אאא

הלילה, החליט יו"ר קדימה ח"כ שאול מופז ללכת על מהלך פוליטי מבריק, להצטרף לממשלת אחדות לאומית בראשות נתניהו ולהביא לדחיית הבחירות. הבוקר, מותחת ציפי לבני, יו"ר קדימה המודחת, ביקורת נוקבת על החלטת מופז.

בעמוד הפייסבוק שלה, כתבה לבני הבוקר למעריציה: "בבוקר הזה אני רוצה להגיד משפט אחד לכל אחד ואחת מכם: אני יודעת בדיוק אלו תחושות מציפות אתכם לאחר ארועי הלילה, אבל תזכרו שיש גם פוליטיקה אחרת, והיא תנצח".

אחד הגולשים הגיב ללבני על דבריה וכתב: "ציפי לבני - את לא יודעת כלום. 'פוליטיקה אחרת'? לשבת באופוזיציה רפויה במשך 3 שנים זה נקרא לנצח? הייתה לך הזדמנות להשפיע על עתידה של המדינה ובמקום זה נתת לאגו שלך להוביל אותך לתחתית. הפוליטיקה האחרת שלך הובילה אותנו לממשלת ימין קיצונית שלא עשתה דבר בשביל האזרח הפשוט בתחום החברתי והכלכלי, ממשלה שהגדילה פערים חברתיים - כלכליים וקירבה אותנו צעד נוסף למלחמת "אחים"...

"בא שאול מופז ועשה משהו שאת לא עשית: שרד פוליטית במטרה לקדם את הדברים שהוא מאמין בהם. ציפי לבני, אם הפוליטיקה האחרת היא הפוליטיקה שלך, אז חבל לכולנו על הזמן. צר לי לומר לך, אבל את מפסידנית", כתב הגולש. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בתוך כך, באופוזיציה הקטנה שנותרה, מותחים ביקורת קשה על ח"כ שאול מופז שלטענתם שיקר כשהצהיר לא מעט פעמים שלא ייכנס לממשלת נתניהו הנוכחית.

כזכור, מופז אמר בהזדמנויות רבות שלא יכנס לממשלת נתניהו: "תקשיבו טוב: אני לא אכנס לממשלה של ביבי, לא היום, לא מחר ולא אחרי שאעמוד בראשות קדימה ב-28 במארס. זו ממשלה רעה, כושלת ואטומה וקדימה בראשותי תחליף אותה בבחירות הבאות. מספיק ברור?", כתב מופז, לפני זמן לא רב.

בהזדמנות אחרת אף כינה את נתניהו שקרן: "ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא שקרן", אמר מופז במהלך דיון בישיבת חוץ וביטחון. אך למרות הכל, מי שהצהיר בעבר ש"בית לא עוזבים" ויום למחרת ערק לקדימה, לא פלאעוספורים לאחר ההצהרות על אי כניסה לממשלת נתניהו, הוא בוחר לעשות את הצעד הזה.

מתוך עמוד הפייסבוק של לבני
מתוך עמוד הפייסבוק של לבני