מלון שוויץ  מפץ  מרגלי דוד  משה פינטו
קוקה קולהכך חולקה עוגת הפרסום של "קוקה קולה"חיים קליגר3
מדור שבועי חדש ב"כיכר השבת": בכל שבוע ינתח יועץ השיווק חיים קליגר קמפיין בולט אחד. מה היתרונות, מה החסרונות, כיצד חולקה עוגת הפרסום במדיות השונות ועוד. והשבוע: קוקה קולה (פרסום)
שופרסל תרכוש סניף 'ברכת הארץ'שופרסל תרכוש סניף 'ברכת הארץ'דותן לוי
ביהמ"ש המחוזי בתל אביב התיר לשופרסל ששכרה את המקום מחברת ברכת הארץ, של מנחם כרמל, לרכוש את הסניף, זאת לאחר שהאחרונה סירבה למכור להם אותו (כלכלה)
יעלון נגד קמפיין זקן: מישהו השתגעיעלון נגד קמפיין זקן: מישהו השתגעכיכר השבת6
שר הביטחון משה בוגי יעלון, התפנה מעט מעיסוקיו ויוצא בחריפות נגד הקמפיין לרשת הרהיטים בו תככב שולה זקן. בטוויטר שלו צייץ: "אין גבול לציניות" ומה עקצו הגולשים? (ברנז'ה)
ל'כיכר השבת' דרושים אנשי שיווקל'כיכר השבת' דרושים אנשי שיווקכיכר השבת1
קבוצת "כיכר השבת" המובילה את עולם התוכן למגזר החרדי ממשיכה להתרחב ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה. טובים במכירות? מקומכם איתנו *המשרה מיועדת לגברים ונשים (דרושים)
קניות ב סופרמרקט רשת שיווק רשתות שיווק יוקר מחיהשקיפות מחירים או תיאום בין ספקים: פרק נוסף בחוק המזון נכנס לתוקפונורית קדוש
רשתות המזון מחויבות לדווח מהיום על מחירי מוצריהן בכל אחד מהסניפים. היזמים נערכים לאפליקציות השוואת מחירים, אך עדיין לא ברור אם הצרכן ירוויח מזה
שלטים בטיימס סקוורשלטי הענק ב"טיימס סקוור" יוסרו?שירות כלכליסט
חוק פדרלי בן 70 שנה מגביל את הגודל של השלטים שמותר להציב לאורך כבישים; עתה מותנת העברת 90 מיליון דולר לעירייה לצורך בניית תשתיות בהסרת השלטים (פרסום ומדיה)
דואר ישראל סניף דוארדואר ישראל חתם על הסכם שיתוף פעולה עם שופרסלאופיר דור2
במסגרתו לקוחות ימסרו ויקבלו חבילות בסניפי הרשת. הפיילוט מתחיל בסניפי שופרסל בנס ציונה, תלפיות בירושלים וקניון רננים ברעננה, שופרסל דיל בדימונה והר יונה בנצרת עילית
רמי לוירמי לוי במו"מ ראשוני לרכישת מגהנווית זומר, ידיעות אחרונות3
אביגדור קפלן, מנכ"ל קבוצת אלון, מנהל שיחות מול רמי לוי, הבוחן את רכישת הרשת המצויה בקשיים; אם המגעים יצליחו תהפוך רשת רמי לוי לשנייה בגודלה בישראל (חדשות, כלכלה)
חלב תנובה'תנובה מנסה למנוע הורדת מחירים'כיכר השבת6
למרות שהיא חולשת על שוק הגבינות הצהובות בישראל, עם נתח שוק של כ-80 אחוזים, חברת "תנובה" מנסה למנוע מחברת "נטו" לשווק גבינה צהובה עם אריזה דומה לשלה (כלכלה)
ישראל כץ כנס תעשייניםמפעל פלטכניקה נסגר: 100 עובדים פוטרונווית זומר1
בעקבות החלטת שר התחבורה ישראל כץ להתיר יבוא אוטובוסים מסין, החליטו בקיבוץ ניצנים לסגור את יצרנית הכיסאות לאוטובוסים
אמנים רחמנים, אנא תרמו ג'ינגל  ל-ג'אמנים רחמנים, אנא תרמו ג'ינגל ל-ג'ישראל כהן13
מיום ליום נדמה כי הקופה שהוקצבה לפרסומאי יהדות התורה דלה במיוחד. ל'כיכר השבת' נודע כי מוזיקאים התבקשו לתרום או למכור במחיר מוזל יצירות שלהם לקמפיין הבחירות (ברנז'ה)
אברהם בריסק חיתן בן; צפו בגלריהאברהם בריסק חיתן בן; צפו בגלריהישראל כהן3
אדמו"רים, רבנים, אישי ציבור ובכירי תעשיית הפרסום החרדית השתתפו בחתונת בנו של ר' אברהם איסר בריסק מ"בולטון בוטנציאל". צפו בתיעוד מיוחד של הצלם אברמי ברגר (חדשות)
מוצרי חלבהמלצה לנתניהו: העלה את מוצרי החלב המפוקחים ב-1.3%עמרי מילמן
הוועדה משותפת למשרד החקלאות ומשרד האוצר המליצה לשר האוצר בפועל נתניהו ושר החקלאות שמיר על ההעלאה של מחיר חלב רגיל, חמאה, גבינה צהובה ולבנה ועוד
ליפמן ופירוןהדתיים של יש עתיד: ליפמן צונזרצביקה גרוניך30
ביש עתיד הקימו מטה מיוחד בניסיון לגייס קולות מהציונות הדתית, השבוע הם פרסמו קמפיין עם הבטחות שונות ותמונות של הח"כים הדתיים פירון, שטרן ולביא, אך ליפמן לא הוצג (פוליטי)
הפגנה ערוץ 10"הכרעת נתניהו נוגעת לקיומה של עיתונות חופשית שלא מפחדת מפוליטיקאים"אופיר דור
על רקע סכנת סגירת ערוץ 10 מחר בחצות, עובדיו מפגינים בשעה זו מול קריית הממשלה בתל אביב וקוראים לו למנוע את סגירתו
בית החולים הדסה עין כרם בירושליםביה"ח הדסה הוציא מיליונים על יח"צצביקה גרוניך
למרות המצב הפיננסי הקשה אליו נקלע בית החולים הדסה עין כרם, הנהלת בית החולים הוציאה לא פחות משני מיליון שקלים על שירותי דוברות וייעוץ אסטרטגי חיצוניים (ברנז'ה)
אלעד סוויסההיבואן שניצח את טומי הילפיגראורנה יפת7
בית המשפט העליון קיבל באופן חלקי ערעור שהגיש אלעד סוויסה, יבואן בגדים מבני ברק, המוכר בגדים של טומי היפליגר והפחית את הפיצוי שנפסק לו ל-100 אלף שקלים (ברנז'ה)
מוסף תנובה פרות פרהשביל החלב של האוצר: הפעם הציבור לא ייהנה מההוזלה בחלב הגולמינורית קדוש
אף שמחיר המטרה של החלב יירד בתחילת אוקטובר ב־10 אגורות לליטר, מחירו לצרכן בסופר לא יופחת. הסיבה: קיזוז שמבצע האוצר עם הרבעון הקודם, שבו לא התייקר מחיר החלב לצרכן, אף על פי שמחיר המטרה עלה
טרה מכריזה: מהפכת מעדני החלבטרה מכריזה: מהפכת מעדני החלבכיכר השבת1
לאחר השקת מחלבה מהמתקדמות בעולם וביסוס מעמדה כשחקן משמעותי וחדשני טרה מכריזה על מהפכה בשוק מעדני החלב עם סדרת מעדנים חדשה תחת השם "מוו" (פרסום)
מתוך סרטון ההסברה של פיקוד העורף למגזר החרדי"סרטון פיקוד העורף מזלזל בחרדים"אהרן רבינוביץ74
סרטוני ההסברה של פיקוד העורף לציבור החרדי עוררו זעם רב בקרב אנשי פרסום: "סרטונים ברמה כזו לעולם לא היו מתפרסמים במגזר הכללי". מה דעתכם? (ברנז'ה, פרסום)
קניות סופר עגלה עגלות נטושות אשראיצוק איתן הוביל להתאוששות קלה במכירות ענף המזון ביולינורית קדוש
בזמן שהפעילות הקמעונ אית ירדה בענף המזון הסובל מתחילת השנה מירידה במכירות
מה הסוד של הפרסומות המגוחכות?מה הסוד של הפרסומות המגוחכות?דינה פלר1
מדוע פרסומות מגוחכות בכל זאת משפיעות עלינו? איך קורה שרעיונות הזויים לחלוטין כעבור זמן מה צוברים פופולאריות עצומה בקרב מגזרים שונים? גוסטב לבון מגלה (פרסום,שיווק)
אלי הלמןרוכבים על השכול משווקים על הדםאלי הלמן20
יוזמה לחלוקת אלפי בקבוקי מים מינרליים בלוויית הנרצחים עוררה את זעמו של אלי הלמן: הנפש סולדת מאותן פעולות. אין מחיר לעזרה לזולת אבל אין כואב מתחושה של ניצול (טור)
יוסי רוזנבויםדרמה בפרסום: קלמן V בלי קלמןצביקה גרוניך15
שנים אחדות אחרי הקמתו, משרד הפרסום 'קלמן V' משתנה, לאחר שאחד השותפים, קלמן בורשטיין, הודיע כי לא ימשיך במשרד. הלקוחות נשארים בנתיים אצל 'קלמן V' (ברנז'ה, פרסום)
"תנובה" מציגה: בשר וחלב בצלחת"תנובה" מציגה: בשר וחלב בצלחתיוסי נכטיגל24
פרסומת של חברת "תנובה", בה נראים מאכלי בשר וחלב, מעוררת סערה בציבור החרדי. "תנובה היא לא עוד חברה בישראל, היא כמעט לאומית". החברה: הפרסומת - לערבים (פרסום)
סניף קפה קפה במושבה הגרמניתפידבק זכה בתקציב "קפה קפה"שושי מילר1
משרד הפרסום 'פידבק' מוסיף לאוסף עוד לקוח גדול ומודיע כי זכה בתקציב הפרסום של רשת 'קפה קפה' על כל מותגי המשנה שלה, לחם בשר, פרש קיטשן, לבורטוריו ועוד (פרסום)

פרסום ושיווק

פרסום ושיווק מביא לכם בערוץ מיוחד, כתבות בנושאי שיווק, פרסום ומדיה, תקשורת, רדיו וטלוויזיה, קידום מכירות, ואינטרקטיב, פרסומות ומפרסמים.

כיכר facebook