אאא

עד היום היינו רגילים לראות את הרכבים של גוגל, עם מצלמות אימתניות על גגם, כאשר הם מצלמים את כל מה שזז - או גם את מה שלא זז - עבור שירות Street View של החברה בזוויות צילום מיוחדות ועל ידי אלגוריתמים מיוחדים, אשר גורמים לתמונות להפוך לפנורמיות, ועם זווית צפייה של 360 מעלות.

כעת מציגה גוגל את הגמל המיוחד של החברה, שעל גבו הותקנו מערכות הצילום והמחשוב המיוחדות. הגמל מצלם עבור ענקית האינטרנט את מדבריות "Liwa", שבאבו דאבי, איחוד האמירויות. שם לרכבים קשה לנוע, גם אם הם מדובר ברכבי שטח חזקים.

כעת, לאחר שענקית האינטרנט גוגל אפשרה למשתמשים הרבים לטייל בפירמידות העתיקות שבגיזה, מצרים. מאפשרת החברה לגולשים גם לטייל במדבריות איחוד האמירויות, ולצפות בנווה המדבר המדהים ביופיו. בלא לזוז מכיסא המחשב.

חידוש נוסף מבית גוגל, שמוצג בווידאו שמדמה את עבודתו של הגמל, טמון דווקא באיכות הווידאו. שכן מדובר בווידאו אשר ניתן לצפות בו באיכות 4K, שהיא רזולוציה פי 4 מאיכות HD. ואשר האפשרות להעלות סרטונים באיכות גבוהה כל כך התווספה רק לאחרונה לשירות הסרטונים הפופלארי של החברה, יוטיוב. ונכון לעכשיו, זהו אחד מהסרטונים היחידים ביוטיוב בהם ניתן לצפות באיכות 4K.