אאא

הרשת סוערת מאז צאת השבת כאשר אפרת ג', אשה שככל הנראה מתגוררת בירושלים, כתבה בעמוד הפייסבוק שלה: "אם תשמעו שזוג + 3 בנות בדרך בני ברק - ירושלים התרסק כי הנהג נרדם. תדעו שזה אנחנו, ותעבירו למשפחה שלי שאני רוצה להיקבר בהר המנוחות", שעות לאחר מכן כתבו 'בני משפחתה' כי היא נפצעה בתאונת דרכים קשה ואף בעלה ובתה נפצעו כאשר שמותיהם התפרסמו ברשת לתפילה.

אך כעת מתברר כי ייתכן ומדובר במתיחה של מספר בנות שרצו למתוח את חברותיהן בעמוד הפייסבוק, או אישה אחת שמשתמשת במספר שמות.

החשש כי מדובר במתיחה עולה לאחר שמבדיקה עם מד"א, איחוד הצלה ובתי החולים עולה כי תאונה דומה למתואר על-ידי מי שמציגות עצמן כ"בנות המשפחה", לא הייתה במהלך הלילה שבין יום שבת ליום ראשון.

גם חברותיה לעמוד הפייסבוק שהתארגנו לקרוא מספר ספרי תהילים כעסו על 'המתיחה' לכאורה של אפרת.

אחת הגולשות כתבה לה בעמוד: "דבר אחד הוא בלתי יכופר לך, עוגמת הנפש שגרמת לנו, חוסר האמון שהצלחת לשתול בכל אחת ואחת מאיתנו הוא מעשה שהוא חולני ובלתי יסלח לך".

"אני מאמינה שהעונש לאפרת יגיע ביום מן הימים בצורה הכי כואבת!... צומי כנראה אין לה בבית", כתבו גולשות אחרות.

ריקי, גולשת זועמת הביאה הסבר מקורי לכל הסערה ברשת: "שטויות במיץ פטל, ישנה אישה או גבר שחיה וניזונה מתשומת לב רבה בצורה אובססיבית כבר כמה שנים , היא מנהלת כמה חשבונות פייסבוק מעלה פוסטים של צרות צרורות ובצרורות ש"כבכול" קורים לה,ומלא סטטוסים עם הומור שחור על מוות.

"היא ממציאה סיפורים מצוצים כדי לעורר את תשומת לב חברותיה... הפוסט הזה של אתמול כבר עבר כל גבול ורק חיזק את מחשבתינו שאכן---אפרת ג' ,ציפי ושבי הן אותה גברת בשינוי אדרת".