואלי)
התחקיר השקרי: הכתב עוזב את תחום החינוךהתחקיר השקרי: הכתב עוזב את תחום החינוךיאיר טוקר3
לאחר שיצא לחופשה בשל תחקיר שקרי שהשמיץ רבנים, יחזור כתב 'חדשות 13' לערוץ אך הוא הועבר לתפקיד אחר וכתבת אחרת הוכנסה להחליף אותו ולסקר את תחום החינוך (ברנז'ה)
אחרי 13 שנה: אבי בלום עוזב את קו עיתונותאחרי 13 שנה: אבי בלום עוזב את קו עיתונותאיציק אוחנה13
הפרשן הפוליטי ועורך הדין אבי בלום, הודיע כי הוא עוזב את רשת 'קו עיתונות דתית' ועובר לכתוב בעיתון 'משפחה'. בלום הוא השינוי השני בעיתון לאחר פרישת ברייטקופף (ברנז'ה)
שמאלנים זועמים: הפיטורים מ'ידיעות' - השתקהשמאלנים זועמים: הפיטורים מ'ידיעות' - השתקהיאיר טוקר7
אנשי שמאל רבים קראו לבטל את המנוי לעיתון בשל פיטוריה של מיקה אלמוג, נכדתו של הנשיא לשעבר שמעון פרס. נטע ליבנה, עורך 'ידיעות' הגיב: "חלק ממהלך של רענון" (עיתונות)
סליחות בכותלכלי התקשורת ישדרו את הסליחות מהכותלאיציק אוחנה4
חדשות 12 ותאגיד השידור הישראלי על כל זרועותיו יעבירו הלילה את מעמד הסליחות בכותל המערבי בשידור חי. המגיש עופר חדד ל'כיכר': "תודעה יהודית עמוקה ופשוטה" (עיתונות)
הכתב שהותקף בבוקר התייצב עם מאבטחהכתב שהותקף בבוקר התייצב עם מאבטחאיציק אוחנה
אביעד גליקמן, כתב לענייני משפט של 'חדשות 13', הותקף בעת שדיווח על השימוע של ראש הממשלה מחוץ למשרד המשפטים, הערב הוא כבר נראה עם מאבטח צמוד (עיתונות)
עונש מוות לראש הממשלה? ערד ניר אהבעונש מוות לראש הממשלה? ערד ניר אהביאיר טוקר98
‏סערה בעקבות ציוץ עיתונאי מהשמאל. "עיתונאי מציע להטיל עליי עונש מוות, ערד ניר מערוץ 12 תומך; ההסתה בשמאל חוצה כל קו אדום!" - התלונן, בצדק, בנימין נתניהו (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33