אאא

הסופר והמעצב הנודע הרמוט אסלינגר, מחברת העיצוב Frog Design שעיצבה את רוב מוצרי חברת אפל בשמונים והתשעים, פרסם שורה של צילומי מוצרים שעיצב עבור אפל ומעולם לא פותחו. הצילומים מופיעים בספר Design Forward שצפוי לצאת לאור בעוד כחודש, ופורסמו מראש על ידי אתר DesignBoom.

אסלינגר הגרמני היה אחראי על אסטרגיית העיצוב של אפל בשנים המוקדמות, לפני ג'וני אייב. בין השאר הוא אחראי על עיצוב המחשב Apple II ועל קו העיצובי המנחה והלבן שנשמר ברמה מסויימת עד היום, וכלל אז את הלוגו הצבעוני והתלת-מימדי של אפל, וכן מסגרות בצבע פלטינום. את רוב המוצרים הוא עיצב ב-1981, תמורת שכר גלובלי של 2 מיליון דולר. הוא נשאר עם אפל עד 1990.

אסלינגר הוא גם אחת הסיבות לכך שסמסונג טענה במהלך המשפט המתוקשר של עם אפל, שיריבתה שאבה את עקרונות העיצוב שלה מסוני - לפני אפל, אסלינגר עבד עם סוני. בספר שלו, אסלינגר ציין כי אפל פנתה לחברה שלו על מנת לפתח קו עיצובי שהיה חסר במוצריה, לאחר שלמדה ש-Xerox פנתה לחברת עיצוב מתחרה.

המוצרים שעיצב אסלינגר הם מרהיבים, מקוריים ומעניינים - הרבה מעבר לסגנון היותר שמריני של אפל כיום. בין השאר ניתן לראות שאפל חשבה על כיוון הטאבלטים עוד לפני הפרויקט הכושל של הניוטון, ועיצבה משהו המכונה היום "מקפון" - טלפון קווי נייח בו משולב גם מחשב בסיסי עם מסך.

מוצרים אחרים מדגימים את המחשבים הניידים הראשונים וכן מה שיהפוך להיות בימים המק-מיני, ומחשב לימודי שכונה מקינטוש סטדיס.