אאא

מחר צפוי יו"ר ש"ס אלי ישי להגיע לביקור בעיר בית שמש. ישי יבקר במוסדות 'פתחיה' של הרב גולדקנוף, אך לתושבים הספרדים בעיר הביקור הזה לא מתאים.

במכתב ששלחו לשר ישי הם כותבים: "פונים אנו אליך כבוד השר היקר - אנא מנע ביקורך מהעיר בית שמש מחר לסיור במוסדות פתחיה גני ילדים בית יעקב של גולדקנוף.

"עד מתי נהיה הציבור הספרדי שפל ונגיש ליצחק גולדקנוף את הלחי השניה שלנו ושנתן שיפגעו בנו כל היום. 

"ילדינו לא מתקבלים למוסדות שלו, הרבנים הספרדים בעיר ובכל המקומות מבקשים בקשות שיקבל ילדות ולא נענה להם ומצפצף עליהם, עובדי המקום הם רק אשכנזים לזה.

"אנו מבקשים ומצפים שכבוד השר, שאנו בני התורה הספרדיים עבדנו בערב הבחירות לעזור לתנועת ש"ס למען כוחנו יגדל ילך ויבקר וייתן את הכבוד למי שבז לנו ולילדינו.

"אלי היקר, אנא שמור על כבודנו ושל מרן ולא תלך לסיור שיפגע בנו קשות. מנע רגליך מהם, תחזיר לנו את הכבוד 'להחזיר עטרה ליושנה', ביקורך במקום יתן להם רק כח.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"מתחננים לפניך 'עד מתי נהיה לפניהם ללעג וביזיון. 

"אלי היקר, אנו בחרנו בך ובמפלגה - למה תפגע בנו וה' ישמע צעקותינו? בני התורה הספרדיים".

מרשת המעונות בית יעקב נמסר: מדובר בהשמצה זולה ושיקרית על ידי אלמוני שלא מוכן להזדהות בשמו. השר אלי ישי מגיע מחר לשרשרת ביקורים ברשת גנים ומעונות בבית שמש של כלל האוכלוסיות. לאחר שהתברר לנו שהשר ישי מגיע לסיור ברשת הגנים של ש״ס ביקשנו שיסכים להגיע גם לביקור אצלינו.

מעניין איך ביקור בחמישה מוסדות בבית שמש נהפך להשמצה שיקרית על אחד מהתחנות של השר.

ולעצם התלונה: מוסדות בית יעקב ופתחיה מקבלים כל ילדה שהוריה שהוריה מתחייבים לנהוג ברוח בית יעקב. בבית יעקב אין מכסות ואין אחוזים כולם מתקבלים ללא יוצא מן הכלל. הרב גולדקנוף אינו עוסק ברישום ואינו קשור לנושא. לסיום היינו מציעים לאותו אלמוני להצטרף מחר לסיור ולראות לאיזה דת וגזע שייך הצוות שמתפעל את הרשת בבית שמש.