אאא

המאבק נגד ההסתה ברשתות החברתיות נמשך. אחרי ברוך מרזל, פעילי ימין בכירים מדווחים כי דפי הפייסבוק שברשותם נסגרו על ידי הנהלת החברה. לדבריהם, גורמי שמאל וגורמים ממסדיים מנסים להילחם בהם בגלל דעותיהם.

ד"ר מיכאל בן ארי, הגיב ל"כיכר השבת": "מי שהוא כנראה חושש ממני. אין ספק שדף הפייסבוק שלי מאוד משמעותי ואמירה הציבורית שלי מאוד משמעותית וסוחפת אחרי המוני בני אדם, והם חושבים שבדרך הזו הם יסתמו לי את הפה".

חבר-הכנסת לשעבר סבור כי ארגוני ממשל עומדים מאחורי סגירת הדף: "יש לנו תחושה שזה ממסדי. משטרת ישראל או משרד המשפטים, זאת משום שאנחנו ארגנו הפגנות בשבועות האחרונים והעניין הזה מטריד את המשטרה. אנחנו יודעים שהשב"כ עוקב אחרינו באופן קבוע ובדרך הזאת הם חושבים שהם לסכל אותנו".

"אין ספק שזה פוגע", אומר בן ארי. "אנחנו לא מהיהודים שנותנים להם מכה והם נופלים. אנחנו מייד קמים. עובדה - הקמת דף חדש שנקרא 'עוצמה יהודית עם מיכאל בן ארי' ותוך כמה שעות התווספו אלפי לייקים. אני מעריך שגם את הדף הזה יזכה לאותו גורל. תהיה מלחמה".

בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה, הגיב ל"כיכר השבת" ואמר: "יש כאן מלחמה כללית. השמאל בשיתוף הפייסבוק מנסים להילחם בכל מה שריח יהדות נודף ממנו. אני אומר שאף אחד לא יסתום לנו את הפה".

"מנסים לסתום לנו את הפה. הם מפחדים. במקום להילחם בעזה, אז פייסבוק נלחמים בנו. אנחנו כנראה האנשים שמפחידים אותם. במקום להילחם במסיתים האמיתיים הם נלחמים בנו שאנחנו נלחמים למען עם ישראל". הוסיף גופשטיין.