אירינה נבזלין תוקפת: "הכתבה מגמתית"אירינה נבזלין תוקפת: "הכתבה מגמתית"
ט"ז בתמוז תשפ | 08.07.20
אשתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין, יוצאת בחריפות נגד הכתבה ב'כאן 11' על מסיבת יום הולדתה אחרי ההכרזה על ההגבלות, מציגה את העובדות ותוקפת את הפרסום (עיתונות)
תמר איש שלוםבדמעות: המגישה נפרדה מהכתבים שפוטרואיציק אוחנה40
מגישת 'חדשות 13' תמר איש שלום, נפרדה היום בסוף מהדורת החדשות, מהכתבים שעזבו או פוטרו מהערוץ. איש שלום לא התאפקה ובמהלך הפרידה הזילה דמעה. צפו (ארץ)
ברק רבידברק רביד זומן לשימוע, יאיר נתניהו לעג לואיציק אוחנה24
במסגרת הקיצוצים ב'חדשות 13', זומנו עובדים בכירים בערוץ לשימוע • בין השמות: הכתב המדיני ברק רביד • בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, לעג לו וספג מתקפה מימין ומשמאל (ברנז'ה)
נוביק בכנסתעיתונאי הכנסת הסרוג התפטר מחדשות 13יאיר טוקר14
אחרי טלי מורנו, גם עקיבא נוביק צייץ כי פוטר מחדשות 13 - אך בהמשך הבהיר כי התפטר מעצמו: "מי שמחפש עיתונאי יד שנייה מוזמן לפנות אלי" • ברקע: גל קיצוצים בערוץ (עיתונות)
מנחם טוקר איחל למתחרהו 'רפואה שלמה'מנחם טוקר איחל למתחרהו 'רפואה שלמה'איציק אוחנה15
שדרן רדיו 'קול חי', מנחם טוקר, איחל בשידור חי בתכניתו, רפואה שלמה לעמיתו השדרן עמי מימון, מהרדיו המתחרה 'קול ברמה', שחלה לאחרונה בנגיף הקורונה • האזינו (ברנז'ה)
השופטים על שטייף: "עיתונות לא אחראית"השופטים על שטייף: "עיתונות לא אחראית"כיכר השבת5
אחרי שחויבה לשלם לשדרן נתן זהבי, ערערה הדס שטייף. בית המשפט קיבל חלקית את טענותיה והפחית משמעותית את סכום הפיצוי - תוך מתיחת ביקורת על טיב עבודתה (ברנז'ה)
טלי מורנואחרי שנים: 'חדשות 13' פיטרו את המגישה?יאיר טוקר17
אחרי למעלה משבע שנים, 'חדשות 13', הודיעו הערב למגישה טלי מורנו על פיטוריה. מורנו הגישה את התוכנית 'שישי' ואת מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 13 (ברנז'ה)
הרכש החדש של קול חי: הזמר מרדכי בן דודהרכש החדש של קול חי: הזמר מרדכי בן דודאיציק אוחנה44
לאחר פתיחתה של תחנת 'קול פליי' מבית קול ברמה, בקול חי משיקים שורת תכניות כדי לשמור על ההובלה, כשהפעם הם מגייסים את גדול הזמר החסידי שיגיש תכנית שבועית (ברנז'ה)
גלי צה"ל. אילוסטרציהמפתיע: הרמטכ"ל בעד להוציא את גל"צ מהצבאיאיר טוקר7
הרמטכ"ל אביב כוכבי וראש אכ"א מוטי אלמוז, רוצים להפריד את תחנת הרדיו גל"צ מהצבא, ולהופכה לתחנה אזרחית. כוכבי העביר את הדרישה לשר הביטחון: "לא רוצה לדברר" (חדשות)
אראל סג"לעיתונאי הימין לא מוותר, ותובע את התאגידיאיר טוקר14
העיתונאי אראל סג"ל, החליט לא לוותר, ולאחר שבתאגיד, החליטה להוריד את התוכנית שלו מהאוויר, הוא שולח היום מכתב התראה מעורך דין, למנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ (ארץ)
כשאסף ליברמן בא לאולפן 'מנדי-ביתאן'. צפוכשאסף ליברמן בא לאולפן 'מנדי-ביתאן'. צפוכיכר השבת5
המגיש אסף ליברמן הפתיע את צמד המגישים מנדי גרוזמן ואלי ביתאן באמצע תוכניתם ב'כאן מורשת', כשביקר באולפן - אך השניים הצליחו להפתיע אותו בחזרה • צפו והאזינו (ברנז'ה)
ליבסקינד וסג"להתאגיד החליט: התוכנית של הימניים - תרדיאיר טוקר15
הנהלת תאגיד השידור ציבורי החליטה כי התוכנית 'קלמן וסג"ל', של העיתונאים המזוהים עם הימין - תרד. במקום התוכנית, תשודר תוכנית חדשה של גאולה אבן-סער (אקטואלי)
עיתונאי הימין יהיה ראש מח' חדשות בגל"צעיתונאי הימין יהיה ראש מח' חדשות בגל"ציאיר טוקר7
מפקד גלי צה"ל החליט למנות את העיתונאי הימני והמגיש ב'ערוץ 20', אמיר איבגי לראש מחלקת החדשות של גלי צה"ל • איבגי בתגובה: "זה מרגש, מאתגר ומאד מחייב" (אקטואליה)
רביב דרוקרנתניהו: בעולם מתוקן, רביב דרוקר היה בכלאכיכר השבת21
עיתונאי חדשות 13 שידר הקלטות מתוך תיק 4,000 וראש הממשלה, שאת תגובתו לא פרסמו, קרא להכניס אותו לכלא • שר התקשורת: "עיתונאים תפקידם לבקר את השלטון" (בארץ)
מפרסם פוסט ההסתה, מצלם ל'ישראל היום'מפרסם פוסט ההסתה, מצלם ל'ישראל היום'יאיר טוקר13
ראש הממשלה הגיש היום בפעם השלישית תלונה במשטרה בגין הסתה נגדו, וכעת מתברר כי כותב הפוסט נותן שירות לעיתון המזוהה עימו • העורך, בועז ביסמוט, התנער (עיתונות)
סתימת פיות: עורך בעיתון היוקרתי - התפטרסתימת פיות: עורך בעיתון היוקרתי - התפטריוסי נכטיגל2
העורך שהתיר לפרסם טור דעה של בכיר רפובליקני שתמך בשליחת כוחות הצבא לדיכוי המפגינים, התפטר אחרי ביקורת קשה ומרד של עורכים אחרים בעיתון: "חוו טראומה" (בעולם)
הנציב: "התלונות נגד רינה מצליח מוצדקות"הנציב: "התלונות נגד רינה מצליח מוצדקות"איציק אוחנה33
"האשמותיה את החברה החרדית היו מכלילות. לא היה מקום להשתלחות מכלילה זו" - קבע נציב פניות הציבור של הרשות השנייה בתגובה לתלונות על דברי ההסתה של מצליח (בארץ)
הזוג המאושרמזל טוב: הצלם החרדי שלומי כהן התארסאיציק אוחנה131
לצד הפקה מפוארת בחוף הים בקיסריה, התארס הערב הצלם שלמי כהן עם בחירת ליבו פריידא שמחון • כהן, שהחל את דרכו ב'כיכר השבת' הפך לאחד הצלמים הבולטים במגזר (ברנז'ה)
נוביקצחק על העוזרת של דרעי; ונתבע ב-75 אלףיוני גבאי16
עיתונאי 'חדשות 13', עקיבא נוביק, העלה לאינסטגרם סטורי שהשווה חזותית בין העוזרת של השר אריה דרעי וחה"כ לשעבר חנין זועבי. וכעת העוזרת תובעת אותו ב-75 אלף (ארץ)
ההודעה ששוגרה למנוייםתפילה בבית כנסת? 'המודיע' טעה - והבהיראיציק אוחנה5
האם מותר לשוב ולהתפלל בבתי הכנסת? טעות בעיתון האגודאי, הביאה לשיגור הודעה קולית לכלל המנויים: "אנו מצטערים ומתנצלים. סכנת ההדבקה עדיין קיימת" (עיתונות)
יצחק מירילשוויליהבעלים של 'קול חי' ירכוש חלק מ'בקהילה'?איציק אוחנה7
המיליארדר יצחק מירלשוילי, בעל השליטה ברדיו קול חי וערוץ 20, נמצא במגעים מתקדמים לקראת רכישת חלק ממניות עיתון בקהילה • "נקמה בעיתון המתחרה - משפחה" (עיתונות)
יאיר שרקי וצוות צילום הותקפו בציון הרשב"ייאיר שרקי וצוות צילום הותקפו בציון הרשב"יאיציק אוחנה34
יאיר שרקי, כתב 'חדשות 12', הותקף במהלך צילום בחצר ציון רבי שמעון בר יוחאי במירון. שרקי וצוות הצילום הותקפו באלימות מילולית ופיזית ואף נזרקו לעברם חפצים • צפו (מדיה)
שלמה קרעיקרעי הניח 2 הצע"ח; לסגור את 'גל"צ' ו'כאן'יאיר טוקר39
חבר הכנסת מהליכוד, שלמה קרעי, הניח היום על שולחן הכנסת שתי הצעות חוק הקוראות לסכור או להפריט את התחנה הצבאית, ואת תאגיד השידור הציבורי - 'כאן' (חדשות)
רינה מצליחרינה מצליח חזרה לאולפן; יאיר נתניהו תקףיאיר טוקר126
שבוע לאחר דבריה הקשים, תוך הכללת הציבור החרדי כולו, רינה מצליח חזרה לשדר בחברת החדשות. יאיר נתניהו עקץ: 'קנו אותכם בשיחת ליטופים לכמה ראשי עיתונות שלכם' (ארץ)
עודד בן עמי: זו רק דעתה האישית של מצליחעודד בן עמי: זו רק דעתה האישית של מצליחאיציק אוחנה93
מגיש הטלוויזיה ‏עודד בן עמי התייחס, לסערה שפרצה בעקבות דבריה של מגישת הטלוויזיה רינה מצליח נגד החרדים וטען כי מדובר בדעה של בלבד וכי גם נשמעו דעות אחרות (ברנז'ה)
הושגה פשרה במבוכת סדרת 'מחוז ירושלים'הושגה פשרה במבוכת סדרת 'מחוז ירושלים'איציק אוחנה4
לאחר המבוכה הקשה שנגרמה ל'כאן' בעקבות שידור התכנית 'מחוז ירושלים' בהפקת קודה, במהלכה התגלו שקרים של ההפקה שנחשפו בתקשורת ועל ידי צלם 'כיכר השבת' (עיתונות)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33