בנו של הרב אנדר עם נח קליגרהווידוי המפתיע של נח קליגר על החרדיםכיכר השבת3
בלבו של העיתונאי נח קליגר שהלך היום לעולמו, הייתה פינה חמה מאוד ליהדות החרדית. הביטוי הנדיר שאמר בדמעות על החרדים ומאמרו המרגש שניפץ את בועת ההדתה (עיתונות)
עמוד השער של ה'TIMES ARGUS'חנוכה בראש הכותרות בעיתוני העולם • צפוכיכר השבת15
עשרות עיתונים פופולריים בעולם פרסמו בעמוד השער שלהם את חג החנוכה, בזכות ההדלקות הציבוריות שמקיימים שלוחי חב"ד. צפו בכל שערי העיתונים הנחשבים בעולם (עיתונות)
ימין בצילומים בברליןזיקוקין על כתבת 'כאן' באמצע השידור • צפויוחנן בלייך1
אנטוניה ימין, ילידת גרמניה וכתבת תאגיד השידור הישראלי 'כאן', עסקה בצילום כתבה בחוצות ברלין, אך מספר מהגרים צעירים הפריעו לשידור ואף השליכו לעברה זיקוקין (ברנז'ה)
אבות ובניםאליטוב ושרקי חגגו את הוצאת הספר 'צמאה לך'יאיר טוקר1
העיתונאים יוסי אליטוב ויאיר שרקי חגגו אמש את הוצאת הספר החדש 'צמאה לך', ליקוט של פנינים מתורתו של הבעל שם טוב: "האור האלוקי נמצא בחיים עצמם, בהתלבטויות, בקשיים" (ברנז'ה)
בצלאל קאהן חגג בר מצווה לבנו, כולם התייצבובצלאל קאהן חגג בר מצווה לבנו, כולם התייצבויאיר טוקר15
ראשי ישיבות, רבנים, ח"כים, ראשי ערים, אנשי תקשורת וקהל רב השתתף בשמחת הבר מצווה לבנו של בצלאל קאהן, מנהל התכניות של "קול חי" באולמי "ויולה" בבית שמש (ברנז'ה)
השער בעבריתבשער העיתון הנחשב בפיטסבורג: הקדישכיכר השבת
העיתון "פיטסבורג פוסט-גאזט", הנחשב לאחד העיתונים החשובים בארה"ב, פרסם ביום שישי כותרת ראשית - בעברית, עם ארבע המילים הראשונות של הקדיש. צפו בשער (ברנז'ה)
ליברמן הניח אבן פינה לתחנת 'גלי צה"ל' בירושליםליברמן הניח אבן פינה לתחנת 'גלי צה"ל' בירושליםכיכר השבת5
שר הביטחון אביגדור ליברמן הניח הבוקר (חמישי) את אבן הפינה להקמת משכן הקבע של גלי צה"ל בירושלים. "אני בטוח שהיום הזקן (בן-גוריון) שמח", אמר ליברמן. צפו (ברנז'ה)
צפו: עמית סגל קובע מזוזה באולפן גל"צ בירושליםצפו: עמית סגל קובע מזוזה באולפן גל"צ בירושליםיאיר טוקר5
הפרשן הפוליטי עמית סגל חנך הבוקר (חמישי) את אולפני גלי צה"ל בירושלים, קבע מזוזה וברך 'שהחיינו'. בפתח השידור אמר סגל: "מדובר בהיסטוריה" • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
בן חיים וגרוזמןהנקמה המתוקה של העיתונאים החב"דייםכיכר השבת26
הפרשן אבישי בן חיים טען בראיון למנדי גרוזמן כי העיתונאים החב"דיים לוקחים חלק בפירוק מפעל חייו של הרב שך. "זה משהו מאוד סמלי, איזה נקמה מתוקה כזאת". האזינו (עיתונות)
ערוץ 10 עומד בפני סגירתו: המיזוג בוטלערוץ 10 עומד בפני סגירתו: המיזוג בוטלדניאל הרץ
בעלי המניות של 'רשת' הודיעו שלאור הסחבת והעיכוב בהחלטת מועצת הרשות השנייה בנוגע למיזוג עם ערוץ 10 הם נאלצים לוותר על העניין ולהמשיך בתכניותיהם (עיתונות)
הרב קוק והרב אוירבך. משני צדי המתרסאש המחלוקת: עיתון חרדי לא יפרסם כתבותאבי רבינא28
המחלוקת העזה לקראת הבחירות בטבריה, בין קהילת המקובל הגר"ד קוק לבין שאר רבני העיר והקהילות, הובילה עיתון מקומי לפרסום הבהרה, "לאור חשש מפגיעה בגדולי ישראל" (ברנז'ה)
שערי העיתוניםעמוס שוקן מסביר: למה 'הארץ' לא דיווח?יאיר טוקר12
בניגוד ל'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום', שדיווחו בכותרת הראשית על האסון בביתר עילית, ב'הארץ' - הדיווח נעלם. המו"ל עמוס שוקן מסביר כי העיתון נסגר מוקדם יותר (עיתונות)
נתניהו מפנה את העיתונאים למערכות התקשורתנתניהו הפתיע וקיים מסיבת עיתונאים. צפוכיכר השבת3
ראש הממשלה נתניהו הפתיע את התקשורת כאשר בתום מסיבת עיתונאים עם שר האוצר כחלון בה הוכרז על הנגיד החדש, החל להשיב - באורח נדיר - לשאלות עיתונאים (בארץ)
ז'וז'ו אבוטבול  בבית החוליםז'וז'ו אבוטבול היה מת מוות קליני וחזר לחייםיאיר טוקר42
השדרן הוותיק ז'וז'ו אבוטבול מת בשבוע שעבר מוות קליני, הרופאים קראו לבני המשפחה להיפרד ממנו לאחר שלא הגיב למכות החשמל, ואז אירע הנס הגדול והוא חזר לחיים (בריאות)
כל הכתבות שעשו לכם את חג הסוכות • צפוכל הכתבות שעשו לכם את חג הסוכות • צפוכיכר השבת2
במשך שבועות , חשבנו, השקענו, תיאמנו, ראיינו, צילמנו, ערכנו והבאנו לכם את מיטב הסיפורים לחג הסוכות תשע"ט. "כיכר השבת" מציג - הכתבות שעשו לכם את החג (עיתונות)
המוספים לחג, האמיתייםמוספי החג האלטרנטיביים • פרויקט מיוחדאבי רבינא8
שוב חג, שוב ערימות עיתונים בלתי נגמרות, שוב אותן מוספים מנופחים. אותה הגברת, אך בשינוי קל • אבי רבינא, הכין לכם ערימה אלטרנטיבית, שלא תמצאו בשום מקום... (עיתונות)
קול ברמה. למצולם אין קשר לכתבהבגלל רפורמים: קול ברמה תשלם מיליון ש"חיוסי נכטיגל46
תחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" חוייבה לפצות מאזינות בסך כמיליון ש"ח, בשל סירובה להשמיע נשים בתחנה, במשך השנים 2009-2011 • "תחושות עוול, קיפוח וניכור" (עיתונות)
אילוסטרציה'קול המוסיקה' השמיע יצירה של אנטישמייוחנן בלייך1
תחנת הרדיו מבית 'כאן' שברה טאבו כאשר שידרה חלק מאופרה של היוצר האנטישמי ריכרד ווגנר - חביבו של היטלר • באופן מעניין, תקלה טכנית גרמה לשקט ממושך (עיתונות)
ח"כ משה גפניאז מה מצבו של גפני ב'דגל'? דבר הפרשניםכיכר השבת27
האם מצבו של ח"כ משה גפני מידרדר או שהוא דווקא בשיא כוחו? הפרשנים הפוליטיים שמעון ברייטקופף ויעקב ריבלין התעמתו בנושא בקרב ציוצים מרתק בטוויטר (ברנז'ה עיתונות)
צפו: מה הפחיד את האסטרטגים של דייטש?צפו: מה הפחיד את האסטרטגים של דייטש?כיכר השבת7
ירושלים? "מסרבים להתייחס" • אבוטבול? "גרוע" • סקרים? "רק 3 מכונים אמינים" • יועציו האסטרטגיים של יוסי דייטש סירבו להתייחס בפאנל חרדי למועמדותו, כך זה נראה (ברנז'ה)
העורך הראשי של 'ידיעות אחרונות' פורשהעורך הראשי של 'ידיעות אחרונות' פורשיאיר טוקר3
העורך רון ירון שעבד ב'ידיעות אחרונות' במשך 26 שנה מתוכם 7.5 שנים בתור העורך הראשי, הודיע על פרישתו מהתפקיד בסוף החודש. "לא אנסה לומר שזה רגע קל עבורי" (עיתונות)
העיתונאי ומקורבו של ביבי הצליח לקומם עליו את הברנז'ההעיתונאי ומקורבו של ביבי הצליח לקומם עליו את הברנז'האריאל ליבא3
הזיגזוג בדעותיו של שמעון ריקלין, עיתונאי המקורב לנתניהו, בנושא הטיפול בהסלמה בעזה עורר גל של תגובות בטוויטר, נגד ובעד, חלקם אף ציניות. ריקלין לא נשאר חייב (עיתונות)
הממונה אישר את המיזוג בין ערוץ 10 לרשתהממונה אישר את המיזוג בין ערוץ 10 לרשתדניאל הרץ1
הממונה על ההגבלים העסקיים אישרה את עסקת המיזוג בין שני ערוצי הטלוויזיה בטענה שערוץ 10 לא יוכל להמשיך ולהתקיים ללא המיזוג מה שייפגע בתחרות בשוק (עיתונות)
הברנז'ה החרדית חגגה 'שבע ברכות' לבן של אליטובהברנז'ה החרדית חגגה 'שבע ברכות' לבן של אליטוביאיר טוקר4
באולם 'קבר דוד' בעיר העתיקה בירושלים, חגגה אמש (שני) הברנז'ה החרדית את שמחת השבת ברכות לבנו של עורך 'משפחה' יוסי אליטוב, בהשתתפות הגרב"מ אזרחי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
רפאלה גויכמן בשיחה עם ח"כ אורי מקלבהח"כ החרדי שהפתיע את כתבת 'דה מרקר'ישראל כהן20
כתבת 'דה מרקר' הגיעה עם מספר שאלות לח"כ אורי מקלב, יו"ר ועדת המדע, אך השיחה נמשכה ארבע וחצי שעות. והכתבה? התרשמה מאוד והופתעה מהח"כ החרדי (ברנז'ה)
עו"ד יורם שפטלשפטל תוקף: "עמירם לוין יתמוך באיראנים"יוחנן בלייך21
עורך הדין ואיש הימין יורם שפטל תקף בחריפות את האלוף במיל' עמירם לוין, "האפל האפסי" כלשונו, ואת השמאל הקיצוני ואמר כי הם יעמדו לצד מדינת האוייב איראן (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33