אאא

חודשיים לאחר השקת שירות חדש ("רלוונטי") המאפשר עדכון תכנים משלימים ותכנים שיווקיים באתרי החדשות, נדמה כי חברות מסחריות רבות מעדיפות להגיב ולעניין את הקוראים דווקא באמצעות תוכן בתשלום

חברת "רלוונטי", שהשיקה את השירות במספר אתרים, מדווחת על גידול של למעלה מ-200 אחוז בכמות התכנים המועלים לאתרי החדשות באמצעות השירות אותו היא מעניקה. שיעור ההקלקה על התכנים המשלימים של רלוונטי הוא פי עשרה מההקלקות על באנרים פרסומיים רגילים

מה המשותף לרמי לוי, בנק לאומי, עיריית תל אביב, כלל ביטוח ועוד 100 חברות וארגונים גדולים במשק? כולם חברו למיזם חדש המאפשר להם לפרסם תוכן שיווקי ומידע משלים בכתבות המופיעות באתרי החדשות השונים באינטרנט. רמי לוי למשל החליט לעשות שימוש בשירות של "רלוונטי" במלחמה בין רשתות השיווק על כיסו של הלקוח לקראת ראש השנה.

בכתבה שפורסמה בנושא באחד מאתרי החדשות נכתב כי "כמעט חינם" מזמינה את רמי לוי להשוואת מחירים. לוי לא נשאר חייב, ובאמצעות שימוש בזירת התוכן של "רלוונטי" עימת את מתחריו עם נתונים השוואתיים המוכיחים כי הוא זול מ"כמעט חינם" ב- 19%. 

חברת "רלוונטי", שהשיקה את השירות הקרוי על שמה במספר אתרים מובילים, מדווחת על גידול של למעלה מ-200 אחוז בכמות התכנים המועלים לאתרי החדשות באמצעות השירות אותו היא מעניקה. עוד מדווחת החברה, כי מאז ההשקה בחודש יולי שילשה את מספר לקוחותיה וכיום הם עומדים על למעלה מ-100 חברות מובילות, בהן כלל ביטוח, עיריית תל אביב יפו, בנק לאומי, המרכז הבינתחומי בהרצליה, אופיס-דיפו, כלל פיננסים, רמי לוי שיווק השקמה, מגדל שוקי הון ועוד. כלל ביטוח לדוגמה, זיהתה את הפוטנציאל השיווקי שבהוספת תוכן לכתבה העוסקת בטיולים בתקופת החגים ועשתה שימוש בשירות של "רלוונטי" כדי להסביר לגולשים את חשיבותו של ביטוח הבריאות בחו"ל.

מנכ"ל רלוונטי, רונן ארז, מגלה כי רמת החשיפה לתכנים המועלים על ידם לאתרי החדשות גבוהה פי עשרה מרמת החשיפה הממוצעת לבאנרים של פרסומות רגילות. ארז מסביר את ההצלחה: "רלוונטי הוא כלי שיווקי למפרסמים המאפשר להגיע ללקוח בזמן הנכון ובמקום הנכון. זירת התוכן של רלוונטי היא ממוקדת יותר ונקראת יותר מכל באנר".

חברת רלוונטי (www.relevanti.com) מאפשרת לכל גוף פרטי או ציבורי, חברה או עמותה - להעביר לקוראים תגובה מלאה או כל מידע משלים נוסף, בזמן אמת, מיד בסיום הכתבות העיתונאיות המתפרסמות באתרי החדשות הגדולים, לצד האתר החרדי המוביל "כיכר השבת".

לקוחות רלוונטי מפרסמים את תגובתם בשקיפות מלאה, בשמם המלא, תוך ציון תפקידם ובצירוף תמונתם.