אאא

נעמי חזן לא עוצרת באדום: אחרי שלל קמפיינים של "הקרן החדשה לישראל" שכל מטרתם  - מלחמה על זהות המדינה היהודית, משיקה הקרן (הממומנת מכספי קרנות באירופה) קמפיין חדש לקראת חג-השבועות - תחת הכותרת החצופה "קבְּלוּ תיקוּן - מתקנים עולם בליל שבועות". 

"הקרן מזמינה קהילות וקהילות לומדות שבכוונתן לקיים תיקון ליל שבועות השנה, להגיש הצעות לאירועי לימוד ופעילויות בנושאים של צדק חברתי, סובלנות וקבלת האחר ופלורליזם", נכתב בקמפיין החדש שיעלה בקרוב בתקשורת הכללית.

המטרה ברורה: ניצול הלילה הקדוש, ערב מתן תורה וחג-השבועות, להכנסת דעות זרות ומסוכנות לתוככי בתי-הכנסת בארץ-ישראל.

והקרן של חזן מציעה, איך לא, שוחד. "סיוע כספי בסכום של עד 2,000 ₪ עבור מגוון פעילויות והוצאות האירוע כגון פרסום, תשלום לדוברים, הפקות  ועוד. סיוע ביצירת קשר עם דוברים ומרצים בתחום הצדק החברתי וזכויות האדם", הם כותבים ומנסים לפתות גבאים הזקוקים לכסף.

בטופס, מבקשת הקרן למלא את הפרטים הבאים: שם הקהילה, האם הקהילה מופיעה כעמותה רשומה? כתובת למשלוח דואר, כתובת דוא"ל, מספר טלפון ליצירת קשר, פרטי איש/ת קשר (גם בזמן האירוע), אם הקהילה משתייכת לזרם מסוים או רשת כלשהי, סדר יום לערב הלימוד, האם האירוע מתקיים בשותפות עם קהילה או ארגון נוסף, כמה אנשים צפויים להגיע, כמה שנים הקהילה מקיימת תיקון ליל שבועות, פירוט תקציב האירוע, פירוט עבור מה ישמש הסיוע הכספי שאנו מציעים, כיצד יתפרסם וישווק האירוע, האם הנכם מעוניינים בסיוע של הקרן ושתיל בייעוץ ובקישור לדוברים בתחום זכויות וקבלת האחר.

יצויין כי "הקרן החדשה לישראל" הייתה זו ששכנעה (באמצעים מגוונים) את השופט גולדסטון - כי ישראל אשמה, ורק היא, במבצע "עופרת יצוקה". אחרי שהשופט התחרט, הקרן לא טרחה להביע חרטה. הקרן של חזן עומדת מאחורי מאות פעולות נגד הציבור הדתי והחרדי בישראל.