ליפמן ופירוןהדתיים של יש עתיד: ליפמן צונזרצביקה גרוניך30
ביש עתיד הקימו מטה מיוחד בניסיון לגייס קולות מהציונות הדתית, השבוע הם פרסמו קמפיין עם הבטחות שונות ותמונות של הח"כים הדתיים פירון, שטרן ולביא, אך ליפמן לא הוצג (פוליטי)
הפגנה ערוץ 10"הכרעת נתניהו נוגעת לקיומה של עיתונות חופשית שלא מפחדת מפוליטיקאים"אופיר דור
על רקע סכנת סגירת ערוץ 10 מחר בחצות, עובדיו מפגינים בשעה זו מול קריית הממשלה בתל אביב וקוראים לו למנוע את סגירתו
בית החולים הדסה עין כרם בירושליםביה"ח הדסה הוציא מיליונים על יח"צצביקה גרוניך
למרות המצב הפיננסי הקשה אליו נקלע בית החולים הדסה עין כרם, הנהלת בית החולים הוציאה לא פחות משני מיליון שקלים על שירותי דוברות וייעוץ אסטרטגי חיצוניים (ברנז'ה)
אלעד סוויסההיבואן שניצח את טומי הילפיגראורנה יפת7
בית המשפט העליון קיבל באופן חלקי ערעור שהגיש אלעד סוויסה, יבואן בגדים מבני ברק, המוכר בגדים של טומי היפליגר והפחית את הפיצוי שנפסק לו ל-100 אלף שקלים (ברנז'ה)
מוסף תנובה פרות פרהשביל החלב של האוצר: הפעם הציבור לא ייהנה מההוזלה בחלב הגולמינורית קדוש
אף שמחיר המטרה של החלב יירד בתחילת אוקטובר ב־10 אגורות לליטר, מחירו לצרכן בסופר לא יופחת. הסיבה: קיזוז שמבצע האוצר עם הרבעון הקודם, שבו לא התייקר מחיר החלב לצרכן, אף על פי שמחיר המטרה עלה
טרה מכריזה: מהפכת מעדני החלבטרה מכריזה: מהפכת מעדני החלבכיכר השבת1
לאחר השקת מחלבה מהמתקדמות בעולם וביסוס מעמדה כשחקן משמעותי וחדשני טרה מכריזה על מהפכה בשוק מעדני החלב עם סדרת מעדנים חדשה תחת השם "מוו" (פרסום)
מתוך סרטון ההסברה של פיקוד העורף למגזר החרדי"סרטון פיקוד העורף מזלזל בחרדים"אהרן רבינוביץ74
סרטוני ההסברה של פיקוד העורף לציבור החרדי עוררו זעם רב בקרב אנשי פרסום: "סרטונים ברמה כזו לעולם לא היו מתפרסמים במגזר הכללי". מה דעתכם? (ברנז'ה, פרסום)
קניות סופר עגלה עגלות נטושות אשראיצוק איתן הוביל להתאוששות קלה במכירות ענף המזון ביולינורית קדוש
בזמן שהפעילות הקמעונ אית ירדה בענף המזון הסובל מתחילת השנה מירידה במכירות
מה הסוד של הפרסומות המגוחכות?מה הסוד של הפרסומות המגוחכות?דינה פלר1
מדוע פרסומות מגוחכות בכל זאת משפיעות עלינו? איך קורה שרעיונות הזויים לחלוטין כעבור זמן מה צוברים פופולאריות עצומה בקרב מגזרים שונים? גוסטב לבון מגלה (פרסום,שיווק)
אלי הלמןרוכבים על השכול משווקים על הדםאלי הלמן20
יוזמה לחלוקת אלפי בקבוקי מים מינרליים בלוויית הנרצחים עוררה את זעמו של אלי הלמן: הנפש סולדת מאותן פעולות. אין מחיר לעזרה לזולת אבל אין כואב מתחושה של ניצול (טור)
יוסי רוזנבויםדרמה בפרסום: קלמן V בלי קלמןצביקה גרוניך15
שנים אחדות אחרי הקמתו, משרד הפרסום 'קלמן V' משתנה, לאחר שאחד השותפים, קלמן בורשטיין, הודיע כי לא ימשיך במשרד. הלקוחות נשארים בנתיים אצל 'קלמן V' (ברנז'ה, פרסום)
"תנובה" מציגה: בשר וחלב בצלחת"תנובה" מציגה: בשר וחלב בצלחתיוסי נכטיגל24
פרסומת של חברת "תנובה", בה נראים מאכלי בשר וחלב, מעוררת סערה בציבור החרדי. "תנובה היא לא עוד חברה בישראל, היא כמעט לאומית". החברה: הפרסומת - לערבים (פרסום)
סניף קפה קפה במושבה הגרמניתפידבק זכה בתקציב "קפה קפה"שושי מילר1
משרד הפרסום 'פידבק' מוסיף לאוסף עוד לקוח גדול ומודיע כי זכה בתקציב הפרסום של רשת 'קפה קפה' על כל מותגי המשנה שלה, לחם בשר, פרש קיטשן, לבורטוריו ועוד (פרסום)
מגה בעיר סניף הרצל הרואה סופרמרקטההאטה בצריכה מאלצת את הקמעונאיות להוריד מחיריםנורית קדוש
רבוע כחול הודיעה שתוזיל עוד 200 מוצרים ברשת המזון העירונית 'מגה בעיר'. סקר שנערך עבור החברה: מעל 80% מהקונים מחוץ לעיר מצהירים שהם קונים יותר ממה שהם צריכים
המבשר: 'תנובה' בפרסומת ל'יטבתה'המבשר: 'תנובה' בפרסומת ל'יטבתה'צביקה גרוניך2
בעיתון "המבשר" פורסמה בסוף השבוע מודעה שיווקית של חברת 'יטבתה', אך אויה, התמונה שצורפה הייתה של חברת 'תנובה'. חיים קליגר: "בחברות הבינו כי מדובר בטעות" (ברנ'ה)
רונן לוי מוסף 6.2.14סטימצקי וצומת ספרים כבר לא לבד: אופיס דיפו נכנסת לתחום הספריםנורית קדוש
התחרות על ליבו של הקורא החלה: לאחר שקרביץ כבר הודיעה על כניסתה לשוק, גם רשת מכשירי הכתיבה שנרכשה לאחרונה על ידי קבוצת ריטייל 3000 החליטה על המהלך - זאת בעקבות כניסתו לתוקף של חוק הספרים החדש
"תעשיית הגיור" של משרדי הפרסום"תעשיית הגיור" של משרדי הפרסוםשושי מילר5
מה הפחד הגדול של משרדי הפרסום לחרדים? מעצבי פרסום מברוקלין חושפים את הקשר בין הפוטושופ לתעשיית גיור משגשגת ועל הדרך מגלים כמה סודות מקצועיים (ברנז'ה, פרסום)
כוכב קמפיין החרדים: יאיר לפידכוכב קמפיין החרדים: יאיר לפידצביקה גרוניך5
בחלונות בתי התושבים החרדים בבית שמש, בולט שלט פופולרי במיוחד לקראת הבחירות, בו נכתב, לצד תמונת יו"ר "יש עתיד", יאיר לפיד: "האיש הזה בונה על האדישות שלך" (ברנז'ה)
וידאו מיכאל גולן גולן טלקוםמשרד התקשורת ישיב לגולן טלקום ערבויות בסך 270 מיליון שקלאופיר דור1
המשרד צפוי להודיע כי ישיב את רוב הערבות הבנקאית שהפקידה החברה לאחר זכייתה במכרז הסלולר; כעת נשאלת השאלה אם בעקבות כך תעלה החברה את התעריפים באופן הדרגתי בחודשים הקרובים
הלוגו של העצרת: תורה וכלאהלוגו של העצרת: תורה וכלאישי כהן8
נמשכות ההכנות לעצרת המיליון שתיערך ביום ראשון הקרוב בכניסה לירושלים, כעת נחשף הלוגו שילווה את עצרת הענק, במרכזו נכתב כי "התורה הקדושה תנצח" • בפנים: הלוגו (מדיה)
משה אבוטבול עם קמפיין אהבהמשה אבוטבול עם קמפיין אהבהצביקה גרוניך12
מטה הבחירות של משה אבוטבול לראשות העיר בית שמש יוצא הבוקר בקמפיין אהבה, עם הסלוגן: "לא תכבו את האהבה". הסיבה: "משה לא יודע לעשות שום דבר רע לאנשים" (ברנז'ה)
אילן שילוחבגלל ציוץ: חברת החשמל מפטרתיאיר טוקר3
בעקבות התבטאות של יו"ר קבוצת מקאן, אילן שילוח בטוויטר, חברת החשמל החליטה להפסיק את התקשרותה עם משרד הפרסום. שילוח טען כי הם "עושקי ישראל" (ברנז'ה)
איל ארדבי"ש: מי שכר את שירותי איל ארד?צביקה גרוניך1
שמועות עקשניות שהגיעו לכיכר השבת, טוענות כי גורמים בעיר בית שמש מבקשים לשכור את שירותיו של היועץ איל ארד. ארד: "נעשתה אליי פניה, עדיין לא סגרנו", אלי כהן מכחיש (ברנז'ה)
מגניב: מכונת הקסמים של ברמןמגניב: מכונת הקסמים של ברמןכיכר השבת13
אנחנו לא יודעים אם בתחרות הפרסום הבאה הסרטון הזה יקבל את הפרס הראשון, אבל ממדור ברנז'ה הוא כבר קיבל את הציון 100% • צפו בגימיק החדש של ברמן (פרסום ושיווק)
אברהם בריסקפרסום חרדי • המשרדים המוביליםישראל כהן4
טבלת הנתונים של "יפעת" חושפת מי עשרת משרדי הפרסום המובילים במגזר הדתי והחרדי. בראש הרשימה: "בולטון פוטנציאל"; "קלמן V" נכנסים לראשונה לעשירייה (פרסום)
הרב מלכה והרב גרוסמן בטקסבנק ירושלים חנך סניף חדש באלעדכיכר השבת1
באירוע רב משתתפים נחנך השבוע סניף חדש של בנק ירושלים בעיר אלעד. רבני העיר קבעו מזוזות וראש העיר ישראל פרוש בירך ואמר: "אני בטוח שנעשה עבודה טובה יחד" (פרסום)

פרסום ושיווק

פרסום ושיווק מביא לכם בערוץ מיוחד, כתבות בנושאי שיווק, פרסום ומדיה, תקשורת, רדיו וטלוויזיה, קידום מכירות, ואינטרקטיב, פרסומות ומפרסמים.

כיכר facebook