תנובה  דוד צדוק  מונטג  דרושים
ראש הממשלה בנימין נתניהו - תשורה לליצמן? נתניהו ינאם בכנס 'המודיע'תשורה לליצמן? נתניהו ינאם בכנס 'המודיע'ישראל כהן7
ראש הממשלה בנימין נתניהו ינאם בכינוס של העיתון השמרני 'המודיע', המזוהה עם שר הבריאות יעקב ליצמן שתומך ביוזמת נתניהו לפירוק תאגיד השידור החדש "כאן" (ברנז'ה, עיתונות)
יקי אדמקר. ארכיון - העיתונאי יקי אדמקר מונה לכתב פרלמנטרי ב'וואלה'העיתונאי יקי אדמקר מונה לכתב פרלמנטרי ב'וואלה'יאיר טוקר10
העיתונאי החרדי יקי אדמקר קודם לתפקיד הכתב הפרלמנטרי של אתר 'וואלה NEWS', זאת במקביל לעבודתו ככתב לענייני חרדים של האתר (ברנז'ה, מדיה)
אילוסטרציה - מה קראתם בחג הסוכות? טור ביקורת עיתונות חגיגימה קראתם בחג הסוכות? טור ביקורת עיתונות חגיגיהגונז האלמוני29
אחרי החגים כבר כאן, הזמן לעשות את כל המטלות שדחינו מלפני החגים, ועבורנו עוד אחת שאותה ניתן לעשות רק לאחר החג, וזה, כמידי חג בחגו, ביקורת עיתוני החג (ברנז'ה עיתונות)
קלמן ליבסקינד מצטרף לתאגיד 'כאן'קלמן ליבסקינד מצטרף לתאגיד 'כאן'יאיר טוקר3
ליבסיקינד שנחשב כמשתייך לצד הימני של המפה הפוליטית חתם בתאגיד החדש ויעזוב את רדיו גלי ישראל בו הוא משדר כיום ויגיש מידי יום תכנית אקטואליה ברשת ב' (ברנז'ה, מדיה)
מרן שר התורה בחג הסוכות - בית הגר"ח יוצא נגד כתבה ב'בקהילה'בית הגר"ח יוצא נגד כתבה ב'בקהילה'ישראל כהן4
בית הגר"ח קנייבסקי מפרסם ב"יתד נאמן" הבהרה כי כתבה שפורסמה ב"בקהילה" על מפגש של הגר"ח עם חברו לספסל הלימודים נעשתה שלא על דעתו ודעת בני הבית (ברנז'ה)
אורי גרודר - הבמאי החרדי אורי גרודר מצטרף לתאגידהבמאי החרדי אורי גרודר מצטרף לתאגידיאיר טוקר3
הבמאי והיוצר החרדי, אורי גרודר, מי שאחראי לסרט "זרע קודש" מצטרף ל'כאן בהקמה'. גרודר מצטרף לחטיבת הטלוויזיה וישמש כממונה תחום מורשת (ברנז'ה, תקשורת)
המגיש החרדי יעקב אייכלר מצטרף לתאגידהמגיש החרדי יעקב אייכלר מצטרף לתאגידיאיר טוקר8
המגיש והפרשן החרדי עוזב את "ערוץ הכנסת" שם הגיש תכנית שבועית ומצטרף ל'כאן' - תאגיד השידור הציבורי החדש. יגיש תכנית אקטואליה יומית ברשת ב' החדשה (עיתונות)
הפלס מפתיע: פרסומות של חברות גדולותהפלס מפתיע: פרסומות של חברות גדולותישראל כהן14
מעל גבי עיתון הפלס המצוי תחת חרם, הופיעו היום פרסומות של חברות גדולות. האם זוהי שבירת החרם? לפחות אחד מבעלי המודעות טוען כי זה פורסם שלא בידיעתו (עיתונות)
הוא חזר. יאיר שרקי - יאיר שרקי חוזר לעבודתו ב'חדשות 2'יאיר שרקי חוזר לעבודתו ב'חדשות 2'יאיר טוקר3
לאחר שפרש מתפקידו בחברת החדשות של ערוץ 2 וחתם לפני כשלושה חודשים בתאגיד השידור הציבורי - 'כאן', הודיע שרקי כי החליט לחזור בו וישוב לעבודה בחדשות 2 (ברנז'ה)
אילוסטרציה - עיריית ב"ב מחפשת "נהגת משאית בצבא"?עיריית ב"ב מחפשת "נהגת משאית בצבא"?ישראל כהן2
עיריית בני ברק פרסמה מודעה על מכרז לנהג משאית פינוי אשפה, ב"המודיע" ו"המבשר" השאירו את הדרישה: "נהגת משאית בצבא", לעומת "יתד נאמן" שצנזר זאת (עיתונות)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לידיעה - הילדות החרדיות צולמו במירון באופן פוגעניהילדות החרדיות צולמו במירון באופן פוגעניאלי רוטמן3
עיתון הארץ חוטף היום תביעה כספית, כפיצוי לילדות חרדיות ששהו לצד הוריהן במירון בעת הילולת הרשב"י, בסביבה מטונפת: "זוהי הסתה אנטי חרדית מכוונת" (ברנז'ה, עיתונות)
סקר TGI לעיתונות החרדית | כל המספריםסקר TGI לעיתונות החרדית | כל המספריםישראל כהן7
'קול חי' נחלש מעט אך עדיין מוביל על 'קול ברמה' • 'משפחה' ו'בקהילה' מתחזקים וכך גם 'יתד נאמן' ו'המבשר' • 'המודיע' ו'הפלס' נחלשים • החינמונים בעלייה • כל המספרים (ברנז'ה)
הקוסם. נתניהו - מגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבויםמגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבויםאברהם דוב גרינבוים10
אנשים מסביבו יתחלפו והתקשורת תחפש מתנות במרתפיו, אבל הוא כאן כדי להישאר. ויש לו גם חברותא בתלמוד בבלי • אברהם דוב גרינבוים עם "מגילת הקוסם" נתניהו (עיתונות)
עקיבא וייס, ארכיון - עוד חרדי ב"כאן": עקיבא וייס מצטרף לתאגידעוד חרדי ב"כאן": עקיבא וייס מצטרף לתאגידישי כהן4
העיתונאי עקיבא וייס הודיע על סיום עבודתו ב"בחדרי חרדים" והצטרפותו לתאגיד השידור הישראלי החדש. וייס ישמש ככתב בדסק הכלכלי. "גאה להיות חלק מהדבר הכי לוהט בתקשורת בישראל" (עיתונות)
נתניהו והעיתונאים, רגע לאחר התדרוך - הסימפוזיון של נתניהוהסימפוזיון של נתניהוחיים אילוז10
במשך יותר מחמש שעות הפגין ראש הממשלה בנימין נתניהו את כישוריו בפני העיתונאים החרדים. אבל... | חיים אילוז, עורך "כיכר השבת", מסכם את הסימפוזיון של הקוסם (ברנז'ה)
עמי מימון ומנחם טוקר - סוער בברנז'ה: מנחם טוקר VS עמי מימוןסוער בברנז'ה: מנחם טוקר VS עמי מימוןיאיר טוקר80
שדרן 'קול חי' מנחם טוקר פרסם ציוץ מפרגן לתוכניתו, המתחרה מ'קול ברמה', עמי מימון, הפריך את המספרים. והקרב בניהם נמשך גם בתגובות ל'כיכר השבת' (ברנז'ה)
גדעון לוי - נתניהו לעיתונאי 'הארץ': "אתם מתעלמים מהמציאות"נתניהו לעיתונאי 'הארץ': "אתם מתעלמים מהמציאות"אלי רוטמן2
שעה לא קלה עברה על שני הצדדים במפגש הלא פשוט שהתקיים היום בלשכת ראש הממשלה: מצד אחד - ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, מצד שני - גדעון לוי וחבריו מ'הארץ' (ברנז'ה)
ישיבת סיעת ש"ס בכנסת - ח"כ בש"ס: 'עיתונאים, מותר למתוח ביקורת'ח"כ בש"ס: 'עיתונאים, מותר למתוח ביקורת'ישי כהן5
חבר כנסת מתנועת ש"ס משחרר התבטאות מפתיעה נגד עיתונאים חרדים שונים שנמנעים מלמתוח ביקורת מוצדקת על התנועה ואומר: "גם אנחנו טועים ומותר לבקר אותנו" (ברנז'ה)
אילוסטרציה - היומונים נזכרים לדווח על סכנת הקורנפלקסהיומונים נזכרים לדווח על סכנת הקורנפלקסשאול כהנא4
יותר משבוע חלף מאז פרוץ משבר הקורנפלקס של חברת 'תלמה', ורק הבוקר נזכרים היומונים החרדיים לדווח לקוראיהם על הסכנה בהימצאות חיידקי סלמונלה במוצרים (עיתונות)
שידורי התאגיד הציבורי יחלו באפריל 2017שידורי התאגיד הציבורי יחלו באפריל 2017דניאל הרץ
הכנסת אישרה באישון ליל את התאריך החדש לפתיחת שידורי התאגיד כשלאנשיו ישנה האפשרות להזדרז ולפתוח אותו אף בתחילת שנת 2017 במידה ויהיו מוכנים (עיתונות)
טל שניידר - טל שניידר זעמה, 'יתד נאמן' מתנצל ומבהירטל שניידר זעמה, 'יתד נאמן' מתנצל ומבהירישראל כהן1
הטעות של 'יתד נאמן', שכינה את טל שניידר "עיתונאי", עורר את זעמה של העיתונאית הפוליטית מה שהביא את העיתון השמרני להבהיר הבוקר כי נפלה טעות בכתבה (ברנז'ה)
זייברט וטננבוים - הדובר חוגג: "כותרת אוהדת לחנוך זייברט"הדובר חוגג: "כותרת אוהדת לחנוך זייברט"שאול כהנא4
דובר עיריית בני ברק שיגר הודעה לעיתונות בה חגג את "הכותרת האוהדת" לחנוך זייברט בעיתון "גלובס" תוך שהוא מתעלם מהביקורת והטענות שהועלו בעקבות הראיון (ברנז'ה)
גולדברג וחבר קרוב, אובמה - ומי קורא להפסיק את המנוי ל'הארץ'? ג'פרי גולדברגומי קורא להפסיק את המנוי ל'הארץ'? ג'פרי גולדברגנתנאל לייפר1
העיתונאי היהודי-אמריקאי הבכיר, ג'פרי גולדברג, קרא להפסיק לקרוא את עיתון "הארץ" בשל הדעות שמובאות בו שמשמשות, לטענתו, את הניאו נאצים במלחמתם ביהודים (ברנז'ה)
טל שניידר, "עיתונאי ישראלי" על פי יתד נאמן - תקרת הזכוכית: יתד נאמן הפך עיתונאית ל"עיתונאי"תקרת הזכוכית: יתד נאמן הפך עיתונאית ל"עיתונאי"ישראל כהן10
טל שניידר, מהעיתונאיות הבולטות בתחום הפוליטי היא "עיתונאי ישראלי" על פי הביטאון הליטאי "יתד נאמן" שהביא ציטוט שלה על הבחירות בארה"ב. כעת היא דורשת הבהרה מהעיתון (ברנז'ה)
דרעי עם הכתבים לענייני חרדים - כתבי הדתות מגיבים לדרעי: "במומו סופר"כתבי הדתות מגיבים לדרעי: "במומו סופר"יאיר טוקר7
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי האשים את הכתבים לענייני חרדים ברדיפת ש"ס, הכתבים מצדם לא שותקים ומגיבים לו מי ברשימת החילוניים והסרוגים שהוא מעסיק ומי בהטחת האשמות על אובססיה של דרעי (ברנז'ה)
יהודה שלזינגר - דרעי אוהב להיות מקופח / יהודה שלזינגרדרעי אוהב להיות מקופח / יהודה שלזינגריהודה שלזינגר47
דרעי מנסה להלך אימים, הוא רוצה שבפעם הבאה לפני ששרקי מפרסם קלטת נגדו, שאטינגר כותב פרשנות או שנחשוני מביא התבטאות של רב ספרדי הוא יחשוב פעמיים - אבל זה לא ילך לו (טור)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח9
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33