EKHPHO  vtsnur..  אגד  אוי אבא
בן חיים וגרוזמןהנקמה המתוקה של העיתונאים החב"דייםכיכר השבת26
הפרשן אבישי בן חיים טען בראיון למנדי גרוזמן כי העיתונאים החב"דיים לוקחים חלק בפירוק מפעל חייו של הרב שך. "זה משהו מאוד סמלי, איזה נקמה מתוקה כזאת". האזינו (עיתונות)
ערוץ 10 עומד בפני סגירתו: המיזוג בוטלערוץ 10 עומד בפני סגירתו: המיזוג בוטלדניאל הרץ
בעלי המניות של 'רשת' הודיעו שלאור הסחבת והעיכוב בהחלטת מועצת הרשות השנייה בנוגע למיזוג עם ערוץ 10 הם נאלצים לוותר על העניין ולהמשיך בתכניותיהם (עיתונות)
הרב קוק והרב אוירבך. משני צדי המתרסאש המחלוקת: עיתון חרדי לא יפרסם כתבותאבי רבינא27
המחלוקת העזה לקראת הבחירות בטבריה, בין קהילת המקובל הגר"ד קוק לבין שאר רבני העיר והקהילות, הובילה עיתון מקומי לפרסום הבהרה, "לאור חשש מפגיעה בגדולי ישראל" (ברנז'ה)
שערי העיתוניםעמוס שוקן מסביר: למה 'הארץ' לא דיווח?יאיר טוקר12
בניגוד ל'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום', שדיווחו בכותרת הראשית על האסון בביתר עילית, ב'הארץ' - הדיווח נעלם. המו"ל עמוס שוקן מסביר כי העיתון נסגר מוקדם יותר (עיתונות)
נתניהו מפנה את העיתונאים למערכות התקשורתנתניהו הפתיע וקיים מסיבת עיתונאים. צפוכיכר השבת3
ראש הממשלה נתניהו הפתיע את התקשורת כאשר בתום מסיבת עיתונאים עם שר האוצר כחלון בה הוכרז על הנגיד החדש, החל להשיב - באורח נדיר - לשאלות עיתונאים (בארץ)
ז'וז'ו אבוטבול  בבית החוליםז'וז'ו אבוטבול היה מת מוות קליני וחזר לחייםיאיר טוקר42
השדרן הוותיק ז'וז'ו אבוטבול מת בשבוע שעבר מוות קליני, הרופאים קראו לבני המשפחה להיפרד ממנו לאחר שלא הגיב למכות החשמל, ואז אירע הנס הגדול והוא חזר לחיים (בריאות)
כל הכתבות שעשו לכם את חג הסוכות • צפוכל הכתבות שעשו לכם את חג הסוכות • צפוכיכר השבת2
במשך שבועות , חשבנו, השקענו, תיאמנו, ראיינו, צילמנו, ערכנו והבאנו לכם את מיטב הסיפורים לחג הסוכות תשע"ט. "כיכר השבת" מציג - הכתבות שעשו לכם את החג (עיתונות)
המוספים לחג, האמיתייםמוספי החג האלטרנטיביים • פרויקט מיוחדאבי רבינא8
שוב חג, שוב ערימות עיתונים בלתי נגמרות, שוב אותן מוספים מנופחים. אותה הגברת, אך בשינוי קל • אבי רבינא, הכין לכם ערימה אלטרנטיבית, שלא תמצאו בשום מקום... (עיתונות)
קול ברמה. למצולם אין קשר לכתבהבגלל רפורמים: קול ברמה תשלם מיליון ש"חיוסי נכטיגל46
תחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" חוייבה לפצות מאזינות בסך כמיליון ש"ח, בשל סירובה להשמיע נשים בתחנה, במשך השנים 2009-2011 • "תחושות עוול, קיפוח וניכור" (עיתונות)
אילוסטרציה'קול המוסיקה' השמיע יצירה של אנטישמייוחנן בלייך1
תחנת הרדיו מבית 'כאן' שברה טאבו כאשר שידרה חלק מאופרה של היוצר האנטישמי ריכרד ווגנר - חביבו של היטלר • באופן מעניין, תקלה טכנית גרמה לשקט ממושך (עיתונות)
ח"כ משה גפניאז מה מצבו של גפני ב'דגל'? דבר הפרשניםכיכר השבת27
האם מצבו של ח"כ משה גפני מידרדר או שהוא דווקא בשיא כוחו? הפרשנים הפוליטיים שמעון ברייטקופף ויעקב ריבלין התעמתו בנושא בקרב ציוצים מרתק בטוויטר (ברנז'ה עיתונות)
צפו: מה הפחיד את האסטרטגים של דייטש?צפו: מה הפחיד את האסטרטגים של דייטש?כיכר השבת7
ירושלים? "מסרבים להתייחס" • אבוטבול? "גרוע" • סקרים? "רק 3 מכונים אמינים" • יועציו האסטרטגיים של יוסי דייטש סירבו להתייחס בפאנל חרדי למועמדותו, כך זה נראה (ברנז'ה)
העורך הראשי של 'ידיעות אחרונות' פורשהעורך הראשי של 'ידיעות אחרונות' פורשיאיר טוקר3
העורך רון ירון שעבד ב'ידיעות אחרונות' במשך 26 שנה מתוכם 7.5 שנים בתור העורך הראשי, הודיע על פרישתו מהתפקיד בסוף החודש. "לא אנסה לומר שזה רגע קל עבורי" (עיתונות)
העיתונאי ומקורבו של ביבי הצליח לקומם עליו את הברנז'ההעיתונאי ומקורבו של ביבי הצליח לקומם עליו את הברנז'האריאל ליבא3
הזיגזוג בדעותיו של שמעון ריקלין, עיתונאי המקורב לנתניהו, בנושא הטיפול בהסלמה בעזה עורר גל של תגובות בטוויטר, נגד ובעד, חלקם אף ציניות. ריקלין לא נשאר חייב (עיתונות)
הממונה אישר את המיזוג בין ערוץ 10 לרשתהממונה אישר את המיזוג בין ערוץ 10 לרשתדניאל הרץ1
הממונה על ההגבלים העסקיים אישרה את עסקת המיזוג בין שני ערוצי הטלוויזיה בטענה שערוץ 10 לא יוכל להמשיך ולהתקיים ללא המיזוג מה שייפגע בתחרות בשוק (עיתונות)
הברנז'ה החרדית חגגה 'שבע ברכות' לבן של אליטובהברנז'ה החרדית חגגה 'שבע ברכות' לבן של אליטוביאיר טוקר4
באולם 'קבר דוד' בעיר העתיקה בירושלים, חגגה אמש (שני) הברנז'ה החרדית את שמחת השבת ברכות לבנו של עורך 'משפחה' יוסי אליטוב, בהשתתפות הגרב"מ אזרחי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
רפאלה גויכמן בשיחה עם ח"כ אורי מקלבהח"כ החרדי שהפתיע את כתבת 'דה מרקר'ישראל כהן20
כתבת 'דה מרקר' הגיעה עם מספר שאלות לח"כ אורי מקלב, יו"ר ועדת המדע, אך השיחה נמשכה ארבע וחצי שעות. והכתבה? התרשמה מאוד והופתעה מהח"כ החרדי (ברנז'ה)
עו"ד יורם שפטלשפטל תוקף: "עמירם לוין יתמוך באיראנים"יוחנן בלייך21
עורך הדין ואיש הימין יורם שפטל תקף בחריפות את האלוף במיל' עמירם לוין, "האפל האפסי" כלשונו, ואת השמאל הקיצוני ואמר כי הם יעמדו לצד מדינת האוייב איראן (ברנז'ה)
המודעההפתעה במודעת אבל: מספר כרטיס אשראיכיכר השבת1
מודעת אבל של קהילה חרדית עיר ס. פאולא בברזיל שפורסמה ב'המודיע' עוררה תשומת לב רחבה לאחר שבטעות פורסמו בה גם פרטי כרטיס האשראי של מזמין המודעה (ברנז'ה, עיתונות)
שמחת הברית לבנו של השדרן דוד חכם • צפושמחת הברית לבנו של השדרן דוד חכם • צפויאיר טוקר13
שדרן הרדיו דוד חכם הכניס אתמול (שני) את בנו בבריתו של אברהם אבינו • זמרים, עיתונאים ואישי ציבור הגיעו להשתתף בשמחה • ויקרא שמו בישראל: אורי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
פישל רוזנפלד במשרדונפרד מהסמארטפון? ההפתעה של פישליאיר טוקר4
העיתונאי פישל רוזנפלד הודיע כי הוא משאיר את הסמארטפון מאחור ולא ישתמש בו מעבר לשעות העבודה • "החלטתי שהגיע הזמן להפריד בין החיים האישיים לעבודה" (ברנז'ה)
עקיבא וויסחילופי גברי: עקיבא וייס מונה לכתב חרדיםיאיר טוקר7
העיתונאי החרדי עקיבא וייס קודם בתאגיד השידור הציבורי 'כאן' ומונה לתפקיד כתב לענייני חרדים. וייס יעזוב את תפקידו בדסק הכלכלי. אוריה אלקיים לא עוזב (ברנז'ה)
יאיר לפיד ואריה ארליךמוג לב: יאיר לפיד חסם את העיתונאי החרדייאיר טוקר38
יו"ר 'יש עתיד' ח"כ יאיר לפיד חסם, בעמוד הטוויטר שלו, את העיתונאי החרדי אריה ארליך בשל ביקורת שכתב נגדו. ארליך: "הפוליטיקאי הכי מוג לב ומבועת במערכת הפוליטית" (ברנז'ה)
אוסף ההקלטות בארכיוןהמדינה תקצה 190 מיליון שקל להפעלת פרוייקט הדיגיטציה של ארכיון רשות השידורצבי זרחיה, כלכליסט
כך עולה מפנייה שהגיש הממונה על התקציבים באוצר, שאול מרידור, לוועדת הכספים. במסגרת הפרויקט, שיימשך 6 שנים, כל חומרי הארכיון יומרו לקבצים דיגיטליים, ויועלו לאתר אינטרנט שיונגש לציבור (עיתונות)
רפו"ש. דני קושמרואיטליה: העיתונאי דני קושמרו נפצע בתאונהיאיר טוקר14
דני קושמרו, המגיש הבכיר בחברת החדשות, נפצע בתאונת אופנוע באיטליה. הוא אושפז בבית חולים מקומי, כשהוא סובל משברים ומצבו מוגדר בינוני (ברנז'ה)
עיתונאי בגיל 82  • הרב  משה גרילק נחשףעיתונאי בגיל 82 • הרב משה גרילק נחשףיאיר טוקר20
הרב משה גרילק, עורך 'משפחה', מספר על כתיבת הטורים בגיל 82, הכעס שקמים לכבודו בבית הכנסת ולראשונה בחייו הוא טועם סושי: "זה יותר טוב מגפילטע פיש?" • צפו (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33