BFV  vdra tk,r  vkc akh  www..
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
אושרת קוטלר"שולחים ילדים לצבא ומקבלים 'חיות אדם',כיכר השבת33
אושרת קוטלר, מגישת 'המגזין' ב'חדשות 13', התבטאה הערב נגד חיילי צה"ל ואמרה כי "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים ומקבלים אותם 'חיות אדם'", ועוררה סערה פוליטית (ברנז'ה)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר1
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
חדשות 13: הסכם החיסיון הופר, והם ישלמוחדשות 13: הסכם החיסיון הופר, והם ישלמוכיכר השבת
מאבטח, תושב מזרח-העיר, בירושלים. שעזר לנטרל מחבל בזמן פיגוע, חדשות 10 (היום 13), לא עמדו בתנאי המאבטח לטשטש את דמותו, וישלמו לו 75 אלף שקל (עיתונות, ברנז'ה)
העיתונאי הותקף בכנס ש"ס; דרעי התנצלהעיתונאי הותקף בכנס ש"ס; דרעי התנצליאיר טוקר64
עיתונאי 'וואלה' יקי אדמקר הותקף אמש בכנסת הבחירות של ש"ס בעיר בת ים, שעה קלה לאחר האירוע התקשר יו"ר ש"ס השר אריה דרעי והתנצל על התקרית • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אילוסטרציההפרסום לפאות ב'יתד' שגרם ל... 'הבהרה'חזקי שטרן24
מודעת פרסום למותג פאות לנשים, במוסף התורני של 'יתד נאמן' - בו מעולם לא הופיעה מודעת פרסומת - הרימה לא מעט גבות. הבוקר, העיתון מבהיר כי מדובר בשגיאה (עיתונות)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
אילוסטרציהעיתון "בקהילה" מציג: "חדשות בקהילה"כיכר בשיתוף בקהילה1
לאחר מספר שנים בהן לא התרחשו שינויים משמעותיים בתקשורת החרדית,"בקהילה" מציג מהלך חדשני מרענן: מוסף חדשות, שיימכר ב-5 ש"ח, בדוכני העיתונים (עיתונות, שיווקי)
נדב פרי ביקש ללעוג ליולי אדלשטיין - והובךנדב פרי ביקש ללעוג ליולי אדלשטיין - והובךיאיר טוקר9
העיתונאי לשעבר והלוביסט בהווה ניסה ללעוג ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין שפרסם את תמונתו עולה לתורה אתמול, יום הפריימריז במפלגת ליכוד, וחשף בורות בענייני יהדות (ברנז'ה)
דרעי וליצמן. ארכיון'המודיע' מציג: 'הרב אלי ישי' ו'אריה דרעי'כיכר השבת32
בעוד המאמצים ל"מפץ חרדי" וריצה משותפת בבחירות נמשכים, עיתון 'המודיע' העניק הבוקר את התואר 'הרב' לאלי ישי אך לא לאריה דרעי. גורמים בעיתון: "טעות אנוש" (ברנז'ה)
מסתמן: המדינה לא תגן על שטייף מול נוהמסתמן: המדינה לא תגן על שטייף מול נוהדניאל הרץ13
יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר הגיש תביעת פיצויים בסך 1.5 מיליון ש"ח כנגד עיתונאית גל"צ שתאלץ להתמודד מול התביעה לבדה ואף לשאת בתוצאות במידה ותחויב (בארץ)
אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'אלו חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת'ישי ורבינא בכיכר
מאות כתבות עולות מידי שבוע ב'כיכר השבת', מידי סופ"ש 'ישי ורבינא' מגישים את חמש הכתבות שאתם, גולשי 'כיכר', אהבתם יותר מכל • צפו (ברנז'ה)
יעקב גרודקההעורך הראשי של אתר 'בחדרי חרדים' פרשיאיר טוקר12
יעקב גרודקה הודיע הצהריים, במפתיע, כי החליט לפרוש מתפקידו כעורך הראשי של אתר 'בחדרי חרדים'. גרודקה חתם עם 'קול ברמה', שם ישמש מנהל האקטואליה (אנשים, ברנז'ה)
צפו: הכתב לא ידע על מה ידבר נתניהו ו'נזרק'צפו: הכתב לא ידע על מה ידבר נתניהו ו'נזרק'יאיר טוקר26
כתב הכנסת של ערוץ 10, עקיבא נוביק, נזרק בשידור חי מהאולפן לאחר שלא ידע לספר על מה צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו לדבר • ירון לונדון: "הנזיפה נרשמת" (ברנז'ה)
היריבות ב'יהדות התורה' נמשכת - בעיתוניםהיריבות ב'יהדות התורה' נמשכת - בעיתוניםחזקי שטרן19
ככל שהבחירות הארציות מתקרבות, כך מתרבות הצהרות האחדות בין חלקי יהדות התורה - אך סקירה מרתקת מגלה את הניואנסים והצנזורים בביטאונים המפלגתיים השונים (ברנז'ה)
הכאת הצלםצלם 'כיכר השבת' הוכה בידי שוטר יס"מכיכר השבת23
לאחר מעצרו של העיתונאי ביום חמישי, נראה כי האלימות המשטרתית כלפי עיתונאי וצלמי עיתונות - נמשכת. אמש, הגיע תור צלם 'כיכר' וצלם 'פלאש 90' לחטוף מכות. צפו (ארץ)
עיתון 'כפר חב"ד' משיק מוסף חדשותעיתון 'כפר חב"ד' משיק מוסף חדשותכיכר השבת
שבועון 'כפר חב"ד' ממשיך להתרחב וישיק בסוף השבוע מוסף חדשות שבועי, שירכז בתוכו את החדשות המרכזיות מהנעשה והנשמע בחסידות חב"ד, בארץ ובעולם, לצד כתבות וטורים (עיתונות)
בשידור חי: רעייתו של סער פרשה מההגשהבשידור חי: רעייתו של סער פרשה מההגשהיאיר טוקר11
גאולה אבן סער, רעייתו של גדעון סער, הצפוי להתמודד בבחירות במסגרת 'הליכוד' הודיעה, בשידור חי, על פרישה מהגשת מהדורת 'כאן': "בקשתי לסיים את תפקידי" (ברנז'ה)
מימין - 'המודיע', משמאל - 'המבשר''המודיע' טשטש את המחשב; 'המבשר' לאחזקי שטרן23
'המודיע' ו'המבשר' פרסמו הבוקר ידיעה משותפת על ישיבת מועצת עיריית אלעד, אלא שהמבקר של 'המודיע', מטעם הוועדה הרוחנית, טשטש את המחשב מהתמונה (ברנז'ה)
בנו של הרב אנדר עם נח קליגרהווידוי המפתיע של נח קליגר על החרדיםכיכר השבת3
בלבו של העיתונאי נח קליגר שהלך היום לעולמו, הייתה פינה חמה מאוד ליהדות החרדית. הביטוי הנדיר שאמר בדמעות על החרדים ומאמרו המרגש שניפץ את בועת ההדתה (עיתונות)
עמוד השער של ה'TIMES ARGUS'חנוכה בראש הכותרות בעיתוני העולם • צפוכיכר השבת15
עשרות עיתונים פופולריים בעולם פרסמו בעמוד השער שלהם את חג החנוכה, בזכות ההדלקות הציבוריות שמקיימים שלוחי חב"ד. צפו בכל שערי העיתונים הנחשבים בעולם (עיתונות)
ימין בצילומים בברליןזיקוקין על כתבת 'כאן' באמצע השידור • צפויוחנן בלייך1
אנטוניה ימין, ילידת גרמניה וכתבת תאגיד השידור הישראלי 'כאן', עסקה בצילום כתבה בחוצות ברלין, אך מספר מהגרים צעירים הפריעו לשידור ואף השליכו לעברה זיקוקין (ברנז'ה)
אבות ובניםאליטוב ושרקי חגגו את הוצאת הספר 'צמאה לך'יאיר טוקר1
העיתונאים יוסי אליטוב ויאיר שרקי חגגו אמש את הוצאת הספר החדש 'צמאה לך', ליקוט של פנינים מתורתו של הבעל שם טוב: "האור האלוקי נמצא בחיים עצמם, בהתלבטויות, בקשיים" (ברנז'ה)
בצלאל קאהן חגג בר מצווה לבנו, כולם התייצבובצלאל קאהן חגג בר מצווה לבנו, כולם התייצבויאיר טוקר15
ראשי ישיבות, רבנים, ח"כים, ראשי ערים, אנשי תקשורת וקהל רב השתתף בשמחת הבר מצווה לבנו של בצלאל קאהן, מנהל התכניות של "קול חי" באולמי "ויולה" בבית שמש (ברנז'ה)
השער בעבריתבשער העיתון הנחשב בפיטסבורג: הקדישכיכר השבת
העיתון "פיטסבורג פוסט-גאזט", הנחשב לאחד העיתונים החשובים בארה"ב, פרסם ביום שישי כותרת ראשית - בעברית, עם ארבע המילים הראשונות של הקדיש. צפו בשער (ברנז'ה)
ליברמן הניח אבן פינה לתחנת 'גלי צה"ל' בירושליםליברמן הניח אבן פינה לתחנת 'גלי צה"ל' בירושליםכיכר השבת5
שר הביטחון אביגדור ליברמן הניח הבוקר (חמישי) את אבן הפינה להקמת משכן הקבע של גלי צה"ל בירושלים. "אני בטוח שהיום הזקן (בן-גוריון) שמח", אמר ליברמן. צפו (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח11
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן'
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33