על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב | 10.11.21
מהיכן מגיעה התחושה הזו, שפוגעת באנשים אמידים וממוצעים כאחד וגורמת לנו להרגיש שאם לא נחזיק הרבה כסף או שלא נוציא הרבה כסף - נהיה שווים פחות? • נחום ברוק מנהל מקצועי ב'מסילה', מסביר (כלכלה)
מדפי החד פעמי בסופרמרקטים, הבוקרמס ה'חד פעמי' לא יפתור את הבעיה // דעהמשה מנס14
האם גזירותיו של ליברמן באים מתוך דאגה לאיכות הסביבה, ומה הסיבה שהמס על מוצרים חד פעמיים לא יפתרו את הבעיה. וגם - על ההכנות רגע לפני עליית המחירים (טור דעה)
"ריכזתי חקלאים ומצאתי זן של ענבים שיכול להתחרות בהם"רשת הענק מסכמת עונה: "להיטיב לחקלאי וגם לצרכן"כיכר בשיתוף רמי לוי
ברמי לוי מסכמים בשמחה את חגי תשרי, ומוכנים עם כל מה שצריך לשגרה ברוכה. במחיר הכי זול ומוצרי מזון באיכות ללא פשרות - ובכשרות הכי מהודרת וכמה טיפים על הדרך (בארץ)
הזוכה של שנת 2019  ה'תש"פ דוד רוטפלייש טורונטו, קנדהיש הגרלות בכאילו ויש הגרלות של קרן עמ"יכיכר בשיתוף עם ישראל חי
בשנים האחרונות מגרילה 'קרן עם ישראל חי' דירה בי-ם , מגלה את שם הזוכה ואף מקיימת איתו ראיון ווידאו - שקיפות המביאה רבים, שנה אחר שנה להשתתף בהגרלה (צרכנות)
ב'רמי לוי שיווק השיקמה' נערכו לשנת השמיטה לחומראב'רמי לוי שיווק השיקמה' נערכו לשנת השמיטה לחומראכיכר בשיתוף רמי לוי
לידיעת שוחרי הכשרות ושומרי השמיטה, הפירות וירקות בסניפי רמי לוי שמיטה לחומרא, ארוזים באריזות מיוחדות ועומדים בסטנדים מיוחדים בכשרות מהודרת (צרכנות)
בעזרת מפתחים ומעצבים תעשייתיים מבריקים, יוצר ועוצב 'ספיריט בר' בתכנון מוקפדספיריט שבת, בר המים ש(לא) מבדיל בין קודש לחול!כיכר בשיתוף הדס
מיני בר ומתקני מים באשר הם, מזה זמן רב מהווים מוצר בסיסי בכל בית. עד כה, מטעמים הלכתיים, התפשרנו על ברי מים המתאימים בשבת. מהיום אפשר לבחור בטופ (צרכנות)
משתמשים בכסאות בטיחות האלה? היזהרומשתמשים בכסאות בטיחות האלה? היזהרוכיכר השבת
הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה ומשרד התחבורה מבקשים להזהיר את הציבור מפני שימוש במושבי בטיחות ניידים לילדים המכונים "Portable car seat" (בארץ)
הבעל / האישה מבזבזים נון סטופ? קחו עצההבעל / האישה מבזבזים נון סטופ? קחו עצהתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
הידברות היא תמיד טובה, בוודאי כשעוסקים בעניינים כספיים. אך עליכם לנהוג ביתר זהירות כשאתם מדברים עם הפרטנר/ית שלכם על הרגלי ההוצאות שלהם, אז הנה טיפ בשבילכם (כלכלה)
זהירות: ריקול למאוורר שגורם להתחשמלותזהירות: ריקול למאוורר שגורם להתחשמלותכיכר השבת1
הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה מבקש להביא לידיעת הציבור להפסיק לאלתר את השימוש במאוורר תעשייתי אלקטרו חנן, בשל סכנת התחשמלות (צרכנות נבונה)
אלו המאווררים שעלולים לסכן את ילדיכםאלו המאווררים שעלולים לסכן את ילדיכםכיכר השבת2
לאור מקרי פגיעה חוזרים ונשנים, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, מבקש לשוב ולהזהיר את ציבור ההורים מהסכנה בשימוש מאווררים בקרבת ילדים (צרכנות נבונה)
המוצרים התקוליםחלק מאבקות הכביסה המוכרות - מסוכנותקובי רוזן10
בדיקת הממונה על התקינה שהתקיימה לאחרונה, מצאה חריגה של פי חמישה 'כלורידים' מהנדרש בתקן, כזו העלולה "לזהם מי תהום" • החברה הודיעה: מבצעים ריקול (צרכנות)
אילוסטרציההכירו את ההלוואה שזולה ב-1% מכל הצעה אחרתכיכר בשיתוף max
עוד רגע פסח וההוצאות לוחצות? אתם לא צריכים יותר מרגע כדי לסגור הלוואה בתנאים מעולים, בלי לחרוג ממסגרת האשראי הבנקאית ואפילו בלי לצאת מהבית אונליין (צרכנות)
"מבצעים" של בלאק פריידי? לא מה שנראה"מבצעים" של בלאק פריידי? לא מה שנראהדודי זליג12
חג הקניות הבינלאומי שחל היום מציג מבצעים באתרים השונים, האם זה באמת כך? האם מדובר במבצעים שלא נראו כמותם או שמא מדובר בתעלול יחצ"ני קר ונכלולי (צרכנות)
יהלומי מעבדה במגוון רחב של תכשיטיםמהפכת יהלומי המעבדה מגיעה לאולפן 'כיכר'כיכר בשיתוף אקס לאב דיימונדס
פיתוח ותיק שמשום מה נזנח בשנים האחרונות, החל צובר תאוצה ומצליח להוציא חיוך הן מעונדי התכשיטים, והן מאלה שקונים אותם בחצי מחיר מהיהלום הרגיל (תכשיטים, מקודם)
הדרך המדויקת לחישוב ההוצאות החודשיותהדרך המדויקת לחישוב ההוצאות החודשיותתהילה אלטמן
יש לכם מושג מהו הסכום המדויק שאתם צריכים מדי חודש, כדי להתקיים? מומחית כספים מכנה זאת "מספר הישרדות" ויש לה מדריך שמסביר בדיוק כיצד לחשב את העלות של הצרכים המינימליים שלכם (כלכלה)
7 דרכים חכמות לחסוך כסף על קניות מזון7 דרכים חכמות לחסוך כסף על קניות מזוןתהילה אלטמן1
אם אתם באמת רוצים להפוך את הרכישות שלכם בסופר לשוות, מלאו את הטיפים הגאוניים האלה שנתנה לנו מומחית לחיסכון. אנו מבטיחים שתתהו איך לא חשבתם עליהם קודם (כלכלה)
אילוסטרציהמהיום ניתן בקלות להיעזר בשירות תשלום המיסים לרשויותכיכר בשיתוף איזי תלוש
הספקתם בוודאי לעבור את החוויה המתישה של ההתעסקות בתשלומים ובבירוקרטיה, ואולי גם לשלם ליועץ מס או לרואה חשבון כדי שיעזרו לכם בכל התסבוכת הזו
כשאתם ישנים טוב, אתם בטוחים יותר הן בפן הרגשי, ההתנהגותי, הקוגניטיביאפקט הקורונה? כך משקיעים זוגות צעירים באיכות השינהכיכר שיתוף עמינח
מבצע עמינח מאפשר לזוגות צעירים לרכוש מזרן איכותי במחיר שאפשר לעמוד בו • פעם השקיעו במיטות ורכשו מזרנים זולים יותר – עכשיו משקיעים במזרן ומקבלים מיטה מתנה (צרכנות)
יעקב מרדינגר, אמן בינלאומי ובעלי 'הצורפיםהצורפים - לכבד את השבת עם הטוב ביותרכיכר בשיתוף הצורפים
מגוון הקנדלברות הגדול בעולם בעיצוב יעקב מרדינגר - אמן הצורפות מספר 1 בעולם ועכשיו במבצע: רוכשים קנדלברה ומקבלים מחזיק קופסת גפרורים מכסף טהור במתנה! (צרכנות)
השוואת מחירים: איפה כדאי לקנות לפורים?השוואת מחירים: איפה כדאי לקנות לפורים?כיכר השבת41
בימים אלו, בהם רשתות השיווק יוצאות במבצעים והחנויות עמוסות בקונים, המבקשים להדר במצוות משלוח מנות, יצא 'כיכר השבת' לשטח ובדק את רמי לוי, אושר עד ויש חסד (TV)
ותודו לנו אח"כ: טיפים מעולים לחיסכון כסףותודו לנו אח"כ: טיפים מעולים לחיסכון כסףתהילה אלטמן1
כחלק מהחיפוש שלנו אחר הנוסחה המנצחת להיפטרות מחובות וממינוס בבנק, קיבלנו לא מעט עצות מאנשי מקצוע לחיסכון כסף. חלקן טובות וחלקן פחות. הנה הטובות שבהן (כלכלה)
אילוסטרציהסקר שוק: אילו נתחי בשר ועוף מהודר הם הזולים ביותר?כיכר השבת37
רגע לפני החגים הבעל"ט, יצא 'כיכר השבת' לרשתות השיווק הגדולות במגזר החרדי, לבדיקת שוק מיוחדת: מהם פערי המחירים בין מוצרי הבשר והעופות ממערכות הכשרות השונות? (צרכנות נבונה)
אילוסטרציהככה תחתכו לעצמכם את מחירי חבילות התקשורת שלכםכיכר בשיתוף הקו המשווה
קו המשווה האתר היחיד שמוזיל לכם את מחירי התקשורת בשקיפות ובשירות ייחודי למגזר החרדי (צרכנות חכמה, שיווקי)
אילוסטרציהפותחים שנה חדשה עם יין משובח – בהנחה מיוחדת!כיכר בשיתוף אור הגנוז
יקב המספק טעמים נפלאים מהגפנים של הגליל העליון, 'אור הגנוז' - במבצעים חגיגיים • דרך נהדרת להתחיל שנה חדשה עם יין איכותי (שיווקי)
בשל קלקולים: תנובה אוספת יוגורט ביו 3%בשל קלקולים: תנובה אוספת יוגורט ביו 3%דניאל הרץ2
יצרנית מוצרי החלב "תנובה" הודיעה כי היא אוספת את יוגורט תנובה Bio 3% בכשרות בד"ץ העדה החרדית הנמכר במאגדת שמינייה בשל טענות לקוחות על קלקולים מוקדמים (צרכנות)
במשפחה החרדית מרגישים את השבת באוויר תרתי משמעמרגישים שבת באוויר עם מזגני אלקטרה בכשרות מהדרין!כיכר בשיתוף אלקטרה
השוק הרותח ביותר בישראל באיכות הגבוהה ביותר ובכשרות בד"ץ מהדרין (צרכנות, שיווקי)

עוד כתבות

צרכנות נבונה

רוצים לקנות בזול? לדעת איך רוכשים חכם? כאן תמצאו את המידע הכי חשוב לצרכן החכם.

כיכר facebook
הכי פופולריים