%D7%99%D7%..  xknui  אביחצירא  אבישי רוזן
אריזות שונות של מוצרי האיכות מבית סטארקיסטבפורים הזה אתם מוקפין באפשרויות
ו' באדר ב' תשעט | 13.03.19
עם מגוון מוצרי סטארקיסט בכשרות בד"צ העדה החרדית תוכלו להתאים לכל אחד משלוח מנות ייחודי ומושלם (צרכנות, שיווקי)
אילוסטרציהמבצע החורף הגדול של חסלט יוצא לדרךכיכר בשיתוף חסלט
חב' "חסלט עלי קטיף" מזמינה אתכם ליהנות ממגוון מוצריה האיכותיים והבריאים ולהשתתף במבצע "אין ארוחה בלי חסלט" המתקיים ברחבי הארץ (צרכנות, שיווקי)
אילוסטרציהגם אברך יכול להרוויח אלפי שקלים בחודש בעבודה מהביתכיכר בשיתוף צחי רוזנטל ורועי שרגו1
איך אברך צעיר שלומד כל היום בכולל, יכול להרוויח מאות ש"ח ביום באמצעות עבודה של כשעה ביום מהבית דרך המחשב • הכירו את מסלול הלימודים שיתן לכם אפשרות לשלב בין כולל לפרנסה (פרנסה, שיווקי)
אילוסטרציהכפור בחוץ? לפחות עם מים חמים אתם מסודרים!כיכר בשיתוף פזגז
הקור שבחוץ מאיים להניס הביתה את כולנו. לפני היציאה מהבית נערכים חישובים רבים האם היציאה הכרחית או שאפשר לוותר עליה, והיערכות לקור חריג תופסת את כולם בכל עיר ומושב (צרכנות שיווקי)
אלי איצקין בכנס השיווק הישראליאלי איצקין, מנכ"ל מחלבות שטראוס, נבחר כאיש השיווק של שנת 2018כיכר בשיתוף שטראוס
על הובלת אסטרטגיית "צמיחה אחראית" (Responsible Growth) שהפכה את שטראוס למחלבה הצומחת ביותר (בקרב המחלבות הגדולות) והוכיחה שאחריות כלפי הצרכן מניבה בסופו של דבר גם ערך עסקי לחברה (פרסום, שיווקי)
הפפריקה הנגועהזחלי חרקים התגלו בתוך 'פפריקה מרוקאית'קובי רוזן24
פפריקה מרוקאית בשמן של חברת 'מיה', המופיעה בתוך צנצנת, נמצאה כאסורה באכילה, לאחר שנחשפו בתוכה זחלים של חרקים. שימו לב: אלו פרטי המוצר הבעייתי (חדשות, בארץ)
אילוסטרציהתם עידן: מכה למשתמשים בסלולרים כשריםחזקי שטרן62
היקף דקות השיחה בסלולר מצטמצם, כשהנפגעים העיקריים מכך, הם בעלי מכשירים כשרים, שרגילים לנצל את מסלולי ה'ללא הגבלה' לשיחה, בגלל היעדר גלישה באינטרנט (חרדים)
דבריו של ח"כ גפניגל ההתייקרויות: 'לא נאפשר שהציבור ינוצל'קובי רוזן3
גל ההתייקרויות הצפוי בתחומים רבים, בהם מוצרי צריכה בסיסיים, מדאיג גם את וועדת הכספים, וח"כ משה גפני העומד בראשה מבטיח לעקוב מקרוב ולעצור את התופעה (אקטואלי)
אילוסטרציההיענות נרחבת להגרלת "חזקו": דירת דופלקס ענקית יכולה להיות שלכם!כיכר בשיתוף חזקו
היענות נרחבת להגרלות "חיזקו" בה יוגרלו דירת דופלקס חלומית עם יחידת דיור, רכב ונופשים משפחתיים • מצטרפים היום זוכים לסייע למשפחות שכולות שאיבדו את היקר להם מכל (חדשות חרדים, שיווקי)
מודעת המופעשירים ונפלאות בממלכת החלומות - חויה לכל המשפחהכיכר בשיתוף F.D.D4
המחזמר האהוב מבית ׳שירים ונפלאות׳ חוזר ובגדול, בהפקה שלא נראתה כמותה. גדולי הזמר והתרבות היהודית בהפקה מוזיקלית מרגשת ומצחיקה עד דמעות (צרכנות, שיווקי)
משלוח הזמנות מחו"ל נוחת במרכז הלוגיסטיקה של דואר ישראלשליח חינם למזמינים כרטיס נטען מדואר ישראלכיכר בשיתוף דואר ישראל
הכי בטוח לשלם עם כרטיסי נטענים של בנק הדואר כרטיס ויזה מט"ח נטען דולרי בשיתוף ויזה או מאסטרקארד טעון בשלושה מטבעות: אירו, שקל וליש"ט מבצע מיוחד בנובמבר: שליח חינם עד הבית למזמינים את הכרטיסים הנטענים באתר החברה (צרכנות, שיווקי)
אילוסטרציהמגלים היום, את מה שגדולי ישראל ראו כבר לפני שניםכיכר בשיתוף סייפטק
אחת התופעות המדוברות ביותר בתקופה האחרונה היא ללא ספק נושא ההישמעות להוראותיהם של גדולי ישראל. בשבועות האחרונים הוכיח הציבור הרחב שוב כי במקום שגדולי ישראל משמיעים את דעתם, אין כלל מקום לויכוח או סברות אחרות ח"ו, כי אם אך ורק "ועשית ככל אשר יורוך", איש איש ורבותיו (צרכנות, שיווקי)
אילוסטרציהקונים ברשת? חוזי הקניה פועלים לרעתכםאלי רוטמן
בדיקה רשמית שערכו הרשויות, ושתוצאותיה מתפרסמות היום, חושפת את ממדי ההתנהלות הלקויה של אתרי המסחר המקוון, מול מיליוני הישראלים הרגילים לבצע דרכם קניות (צרכנות)
אילוסטרציהמחסור במוצרי חלב ובעופות טריים ברשתותנורית קדוש
מחסור נרשם בחמאה, ביוגורט, בגבינה לבנה ובחלב לשתייה. הסיבה: מיעוט ימי עבודה בחודש האחרון - ספטמבר. ההערכות הן כי החוסרים יושלמו כבר בימים הקרובים (צרכנות)
אילוסטרציהחייבים כסף לחברת חשמל? לא תנותקו בחגיםכיכר השבת4
לפי הנחייה של מנכ"ל החברה לדירקטוריון, החברה לא תבצע ניתוקים ביתיים לחייבים במגזר היהודי, החל מהיום ועד אחרי שמחת תורה - כהתחשבות בחגי תשרי (צרכנות, כלכלה)
רמי לוי, על רקע מדף מוצרים באחת מחנויותיורמי לוי ייקר את רוב מוצרי סל הקניות לחגיםאלי רוטמן28
השוואות עדכניות שמתפרסמות כעת, מוכיחות כי מעט לאחר שנודע כי סקרי השוואות המחירים בין רשתות השיווק נסגרו ויתפרסמו בסופ"ש האחרון, ייקר רמי לוי מוצרים רבים (צרכנות)
אילוסטרציההמתנה למענה אנושי לא תעלה על 6 דקותישי כהן3
מליאת הכנסת אישרה הלילה את הצעת החוק של ח"כ איתן כבל הקובעת כי כל החברות במשק יחויבו לקצר את זמני ההמתנה למענה אנושי עד ל- 6 דקות בלבד (חדשות, צרכנות)
משה כחלון ומוצרי החלבאינטרסים סביב החלב: חשש במסווה לוחמנינורית קדוש, שירות כלכליסט
אחרי שניסיון 'הפרד ומשול' בין הרפתנים למחלבות כשל, וברקע עתירה לבג"ץ של מחלבת טרה, ייפגשו הצדדים - שלכל אחד מהם יש מה להפסיד - בניסיון להגיע להסכם קבע (בארץ)
'רמי לוי' תמיד הכי זול? מסתבר שלא כל כך'רמי לוי' תמיד הכי זול? מסתבר שלא כל כךדניאל הרץ7
רמי לוי השיק השבוע שיתוף פעולה עם 'הדקה ה-90' לממכר חבילות נופש ותיירות בארץ ובחו"ל בדיקת המחירים מצאה כי בחלק גדול מהמקרים המחיר אף גבוה מהמתחרים (צרכנות)
תבניות ביציםבכפוף לשימוע: תבנית 12 ביצים תוזל בשקלנורית קדוש, שירות כלכליסט
ועדת המחירים המשותפת למשרד החקלאות ומשרד האוצר החליטה על הורדת מחירי הביצים לצרכן בכ-1 שקל לתבנית של תריסר ביצים. ההחלטה כפופה לשימוע (חדשות, כלכלה)
חפיסת השוקולד שיכולה להיות בעייתיתזהירות: חלקי מתכת בשוקולד שבאריזות שידניאל הרץ2
קיבלתם חבילת שי לחג עם שוקולדים תוצאת שטראוס-עלית? בדקו את תאריך הייצור והברקוד. החברה הודיעה כי למארז הוכנסה טבלת שוקולד שעלולה להכיל חלקיקי מתכת (צרכנות)
עוול בשירות? אילוסטרציהעוול בשירות? מעתה תוכלו לדרוש את הקלטות השיחותאסף מגידו1
כל צרכן שמרגיש שנעשה לו עוול, בין אם מדובר בהבטחות שקיבל וכעת מוכחשות, או בוויכוח על המחיר החודשי שסוכם, יכול לדרוש ולקבל את הקלטות כל השיחות שניהל מול אותו גוף. כל זאת, ללא צורך בעורך דין או בהליך משפטי (צרכנות, שיווקי)
קניית מוצרי מזון. אילוסטרציהישראל תמתג מזון על פי אזורים גיאוגרפייםכיכר השבת
יוזמה חדשה של משרד החקלאות - ישראל תמתג מוצרי מזון מייצור מקומי על פי אזורי הגידול הגיאוגרפיים, בדומה לנעשה באירופה האמונה על יצירת מותגים מקומיים של יין וגבינה (כלכלה)
בקרוב, ובאמריקה .קורצים לשמנים: 4 טעמים חדשים לקוקה קולה דיאטכיכר השבת4
קשה לכם להתחיל דיאטה? חברת המשקאות הפופולרית "קוקה קולה" יצאה בהודעה דרמטית שתתן לכם את הפוש להתחיל דיאטה או לכל הפחות לשתות משקאות פחות משמינים. מתי זה יהיה על המדפים? (צרכנות)
עושים קניות בשוק? לא בטוח שזה משתלםעושים קניות בשוק? לא בטוח שזה משתלםכיכר השבת2
השוק, אמנם נתפס כמקום הזול ביותר עבור ירקות ופירות, אלא שבדיקה מקיפה גילתה כי הכיס מרגיש לגמרי אחרת, ובמיוחד עם הוצאות הדלק והנסיעות אל השוק ובחזרה ממנו (צרכנות)
אילוסטרציהשנת 2017 בישראל - שנת הקניות באינטרנטאלי רוטמן
אם נדרשה עוד הוכחה כי הישראלים קונים יותר באינטרנט, הנה הנתון הבא: ב-2017 נרשמה עלייה של 11.5% בכמות העסקאות שהתבצעו מרחוק בכרטיסי אשראי (צרכנות, בארץ)

צרכנות

המבצעים, סקרי השוק, המוצרים החדשים וכל מה שמעניין את הצרכן החרדי, תוכלו למצוא במדור הצרכנות המיוחד של כיכר השבת. כאן גם תוכלו להתעדכן על תוכניות פנאי ונופש, ספרים חדשים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
(צילום: פלאש 90)
אביטל לוי
טסטרים מציגים: רישיון לגנוב
כ"א בטבת תשעב96
הרב אבא טורצקי
הרב אבא טורצקי
"טייקוני הכשרות מרוויחים עלינו הון עתק"
י"ב באב תשעא215
איתן דובקין
איתן דובקין
מה מונע מהחברות להשקיע בחרדים?
א' באלול תשע3