אאא

מפגש בין דורי: נער בן 16 שכבר עוסק בפיתוח אפליקציות, העלה לאתר שיתוף הסרטונים הפופולרי יוטיוב סרטון, אשר מציג כיצד הצליח להריץ את מערכת ההפעלה העתיקה של ענקית התכנה מיקרוסופט, Windows 95, על שעון חכם של ענקית האלקטרוניקה סמסונג, Samsung Gear Live. אשר עושה שימוש במערכת ההפעלה של ענקית האינטרנט למחשוב הלביש, Android Wear.

הנער הצליח לגרום למערכת ההפעלה העתיקה, Windows 95 שהושקה לפני כמעט 20 שנים, בשנת 1995, ואשר הציגה כמה מהאלמנטים הממשקיים שנשארו לאורך שנים כמו תפריט ההתחל - לרוץ על השעון החכם, שמריץ כאמור את מערכת ההפעלה החדשנית של גוגל המיועדת למוצרי המחשוב הלביש. כל זאת בעזרת אפליקציה בשם "aDosBox", אשר מדמה את ממשק DOS של מיקרוסופט.

הנער שכאמור הצליח לגרום לשעון החדיש, להריץ את אחד ממערכות ההפעלה הראשונות מסדרת "Windows" של מיקרוסופט, גילה שלמרות שגיאות התוכנה והבאגים הרבים של מערכת ההפעלה, היא הצליחה לרוץ על השעון. אך באיטיות רבה, מה שגרם לו להריץ את הסרטון שתיעד את הניסיון, במהירות פי 25.

לאחר עליית מערכת ההפעלה, הצליח הנער לעשות שימוש קצר במערכת ההפעלה, בעזרת ממשק הלחצנים של האפליקציה, מכיוון שכמובן Windows 95 איננה תומכת במסכי מגע. לאחר שניסה להפעיל תוכנה, גילה כי המערכת דורשת נפח זיכרון רב משהאפליקציה יכולה לספק, מה שגרם לה לקרוס לאחר ניסיון קצר.