(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)יוקר חברתי? תאשימו את המקרר שלכםמוריה חן5
אם תכניסו את המוצרים למקרר בעודם ארוזים בשקיות תאלצו לכתת רגליים שוב לסופר. ישנם מוצרים ששהייה ולו קצרה בשקיות מקצרת את חיי המדף שלהם (צרכן)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)"אמא, תקני לי": איך מרסנים את הילדים?מוריה חן6
המלכודת הצרכנית הכי מפחידה היא קנייה בסופר, חנות צעצועים, או כל קנייה עם ילדים. איך מתמודדים? פרק של מיוחד "צרכנות נבונה" מגיש שורת טיפים (כיכר, מיוחד)
תומך באוהלים. לוי (צילום: פלאש 90)רמי לוי: "להמשיך במאבק האוהלים"שושי הלר ויוסי וייס10
רמי לוי - שהיה הראשון להוריד את מחירי הקוטג', תומך גם במחוללי מאבק האוהלים. בראיון ל'כיכר השבת' הוא מבקש: "תמשיכו במאבק, אל תירדמו" (שיווק, כלכלה)
(צילום: פלאש 90)חיסכון בשקל: מה באמת שווים הקופונים?מוריה חן1
צרכנות נבונה: על ה"חסכן" שיוצא ליום של קניות ומנצל את כל הקופונים, כל המבצעים, בכל הרשתות. בסוף, התברר שחסך כמה שקלים. איך נחסוך באמת? (ארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)להיכנס אל הסופר ולצאת בחייםשושי הלר3
מהי חשיבותה של רשימת קניות? איך אפשר לחסוך באמצעותה כסף? מהם הסודות לניהול רשימת קניות יעילה? שושי הלר מגישה פרק נוסף של צרכנות נבונה
(צילום: פלאש 90)מדור חדש ב"כיכר השבת": צרכנות נבונהשושי הלר21
לא על הקוטג' לבדו: תתפלאו, יש עוד דברים שאפשר לעשות חוץ מחרם. "כיכר השבת" מתכבד להשיק מדור חדש: "צרכנות נבונה". והפעם, איך לא: הקוטג' (צרכנות)
חדש: חוברת ההנחות של המגזר החרדיחדש: חוברת ההנחות של המגזר החרדיכיכר השבת
חוברת ראשונה מסוגה הכוללת למעלה מ-200 קופונים לאטרקציות ונופשים - מופצת בימים אלה. רוצים לחסוך הרבה כסף? לצפייה ולמימוש ההטבות - הקליקו כאן!
הסמל החדש של כשרות תנובהחשיפה: סמל חדש לכשרות תנובהחנוך לס7
באירוע השקה נחשף סמל הכשרות החדש של תנובה: בד"ץ מחזיקי הדת, חוג ח"ס, והרב ויטמן - תחת המותג 'ועד המהדרין'. תמונות (צרכנות)

צרכנות נבונה

רוצים לקנות בזול? לדעת איך רוכשים חכם? כאן תמצאו את המידע הכי חשוב לצרכן החכם.

כיכר facebook