18 שנה  Ãƒâ€”©Ã..  JKKH,  yex
מוטי גילת באולפן ישראל היום'שיקול כלכלי': מוטי גילת פוטר מישראל היוםכיכר השבת12
עוד שינוי בעיתון של שלדון אדלסון: העיתונאי מוטי גילת פוטר, שבוע לאחר פיטוריו של דן מרגלית. לגילת נאמר כי המניע הוא צמצומים כלכליים, הוא הציע לקצץ חצי משכרו וסורב (ברנז'ה)
עמוס שוקן ודן מרגליתדן מרגלית יחזור לכתוב טור בעיתון 'הארץ'אלי רוטמן6
"כשאיש לא יזכור מי היה מרגלית, שמו של גדעון לוי יזהר כזוהר הרקיע", תקף בעבר מו"ל 'הארץ' שוקן את הפרשן הוותיק. כעת הוא חוזר להעסיקו לאחר פיטוריו מ'ישראל היום' (ברנז'ה)
דן מרגליתדן מרגלית: עורך 'ישראל היום' פיטר אותיאלי רוטמן14
הפרשן הוותיק, בכיר 'ישראל היום', נקט קו בוטה נגד נתניהו ומשפחתו, בעיקר ברשתות החברתיות טוויטר ופייסבוק בהן הרבה לצייץ ביקורת חריגה בארסיותה - גם נגד עיתונו (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי'רדיו 'קול חי' עתר לבג"ץ נגד רדיו חרדי ב'כאן'ישי כהן25
שבוע לאחר החלטת הכנסת על הקמת רדיו חרדי חדש בתאגיד 'כאן' - תחנת הרדיו החרדית 'קול חי', נוקטת במהלך דרמטי ועותרת לבג"ץ נגד הקמת הרדיו • פרסום ראשון (מדיה)
עובדי הרשות מסרבים לאפשר ל'כאן' שימוש באפליקציהעובדי הרשות מסרבים לאפשר ל'כאן' שימוש באפליקציהיאיר טוקר2
התאגיד החדש התחיל לשדר כבר הבוקר, אך לא ניתן להאזין לו עדיין באפליקציה של רשות השידור. הסיבה: עובדי הרשות המפוטרים מסרבים להעביר ציוד וידע להפעלתה (ברנז'ה)
בדמעות: צפו בהודעה על סגירת רשות השידורבדמעות: צפו בהודעה על סגירת רשות השידוריאיר טוקר40
היום הוחלט על סיום שידורי רשות השידור ומחר יוחשך המסך עד לפתיחת שידורי התאגיד. צפו בהודעה הדומעת של גאולה אבן-סער על סיום השידורים (ברנז'ה, עיתונות)
שרקי בדק: החרדים בימי הזיכרון והעצמאותשרקי בדק: החרדים בימי הזיכרון והעצמאותכיכר השבת10
יאיר שרקי, כתב חדשות 2, בדק את היחס החרדי ליום הזיכרון לחללי צה"ל וליום העצמאות, התפעל מהנחת הזר של השר ליצמן ומהסיקור היהודי והחרדי ב"כיכר השבת" • צפו (ברנז'ה)
ירון דקלמפקד גל"צ: אל תשתמשו ב'הגדה המערבית'כיכר השבת
ירון דקל הבהיר לעורכי החדשות של התחנה הצבאית כי הוא מצפה מהם להפסיק להשתמש במושג "הגדה המערבית" אותו הגדיר כחלק מהטרמינולוגיה הפלסטינית והשמאלנית (אנשים)
עמוס רגבעמוס רגב פורש; בועז ביסמוט מונה לעורךיאיר טוקר1
טלטלה במערכת החינמון הגדול בישראל "ישראל היום", עם פרישתו של העורך הראשי עמוס רגב שערך את העיתון מהקמתו ב-2007. בועז ביסמוט מונה לעורך החדש (ברנז'ה)
קרא על המזרח התיכון? הקושנרים בחופשה'הארץ' לעגו לג'ראד קושנר על סמך סאטירהיאיר טוקר
כתב 'הארץ', אמיר אורן, דיווח בטורו באנגלית על חתן הנשיא, היועץ הבכיר ג'ארד קושנר, ולעג לו, אך מתברר כי הכתב הסתמך על טור סאטירי שהתפרסם ב'ניו יורקר' (עיתונות)
מוסף "זהות שאולה"ביקורת עיתוני פסח: הטור שלא עושה הנחותהגונז האלמוני17
בקהילה או משפחה? יתד נאמן או הפלס? ומה קרה בגזרת החינמונים? 'הגונז האלמוני' בטור ביקורת עיתונות מיוחד על עיתוני חג הפסח שקרא, ויש גם דירוג • אל תפספסו (עיתונות)
אברהם דוב גרינבויםגרינבוים לדרעי: לא אערוך את "יום ליום"ישי כהן18
אברהם דוב גרינבוים, רבו של הקמפוס החרדי בגן יבנה ולשעבר עורך 'בקהילה', הודיע ליו"ר ש"ס השר דרעי כי הוא דוחה את ההצעה לשמש כעורכו הראשי של 'יום ליום' (ברנז'ה)
מלניה טראמפ. ארכיוןמלאניה טראמפ תקבל מיליונים מה"דיילי מייל"יאיר טוקר
רעייתו של נשיא ארה"ב דרשה פיצוי של 150 מיליון דולרים מהצהובון הבריטי שהוציא את דיבתה. במסגרת הסדר שהושג, העיתון פרסם התנצלות וישלם למלניה כ-3 מיליון דולר (עיתונות)
העיתון החרדי פירסם אישה בשער ומחקהעיתון החרדי פירסם אישה בשער ומחקצבי שיימן, חדשות סרוגים
בשער העיתון 'משפחה' לחג הפסח שהופץ ברשתות החברתיות הופיעה במטושטש דמותה של אישה, אך במהדורה שירדה לדפוס תמונת האישה כבר הוסרה בפוטושופ (ברנז'ה)
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלריעקב אייכלר8
יעקב אייכלר, פרשן פוליטי בתאגיד השידור הציבורי החדש, שלא נכנס אליו על תקן החרדי שמדבר על חרדים, מספר למה הוא וחבריו החרדים בתאגיד, ימשיכו לעשות אקטואליה (דעות)
נתניהו, כחלון ודרעי, אמש'המודיע' מציג: כחלון - כן, נתניהו ודרעי - לאישי כהן וישראל כהן12
בצעד מפתיע עיתון 'המודיע' מצנזר את ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר ש"ס השר אריה דרעי, בידיעה על הסכם הגג בבית שמש. בסביבת דרעי זועמים, גורם ב'המודיע' מסביר (ברנז'ה)
אריה דרעי ו'יום ליום'פרסום ראשון: ש"ס משתלטת על "יום ליום"ישי כהן45
תנועת ש"ס נמצאת בשלבים אחרונים לקראת העברה מלאה של עיתון "יום ליום" לבעלותה. ל"כיכר השבת" נודע כי היו"ר אריה דרעי מתכנן להפוך את העיתון לחינמון דו שבועי (ברנז'ה)
גיא לררגיא לרר זכה בפרס DIGIT לעיתונות דיגיטליתשאול כהנא
איש התקשורת גיא לרר, מגיש 'הצינור' בערוץ 10, הוא הזוכה בפרס DIGIT לעיתונות דיגיטלית בישראל, עבור פרויקט 'החזית', פרויקט חברתי שכולל את דפי הפייסבוק החזקים (ברנז'ה)
סקר TGI לעיתונות החרדית: מגמת ירידהסקר TGI לעיתונות החרדית: מגמת ירידהישראל כהן11
סקר TGI למגזר החרדי חושף מגמת ירידה כללית בעיתונות החרדית המודפסת, זאת לעומת שוק האינטרנט שמתחזק כל העת, בו מוביל 'כיכר השבת' בבטחה במקום הראשון (עיתונות)
הדס שטייףהדס שטייף נעצרה בזירת השריפה בפורתאלי רוטמן6
באירוע שריפת מפעל הזיקוקים, שלווה בפיצוץ חומרים נפיצים, הורחקו כל הכתבים מחשש לחייהם. כתבת גל"צ הדס שטייף שניסתה לחדור לזירה נאזקה ונלקחה בניידת (ברנז'ה)
למי חברי הכנסת היו מתחפשים? צפו בווידאולמי חברי הכנסת היו מתחפשים? צפו בווידאוכיכר השבת1
לכבוד חג הפורים בדקה לשכת העיתונות הממשלתית עם חברי הכנסת למי הם היו מתחפשים • איציק שמולי ל... אורי מקלב ובצלאל סמוטריץ' ל... יעקב ליצמן • צפו בווידאו (ברנז'ה)
יעקב ריבלין עם עמיתו אבי בלוםדרמה ברדיו: ריבלין ובלום עוברים ל"קול חי"ישי כהן112
צמד הפרשנים החרדים יעקב ריבלין ואבי בלום, פורשים מרדיו 'קול ברמה' ועוברים להגיש תוכנית חדשה בתחנה המתחרה - 'קול חי', כך נודע הערב ל"כיכר השבת" (ברנז'ה, תקשורת)
ד"ר אבישי בן חיים"דוקטור אבישי בן חיים, כתב לענייני חרדים"נתנאל לייפר9
כתב ערוץ 10 לענייני חרדים, אבישי בן חיים, זכה היום בתואר דוקטור לאחר שעבודת הדוקטורט שכתב על מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל אושרה באופן סופי. מזל טוב! (עיתונות, ברנז'ה)
ספי עובדיהמתיחה בפייסבוק "הפילה" את ספי עובדיהישראל שפירא1
כתב חדשות 10 ספי עובדיה דיווח על קשריו כביכול של השר נפתלי בנט במשרד מבקר המדינה אך בירור קצר העלה שהמודעות עליהן הסתמך הכתב - לא אמיתיות (ברנז'ה)
הצלם נפתלי לרר התארס, כולם התייצבוהצלם נפתלי לרר התארס, כולם התייצבוישראל כהן4
רבנים, אדמו"רים, שרים, חברי כנסת, אישי ציבור וחברים מהתעשייה הגיעו כדי לאחל מזל טוב לחתן הטרי הצלם נפתלי לרר שהתארס אמש • תיעוד מהשמחה הגדולה (ברנז'ה)
הפדיחה בעיתוןמביך: החקיין של טראמפ בשער העיתוןדניאל הרץ
ה"אל נציונל", עיתון ברפובליקה הדומיניקנית, נאלץ להתנצל לאחר שבטעות פרסם את תמונת החקיין של הנשיא האמריקאי, אלק בלדווין, במקום את תמונתו המקורית (מעניין)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח10
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33