אאא

כמו בפסח אשתקד, גם השנה גדשו אלפי מבקרים בחול המועד פסח את מפעל המיחזור של קוקה-קולה, שהפך למפעל מיחזור מוסיקלי והמחיש במגוון צלילים אלו דברים נפלאים נוצרים כשממחזרים.

במסגרת הפעילות, שנערכהבמפעל הייצור של קוקה-קולה בבני ברק, נהנו המבקרים ממכונה המדגימה כיצד להפוך את קרטוני האריזה לתופים ואת פקקי הבקבוק למקלות תיפוף אמיתיים, ויצרו מגנט למקרר בצורת גיטרה מפחית שתייה ממוחזרת ורעשנים מבקבוקי הפלסטיק.

הפעילויות במתחם שילבו הפעלה אקטיבית של הילדים ושילובם בהליך היצירה. במקביל, במתחם פעלו קסילופון ענק ופינת תופים עליהם ניתן לנגן, כאשר כלי הנגינה שיצרו הילדים שימשו אותם להפקת צלילים. בסיום הפעילות קיבלו המבקרים את היצירות הממוחזרות כמתנה.

בחברה מעריכים כי החשיפה החוזרת לנושא המיחזור וליכולות הטמונות בו, תמשיך ותקדם את נושא המיחזור בקרב הציבור החרדי , ותאפשר באופן חווייתי הטמעה של ערכי המיחזור בחיי היומיום.

אלון זמיר סמנכ"ל שיווק קוקה-קולה ישראל: " זו השנה הרביעית ברציפות שחברת קוקה-קולה ישראל משקיעה משאבים רבים ביצירת פעילויות לקידום נושא המחזור, במטרה להעלות את המודעות של הציבור לחשיבות הנושא ולעודד אותו למחזר.

שמחנו להמשיך את המסורת גם השנה, ולהקדיש פעילות מיוחדת עבור הציבור החרדי. אנו מקווים שערכי המיחזור שהוטמעו בדרך כה חווייתית, ימשיכו וילוו את המבקרים ויהפכו לחלק משגרת החיים שלהם".