אאא

באירוע חגיגי שהתקיים ביום ראשון בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, מנהלי הת"תים בישיבות, אנשי שיווק ועיתונאים נחנך בית אופנת הגברים הייחודי Mentor.

אהרן לנדא מבעלי החנות פתח את האירוע בגזירת סרט . בקביעת המזוזה כובד הרב הגאון ר' אשר וייס שליט"א. הרב וייס אף נשא דברי ברכה לרגל המאורע. במהלך האירוע שבו נוכחו מאות משתתפים ובינהם נציגי גופי הת"ת של הישיבות הקדשות, הציג אלעזר בן דוד מנהל החנות את הקולקציה החדשה שקיימת בחנות. בין השאר הציג את הפיתוחים החדשניים, כדוגמת חליפת 'האל-קמט' וחולצות עם הפטנט היחודי Nano care דוחה הכתמים.

במרכז החנות הוצבה בובה ועליה הולבשה חולצה דוחה כתמים. הבובה נהפכה לאטרקציה והמשתתפים הרבים התגודדו סביבה וניסו ללכלך את החולצה באמצעות שפיכת שאריות המשקה על החולצה. המשתתפים עמדו פעורי פה נוכח הפלא הגדול. החולצה נשארה נקיה ללא רבב. הנוזלים לא נספגו בבד אלא גלשו אל מעבר לחולצה.

בית האופנה Mentor מציג את מיטב הקולקציה העכשווית בתחום אופנת הגברים. במקום תמצאו מגוון עצום ורחב של מוצרי אופנה, במגוון סגנונות רב ומיוחד. כמו כן בעלי החנות שמו דגש על התאמת הקולקציה במיוחד לציבור בחורי הישיבות והאברכים.

על הקונספט והאירוע ניצחו החבר'ה ממשרד הפרסום 'מילר פוינט'

בית האופנה ממוקם בלב ליבה של שכונת גאולה הירושלמית ברחוב מלכי ישראל 7 בקומה השניה.