בן כספית למיקי זוהר: "מתבייש שאתה קיים"בן כספית למיקי זוהר: "מתבייש שאתה קיים"יאיר טוקר11
עימות סוער בשידור רדיופוני: הח"כ מהליכוד אמר לבן כספית: "אתה רודף משפחת נתניהו סדרתי". העיתונאי הגיב לו: "יש לך טעויות כתיב. אני נרדף משפחת נתניהו סדרתי" (תקשורת)
"ישראל היום" יתרום 50 אלף ש"ח כפשרה"ישראל היום" יתרום 50 אלף ש"ח כפשרהדניאל הרץ6
עיתון 'ישראל היום' הגיע לפשרה עם בני גנץ בעקבות תביעת דיבה שהגיש כנגדו. 50 אלף שקלים יועברו חציים לידי עמותה לקידום אתיופים ומחצית למשפחה שילדיה נשרפו (עיתונות)
כך דיווחו העיתונים הכלליים על ביקור הרביכך דיווחו העיתונים הכלליים על ביקור הרבישימי שפר9
בחסידות סאטמר הביעו היום זעזוע נוכח צורת הסיקור בחלק מכלי התקשורת הכלליים את ביקור האדמו"ר, כאשר הכותרות היו החל מ'אדמו"ר השנאה' ועד 'הג'יהאד מסאטמר' (עיתונות)
שלי יחימוביץ'דיווח: שלי יחימוביץ' במגעים עם 'כאן 11'כיכר השבת6
שלי יחימוביץ', חברת-הכנסת לשעבר מטעם 'העבודה', מנהלת מגעים עם 'כאן 11' לחזרתה לתקשורת, כך דווח ב'מעריב'. מנכ"ל 'כאן', אלדד קובלנץ': "שלי, כאן מחכים לך" (ברנז'ה)
בן כספית וינון מגלבן כספית הסית נגד החרדים - אך לא ייענשיאיר טוקר12
העיתונאי בן כספית אמר בתכניתו ברדיו כי "ללא חרדים - אולי היתה לנו מדינה נורמלית", ובעקבות כך פנה ארגון בצלמו לרשות השנייה - שהגיבה: זהו 'חופש הביטוי' (עיתונות ברנז'ה)
נעצר חשוד בתקיפת עיתונאי "ישראל היום"נעצר חשוד בתקיפת עיתונאי "ישראל היום"קובי רוזן
במוצאי השבת הותקף הכתב של העיתון ישראל היום על ידי מספר צעירים, בעת שהיה בקריות. חקירת המשטרה וסריקות שבוצעו, הביאו למעצר הלילה של אחד החשודים (אקטואלי)
התחקיר השקרי: הכתב עוזב את תחום החינוךהתחקיר השקרי: הכתב עוזב את תחום החינוךיאיר טוקר3
לאחר שיצא לחופשה בשל תחקיר שקרי שהשמיץ רבנים, יחזור כתב 'חדשות 13' לערוץ אך הוא הועבר לתפקיד אחר וכתבת אחרת הוכנסה להחליף אותו ולסקר את תחום החינוך (ברנז'ה)
אחרי 13 שנה: אבי בלום עוזב את קו עיתונותאחרי 13 שנה: אבי בלום עוזב את קו עיתונותאיציק אוחנה13
הפרשן הפוליטי ועורך הדין אבי בלום, הודיע כי הוא עוזב את רשת 'קו עיתונות דתית' ועובר לכתוב בעיתון 'משפחה'. בלום הוא השינוי השני בעיתון לאחר פרישת ברייטקופף (ברנז'ה)
שמאלנים זועמים: הפיטורים מ'ידיעות' - השתקהשמאלנים זועמים: הפיטורים מ'ידיעות' - השתקהיאיר טוקר7
אנשי שמאל רבים קראו לבטל את המנוי לעיתון בשל פיטוריה של מיקה אלמוג, נכדתו של הנשיא לשעבר שמעון פרס. נטע ליבנה, עורך 'ידיעות' הגיב: "חלק ממהלך של רענון" (עיתונות)
סליחות בכותלכלי התקשורת ישדרו את הסליחות מהכותלאיציק אוחנה4
חדשות 12 ותאגיד השידור הישראלי על כל זרועותיו יעבירו הלילה את מעמד הסליחות בכותל המערבי בשידור חי. המגיש עופר חדד ל'כיכר': "תודעה יהודית עמוקה ופשוטה" (עיתונות)
הכתב שהותקף בבוקר התייצב עם מאבטחהכתב שהותקף בבוקר התייצב עם מאבטחאיציק אוחנה
אביעד גליקמן, כתב לענייני משפט של 'חדשות 13', הותקף בעת שדיווח על השימוע של ראש הממשלה מחוץ למשרד המשפטים, הערב הוא כבר נראה עם מאבטח צמוד (עיתונות)
עונש מוות לראש הממשלה? ערד ניר אהבעונש מוות לראש הממשלה? ערד ניר אהביאיר טוקר98
‏סערה בעקבות ציוץ עיתונאי מהשמאל. "עיתונאי מציע להטיל עליי עונש מוות, ערד ניר מערוץ 12 תומך; ההסתה בשמאל חוצה כל קו אדום!" - התלונן, בצדק, בנימין נתניהו (ברנז'ה)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
אלו הם הבעלים החדש של עיתון "יום ליום"אלו הם הבעלים החדש של עיתון "יום ליום"איציק אוחנה3
בית המשפט המחוזי אישר סופית את עסקת הרכישה של העיתון החרדי-ספרדי 'יום ליום', זאת לאחר שהעיתון הסתבך קשות מבחינה כלכלית ועמד על סף סגירה (עיתונות)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
פשיטה על הכת, ארכיוןמוות בסקילה: בכת החרדית תקפו עיתונאיםיאיר טוקר22
"אתם תמותו פה היום, אנחנו נהרוג אתכם, ציונים מסריחים", כך צעקו חברי כת 'לב טהור' על עיתונאי 'עובדה' שהגיעו לצלם בגואטמלה. "פחד אימים, אמרו שיקברו אותנו" (עיתונות)
החזרה המפתיעה של דוד חכם ל'קול ברמה'החזרה המפתיעה של דוד חכם ל'קול ברמה'איציק אוחנה16
אחרי השיחה של חבר המועצת הגר"ד יוסף בתחנת הרדיו שהוחרמה במשך שנים על ידי ש"ס, הערב צעד נוסף בהליך השלום עם חזרתו של דוד חכם להגיש תכנית בתחנה (ברנז'ה)
נעמה עידן: יש רוכש ל'יום ליום', זהותו חסויהנעמה עידן: יש רוכש ל'יום ליום', זהותו חסויהאיציק אוחנה1
המו"לית של עיתון 'יום ליום' טוענת כי העיתון נרכש מידי המפרק שמונה על ידי בית המשפט בשל חובות העיתון לספקים. זהות הרוכש לא נחשפה ע"י עידן (עיתונות, ברנז'ה)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר2
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
'המודיע' טשטש את המחשב של האדמו"ר'המודיע' טשטש את המחשב של האדמו"ראיציק אוחנה10
ביטאון הסיעה המרכזית של אגודת ישראל צנזר את תמונת המחשב מעל שולחנו של האדמו"ר מאשלג, בידיעה שעסקה בהקמת מטה חסידי בטלז סטון. 'המבשר' לא טשטש (עיתונות)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
מנדי גרוזמן ואלי ביתאןהתוכנית של הצמד החרדי תשודר בטלוויזיהאיציק אוחנה8
צמד העיתונאים החרדי המשדרים תוכנית ב'כאן מורשת' התרגשו לשמוע כי תוכניתם תשודר מדי חמישי בטלוויזיה. ל'כיכר' הם מספרים: "התוכנית אלולית - ללא ליצנות" (חדשות)
סתיו שפירהדובר דרש שער והראיון עם שפיר - בוטלכיכר השבת8
הפוליטי של "ישראל היום" קבע ראיון עם חברת הכנסת מהמחנה הדמוקרטי - סתיו שפיר, כשהגיע לראיון הדובר ביקש 'ראיון שער', הפרשן סירב ושפיר שוב האשימה את ביבי (בארץ)
בית ידיעות אחרונותיצא לחופשה כדי לכתוב נאומים לגנץ, וננזףמישאל לוי7
עורך התחקירים של 'ידיעות' יהודה שוחט יצא לחופשה ללא תשלום, אך לא סיפר למעבידיו כי הלך להיות כותב הנאומים של ח"כ בני גנץ. 'ידיעות' בתגובה ביקשו ממנו להתפטר (ברנז'ה)
ביהמ"ש מינה מפרק זמני לשבועון 'יום ליום'ביהמ"ש מינה מפרק זמני לשבועון 'יום ליום'יאיר טוקר12
חברת הדפוס החדש ביקשה לפרק את החברה המוציאה את עיתון יום ליום, בבעלותה של נעמה עידן בטענה כי היא חייבת לדפוס 720,000 ש"ח. בית משפט מינה מפרק זמני (עיתונות)
ידידיה וסיון רהב מאירידידיה וסיון רהב מאיר יצאו למסע בארה"באיציק אוחנה27
אנשי התקשורת ידידיה וסיון רהב מאיר וילדיהם עזבו בימים אלה את ביתם בעיר ירושלים והמריאו לארצות הברית לשליחות בת שנה: 'מרגש מאוד לצאת להרפתקה כזאת' (ברנז'ה, עולם)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33