בין הזמנים"הגיע במייל"; הכתבה ששברה את הרשת
ט"ז באב תשפא | 25.07.21
הטור של ישראל גינצבורג ובו עשרה צעדים שאם ההורים יעשו אותם בבין הזמנים - הם פשוט יהרסו את הבחור שלהם, הכה גלים; אלא שיש מי שמפיץ אותו - תוך גניבת הקרדיט (ברנז'ה)
אולפן ו' בגלי צה"ל, האולפן המרכזי, ע"ש אורי אורבך ז"למה יקרה כאשר גל"צ תסגר בהוראת בני גנץיאיר טוקר4
במידה והיועמ"ש יאשר, שר הביטחון יורה על סגירה מיידית של תחנת הרדיו הצבאית, הקיימת למעלה מ-70 שנה, מהיעלה בגורל החיילים המשרתים בתחנה וכן של היועצים? (אקטואלי)
בית ידיעות אחרונותמהנדסי תודעה? 'ידיעות אחרונות' מתנצליםיאיר טוקר3
אחרי שימוש בתמונה של חרדי, בידיעה על ייבוא קורונה דרך נתב"ג, וביקורת שהושמעה ברשת על הנדסת תודעה, עיתון 'ידיעות אחרונות' מתנצל. "בחירה גרועה ומיותרת" (עיתונות)
אולפן ו' בגלי צה"ל, האולפן המרכזי, ע"ש אורי אורבך ז"לשינויים בגלי צה"ל? "נכבד את הכרעת גנץ"יאיר טוקר1
השר הנדל כינס את בכירי לשכתו לדיון באשר לגל"צ, שנמצאת תחת איומי סגירה מטעם משרד הביטחון וצה"ל • הנדל רמז, כי הוא מתנגד לסגירה ואמר: "מחויב לשידור איכותי" (תקשורת)
כך שקד וקיש ניסו לשכנע את עמיחי שיקליכך שקד וקיש ניסו לשכנע את עמיחי שיקלירפאל כהן24
שרת הפנים מימינה דיברה אל ליבו של ח"כ עמיחי שיקלי, ואילו ח"כ מהליכוד שכנע מצידו, דקות ספורות לפני ההצבעה הדרמטית על חוק איחוד משפחות, שלא עבר • צפו (חדשות)
אחרי 50 שנה: הפרשן נוטש את המיקרופוןאחרי 50 שנה: הפרשן נוטש את המיקרופוןכיכר השבת3
מגמת תאגיד השידור הציבורי להיפרד מוותיקי רשות השידור נמשכת. היום נודע על סיום דרכו של הפרשן הפוליטי הוותיק חנן קריסטל, זאת אחרי כיובל שנות שידור בתחנה (ברנז'ה)
ידידיה מאיר, היום בכנסתכשהרשו לידידיה מאיר להגיד 'מילים אסורות'יאיר טוקר1
בכנסת נערך דיון על חופש הביטוי של הרשתות החברתיות, מי שהוזמן לשם, היה העיתונאי ידידיה מאיר, שנחסם לאחרונה על ידי פייסבוק, ששמח שנותנים לו להגיד מילים אסורות. "לא ידעתי שצריך לבדוק המיקרופון לפני כן", כתב מאיר, "או שמא גם הסאונד המעוות הוא מזימת השתקה" |צפו (TV)
אילוסטרציה. תאונה בכביש בגיןהעיתונאי שחסם את בגין: "מתפדח לספר לאשתי"איציק אוחנה7
עיתונאי הדתות של YNET, היה עסוק לטענתו במקלחות של הילדים ובעומס עבודה - ושכח לתדלק את הרכב, בשל כך, רכבו נכבה ונגרמה תאונה עם שני כלי רכב (חדשות, ברנז'ה)
מודה ועוזב. סגלהפרשן חזה שלא תקום ממשלה; זה התירוץכיכר השבת18
קורה לכולם: לפני שלושה חודשים חזה עמית סגל, הפרשן הפוליטי הבכיר של חברת החדשות, כי לא תושבע ממשלת שינוי. הבוקר, אחרי ההשבעה, יש לו תירוץ לטעות (ברנז'ה)
דרעי, גפני וליצמן בהצהרה המשותפתחשש החרדים ואיך העיתונאים שוב אשמים?רפאל כהן20
הממשלה החדשה תימדד בכך האם היא משתחררת מהשוואה כפייתית לנתניהו • אי אמונת הסיעות החרדיות בבנט מובנת • תזכורת לגפני: עיתונות חרדית איננה ביטאון מפלגתי (פוליטי)
מפקד גלי צה"ל, שמעון אלקבץהסמנכ"ל: כהונתו של מפקד גל"צ לא תוארךיאיר טוקר6
משרד הביטחון הודיע למנהל, שמעון אלקבץ, כי כהונתו לא תוארך, ברקע הישארות גנץ • אתמול אמר שר הביטחון: "אין מקום להפעלת גלי צה"ל במתכונתה הנוכחית" (תקשורת)
צמרת התקשורת החרדית התוועדה לרגל ג' בתמוזצמרת התקשורת החרדית התוועדה לרגל ג' בתמוזכיכר השבת3
בכירי התקשורת החרדית, התכנסו בהיכלי 'חברון' בעיר אלעד, להתוועדות מיוחדת של צעירי חב"ד לרגל יום ההילולא של כ"ק מרן האדמו"ר מליובאוויטש זי"ע ג' בתמוז; צפו בתיעוד (ברנז'ה)
שניאור ובראחרי נחשוני: עורך חדש ל'מרכז העניינים'איציק אוחנה1
לאחר פרישת העורך הוותיק והמוערך מ'מרכז העניינים', מונה העיתונאי הצעיר והמבטיח שניאור ובר לעורך החדש; "בכוונתי להביא את העיתון לפסגות חדשות", אומר ובר ל'כיכר' (ברנז'ה)
יצחק נחשוני פורש  מעריכת 'מרכז העניינים'יצחק נחשוני פורש מעריכת 'מרכז העניינים'איציק אוחנה2
ציון דרך בתקשורת החרדית: איש התקשורת החרדי יצחק נחשוני, הודיע על פרישה מעיתון 'מרכז העניינים' ‏לאחר למעלה מעשור כעורך ראשי של העיתון (עיתונות, ברנז'ה)
אבישי בן חייםבן חיים: "התחלתי לתבוע דיבה; רצח אופי"יאיר טוקר6
לפני מספר חודשים תקפו אנשי שמאל את העיתונאי אבישי בן חיים פיזית, במקביל ברשתות החברתיות, הוא מותקף על בסיס קבוע. לדבריו, הוא החליט לתבוע דיבה את המסיתים (ברנז'ה)
אילן שילוח (משמאל) ועמית סגלהפרסומאי תקף את עמית סגל; "סוס מת"כיכר השבת16
הקרב הוותיק בין הפרשן הבכיר עמית סגל לפרסומאי השייך לצד השמאלי של הפוליטיקה, אילן שילוח, התפרץ הערב שוב בטוויטר, בסדרת ציוצים • סגל לשילוח: "אל תאיים עלי" (בארץ)
עמית סגלעמית סגל תוקף: ארגון העיתונאים - צבועיםיאיר טוקר13
פרשן הבכיר עמית סגל תקף את ארגון העיתונאים, לאחר שפנו לפייסבוק וליועמ"ש - בדרישה לעצור את ההסתה. "בעיניהם ימנים הם לא עיתונאים ולכן לא נזעקו עד היום", אמר (חדשות)
רינה מצליחעל מה רינה מצליח מתחרטת? צפו במונולוגיאיר טוקר34
הביקורת הציבורית על התנהלות ערוץ 12 במהלך הלחימה בטרור העזתי, הוציאה מפרשנית הבית, רינה מצליח, מונולוג ארוך על ההתקפות נגדה; על מה היא מתחרטת? • צפו (מדיה)
יונית לויהוצמדה אבטחה למגישת המהדורה בחדשות 12יאיר טוקר37
בעקבות איומים ברצח, קללות וגידופים ברחבי הרשת, כנגד מגישת המהדורה המרכזית ב'חדשות 12' יונית לוי, הוחלט להצמיד לה אבטחה אישית (ברנז'ה)
דנה ויס נגד רוני דניאלהעיתונאים התעמתו; 'תשתי מים קרים'. צפויאיר טוקר31
חילופי דברים קשים בין רוני דניאל ודנה וייס, בשידור חי ב'חדשות 12'. וייס דרשה להשוות בין הפורעים הערבים ליהודים, ודניאל נחלץ לעזרת יאיר שרקי - עד לפיצוץ (ברנז'ה)
סיקור: כך העולם סיקר את המהומות בארץסיקור: כך העולם סיקר את המהומות בארץציקי ברנדוין4
בימים האחרונים בהם העורף והחזית נמצאים בטלטלה גדולה, גופי התקשורת ברחבי העולם מתקשים להתעלם מהמצב הקשה ומהמהומות בכל הארץ, משני הצדדים (חדשות, עולם)
רגע לפני התקיפההמגישה הותקפה בלוד: לא הפסקתי לבכותאיציק אוחנה46
מגישת הטלוויזיה אילה חסון, הותקפה היום בעיר לוד על ידי יהודים, שניסו לתקוף אותה פיזית: "צריך לגנות את שני הצדדים", סיפרה באולפן לאחר שחולצה מהתקיפה. צפו (ארץ)
נס בגבול: יירוט מאחורי כתבי ערוץ חדשותנס בגבול: יירוט מאחורי כתבי ערוץ חדשותאיציק אוחנה13
במהלך המשדר המיוחד שהתקיים אמש, נורו כמה רקטות לשטח ישראל, שיורטו באמצעות מערכת כיפת ברזל, ממש מאחורי שני כתבים שעמדו בסמוך לגדר המערכת (ברנז'ה)
מיוחד: אלו שערי העיתונים על 'אסון מירון'מיוחד: אלו שערי העיתונים על 'אסון מירון'כיכר השבת38
לאחר זיהוי 45 הקורבנות ב'אסון מירון' הנוראי, שערי העיתונים הבוקר מציגים את פניהם של הקורבנות, בשערים שלא יישכחו במהרה, וילוו את התחושות הקשות מהטרגדיה; צפו (חדשות)
ישי כהןבאולפן 'חדשות 12': ישי כהן קרא לאחדותיאיר טוקר41
פרשן 'כיכר השבת' התארח הערב באולפן 'חדשות 12' בהגשת דנה ויס, לשיח על האסון הכבד באירועי מירון תשפ"א, וקרא לאחדות בציבוריות הישראלית בעקבות האסון • צפו (אקטואלי)
הקלטת הרבי מליובאוויטש כשמתקשרים למספר שמופיע ב'יתד''יתד' מזמין לשמוע את... הרבי מליובאוויטשחנני ברייטקופף67
האם 'יתד נאמן', הביטאון הליטאי, שופרה של 'דגל התורה', שם את המחלוקות הישנות בצד והחליט לפתוח דף חדש עם חב"ד? אם לשפוט לפי אחת המודעות - התשובה חיובית (ארץ)

עוד כתבות

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שנאת עיתונאים חרדים // הרב ישראל גליס
כ"ז באדר תשפא15
אילוסטרציה
הרב רונן רוזנפלד
עיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפו
כ"א בתמוז תשפ18