אאא

המלחמה הליטאית הידרדרה לשפל חדש של השלכת פגרי חתולים לבית מקדש מעט תוך זילזול חמור בקדושת בית הכנסת.  מתפללי בית הכנסת הליגמן-מרכז בני ברק שהגיעו הבוקר (ראשון) לתפילת שחרית הזדעזעו לגלות כי במרכז היכל בית המדרש הושלכו ע"י אלמונים פגרי חתולים מה שהוביל לצחנה איומה ולביטול התפילה במקום.

לדברי א' אחד המתפללים אברך ליטאי בן 30: "המחזה היה קשה מנשוא, מדובר בחילול נורא של בית הכנסת". הוא מתאר באוזני כיכר השבת את אשר ראה במו עיניו. על הרצפה שכבו שני פגרי חתולים מתים תוך בזיון עצוםם דבר שגרם לצער ולכאב בקרב כל המתפללים. לא' אין ספק מי אשם במעשה. בית הכנסת הוא בנשיאות אחד מגדולי הדור ומרבניה המובהקים של בני ברק עיר התורה והחסידות הגר"נ קרליץ שליט"א ואין כל ספק שמי שעה את המעשה הנורא התכוון לפגוע בו ובשאר גדולי ישראל.
זה חייב להיות מבוצע ע"י אותם נוער שוליים המשתייכים למפלגה השנייה, הוא ואמר בביטחון.

לדבריו מדובר בשפל חדש לו הגיעו אותם אנשים כאשר הזילזול החמור בגדולי ומנהיגי הדור נמשך לא רק בדיבורים אלא גם במעשים של פגיעה בהם ובכבוד שמיים תוך חילול ה' עצום ונורא. עד לאן הידרדנו הוא תוהה בצער.

אולי מדובר בחילוני שונא דת? או בסתם עוברי אורח משועממים?. לא ייתכן פוסק האברך,זה חייב להיות מישהו משלנו שמכיר את ההקשר,למי שייך בית הכנסת.,האברך מוסיף כי לאחרונה הידרדר המאבק לפסים אלימים כפי שחזינו בשבוע שעבר בעימות שנוצר בין האברך ה"שונא" רפאל יהודה כהן" לאברך ה"מחבל" יחזקאל אריאל כאשר כהן אף שהה במעצר בעקבות התיגרה במשך יממה.