חסידי גור. אילוסטרציהזהו כתב ההגנה של חדשות 12 בתביעה בעקבות הפרסום על התפילה של ליצמן
י"ג באב תשפ | 03.08.20
בתגובה לכתב התביעה שהגיש חסיד גור נגד כתבת חדשות 12, בעקבות ידיעה על השר יעקב ליצמן שהתפלל במניין בניגוד להנחיות, טוענים בחברה כי היא התנהלה כחוק (חרדים)
"הטלוויזיה בקוריאה יכולה ללמוד  מ-12 ו-13""הטלוויזיה בקוריאה יכולה ללמוד מ-12 ו-13"יאיר טוקר9
בצל הדיווחים והמשדרים מההפגנות נגד רה"מ בנימין נתניהו, ב'ליכוד' יוצאים למתקפה נגד ערוצי הטלוויזיה: "מממשיכים לשמש זרוע תעמולה להפגנות השמאל האנרכיסיטיות" (בארץ)
עקיבא נוביקהעיתונאי עקיבא נוביק מצטרף ל'כאן'איציק אוחנה5
העיתונאי עקיבא נוביק מצטרף ל'כאן', כמגיש בחטיבת הדיגיטל והרדיו, זאת לאחר שעזב את 'חדשות 13'. נוביק: "אני שמח להצטרף למועדון גדול, עם קהל חם ונאמן" (ברנז'ה)
עוזר דרוקאחרי 11 שנים: עוזר דרוק פורש מ'בקהילה'איציק אוחנה3
איש התקשורת והפרסום, עוזר דרוק, פורש מהעיתון החרדי 'בקהילה' - אחרי 11 שנים. מקורביו מספרים כי הוא חש תחושת מיצוי והחליט לפנות לאתגרים חדשים (ברנז'ה, אנשים)
רפאל כהןחרדי יפקד על קורס העיתונאים בגלי צה"לאיציק אוחנה31
לראשונה, חרדי יפקד על קורס העיתונאים ב'גלי צה"ל'. מדובר בחייל החרדי רפאל כהן, בן 22 מאשדוד, שמשרת ב'גלי צה"' כעורך הדיגיטל הראשי ועורך מהדורות חדשות (ברנז'ה, מדיה)
אבישי בן חיים ואריה דרעיהשר אריה דרעי: מי שקילל, שיילך כפרה עליוישי כהן75
תקיפתו המילולית הבוטה של פרשן חדשות 13 אבישי בן חיים בידי אנשי שמאל, תוך הפרחת הערות גזעניות קשות, לא עברה בשקט מצד יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי (אקטואלי)
אילוסטרציהעיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפוהרב רונן רוזנפלד18
ארשת החשיבות שאתם מורחים על הפנים שלכם לפני כל ציוץ שמתיימר להיות 'חשוב' כזה ומביע דעה מטיפה - הוא מה-זה מביך, אתכם כמובן, כן?! קחו את עצמכם פחות ברצינות (דעות)
הסגר בירושליםאחרי המאמר: 'המודיע' מתנצל בפני בעלזאשאול כהנא26
מאמר שפורסם ב'המודיע' על חשיבות השמירה על ההנחיות, "העליב" גורמים בחסידות בעלזא, בעקבותיהם מפרסם הבוקר העיתון התנצלות: "לא הייתה כל כוונה להטיל דופי" (ברנז'ה)
אירינה נבזלין תוקפת: "הכתבה מגמתית"אירינה נבזלין תוקפת: "הכתבה מגמתית"יאיר טוקר12
אשתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין, יוצאת בחריפות נגד הכתבה ב'כאן 11' על מסיבת יום הולדתה אחרי ההכרזה על ההגבלות, מציגה את העובדות ותוקפת את הפרסום (עיתונות)
תמר איש שלוםבדמעות: המגישה נפרדה מהכתבים שפוטרואיציק אוחנה41
מגישת 'חדשות 13' תמר איש שלום, נפרדה היום בסוף מהדורת החדשות, מהכתבים שעזבו או פוטרו מהערוץ. איש שלום לא התאפקה ובמהלך הפרידה הזילה דמעה. צפו (ארץ)
ברק רבידברק רביד זומן לשימוע, יאיר נתניהו לעג לואיציק אוחנה25
במסגרת הקיצוצים ב'חדשות 13', זומנו עובדים בכירים בערוץ לשימוע • בין השמות: הכתב המדיני ברק רביד • בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, לעג לו וספג מתקפה מימין ומשמאל (ברנז'ה)
נוביק בכנסתעיתונאי הכנסת הסרוג התפטר מחדשות 13יאיר טוקר14
אחרי טלי מורנו, גם עקיבא נוביק צייץ כי פוטר מחדשות 13 - אך בהמשך הבהיר כי התפטר מעצמו: "מי שמחפש עיתונאי יד שנייה מוזמן לפנות אלי" • ברקע: גל קיצוצים בערוץ (עיתונות)
מנחם טוקר איחל למתחרהו 'רפואה שלמה'מנחם טוקר איחל למתחרהו 'רפואה שלמה'איציק אוחנה15
שדרן רדיו 'קול חי', מנחם טוקר, איחל בשידור חי בתכניתו, רפואה שלמה לעמיתו השדרן עמי מימון, מהרדיו המתחרה 'קול ברמה', שחלה לאחרונה בנגיף הקורונה • האזינו (ברנז'ה)
השופטים על שטייף: "עיתונות לא אחראית"השופטים על שטייף: "עיתונות לא אחראית"כיכר השבת5
אחרי שחויבה לשלם לשדרן נתן זהבי, ערערה הדס שטייף. בית המשפט קיבל חלקית את טענותיה והפחית משמעותית את סכום הפיצוי - תוך מתיחת ביקורת על טיב עבודתה (ברנז'ה)
טלי מורנואחרי שנים: 'חדשות 13' פיטרו את המגישה?יאיר טוקר17
אחרי למעלה משבע שנים, 'חדשות 13', הודיעו הערב למגישה טלי מורנו על פיטוריה. מורנו הגישה את התוכנית 'שישי' ואת מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 13 (ברנז'ה)
הרכש החדש של קול חי: הזמר מרדכי בן דודהרכש החדש של קול חי: הזמר מרדכי בן דודאיציק אוחנה45
לאחר פתיחתה של תחנת 'קול פליי' מבית קול ברמה, בקול חי משיקים שורת תכניות כדי לשמור על ההובלה, כשהפעם הם מגייסים את גדול הזמר החסידי שיגיש תכנית שבועית (ברנז'ה)
גלי צה"ל. אילוסטרציהמפתיע: הרמטכ"ל בעד להוציא את גל"צ מהצבאיאיר טוקר7
הרמטכ"ל אביב כוכבי וראש אכ"א מוטי אלמוז, רוצים להפריד את תחנת הרדיו גל"צ מהצבא, ולהופכה לתחנה אזרחית. כוכבי העביר את הדרישה לשר הביטחון: "לא רוצה לדברר" (חדשות)
אראל סג"לעיתונאי הימין לא מוותר, ותובע את התאגידיאיר טוקר15
העיתונאי אראל סג"ל, החליט לא לוותר, ולאחר שבתאגיד, החליטה להוריד את התוכנית שלו מהאוויר, הוא שולח היום מכתב התראה מעורך דין, למנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ (ארץ)
כשאסף ליברמן בא לאולפן 'מנדי-ביתאן'. צפוכשאסף ליברמן בא לאולפן 'מנדי-ביתאן'. צפוכיכר השבת5
המגיש אסף ליברמן הפתיע את צמד המגישים מנדי גרוזמן ואלי ביתאן באמצע תוכניתם ב'כאן מורשת', כשביקר באולפן - אך השניים הצליחו להפתיע אותו בחזרה • צפו והאזינו (ברנז'ה)
ליבסקינד וסג"להתאגיד החליט: התוכנית של הימניים - תרדיאיר טוקר15
הנהלת תאגיד השידור ציבורי החליטה כי התוכנית 'קלמן וסג"ל', של העיתונאים המזוהים עם הימין - תרד. במקום התוכנית, תשודר תוכנית חדשה של גאולה אבן-סער (אקטואלי)
עיתונאי הימין יהיה ראש מח' חדשות בגל"צעיתונאי הימין יהיה ראש מח' חדשות בגל"ציאיר טוקר7
מפקד גלי צה"ל החליט למנות את העיתונאי הימני והמגיש ב'ערוץ 20', אמיר איבגי לראש מחלקת החדשות של גלי צה"ל • איבגי בתגובה: "זה מרגש, מאתגר ומאד מחייב" (אקטואליה)
רביב דרוקרנתניהו: בעולם מתוקן, רביב דרוקר היה בכלאכיכר השבת21
עיתונאי חדשות 13 שידר הקלטות מתוך תיק 4,000 וראש הממשלה, שאת תגובתו לא פרסמו, קרא להכניס אותו לכלא • שר התקשורת: "עיתונאים תפקידם לבקר את השלטון" (בארץ)
מפרסם פוסט ההסתה, מצלם ל'ישראל היום'מפרסם פוסט ההסתה, מצלם ל'ישראל היום'יאיר טוקר13
ראש הממשלה הגיש היום בפעם השלישית תלונה במשטרה בגין הסתה נגדו, וכעת מתברר כי כותב הפוסט נותן שירות לעיתון המזוהה עימו • העורך, בועז ביסמוט, התנער (עיתונות)
סתימת פיות: עורך בעיתון היוקרתי - התפטרסתימת פיות: עורך בעיתון היוקרתי - התפטריוסי נכטיגל2
העורך שהתיר לפרסם טור דעה של בכיר רפובליקני שתמך בשליחת כוחות הצבא לדיכוי המפגינים, התפטר אחרי ביקורת קשה ומרד של עורכים אחרים בעיתון: "חוו טראומה" (בעולם)
הנציב: "התלונות נגד רינה מצליח מוצדקות"הנציב: "התלונות נגד רינה מצליח מוצדקות"איציק אוחנה33
"האשמותיה את החברה החרדית היו מכלילות. לא היה מקום להשתלחות מכלילה זו" - קבע נציב פניות הציבור של הרשות השנייה בתגובה לתלונות על דברי ההסתה של מצליח (בארץ)
הזוג המאושרמזל טוב: הצלם החרדי שלומי כהן התארסאיציק אוחנה131
לצד הפקה מפוארת בחוף הים בקיסריה, התארס הערב הצלם שלמי כהן עם בחירת ליבו פריידא שמחון • כהן, שהחל את דרכו ב'כיכר השבת' הפך לאחד הצלמים הבולטים במגזר (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
אילוסטרציה
הרב רונן רוזנפלד
עיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפו
כ"א בתמוז תשפ18
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8