5 העצורים  אברמצ'יק  אור יהודה  אור ישראל
"אנשים"המנחה חשף: אלו השאלות מהן התחמק יאיר לפידכיכר השבת12
לאחר שהתבזה אמש כשניסה לשסות חילונים בחרדים, הופנו אל לפיד מהתכנית "אנשים" מספר שאלות בנוגע לשירותו הצבאי, אולם הוא סירב לענות. מעניין למה? (ברנז'ה)
המחליפים בגל"צ: עירית לינור וקובי אריאליהמחליפים בגל"צ: עירית לינור וקובי אריאלייאיר טוקר8
התכנית "המילה האחרונה" של גל"צ חוזרת לשעה 11:00 בבוקר והיא תוגש על ידי עירית לינור וקובי אריאלי שיחליפו את אראל סג"ל ברצועת הבוקר לאחר עזיבתו (ברנז'ה, עיתונות)
הלווית הרב אוירבך והתקשורת החרדית. צפוהלווית הרב אוירבך והתקשורת החרדית. צפוכיכר השבת22
פטירתו של הגאון רבי שמואל אוירבך זצ"ל והסיקור בתקשורת החרדית על הלוויה והיום שאחרי ב'פלג' - עורר דיון באולפן 'כיכר' בהשתתפות ישי כהן, אבי רבינא ואיתי גדסי • צפו (מדיה)
שערי העיתונים, הבוקרכך סיקר 'יתד נאמן' את פטירת הגר"ש זצ"לכיכר השבת42
'יתד נאמן' הוא העיתון היחיד שהעניק לגר"ש זצ"ל את התואר "הגאון הגדול" ולא "מרן", כפי שמופיע בשאר העיתונים החרדים, ולא מדווח על הפטירה בכותרת ראשית (עיתונות)
ערכו תחקיר על החברה שמממנת אותם - ופוטרוערכו תחקיר על החברה שמממנת אותם - ופוטרוכיכר השבת
המגזין האמריקני הפופולרי 'ניוזוויק' פיטר שורה של כתבים ועורכים, בהם גם העורך הראשי, זאת בשל תחקיר שערכו על החברה שמחזיקה במגזין. אבל זה לא עזר והתחקיר פורסם (עיתונות)
אושר החוק שמסדיר את פעילות ערוץ 20אושר החוק שמסדיר את פעילות ערוץ 20יאיר טוקר2
בערוץ 20 יכולים סוף סוף לחגוג. לאחר שנים שפעילות הערוץ הוצרה על ידי הרשות השנייה הועבר החוק שמסדיר את פעילות הערוץ והוא יוכל לערוך גם משדרי חדשות (עיתונות)
אילוסטרציההעיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס10
"ערוצי הטלוויזיה הביאו לאולפן כל פרשן וחכמולוג שיכול להסביר לנו בק"ן טעמים למה נתניהו צריך ללכת הביתה. אף אחד מהם לא הביא לאולפן מומחה מהצד השני" (טור דעה)
איש שלום ויחזקאלי באולפן, הערביחזקאלי לימד את איש שלום על שיטת 'רבינו תם'יאיר טוקר12
עם צאת השבת עודכן הפרשן הבכיר צבי יחזקאלי על המתרחש בגבול הצפוני והוקפץ לאולפן ערוץ 10. המגישה הבכירה תמר איש שלום צייצה: "יש מוצ"ש של עם ישראל ויש מוצ"ש של צבי, שבזכותו קבלתי הסברים מעניינים על רבינו תם" (ברנז'ה)
אילוסטרציהבית המשפט: אפליה בגלל 'השקפה' מותרתיאיר טוקר4
בית המשפט דחה את תביעת רות קוליאן נגד העיתונים "יתד נאמן" ו"יום ליום" שסירבו לפרסם מודעת בחירות של מפלגתה, ופסק כי הפליה על רקע השקפה היא הפליה מותרת (חדשות)
רק העיתונאים הורשו לעמוד קדימה, בעת ביקור פנס בכותלהרב התנצל על "תקרית העיתונאיות" בכותלאבי רבינא8
לאחר שבזמן ביקורו של סגן נשיא ארה"ב בכותל, הוצבו העיתונאיות בעמדת סיקור אחורית ביחס לעיתונאים, וזעמו על כך, משגר היום הרב רבינוביץ' מכתב התנצלות על כך (ברנז'ה)
משה נגבי ז"ללאחר מחלה קשה: מת העיתונאי משה נגבייאיר טוקר34
הלך לעולמו העיתונאי והמשפטן משה נגבי, בשנה האחרונה סבל נגבי מהחלה הארורה, בן 69 במותו. הנשיא ראובן ריבלין: "משה היה מופת של יושרה מקצועית ומוסרית" (חדשות)
'דיווח ראשוני' בפייסבוק - יוחזר לאוויר'דיווח ראשוני' בפייסבוק - יוחזר לאוויריאיר טוקר
פייסבוק טענה כי העמוד נפרץ על ידי האקרים מאזור מצרים ולכן הוסר מהאוויר. לאחר התערבות חברי הכנסת אורן חזן ואמיר אוחנה הוחזר העמוד עם רבע מיליון עוקביו (ברנז'ה)
דף החדשות "דיווח ראשוני" הוסר מפייסבוקדף החדשות "דיווח ראשוני" הוסר מפייסבוקיאיר טוקר
דף החדשות 'דיווח ראשוני' בעל האג'נדה הימנית הוסר לפתע מפייסבוק על רבע מיליון עוקביו ללא התראה וללא סיבה. העורכים: "נפנה בצינורות פוליטיים ומשפטיים" (עיתונות)
המודיע. ארכיוןמבקר עיתון 'המודיע' השמיט את 'המפנקת'ישראל כהן20
'המבקר' בעיתון 'המודיע' של חסידות גור ידוע בחומרותיו גם בדקויות שאינן ברורות תמיד לציבור. הבוקר הוא השמיט את המילה "מפנקת" מפרסומת של חברת תנובה, צפו (ברנז'ה)
אראל סג"לאראל סג"ל - התוכנית המואזנת ביותר במדיה ב'גלי צה"ל'יאיר טוקר5
לאחר שניסו במשך תקופה להחביא את הנתונים נאלצו בגלי צה"ל לחשוף את העובדה שסג"ל המשדר רק ארבע שעות שבועיות מוביל על פני שאר התוכניות בהאזנה במדיה (ברנז'ה)
ביהמ"ש  דחה בקשה לצו נגד "חידון ההלכה"ביהמ"ש דחה בקשה לצו נגד "חידון ההלכה"יאיר טוקר30
בית המשפט המחוזי בת"א דחה את בקשת 'קול ברמה' להוציא צו מניעה נגד שידור 'חידון ההלכה' בהגשת הגאון רבי אופיר מלכא ב'קול חי'. למי שייכות הזכויות מהתוכנית? (ברנז'ה,מדיה)
ביסרמן ודרעיעמוס בידרמן: "אני לא משכנע לפגוע בדרעי"ישראל כהן31
עמוס בידרמן, קריקטוריסט 'הארץ', לא מתרגש מהסערה בעקבות האיור בה הציג את דרעי כמחבל מתאבד • בראיון ל'כיכר השבת' הוא טוען: "אין פה הסתה; הכל משל" (ברנז'ה)
אבי רוזןאבי רוזן נבחר לדובר המשרד לשירותי דתיאיר טוקר10
אבי רוזן, לשעבר עוזרו הצמוד של ח"כ דוד אזולאי ובשנים האחרונות עוזרו ויועצו של ח"כ יעקב מרגי נבחר לשמש כדובר המשרד לשירותי דת, מבין מספר מועמדים לתפקיד (ברנז'ה)
אילוסטרציה, ארכיוןעובדי ערוץ 20 יפגינו מול קרית הממשלהיאיר טוקר
חרב הסגירה שמרחף מעל עובדי ערוץ 20 מביאה אותם להפגנה מחר - שני - מול קריית הממשלה בתל אביב במחאה על הרגולציה הכבדה ממנה סובל הערוץ מאז הקמתו (עיתונות)
ערוץ 20 מאיים: "נערכים לסגירה מיידית"ערוץ 20 מאיים: "נערכים לסגירה מיידית"יאיר טוקר4
מנכ"ל ערוץ 20 שוכי פרנץ פנה במכתב נוקב ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין ואיים להשיב את הרישיון להפעלת הערוץ ובעצם להביא לסגירתו בשל הקשיים שמוצבים בפניו (עיתונות)
אריה ארליך על מנהיגותו של מרן • צפואריה ארליך על מנהיגותו של מרן • צפוכיכר השבת14
האבל הנרחב עם הסתלקותו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, ממשיך להעסיק את כלי התקשורת • העיתונאי אריה ארליך בערוץ הכנסת על מנהיגותו של מרן • צפו (חרדים)
גרוזמן וביתאן במגעים להגשת תכנית ב'כאן'גרוזמן וביתאן במגעים להגשת תכנית ב'כאן'יאיר טוקר4
העיתונאים מנדי גרוזמן ואלי ביתאן שעזבו לאחרונה את כלי התקשורת בהם עבדו, במגעים מתקדמים להגשת רצועה יומית ב'כאן מורשת' • ב'כאן' סירבו להתייחס לדברים (ברנז'ה)
שערי 'ידיעות' ו'יתד נאמן', הבוקר"פטירת מרן", בשערי העיתונים • סיקורישראל כהן45
הסתלקותו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן זצ"ל והלווית הענק לה זכה, "כובשת" הבוקר את שערי העיתונים בתקשורת הכללית כמו גם זו החרדית • סיקור (מדיה)
הכותרות בתקשורת הישראלית והעולמית"ידע לאזן": כך סוקרה הפטירה ברחבי העולםכיכר השבת2
כלי התקשורת בארץ ובעולם, בשלל ערוצי המדיה, השתדלו היום להפגין בקיאות ואמפתיה באשר לפטירתו והלוויתו של גדול הדור מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן. מרתק (ברנז'ה)
חנוכת הבית וקביעת מזוזות למשרדי עיתון 'שחרית'חנוכת הבית וקביעת מזוזות למשרדי עיתון 'שחרית'כיכר השבת10
משרדי העיתון הדיגיטלי 'שחרית' החדשים נחנכו בביתר עילית בהשתתפות רבנים ואנשי ציבור שהגיעו כדי לברך את אנשי המערכת (עיתונות, ברנז'ה)
ח"כ יואב קישפלאש 90 נגד שימוש חברי הכנסת בתמונותכיכר השבת
סוכנות הצילום המובילה הגישה עתירה נגד 20 ח"כים בטענה כי השתמשו בתמונות של הסוכנות והפרו את חוק זכויות יוצרים. הקנס על הפרה הוא 100,000 ללא הוכחת נזק (עיתונות)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח10
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33