אאא

לרחף על פני המים: תחום הרחפות אשר מאפשרות לכלי הריחוף לשייט מעל לפני המים ללא חיכוך ישיר עם המים אשר מאפשר שיט זול, נקי, בטוח וללא זעזועים, נחשב כבר שנים כסגור בפני אזרחים מן השורה. כאשר רוב הרחפות נבנו עבור שימושים צבאיים, או עבור חברות גדולות בתחום הסחר הימי.

כעת מציעה חברה חדשה בשם Quadrofoil את Q2S Electric, צמד רחפנים אישיים שיאפשרו לכם לרחף על פני המים במהירות של עד 40 קמ"ש, ובנוחות מרבית. כשהרחפנים אשר עושים שימוש במנוע חשמלי שקט במיוחד, כלל לא נוגעים בפני המים מה שמבטיח חווית רחיפה מושלמת.

הרחפן יגיע בשני דגמים, כשהדגם היקר יותר מצויד בצמד סוללות מצבר סטנדרטיות, שיכולו לשייט למרחק של עד 100 קילומטרים בטעינה אחת. הדגם הזול יותר יצויד בסוללה בודדת שתאפשר לגמוע מרחק של עד 50 קילומטרים בלבד. הרחפן ששוקל 100 קילוגרמים, יוכל לשאת 2 אנשים בוגרים, כשהוא מצויד גם באביזרי בטיחות כמו חגורות בטיחות, מערכת למניעת תאונות, חגורות הצלה, משוטים ועוד.

הרחפן נשלט על ידי מחשב לוח ייחודי בעל מסך מגע מתקדם, שמאפשר שליטה מלאה במגע בלבד. מחשב הלוח נשלף ממערכת ההיגוי, כך שהוא משמש גם כמפתח של הכלי, כשבלעדיו הוא אינו מפקד כלל.

מחירו של כלי השייט החדשני עומד על 15,000 אירו לגרסה הזולה, ו22,000 אירו לגרסה היקרה שמאפשרת זמן ריחוף כפול. והם זמינים לרכישה כבר עתה באתר החברה, כשהחברה מבטיחה לשלוח את המוצר היקר יותר עד לסוף חודש מרץ בשנת 2015 (בעוד כשלשה חודשים), ואילו הגרסה הזולה תשלח אליכם מאוחר יותר ברבעון השני של 2015.