הקלטת הרבי מליובאוויטש כשמתקשרים למספר שמופיע ב'יתד''יתד נאמן' מזמין לשמוע את ספירת העומר של... הרבי מליובאוויטש
ח' באייר תשפא | 20.04.21
האם 'יתד נאמן', הביטאון הליטאי, שופרה של 'דגל התורה', שם את המחלוקות הישנות בצד והחליט לפתוח דף חדש עם חב"ד? אם לשפוט לפי אחת המודעות - התשובה חיובית (עיתונות)
כש'גלי צה"ל' כיבדו את מיזם "כיכר השבת"כש'גלי צה"ל' כיבדו את מיזם "כיכר השבת"רפאל כהן5
בתחנת הרדיו הצבאית-חילונית, הקדישו ידיעה במהדורה לדרך התחברות החברה החרדית ליום הזיכרון והדגישו את מיזם 'כיכר' • עד עתה נקראו 180,000 פרקים לזכר החללים (צבא)
רני רהבבגלל הבוס החרדי? רני רהב עוזב את 'אל-על'איציק אוחנה7
איש יחסי הציבור הוותיק, רני רהב, הודיע היום לעובדי חברת אל על, כי החליט לעזוב את תפקידו בחברה - לאחר 30 שנה. "אני רואה בחברה חלק בלתי נפרד מאיתנו", כתב (חדשות)
מיכאל האוזר-טובבנו של חבר הכנסת לשעבר פורש מגל"צכיכר השבת1
הכתב הפוליטי של גלי צה"ל פורש מתפקידו ועובר לעיתון ה'ארץ' שם יחליף את הכתב חיים לוינסון שפרש מעיסוק בתקשורת לאחר מערכת הבחירות האחרונה (עיתונות, ברנז'ה)
אבישי בן חייםמנכ"ל חדשות 13 מגיב: למה בן חיים הושעהאיציק אוחנה11
ישראל טוויטו, מנכ"ל 'חדשות 13', מגיב לסערת השעיית ד"ר אבישי בן חיים, בעקבות תגובתו ליאיר נתניהו; "עיתונאים הם עיתונאים גם כשהם כותבים ברשתות החברתיות" (ברנז'ה)
הכתב אבישי בן חיים הושעה לארבעה ימיםהכתב אבישי בן חיים הושעה לארבעה ימיםאיציק אוחנה22
בשל תמיכה בנתניהו: הכתב והפרשן של חדשות 13, ד"ר אבישי בן חיים, הושעה לארבעה ימים מתפקידו בערוץ בגלל ציוץ בטוויטר בו הביע תמיכה גלויה בבנימין נתניהו (עיתונות)
הרב שאול אלתרלמה המודיע פרסם שיעור של הגר"ש אלתרשאול כהנא46
לא כל יום קורה דבר כזה: בעיתון 'המודיע' פורסם היום מודעה על שיעור תורני של הגאון רבי שאול אלתר בעיר מודיעין עילית • 'כיכר' עם הסיפור המלא מאחורי הכנסת המודעה (אקטואלי)
יעקב ברדוגו, הפרשן הפוליטי של גלי צה"לדרישת סער להדיח את פרשן הימין - נדחתהרפאל כהן6
מפלגת תקווה חדשה הגישה דרישה להפסיק את שידוריו של הפרשן יעקב ברדוגו עד לאחר הבחירות. יו"ר ועדת הבחירות סירב ואמר: "חזקה על גל"צ שתחדד האסור והמותר" (ברנז'ה)
אילוסטרציהשנאת עיתונאים חרדים // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס15
צמחו לנו שונאי חרדים בתוך מחננו, כאלו הקוראים לעצמם "עיתונאים חרדים" ו"פרשנים בכירים". מי עשה אותם עיתונאים ופרשנים? עכשיו ברור - "מגיפת הקורונה" (דעות)
ברוך קרא לצד אבישי בן חייםאחרי התקיפה הגיעה הסולחה: 'אוהב אותך'יאיר טוקר9
שעות ספורות לאחר העימות החריג שהיה באולפן בין אבישי בן חיים לברוך קרא - יש התנצלות. קרא פנה בשידור ואמר כי הוא מעריך ואוהב את בן חיים והוא מצר על מה שקרה • צפו (TV)
בן חיים לצד קראעימות חריג: "אני פרשן ואתה מפיץ שקרים" • צפויאיר טוקר26
העיתונאי אבישי בן חיים, הסביר היום באולפן החדשות, כי משפט נתניהו הוא ניצחון של האליטה. בתגובה, כתב המשפט של הערוץ, ברוך קרא, החליט לתקוף אותו אישית • צפו (בארץ)
מתוך התוכניתהסתה בשידור: לפתוח מלחמה נגד החרדיםאיציק אוחנה163
העיתונאי גל אוחובסקי טען בשידור, כי החרדים הם סוג של כת וחייבים לפתוח נגדם מלחמה אזרחית; בתגובה ל'כיכר' הוא אומר: "אינני שונא אף אדם, תעשו לכם חשבון נפש" (חדשות)
הלווית הגרמ"ד סולובייצ'יק (למעלה) והלווית הגר"י שיינר (למטה)כך סיקרו העיתונים את ההלוויות ההמוניותכיכר השבת33
עשרות אלפי בני אדם ליוו אמש את הגרמ"ד סולובייצ'יק והגר"י שיינר זצוק"ל, אך בעוד 'יתד נאמן' ו'המודיע' לא פרסמו את תמונות ההמונים מההלוויות, ב'המבשר' כן פרסמו (עיתונות)
המודיע מצד ימין, המבשר משמאל'המודיע' הדביק "מסכות" על פני הרבניםאיציק אוחנה45
בעיתון 'המודיע' הדביקו "מסכה" לתמונת הרבנים שהגיעו לביתו של האדמו"ר מביאלה. לטענת אנשי העיתון הם לא מפרסמים תמונות מאז פרוץ המגיפה ללא מסיכה (עיתונות)
מיכאל שמש זכה בפרס הצטיינות עיתונאיתמיכאל שמש זכה בפרס הצטיינות עיתונאיתאיציק אוחנה21
העיתונאי החרדי מיכאל שמש, המשמש ככתב פוליטי בערוץ 'כאן חדשות' - זכה בפרס הצטיינות עיתונאית אחרי שהצליח להפוך להיות לאחד העיתונאים הפוליטיים ההישגיים (אנשים)
עמית סגלעמית סגל: אני קרוב משפחה של הפרקליטיאיר טוקר5
לאחר הודעת וועדת האיתור על בחירותו של עמית איסמן לתפקיד פרקליט המדינה. חשף הפרשן עמית סגל כי הוא ואיסמן קרובי משפחה, "מקווה שלא יחסלו לו את המינוי" (ארץ)
יהודה גבאיטרגדיה בגל"צ: הנהג המיתולוגי הלך לעולמויאיר טוקר14
הנגד הבכיר יהודה גבאי ז"ל, נפטר לאחר 4 חודשים, בהם היה פצוע קשה בעקבות התאונה שעבר והוא בן 67 בפטירתו • "הוא היה הרבה מעבר לנהג ניידת השידור", אמר מפקד גל"צ (עיתונות)
נדב איילעורך דסק החוץ ב'13' יעזוב לטובת 'ידיעות'איציק אוחנה2
עורך דסק החוץ והפרשן של 'חדשות 13', נדב איל, הודיע, כי החליט לעזוב את עבודתו בדסק החוץ של הערוץ, לטובת כתיבה בעיתון ידיעות אחרונות ובאתר העיתון - ynet (ברנז'ה)
מאיר מרציאנוכתב הבריאות הדתי של גל"צ עובר לערוץ 13יאיר טוקר9
כתב הבריאות של גל"צ, עבר היום לשמש ככתב הבריאות של 'חדשות 13', לצידה של הפרשנית הילה אלרועי. זנדר תשמש ככתבת תחבורה. מרציאנו, הוא אח של קרן מ'ערוץ 12' (בארץ)
ההתקהלות שצולמהנעצר החרדי החשוד בתקיפת עיתונאי גל"צאיציק אוחנה9
שחר גליק, תיעד את הפרת הנחיות הקורונה בשכונת רוממה בירושלים, והותקף על ידי מספר צעירים. אחד מהם, נעצר על ידי המשטרה - ומעצרו הוארך על-ידי בית המשפט • צפו (ארץ)
שחר גליק תיעד ב'רוממה' והותקף באכזריותשחר גליק תיעד ב'רוממה' והותקף באכזריותאיציק אוחנה29
שחר גליק, כתב גלי צה"ל לענייני חרדים הותקף אמש, בידי קבוצת חרדים, בשכונת רוממה בירושלים, אחרי שתיעד התקהלויות • הם היכו את הכתב, ולקחו לו את הטלפון (חרדים)
בשידור חי: עיתונאי הותקף מתחת לבית מרןבשידור חי: עיתונאי הותקף מתחת לבית מרןאיציק אוחנה146
העיתונאי איתי שיקמן, כתב מחוז מרכז ב'כאן חדשות' והצלם שליווה אותו הותקפו בעת שהעבירו דיווח למהדורת החדשות, בשידור חי: "רצינו לדבר על הדברים החיוביים", טען (חדשות)
ההטרלה של יאיר שרקי לחסידים שהטרידוההטרלה של יאיר שרקי לחסידים שהטרידויאיר טוקר54
מאז החל לעסוק בהפרת ההנחיות בציבור החסידי, סובל עיתונאי 'חדשות 12' מהטרדות טלפוניות מצד קבוצות חסידים המתקשרים בהמוניהם, שרקי מצא פתרון משעשע (ברנז'ה)
הסתה: 'בקבוק תבערה על משאית השמחה'הסתה: 'בקבוק תבערה על משאית השמחה'יאיר טוקר14
כתב של עיתון 'הארץ' הסית בבוטות כנגד משאיות השמחה שהופעלו בשכונות החרדיות בפתח תקווה כשהוא מאיים לשגר על המשאיות בקבוק תבערה אם יגיעו ליד ביתו (חדשות בארץ)
אראל סג"ל עוזב את התאגיד לערוץ 20אראל סג"ל עוזב את התאגיד לערוץ 20איציק אוחנה4
איש התקשורת הימני הודיע היום כי הוא חוזר לשדר בערוץ 20, אותו עזב לפני תקופה לטובת תכנית בתאגיד השידור הישראלי • עמית סגל עקץ: התאגיד יוכל לשוב לעיתונות משובחת (עיתונות)
משי זהב, ישי כהן וחיים ולדר'קול פליי': לפידות בחר בישי כהן כאיש השנה בתקשורתאיציק אוחנה8
עם סיום שנת תש"פ, בחר היוצר ישי לפידות בפרשן ומגיש 'כיכר השבת', ישי כהן, כאיש השנה שלו • עוד בנבחרים: ח"כ משה ארבל, הסופר חיים ולדר ויו"ר זק"א יהודה משי זהב (ארץ)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שנאת עיתונאים חרדים // הרב ישראל גליס
כ"ז באדר תשפא15
אילוסטרציה
הרב רונן רוזנפלד
עיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפו
כ"א בתמוז תשפ18