מתיסיהו  מתכון..  נסיה..  סאלי
(צילום: פלאש 90)מבשלים חסכון: צרכנות נבונה במטבחשושי הלר1
תוכנית חסכון במטבח: איך חוסכים בשימוש בתנור? מה הכללים לבחירה ושימוש בכיריים חשמליות? ומה חשוב לדעת על קולט אדים ומאוורר? כתבה שניה (בצרכנות)
(צילום: פלאש 90)כנסו למעגל, וצאו ממעגל הבזבוזברכה וייס3
הבעיה מוכרת: נכנסתם לסופר, המדפים עמוסים בכל טוב. קשה לעמוד בפיתוי. איך עושים את הפלא - קונים מה שצריך מבלי לקרוע את הכיס? יש פתרון (צרכנות)
(צילום: פלאש 90)החשמל יקר לכם? כך תחסכו אלפי שקליםשושי הלר5
את המחיר הגבוה שאנו משלמים על החשמל, לא ניתן לשנות, אולם באמצעות שינויים בהרגלי הצריכה, ניתן להרגיש הבדל משמעותי בחשבון הדו-חודשי (צרכנות)
(צילום: פלאש 90)חתימה טובה: כל מה שצריך לדעת על צ'קשושי הלר2
מה חושבים מומחים על השימוש בשיקים? כיצד ניתן לחסוך כסף כאשר משתמשים בשיקים? על מה חשוב להקפיד כשכותבים שיק? טיפ לצרכנות נבונה (ארץ)
כסף (צילום: פלאש 90)היכן כדאי לכם לערוך קניות?ברכה וייס5
המחאה החברתית עוד לא תמה, שום תוספת תקציבית לא הובטחה, והופ, החגים או-טו-טו בפתח ● אז איך ניתן למלא את הבית, וגם לשמור על תקציב שפוי? (צרכנות)
(צילום: פלאש 90)מדריך: כך תוציאו פחות כסף על דלקשושי הלר3
עליית מחירי הדלק גורמת לבעלי רכבים לחפש דרכים לחסכון בדלק. כאשר נסיעה ברכב פרטי היא הכרחית, ישנן דרכים לחסוך בדלק. כל הטיפים (צרכנות נבונה)
(צילום: פלאש 90)חוזרים ללימודים: היכן תקנו ספרים בזול?שושי הלר2
'החופש הגדול' מגיע לסיומו ויש כאלו שמחכים למבצעים של הרגע האחרון. היכן תקנו מכשירי כתיבה במחיר זול? 'חזרה ללימודים' - סדרה חדשה ב'כיכר השבת' (צרכנות)
מגזנים (צילום: מאיר דהן)תקלה במזגן: לא חייבים להזמין טכנאישושי הלר2
המגזן התקלקל. להזמין טכנאי? להחליף? לא חייבים. יש כמה פעולות שכל אחד יכול לעשות ולעתים לחסוך מאות או אלפי שקלים של ביקור טכנאי, חלפים ותיקון
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)יוקר חברתי? תאשימו את המקרר שלכםמוריה חן5
אם תכניסו את המוצרים למקרר בעודם ארוזים בשקיות תאלצו לכתת רגליים שוב לסופר. ישנם מוצרים ששהייה ולו קצרה בשקיות מקצרת את חיי המדף שלהם (צרכן)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)"אמא, תקני לי": איך מרסנים את הילדים?מוריה חן6
המלכודת הצרכנית הכי מפחידה היא קנייה בסופר, חנות צעצועים, או כל קנייה עם ילדים. איך מתמודדים? פרק של מיוחד "צרכנות נבונה" מגיש שורת טיפים (כיכר, מיוחד)
תומך באוהלים. לוי (צילום: פלאש 90)רמי לוי: "להמשיך במאבק האוהלים"שושי הלר ויוסי וייס10
רמי לוי - שהיה הראשון להוריד את מחירי הקוטג', תומך גם במחוללי מאבק האוהלים. בראיון ל'כיכר השבת' הוא מבקש: "תמשיכו במאבק, אל תירדמו" (שיווק, כלכלה)
(צילום: פלאש 90)חיסכון בשקל: מה באמת שווים הקופונים?מוריה חן1
צרכנות נבונה: על ה"חסכן" שיוצא ליום של קניות ומנצל את כל הקופונים, כל המבצעים, בכל הרשתות. בסוף, התברר שחסך כמה שקלים. איך נחסוך באמת? (ארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)להיכנס אל הסופר ולצאת בחייםשושי הלר3
מהי חשיבותה של רשימת קניות? איך אפשר לחסוך באמצעותה כסף? מהם הסודות לניהול רשימת קניות יעילה? שושי הלר מגישה פרק נוסף של צרכנות נבונה
(צילום: פלאש 90)מדור חדש ב"כיכר השבת": צרכנות נבונהשושי הלר21
לא על הקוטג' לבדו: תתפלאו, יש עוד דברים שאפשר לעשות חוץ מחרם. "כיכר השבת" מתכבד להשיק מדור חדש: "צרכנות נבונה". והפעם, איך לא: הקוטג' (צרכנות)
חדש: חוברת ההנחות של המגזר החרדיחדש: חוברת ההנחות של המגזר החרדיכיכר השבת
חוברת ראשונה מסוגה הכוללת למעלה מ-200 קופונים לאטרקציות ונופשים - מופצת בימים אלה. רוצים לחסוך הרבה כסף? לצפייה ולמימוש ההטבות - הקליקו כאן!
הסמל החדש של כשרות תנובהחשיפה: סמל חדש לכשרות תנובהחנוך לס7
באירוע השקה נחשף סמל הכשרות החדש של תנובה: בד"ץ מחזיקי הדת, חוג ח"ס, והרב ויטמן - תחת המותג 'ועד המהדרין'. תמונות (צרכנות)

צרכנות נבונה

רוצים לקנות בזול? לדעת איך רוכשים חכם? כאן תמצאו את המידע הכי חשוב לצרכן החכם.

כיכר facebook