לא תאמינו איזו תכונה מנבאת את העושר העתידי שלכםלא תאמינו איזו תכונה מנבאת את העושר העתידי שלכםכיכר השבת5
אנו מתקשים לדחות סיפוקים. מודים. זה בא לידי ביטוי בדיאטות מרובות ובמסעות של קניות חסרות מעצורים. מי היה מאמין שזה פוגע בסיכוי שלנו להפוך למיליונרים, ולא רק בגלל הכסף שנשפך? (כלכלה)
לא רק מניות: 4 דברים ששווה להשקיע בהםלא רק מניות: 4 דברים ששווה להשקיע בהםכיכר השבת1
יש לכם כמה גרושים מיותרים? כדאי להשקיע אותם בחוכמה ולשקול קומץ של אופציות לא כספיות שישתלמו בגדול לטווח ארוך ולמעשה, יציבות יותר. הנה 4 כאלו (כלכלה)
לחוצים לגבי כסף? אולי "השיטה הרגשית" היא התשובה בשבילכםלחוצים לגבי כסף? אולי "השיטה הרגשית" היא התשובה בשבילכםכיכר השבת1
הילדים גדלו והמשכורת הזעומה שנכנסת מדי חודש לחשבון הבנק לא מספיקה כדי לממן את מלתחת החורף שלהם. אתם נאלצים ללוות כסף מידיד אך החוב טורד את מנוחתכם יומם וליל. הנה הפתרון (כלכלה)
הסלוגן החגיגיהסלוגן שנבחר לציון 20 שנה מיום יציאת המגזין "כח הפרסום" הראשוןכיכר בשיתוף כח הפרסום
תחת הסלוגן הזה חוגגים היום 20 שנה להקמתו של המגזין "כח הפרסום" המחולק כיום בדיוור ישיר: בבני ברק, אלעד, גני הדר פתח תקוה, נתניה. ורחובות ותל אביב ובעשרות אלפי מנויי המייל (צרכנות נבונה, שיווקי)
אזהרה: הרחיקו שרשראות מתינוקות וילדיםאזהרה: הרחיקו שרשראות מתינוקות וילדיםדניאל הרץ
משרד הכלכלה באמצעות הממונה על התקינה מזהיר מפני שרשראות חרוזים לילדים נגד כאבי שיניים וכדומה. על פי המשרד החרוזים מסוכנים ויכולים להביא לחנק (צרכנות נבונה)
סכנת נפילה: איקאה הכריזה ריקול על שולחןסכנת נפילה: איקאה הכריזה ריקול על שולחןדניאל הרץ
איקאה מכריזה RECALL על שולחן נפתח מדגם GLIVARP כשעל פי החברה יש סיכון לנפילת חלק ההרחבה של השולחן. הצרכנים יחזירו את השולחן ויקבלו החזר כספי מלא (צרכנות)
סלון ממוזג באלקטרהשימוש יעיל במזגן יחמם אתכם כהוגן ויחסוך לכם בחשמלכיכר בשיתוף אלקטרה
כולנו מחפשים לקבל את הטוב ביותר והחסכוני ביותר. אלא שיש פעולות שלגמרי תלויות בנו. גם אם נקנה את הטוב והנכון ביותר – שימוש לא נכון יכול לגרום לנו נזק מבחינה מקצועית וגם בתחום הכלכלי. כמו למשל בהכנת הבית לחורף (כלכלה, שיווקי)
אריזות ה'סימיליאק' קטנו, המחיר דווקא עלהאריזות ה'סימיליאק' קטנו, המחיר דווקא עלהדניאל הרץ4
יצרנית תחליף המזון החליטה להקטין את אריזות המוצרים ב-200 גרם, המחיר למאה גרם עלה באופן משמעותי. היצרנית בתגובה: ההחלטה להעלאת מחירים של רשתות המזון (כלכלה)
שובר 900  ש"ח משופרסל? הונאת הרשתשובר 900 ש"ח משופרסל? הונאת הרשתדניאל הרץ6
הונאת רשת שהופצה ביממה האחרונה "העניקה" שוברים של 900 ש"ח כביכול בשם שופרסל שמכחישה כל קשר. לחיצה על הלינק הובילה להתקנת יישומים על המכשיר (צרכנות נבונה)
מספיק להיות פראייר??זהירות: סחיטה וסיוט מבית 'גולן טלקום'דניאל הרץ48
לקוח שהתפתה להתנייד ל'גולן טלקום' נסחט על ידי החברה ועבר סיוט. איבוד זמן רב, איבוד כסף, עצבים. לקוח גולן? תתחיל להיות פראייר. גולן טלקום בתגובה: "שירות איכותי" (צרכנות)
כך לא "תיפלו בפח" של חברות הביטוחכך לא "תיפלו בפח" של חברות הביטוחדניאל הרץ5
חברות הביטוח רשמו לאחרונה זינוק של 92% ברווחים, אך רבים טוענים נגדן. אילו פוליסות בעייתיות והאם החברות עובדות בשיטת 'מצליח'? עו"ד מומחים לדיני נזיקין מסבירים (צרכנות)
פערים של 24%  במחירי המוצרים לתינוקותפערים של 24% במחירי המוצרים לתינוקותכיכר השבת
מרגישים שפערי המחירים בין הרשתות השונות במוצרים לתינוקות גבוהים? בבדיקת משרד הכלכלה והמועצה לצרכנות נמצאו פערים של 24% בין הרשת הזולה ליקרה ביותר (כלכלה)
שיווק מצבות לאבלים בזמן השבעה תיאסרשיווק מצבות לאבלים בזמן השבעה תיאסרדניאל הרץ2
סוף לניצול הצרכנים בתקופת האבלות: שיווק מצבות ושירותים נוספים בתקופת האבלות הראשונית (שבעה) תחשב כהפרת חוק הגנת הצרכן ותחשב לעבירה פלילית (צרכנות נבונה)
מכשיר תמי 4לקוחות "תמי 4" חויבו כפול במשך 3 שניםכיכר השבת
לקוחות של חברת 'תמי 4' גילו לתדהמתם כי בשל טעות במערכת הם משלמים סכום שנתי כפול על חלפים מיותרים. הסכום הוחזר רק לאחר התערבות תקשורתית (צרכנות נבונה)
הטכנאי מאחר? עכשיו הוא גם ישלם על זההטכנאי מאחר? עכשיו הוא גם ישלם על זהדניאל הרץ
נמאס לכם לחכות בבית לטכנאי המאחר? הצעת החוק שאושרה תחייב את החברות בפיצוי גם במקרה של איחור הטכנאי התקנה ראשונית או אפילו ניתוק מהחברה (צרכנות)
ארכיון'בזק' הבטיחה דברים מעבר ליכולתה ונקנסהדניאל הרץ
הרשות להגנת הצרכן במשרד הכלכלה קנסה את חברת בזק בשל הפרסום שלה לשירות האנטי וירוס שלה "סמארט נט" כשהיא עצמה מודה בהסכם שהפרסום אינו מדויק (צרכנות)
'בר כל' תשלם קנסות של 309,500 שקלים'בר כל' תשלם קנסות של 309,500 שקליםכיכר השבת8
"בר כל" טענה כי העיצום הכספי בסך 309,500 ש"ח שהטילה עליה הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, אינו סביר ולא מידתי, אך בית המשפט חשב אחרת ודחה את הערעור (צרכנות)
לא בלעדי יותר: סוף לשבי בחברות המעליותלא בלעדי יותר: סוף לשבי בחברות המעליותדניאל הרץ1
סוף ל"שבי" בידי חברות המעליות הנותנות שירות בבלעדיות למעליות שהתקינו. הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן מפסיקה את ההתקשרות הבלעדית עם החברות אחר ההתקנה (כלכלה)
כנס מקצועי למנהלי עמותות.בשורה למנהלי עמותות- בא להיות נשר בגיוס כספיםkikar.co.il בשיתוף מוטי ויטמן2
כנסים מקצועיים להכשרה ואימון "להיות נשר בגיוס כספים" על ידי המנטור מוטי ויטמן. לאור הביקוש, השבוע ייערכו 2 כנסים בבני ברק ובירושלים. כל הפרטים (כלכלה, שיווקי)
עסקים יחויבו להודיע על הגבלה בשירותיםעסקים יחויבו להודיע על הגבלה בשירותיםדניאל הרץ1
הסוף להטעיית צרכנים: הרשות להגנת הצרכן מחייבת מעתה כל בית עסק להציג לצרכן טרם עשיית העסקה, אם יש מקום שבו הוא אינו מספק שירות הובלה או שירות מטעמו (צרכנות)
משרד הכלכלה: פותח סתימות 'ציקלון' מסוכןמשרד הכלכלה: פותח סתימות 'ציקלון' מסוכןדניאל הרץ
משרד הכלכלה והתעשייה מזהיר את הציבור מפני שימוש במוצר פותח סתימות מהיר דגם "ציקלון", עקב ליקויים חמורים שנמצאו בו היכולים לסכן את המשתמשים בו (צרכנות נבונה)
הוט מובייל וגולן טלקום "מובילות" בתלונותהוט מובייל וגולן טלקום "מובילות" בתלונותדניאל הרץ3
ניתוח תלונות על מפעילי חברות סלולריות ברשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן מעלה כי הוט מובייל וגולן טלקום מובילות במדד היחס בין אחוז התלונות לנתח השוק שלהן (צרכנות)
להיערך כלכלית. אילוסטרציההמשפחה מתרחבת - איך להיערך כלכלית?kikar.co.il בשיתוף umdigital
היערכות כלכלית נכונה יכולה לאפשר לכל משפחה לשמור על רמת חיים מסוימת גם לאחר הצטרפות ילדים נוספים. החל מקביעת התקציב, דרך ביצוע התאמות ועד חיסכון בהוצאות – הנה המדריך המלא (כלכלה, שיווקי)
מהפכה בשוק ההלוואות. אילוסטרציההמהפכה בשוק ההלוואות: אתם קובעים כמה הריביתkikar.co.il בשיתוף בלנדר הלוואות9
החתונה לילד מתקרבת? ומה עם שיפוץ הבית? כל משפחה נדרשת מדי פעם להוצאה חריגה מעבר ליכולותיה המיידיות, אבל תהליך קבלת ההלוואה מהבנקים מסורבל ובתנאים לא נוחים. כיצד תוכלו אתם לקבוע מה הריבית, כמה מחזירים ומתי? כל הפרטים (כלכלה, שיווקי)
כסף מתבזבז. אילוסטרציההגיע הזמן לבדוק כמה כסף מתבזבז לךkikar.co.il בשיתוף גפן בס"ד
החל מהיום: השוואת מחירים לחו"ל - חובההחל מהיום: השוואת מחירים לחו"ל - חובהדניאל הרץ3
מהיום (ראשון) כל רשתות השיווק מחויבות להציג את רשימת המוצרים של הרשות להגנת הצרכן ומשרד הכלכלה ובהם פערי המחירים בין ישראל למדינות שונות בעולם (צרכנות נבונה)

צרכנות נבונה

רוצים לקנות בזול? לדעת איך רוכשים חכם? כאן תמצאו את המידע הכי חשוב לצרכן החכם.

כיכר facebook