ניסים בלאק  מחנה בני..  גור  %D7%9E%D7%..
במשפחה החרדית מרגישים את השבת באוויר תרתי משמעמרגישים שבת באוויר עם מזגני אלקטרה בכשרות מהדרין!
כ' באב תשעט | 21.08.19
שוק המזגנים, שהפכו זה מכבר למוצר צריכה בסיסי, הוא השוק הרותח ביותר בישראל. וכעת, כפי שמעידים בעלי החנויות והמתקינים, הציבור דורש אותם לא רק באיכות הגבוהה ביותר – עוצמתיים ושקטים, אלא אף בכשרות בד"ץ מהדרין (צרכנות, שיווקי)
'חוגלה' תפצה את הציבור במיליוני שקלים'חוגלה' תפצה את הציבור במיליוני שקליםדניאל הרץ5
חברת חוגלה-קימברלי תפצה את הציבור ב-16 מיליון שקלים לאחר שמכרה חיתולים דולפים מבלי לידע את הציבור. התובעת ופרקליטיה יתוגמלו ב-3.6 מיליון שקלים (צרכנות)
הוצאה שאתם גם ככה משלמים עליה כי אין לכם ברירהדרכים מפתיעות לחסוך כסףכיכר בשיתוף yellow
חיסכון בהוצאות מאפשר לדאוג לרווחה של המשפחה בטווח הקצר והארוך. הבעיה היא שלא תמיד מגיעים לרף החיסכון המצופה באמצעות צמצום הוצאות סטנדרטיות, אז לכן אין ברירה אלא לחשוב מחוץ לקופסא (כלכלה, שיווקי)
חוב טוב: יש כזה דבר. מהו בדיוק?חוב טוב: יש כזה דבר. מהו בדיוק?כיכר השבת
כשההתראות מהבנק "קופצות" במכשיר הנייד, לבכם מחסיר פעימה. קשה להאמין שישנם סוגים של חובות שנחשבים לחיוביים. אז הנה, אילו חובות ניתן לייצר ואיפה הם ממוקמים בסולם החובות (כלכלה)
אילוסטרציהחודש נוסף של חופשת לידה במתנה מהאגיסכיכר בשיתוף האגיס
האגיס יוצא במבצע מדהים: הארכת חופשת הלידה בחודש שלם על חשבון האגיס! כך תוכלי להמשיך ולחוות עוד רגעי יחד קסומים עם התינוק שלך לפני החזרה לשגרת החיים הצפופה (הריון ולידה, שיווקי)
שניים ממשחקי הדגל של 'מצוה קליק'"צעצועים - ענף בגסיסה?! לא אצלינו..."כיכר בשיתוף בוטיק הצעצועים
האם ענף הצעצועים הסובל מירידה חדה במכירות מגלה סימני התאוששות בציבור החרדי? חברה אחת המשנה את כללי השוק ומחזירה לצעצועים את הצבע לחיים, וגם לפנים של ילדינו משנה את המפה - "צעצוע של סיפור" (צרכנות, שיווקי)
אילוסטרציהחמישים יום קודם החג – מתחילים לחסוךכיכר בשיתוף פאג"י
חיסכון, בשימוש הנפוץ שלו, הוא שמירת כספים לשימוש עתידי • צבי סילבר יועץ כלכלי מטעם בנק פאג"י ומומחה להתנהלות כלכלית נבונה, מגדיר לנו בדיוק איך מתחילים (כלכלה, שיווקי)
קומקום השבת המהפכני של קנדיחידוש מרענן ואפילו מהפכני למטבח היהודיכיכר בשיתוף קנדי
חברת קנדי המתמחה למעלה מ- 40 שנה בייצור ופיתוח מוצרי חשמל בעיקר כאלו המונחים על השיש במטבח, פיתחה לאחרונה את קומקום השבת המהפכני (צרכנות חכמה, שיווקי)
זריקת אוכל לפחמשפחה זורקת מדי שנה 3,200 שקל - לפחכיכר השבת
דו"ח חדש שהתפרסם היום מגלה כי עם ישראל זורק מדי שנה אוכל בשווי של כמעט 20 מיליארד שקלים. עורכי הדו"ח מציעים: "להציל את המזון ולחלקו לאוכלסיות מוחלשות" (ארץ)
לא תאמינו איזו תכונה מנבאת את העושר העתידי שלכםלא תאמינו איזו תכונה מנבאת את העושר העתידי שלכםכיכר השבת5
אנו מתקשים לדחות סיפוקים. מודים. זה בא לידי ביטוי בדיאטות מרובות ובמסעות של קניות חסרות מעצורים. מי היה מאמין שזה פוגע בסיכוי שלנו להפוך למיליונרים, ולא רק בגלל הכסף שנשפך? (כלכלה)
לא רק מניות: 4 דברים ששווה להשקיע בהםלא רק מניות: 4 דברים ששווה להשקיע בהםכיכר השבת1
יש לכם כמה גרושים מיותרים? כדאי להשקיע אותם בחוכמה ולשקול קומץ של אופציות לא כספיות שישתלמו בגדול לטווח ארוך ולמעשה, יציבות יותר. הנה 4 כאלו (כלכלה)
לחוצים לגבי כסף? אולי "השיטה הרגשית" היא התשובה בשבילכםלחוצים לגבי כסף? אולי "השיטה הרגשית" היא התשובה בשבילכםכיכר השבת1
הילדים גדלו והמשכורת הזעומה שנכנסת מדי חודש לחשבון הבנק לא מספיקה כדי לממן את מלתחת החורף שלהם. אתם נאלצים ללוות כסף מידיד אך החוב טורד את מנוחתכם יומם וליל. הנה הפתרון (כלכלה)
הסלוגן החגיגיהסלוגן שנבחר לציון 20 שנה מיום יציאת המגזין "כח הפרסום" הראשוןכיכר בשיתוף כח הפרסום
תחת הסלוגן הזה חוגגים היום 20 שנה להקמתו של המגזין "כח הפרסום" המחולק כיום בדיוור ישיר: בבני ברק, אלעד, גני הדר פתח תקוה, נתניה. ורחובות ותל אביב ובעשרות אלפי מנויי המייל (צרכנות נבונה, שיווקי)
אזהרה: הרחיקו שרשראות מתינוקות וילדיםאזהרה: הרחיקו שרשראות מתינוקות וילדיםדניאל הרץ
משרד הכלכלה באמצעות הממונה על התקינה מזהיר מפני שרשראות חרוזים לילדים נגד כאבי שיניים וכדומה. על פי המשרד החרוזים מסוכנים ויכולים להביא לחנק (צרכנות נבונה)
סכנת נפילה: איקאה הכריזה ריקול על שולחןסכנת נפילה: איקאה הכריזה ריקול על שולחןדניאל הרץ
איקאה מכריזה RECALL על שולחן נפתח מדגם GLIVARP כשעל פי החברה יש סיכון לנפילת חלק ההרחבה של השולחן. הצרכנים יחזירו את השולחן ויקבלו החזר כספי מלא (צרכנות)
סלון ממוזג באלקטרהשימוש יעיל במזגן יחמם אתכם כהוגן ויחסוך לכם בחשמלכיכר בשיתוף אלקטרה
כולנו מחפשים לקבל את הטוב ביותר והחסכוני ביותר. אלא שיש פעולות שלגמרי תלויות בנו. גם אם נקנה את הטוב והנכון ביותר – שימוש לא נכון יכול לגרום לנו נזק מבחינה מקצועית וגם בתחום הכלכלי. כמו למשל בהכנת הבית לחורף (כלכלה, שיווקי)
אריזות ה'סימיליאק' קטנו, המחיר דווקא עלהאריזות ה'סימיליאק' קטנו, המחיר דווקא עלהדניאל הרץ4
יצרנית תחליף המזון החליטה להקטין את אריזות המוצרים ב-200 גרם, המחיר למאה גרם עלה באופן משמעותי. היצרנית בתגובה: ההחלטה להעלאת מחירים של רשתות המזון (כלכלה)
שובר 900  ש"ח משופרסל? הונאת הרשתשובר 900 ש"ח משופרסל? הונאת הרשתדניאל הרץ6
הונאת רשת שהופצה ביממה האחרונה "העניקה" שוברים של 900 ש"ח כביכול בשם שופרסל שמכחישה כל קשר. לחיצה על הלינק הובילה להתקנת יישומים על המכשיר (צרכנות נבונה)
מספיק להיות פראייר??זהירות: סחיטה וסיוט מבית 'גולן טלקום'דניאל הרץ45
לקוח שהתפתה להתנייד ל'גולן טלקום' נסחט על ידי החברה ועבר סיוט. איבוד זמן רב, איבוד כסף, עצבים. לקוח גולן? תתחיל להיות פראייר. גולן טלקום בתגובה: "שירות איכותי" (צרכנות)
כך לא "תיפלו בפח" של חברות הביטוחכך לא "תיפלו בפח" של חברות הביטוחדניאל הרץ5
חברות הביטוח רשמו לאחרונה זינוק של 92% ברווחים, אך רבים טוענים נגדן. אילו פוליסות בעייתיות והאם החברות עובדות בשיטת 'מצליח'? עו"ד מומחים לדיני נזיקין מסבירים (צרכנות)
פערים של 24%  במחירי המוצרים לתינוקותפערים של 24% במחירי המוצרים לתינוקותכיכר השבת
מרגישים שפערי המחירים בין הרשתות השונות במוצרים לתינוקות גבוהים? בבדיקת משרד הכלכלה והמועצה לצרכנות נמצאו פערים של 24% בין הרשת הזולה ליקרה ביותר (כלכלה)
שיווק מצבות לאבלים בזמן השבעה תיאסרשיווק מצבות לאבלים בזמן השבעה תיאסרדניאל הרץ2
סוף לניצול הצרכנים בתקופת האבלות: שיווק מצבות ושירותים נוספים בתקופת האבלות הראשונית (שבעה) תחשב כהפרת חוק הגנת הצרכן ותחשב לעבירה פלילית (צרכנות נבונה)
מכשיר תמי 4לקוחות "תמי 4" חויבו כפול במשך 3 שניםכיכר השבת
לקוחות של חברת 'תמי 4' גילו לתדהמתם כי בשל טעות במערכת הם משלמים סכום שנתי כפול על חלפים מיותרים. הסכום הוחזר רק לאחר התערבות תקשורתית (צרכנות נבונה)
הטכנאי מאחר? עכשיו הוא גם ישלם על זההטכנאי מאחר? עכשיו הוא גם ישלם על זהדניאל הרץ
נמאס לכם לחכות בבית לטכנאי המאחר? הצעת החוק שאושרה תחייב את החברות בפיצוי גם במקרה של איחור הטכנאי התקנה ראשונית או אפילו ניתוק מהחברה (צרכנות)
ארכיון'בזק' הבטיחה דברים מעבר ליכולתה ונקנסהדניאל הרץ
הרשות להגנת הצרכן במשרד הכלכלה קנסה את חברת בזק בשל הפרסום שלה לשירות האנטי וירוס שלה "סמארט נט" כשהיא עצמה מודה בהסכם שהפרסום אינו מדויק (צרכנות)
'בר כל' תשלם קנסות של 309,500 שקלים'בר כל' תשלם קנסות של 309,500 שקליםכיכר השבת8
"בר כל" טענה כי העיצום הכספי בסך 309,500 ש"ח שהטילה עליה הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, אינו סביר ולא מידתי, אך בית המשפט חשב אחרת ודחה את הערעור (צרכנות)

צרכנות נבונה

רוצים לקנות בזול? לדעת איך רוכשים חכם? כאן תמצאו את המידע הכי חשוב לצרכן החכם.

כיכר facebook