המודיע מצד ימין, המבשר משמאל'המודיע' הדביק "מסכות" על פני הרבנים
כ"ד בטבת תשפא | 08.01.21
בעיתון 'המודיע' הדביקו "מסכה" לתמונת הרבנים שהגיעו לביתו של האדמו"ר מביאלה. לטענת אנשי העיתון הם לא מפרסמים תמונות מאז פרוץ המגיפה ללא מסיכה (עיתונות)
מיכאל שמש זכה בפרס הצטיינות עיתונאיתמיכאל שמש זכה בפרס הצטיינות עיתונאיתאיציק אוחנה20
העיתונאי החרדי מיכאל שמש, המשמש ככתב פוליטי בערוץ 'כאן חדשות' - זכה בפרס הצטיינות עיתונאית אחרי שהצליח להפוך להיות לאחד העיתונאים הפוליטיים ההישגיים (אנשים)
עמית סגלעמית סגל: אני קרוב משפחה של הפרקליטיאיר טוקר5
לאחר הודעת וועדת האיתור על בחירותו של עמית איסמן לתפקיד פרקליט המדינה. חשף הפרשן עמית סגל כי הוא ואיסמן קרובי משפחה, "מקווה שלא יחסלו לו את המינוי" (ארץ)
יהודה גבאיטרגדיה בגל"צ: הנהג המיתולוגי הלך לעולמויאיר טוקר14
הנגד הבכיר יהודה גבאי ז"ל, נפטר לאחר 4 חודשים, בהם היה פצוע קשה בעקבות התאונה שעבר והוא בן 67 בפטירתו • "הוא היה הרבה מעבר לנהג ניידת השידור", אמר מפקד גל"צ (עיתונות)
נדב איילעורך דסק החוץ ב'13' יעזוב לטובת 'ידיעות'איציק אוחנה2
עורך דסק החוץ והפרשן של 'חדשות 13', נדב איל, הודיע, כי החליט לעזוב את עבודתו בדסק החוץ של הערוץ, לטובת כתיבה בעיתון ידיעות אחרונות ובאתר העיתון - ynet (ברנז'ה)
מאיר מרציאנוכתב הבריאות הדתי של גל"צ עובר לערוץ 13יאיר טוקר8
כתב הבריאות של גל"צ, עבר היום לשמש ככתב הבריאות של 'חדשות 13', לצידה של הפרשנית הילה אלרועי. זנדר תשמש ככתבת תחבורה. מרציאנו, הוא אח של קרן מ'ערוץ 12' (בארץ)
ההתקהלות שצולמהנעצר החרדי החשוד בתקיפת עיתונאי גל"צאיציק אוחנה9
שחר גליק, תיעד את הפרת הנחיות הקורונה בשכונת רוממה בירושלים, והותקף על ידי מספר צעירים. אחד מהם, נעצר על ידי המשטרה - ומעצרו הוארך על-ידי בית המשפט • צפו (ארץ)
שחר גליק תיעד ב'רוממה' והותקף באכזריותשחר גליק תיעד ב'רוממה' והותקף באכזריותאיציק אוחנה29
שחר גליק, כתב גלי צה"ל לענייני חרדים הותקף אמש, בידי קבוצת חרדים, בשכונת רוממה בירושלים, אחרי שתיעד התקהלויות • הם היכו את הכתב, ולקחו לו את הטלפון (חרדים)
בשידור חי: עיתונאי הותקף מתחת לבית מרןבשידור חי: עיתונאי הותקף מתחת לבית מרןאיציק אוחנה146
העיתונאי איתי שיקמן, כתב מחוז מרכז ב'כאן חדשות' והצלם שליווה אותו הותקפו בעת שהעבירו דיווח למהדורת החדשות, בשידור חי: "רצינו לדבר על הדברים החיוביים", טען (חדשות)
ההטרלה של יאיר שרקי לחסידים שהטרידוההטרלה של יאיר שרקי לחסידים שהטרידויאיר טוקר54
מאז החל לעסוק בהפרת ההנחיות בציבור החסידי, סובל עיתונאי 'חדשות 12' מהטרדות טלפוניות מצד קבוצות חסידים המתקשרים בהמוניהם, שרקי מצא פתרון משעשע (ברנז'ה)
הסתה: 'בקבוק תבערה על משאית השמחה'הסתה: 'בקבוק תבערה על משאית השמחה'יאיר טוקר14
כתב של עיתון 'הארץ' הסית בבוטות כנגד משאיות השמחה שהופעלו בשכונות החרדיות בפתח תקווה כשהוא מאיים לשגר על המשאיות בקבוק תבערה אם יגיעו ליד ביתו (חדשות בארץ)
אראל סג"ל עוזב את התאגיד לערוץ 20אראל סג"ל עוזב את התאגיד לערוץ 20איציק אוחנה4
איש התקשורת הימני הודיע היום כי הוא חוזר לשדר בערוץ 20, אותו עזב לפני תקופה לטובת תכנית בתאגיד השידור הישראלי • עמית סגל עקץ: התאגיד יוכל לשוב לעיתונות משובחת (עיתונות)
משי זהב, ישי כהן וחיים ולדר'קול פליי': לפידות בחר בישי כהן כאיש השנה בתקשורתאיציק אוחנה8
עם סיום שנת תש"פ, בחר היוצר ישי לפידות בפרשן ומגיש 'כיכר השבת', ישי כהן, כאיש השנה שלו • עוד בנבחרים: ח"כ משה ארבל, הסופר חיים ולדר ויו"ר זק"א יהודה משי זהב (ארץ)
ההתבטאות שהקפיצהמגל הדהים: הייתי יורה בעיתונאים שנגד ביביאלי רוטמן24
איש התקשורת ינון מגל תיאר בצבעוניות מה היה מעולל, אם היה נתניהו, לעיתונאים שרודפים אותו. "מוציא תת מקלע, צרורות, רימונים, פיצוץ" • האזינו ל'סאטירה', כהגדרתו (ברנז'ה)
נתניהו והכתבתביבי לכתבת: אני מבין שיש לך טקסט מהביתיאיר טוקר90
עיתונאית 'חדשות 13', שקיבלה את זכות הדיבור בהצהרת נתניהו, החלה לתקוף את נתניהו והוא בתגובה השיב לה: "אני מבין שזה לא טקסט שלך וקיבלת טקסט מהבית" • צפו (בארץ)
דורון הרמןעוד עזיבה בחדשות 13: כתב פלילים התפטרקובי אטינגר4
גל הפיטורים והעזיבות ב'חדשות 13': דורון הרמן, כתב הפלילים של הערוץ, הודיע כי הוא מתפטר. "ניצבים בפני עוד אתגרים רבים מרגשים ומפחידים, בהמשך הדרך" (עיתונות)
נוב ראובני בשידור החי (מימין), אור הלר והמגישה גאולה אבןמצחיק? הכתב בשידור: "1,2,3,4, היטלר בא"יאיר טוקר41
במהלך הנאום של ראש הממשלה נתניהו, כתב 'כאן' עלה לשידור חי וברקע נשמע הכתב אור הלר מ'חדשות 13' אומר: "1,2,3,4, מגרמניה היטלר בא" • הלר התנצל והסביר (חדשות)
הכתב הישראלי התמוטט בדובאי בשידור חיהכתב הישראלי התמוטט בדובאי בשידור חיאיציק אוחנה18
דורון הרמן, שליח ערוץ 13 באבו דאבי, התמוטט בשידור חי אל מול המגישה ההמומה. ההערכה היא כי החום הכבד ששורר במדינה המדברית היה זה שהביא לאירוע (עיתונות, ברנז'ה)
חסידי גור. אילוסטרציהקבוצת נייעס - בכתב ההגנה של 'חדשות 12'יאיר טוקר8
בתגובה לכתב התביעה שהגיש חסיד גור נגד כתבת חדשות 12, בעקבות ידיעה על השר יעקב ליצמן שהתפלל במניין בניגוד להנחיות, טוענים בחברה כי היא התנהלה כחוק (בארץ)
"הטלוויזיה בקוריאה יכולה ללמוד  מ-12 ו-13""הטלוויזיה בקוריאה יכולה ללמוד מ-12 ו-13"יאיר טוקר10
בצל הדיווחים והמשדרים מההפגנות נגד רה"מ בנימין נתניהו, ב'ליכוד' יוצאים למתקפה נגד ערוצי הטלוויזיה: "מממשיכים לשמש זרוע תעמולה להפגנות השמאל האנרכיסיטיות" (בארץ)
עקיבא נוביקהעיתונאי עקיבא נוביק מצטרף ל'כאן'איציק אוחנה5
העיתונאי עקיבא נוביק מצטרף ל'כאן', כמגיש בחטיבת הדיגיטל והרדיו, זאת לאחר שעזב את 'חדשות 13'. נוביק: "אני שמח להצטרף למועדון גדול, עם קהל חם ונאמן" (ברנז'ה)
עוזר דרוקאחרי 11 שנים: עוזר דרוק פורש מ'בקהילה'איציק אוחנה3
איש התקשורת והפרסום, עוזר דרוק, פורש מהעיתון החרדי 'בקהילה' - אחרי 11 שנים. מקורביו מספרים כי הוא חש תחושת מיצוי והחליט לפנות לאתגרים חדשים (ברנז'ה, אנשים)
רפאל כהןחרדי יפקד על קורס העיתונאים בגלי צה"לאיציק אוחנה31
לראשונה, חרדי יפקד על קורס העיתונאים ב'גלי צה"ל'. מדובר בחייל החרדי רפאל כהן, בן 22 מאשדוד, שמשרת ב'גלי צה"ל' כעורך הדיגיטל הראשי ועורך מהדורות חדשות (ברנז'ה, מדיה)
אבישי בן חיים ואריה דרעיהשר אריה דרעי: מי שקילל, שיילך כפרה עליוישי כהן75
תקיפתו המילולית הבוטה של פרשן חדשות 13 אבישי בן חיים בידי אנשי שמאל, תוך הפרחת הערות גזעניות קשות, לא עברה בשקט מצד יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי (אקטואלי)
אילוסטרציהעיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפוהרב רונן רוזנפלד18
ארשת החשיבות שאתם מורחים על הפנים שלכם לפני כל ציוץ שמתיימר להיות 'חשוב' כזה ומביע דעה מטיפה - הוא מה-זה מביך, אתכם כמובן, כן?! קחו את עצמכם פחות ברצינות (דעות)
הסגר בירושליםאחרי המאמר: 'המודיע' מתנצל בפני בעלזאשאול כהנא26
מאמר שפורסם ב'המודיע' על חשיבות השמירה על ההנחיות, "העליב" גורמים בחסידות בעלזא, בעקבותיהם מפרסם הבוקר העיתון התנצלות: "לא הייתה כל כוונה להטיל דופי" (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
אילוסטרציה
הרב רונן רוזנפלד
עיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפו
כ"א בתמוז תשפ18
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8