אאא

בורא עולם ממשיך לתקוף ולתעתע בכדור הארץ, באמצעות איתני הטבע, על מנת לזכך את כדור הארץ כדי שיקיימו את עשרת הדיברות. בורא עולם מתחיל בארץ ישראל, לזכך, לטהר, לאחד ולאגד את היהודים בארץ ישראל, ימין ושמאל, חילוניים ודתיים. כשיהיו כולם מלוכדים ביחד, בלב אחד, מאוחדים ביניהם ויאהבו זה את זה - יהיה במדינת ישראל הכוח החזק ביותר בעולם, כוח כמו כל העולם! אף אומה בעולם לא תוכל לפתוח את פיה מול עם ישראל! הלוואי שיאהבו ויוותרו זה לזה - תהיה ברכה עד אינסוף!

עם ישראל כולו נמצא בבלבול, צריכים להיות יציבים ולא לפחד מאף מדינה בעולם. לא להיות יפי-נפש, לא בגלל אדם אחד שיהפוך פרח יפה וחי לפרח נובל. אין אמונה בגויים, כי רוב הערבים בארץ ישראל עִם הפלסטינאים ועם אחיהם בארצות ערב. הקדוש-ברוך-הוא הראה את פרצופם האמיתי! פתאום התעוררו בכל רחבי הארץ הפגנות נגד עם ישראל. עשה הקדוש-ברוך-הוא נס גדול בחנוכה, גם זה סוג של נס, להראות לכל חברי הכנסת והיהודים בארץ ישראל, את המצב הקשה הזה ויזהרו מהם מאוד מאוד! הנה הוזהרתם!בורא עולם הראה לבני ישראל, שאי אפשר לסמוך על הערבים בתהליך השלום עם הפלסטינאים.

הקדוש-ברוך-הוא עשה נס בחנוכה, שיעשו הפגנות קשות, כדי שממשלת ישראל תתעורר ותבין שאין בהם אמונה ולא בפלסטינאים סביבנו. יהודים יקרים, לא לעשות שטויות! לא למהר! לשמור על הגחלת והעם המיוחד - העם היהודי! לחשוב על עתיד המדינה ועתיד ילדינו ולא להתלהב לעשות שלום עם הפלסטינאים, זה לא שלום אמיתי! אל תהיו יפי-נפש כדי שיפרסמו אתכם, זה לא עסק פרטי שלכם! כל העולם גויים, ובטח ובטח שכולם ירצו את טובת הפלסטינאים והערבים שנמצאים בתוך מדינת ישראל.תבינו יהודים, זה הבית שלנו, אין לנו לאן ללכת! לגויים יש לאן ללכת, הם יכולים לגור בכל העולם. רוב הגויים בארץ ישראל, הם הראשונים שרוצים למחוק את העם היהודי מביתו. צריך ללכת איתם ביד קשה, לפי חוק ולא להרפות מהם. אסור לתת להם להרים את הראש! מטרתם להוריד את דגל ישראל ולהניף את דגלם. המוסד, השב"כ וצה"ל צריכים להיות ערניים, לבדוק כל כפר ועיר ערבית, יש תחמושת ונשק גם אצלם, לא רק ברצועת עזה. יש המון נשק ותחמושת בתוך מקלטים מתחת לבתים שלהם, ביום שיתאים להם לפעול יחד עם הפלסטינאים נגד ישראל - יפעלו. צריך לבדוק טוב מחרטות, מתחתיהן ובסביבתן. כל פלסטינאי שנכנס לישראל בצורה לא חוקית יש לו מזימה נגד היהודים.

צבא-הגנה-לישראל חייב להיות בכוננות גם בתוך וגם בגבולות ארץ ישראל, רוב הערבים בארץ ישראל משתפים פעולה עם הפלסטינאים והחמאס ועוזרים להם להיכנס לישראל בדרך לא דרך.

כל האימהות, תשמרו על בנותיכן מגיל עשר! תסבירו להן מה זו יהדות ומה זו בת ישראל! תעשו להן גבולות שלא יתבוללו עם הגויים, תפסיקו לומר שאנחנו מודרניים!

יימשכו רעידות האדמה ואסונות הטבע, השריפות, האש, הגופרית והחום, הסופות, הרוחות הקשות והשיטפונות, האסונות במטוסים, אוניות ורכבות. כל יום יתגלו שלושה בעלי חיים חדשים שעין אדם לא ראתה, על פני כדור הארץ, בים ביבשה ובאוויר.

כל מדינה וארץ שיפריעו לעם ישראל, יסתבכו עם עצמם ויפלו כלכלית, מדינית וחברתית. האנטישמיות האנטישמיות, תגבר ותגבר, תפגע ותפגע, תגרש ותגרש, את כל היהודים שנמצאים מחוץ לארץ ישראל! כולם יעלו לארץ ישראל ירצו או לא ירצו, יש כוח עכשיו משמיים! המכות שנותנים עכשיו ליהודים בעולם, התחילו כמשחק שמתגבר בצורה מפחידה, כדי לפגוע קשה ביהודים. עכשיו זה כבר לא משחק, זה כוח! החוק איתם. היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל צריכים להבין: אין דין ואין דיין, רק בביתם בארץ ישראל הקדושה יהיו מוגנים לעד! בורא עולם כועס, כועס מאוד, שהיהודים בגולה עושים בושות ולא רוצים לעזוב את החומר, התאוות, התועבות והבצע. שכחו את מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא! הקדוש-ברוך-הוא לא שכח אותם!

בשורה טובה לעם ישראל: יהיה גשם בעיתו ובזמנו, יהיה חורף יפה ותהיה ברכה גדולה בגשם בארץ ישראל! תפילה ושירה לבורא עולם - מורידה את הברכה לעם ישראל!

הסורים ימשיכו לאכול זה את זה. יש להם תחמושת בכמויות אדירות והם עושים מנהרות בתוך סוריה כמו שעושים מול ישראל, על מנת לשמור על התחמושת הכימית האכזרית. סוריה עושה צחוק מארצות-הברית ומהעולם.

בירדן, מלך ירדן סומך על ארצות-הברית וישראל שיגנו עליו מהחמאס. הוא מחכה שתקום מדינה פלסטינאית, חס ושלום. מחכה כמו ילד טוב ושמח שמגינים עליו. לא יודע שהחמאס יאכל אותו חי והראשון.

באיראן הכלכלה מתחת לרצפה, הכל נפול מתחת לאדמה. כלפי חוץ הם עושים הצגה שהכל בסדר, כדי להשקיט את העם. ריבונו של עולם ממשיך ומזהיר את האיראנים: אם לא יחזרו בתשובה, יהפוך את איראן לעיי חורבות ופחם, תהיה שם מהפכה כמו במגדל בבל! תזכרו טוב יהודים וקוראים יקרים, תשמרו את המשפט הזה.

ארגון החיזבאללה, נסראללה - הזנב שלו חתוך, הוא ממתין, נובח ולא נושך. אין מי שיעזור לו, העוזרים לו - עסוקים עם עצמם.

לתורכיה כמו לירדן, גולשים פליטים מסוריה והם לא יודעים מה לעשות. ראש ממשלת תורכיה כאילו תומך בערבים ובתוך ליבו מסובך איתם. הפליטים הם חיות, יש בהם הרבה בריונות ופשע, והם יאכלו חיים את תורכיה וירדן.

מצרים חשבה שיש לה שקט, אבל החמאס מקומֵם מהפכה בשקט בשקט. יש לו מחתרות מחתרות והם יהרגו זה את זה. מצרים סוגרת את המעברים ולא נותנת להם חופשיות כדי שלא תהיה מהפכה, אבל תהיה מהפכהכי רוב המצרים לא מחונכים ומעניין אותם רק כסף, אוכל ומעשים רעים. אל תדאגו יהודים, תהיה מהפכה במצרים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

חג החנוכה הוא חג טוב ליהודים! בורא עולם עושה לעם ישראל סימנים וניסים! עשה נס גדול כדי שידעו מי הערבים הטובים או הלא טובים שגרים בארץ ישראל. זה נס גדול שגילה הקדוש-ברוך-הוא בארץ ישראל, את הערבים שהם נגד מדינת ישראל!

זה שיהודי מדליק נרות חנוכה זה נס גדול! פעם לא היה בית ליהודים והיום יש בית לעם ישראל!

בארץ ישראל הקדושה, היהודים חייבים לקיים את עשרת הדיברות. כל הגנבים, המשחדים, המשוחדים כל העושים דברים לא טובים בארץ ישראל, כל המרמים והעושים מעשי זימה ותועבה וכל מיני דברים נגד בורא עולם, יתגלו כולם, אחד אחד, מהגדול עד הקטן ולא משנה דתי או לא דתי. בורא עולם לא יפסח על אף יהודי. אם יפסיקו במיידית ויעשו תשובה - לא יתגלו! זו הבטחה אישית של בורא עולם לכל יהודי, סוג של הבטחה מיוחדת שקיימת רק ביום כיפור!

משיח חי וקיים לעולמי עולמים! נמצא בארץ ישראל הקדושה, נולד בארץ ישראל הקדושה, פועל ועובד להצלת ארץ ישראל הקדושה! זו האמת, והיהודים צריכים לבקש את המלכתו מבורא עולם! על פני כדור הארץ, האדם קובע מי ייבחר. אבל משיח - רק בורא עולם בוחר אותו! בחר אותו בורא עולם כבר מרחם אימו, אז צריך לבקש את המלכתו מריבונו של עולם! בקרוב, ירצו או לא ירצו, ימליכו אותו!

מי שעבד ופעל, נדבק בגאולה ובמשיח - יהיה בין הראשונים שיהיו סביבו לתמיד!