האדמו"ר הורה על הדפסת סדר תפילה נדירהאדמו"ר הורה על הדפסת סדר תפילה נדירשימי שפר3
האדמו"ר מסדיגורא הורה על הדפסת סדר תפילה מיוחד לעת צרה, שחובר ע"י הרה"ק רבי ישעיה מדינאוויץ זיע"א, והועתק על קלף אצל הסבא קדישא הרה"ק מרוז'ין זיע"א (עדכונים)
שוטרים אוכפים את ההגבלות'תקנות החירום' החמורות הוקדמו ל-17:00דוד הכהן19
ממשלת ישראל מודיעה כי כבר בשעה 17:00 ייכנס לתוקפו ה'סגר' עליו הוחלט בישיבתה האחרונה, כחלק מהמלחמה בהתפשטות הקורונה - ומפרטת את כל האסור והמותר (בארץ)
הנסיך צ'ארלסהנסיך צ’ארלס אובחן כחולה בנגיף הקורונהמישאל לוי
יורש העצר הבריטי, בנה של המלכה אליזבת הנסיך צ'ארלס, נמצא חולה בנגיף הקורונה. התסמינים שלו קלים ומצבו טוב. בממלכה הבריטית מתו עד כה למעלה מ-422 בני אדם (עולם)
היסטריה בסופרמרקטים. ארכיוןכחלק מה'סגר', מהערב: קניית מזון פעם ביוםאלי רוטמן9
חשש מ'התנפלות' המונית של אזרחים על מדפי המרכולים, בניסיון להצטייד בכמות מזון מספקת, לקראת המצב החדש שייכנס לתוקפו הערב, שיכלול הגבלות קשות בקניית מזון (ארץ)
מספר 'דורשי העבודה' חצה את ה-800 אלףמספר 'דורשי העבודה' חצה את ה-800 אלףדניאל הרץ
משירות התעסוקה נמסר, כי מספר דורשי העבודה גדל ביממה האחרונה בכ-60 אלף ישראלים דואגים חדשים. בלשכה מקווים כי עד סוף החודש יועברו כל הנתונים ל'ביטוח לאומי' (חדשות)
הידעתם? כך תוכלו לחסוך עכשיו כסף • צפוהידעתם? כך תוכלו לחסוך עכשיו כסף • צפוקורונה טיים
איש הביטוח, יוסי רפאלי, ידריך אותכם איך תוכלו לחסוך הרבה כסף בביטוחים עליהם אתם משלמים וגם: מה עושים עם ביטוח חו"ל וישראלים המתגוררים זמנית בחו"ל • צפו (קורונה)
סמוטריץ': התחבורה הציבורית - רק תצומצםסמוטריץ': התחבורה הציבורית - רק תצומצםדניאל הרץ
שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' מבהיר כי לאחר דיון מעמיק ויסודי בממשלה הוחלט לקבל את עמדתו שלא לבטל לחלוטין את התחבורה הציבורית אלא רק לצמצם את פעילותה (בארץ)
פוטין ביקר בבית החולים של חולי ה'קורונה'פוטין ביקר בבית החולים של חולי ה'קורונה'דניאל הרץ1
נשיא רוסיה ערך ביקור מיוחד בבית חולים בפאתי מוסקבה בו מאושפזים חולי הקורונה כשהוא עטוף כולו בחליפת מגן צהובה ומסכה. רוסיה דיווחה עד כה על 495 חולים בלבד (אקטואליה)
אילוסטרציההקורבן החמישי: חולה 'קורונה' בן 76 - נפטרכיכר השבת6
בבית החולים 'שיבא' בתל השומר נפטר הלילה חולה קורונה בן 76, אשר סבל ממחלות רקע משמעותיות ואושפז בבית החולים, ביום שני. זהו הקורבן החמישי ממגיפת ה'קורונה' (ארץ)
אזרחים ירדנים מתנפלים על חנויות האוכל לאחר הסרת הסגר היומיכך נאבקים בעולם הערבי בהתפשטות הנגיףדניאל הרץ2
1,600 בני אדם נעצרו בירדן לאחר שהפרו את ההסגר שהוטל במדינה בימים האחרונים, מצרים הכריזה אף היא על עוצר לילי ובסוריה, העוצר נאכף דווקא במהלך שעות היום (אקטואליה)
חיטוי בית כנסת בבת יםאלו התקנות החדשות: בתי הכנסת - ייסגרוכיכר השבת7
יציאה מהבית - עד מרחק של 100 מטר; תפילה - לא בבית הכנסת, רק במקום פתוח ועד 10 אנשים; התחבורה הציבורית תצומצם משמעותית, משלוחי האוכל, יפעלו | התקנות (בארץ)
גדו"י שישתתפו במעמד בבית שה"ת'ויהי בעלות המנחה' - מעמד התפילה החל!!כיכר בשיתוף קופת העיר2
לאור המצב שרק מחמיר והולך התקבלה החלטה ע"י מרן שה"ת לקיים היום מעמד תפילה וזעקה מתוך צום ותענית • התפלה תועבר בשידור ישיר לכל אתר יהודי בעולם (תפילה)
הלווית חולה 'קורונה'המקומות בהם שהו חולי ה'קורונה' החדשיםכיכר השבת11
רשימת המקומות שמפרסם משרד הבריאות על המקומות בהם שהו חולי ה'קורונה' החדשים בישראל מחדדת את ההנחיה הברורה - אל תצאו מהבית! • בפנים: הרשימה המלאה (בארץ)
פסיכיאטר: כך נתמודד עם החרדה מ'קורונה'פסיכיאטר: כך נתמודד עם החרדה מ'קורונה'כיכר השבת3
הפסיכיאטר ד"ר אלכס טייטלבאום, מתארח בתוכנית 'לבריאות' עם הרב בנימין פישר והרב אהרן מלאך, ומסביר על דרכי ההתמודדות עם המשבר והחרדה סביב ה'קורונה' (אקטואליה)
הבכיר החרדי מזהיר: יש מאות חולים חרדיםהבכיר החרדי מזהיר: יש מאות חולים חרדיםקורונה טיים2
ב'קורונה טיים' הערב נדבר עם המומחה החרדי שיסביר על הכמות העצומה של החולים החרדים ומה יהיה בסגר; איש הביטוח יסביר איך תצליחו לחסוך עכשיו כסף ושיר לסיום (ארץ)
החשש מ'קורונה' בכותלמגיפת ה'קורונה' תזרז את ביאת המשיח?ישראל שפירא33
אחת מהמצות הכי חשובות, היא האמונה שמשיח צריך להגיע בכל רגע ורגע. מאז פרוץ מגיפת ה'קורונה', 'מקובלים' שונים מבטיחים שהמשיח בדרך, תכף ומיד • האמנם?! (היסטוריה)
תיעוד מ'שמגר': ההלוויה של חולה 'קורונה'תיעוד מ'שמגר': ההלוויה של חולה 'קורונה'חיים גולדברג6
בבית הלוויות 'שמגר' בירושלים נערכה הלוויה של אדם שחלה בנגיף ה'קורונה, ונפטר והובא ארצה למנוחות • אנשי החברה קדישא - התמגנו היטב לקראת הלוויה • צפו בתיעוד (חדשות)
חרדים בכניסה לשירות התעסוקה בירושלים"אסור להוציא עובדי חינוך חרדים לחל"ת"אבי רבינא5
לפי ההנחיה החדשה של משרד החינוך, גם המורים והגננות בציבור החרדי ימשיכו לקבל את שכרן ממשרד החינוך, וכי למנהלים אסור להוציא אותם לחופשה ללא תשלום (אקטואלי)
החתן שנתקע עם פנצ'ר בשני הגלגלים • צפוהחתן שנתקע עם פנצ'ר בשני הגלגלים • צפוכיכר השבת10
בדרך לצילומי תכנית באולפני 'כיכר' נתקל אברהם רפאל בחתן שנתקע בצד הדרך עם פנצ'ר בשני הגלגלים. מי הגיע לסייע ומי הגיע בסוף לחתונה? • ימי קורונה, הסטורי היומי (מעניין)
מספר חולי הקורונה בישראל עלה ל-1,930מספר חולי הקורונה בישראל עלה ל-1,930כיכר השבת7
משרד הבריאות מעדכן על עלייה נוספת במספר חולי הקורונה בישראל - 1,930 חולים אובחנו עד כה, מהם 34 במצב קשה, 45 במצב בינוני ו-1,795 במצב קל. שלושה - נפטרו (חדשות)
תעלומה: האם החרדי המבוגר מת מקורונה?תעלומה: האם החרדי המבוגר מת מקורונה?כיכר השבת1
קשיש שסבל מדלקת ריאות, נפטר בתחילת השבוע במרכז הרפואי מעייני הישועה. בשל החשש כי הוא היה נשא של קורונה, נערכה לו בדיקה אחרי המוות - אך אין תוצאות (בארץ)
כך חגגו בר-מצווה ברחובה של העיר • תיעודכך חגגו בר-מצווה ברחובה של העיר • תיעודאיציק אוחנה50
לא רק חתונות ברחוב, גם בר מצוות. צפו בתיעוד מיוחד מחגיגת בר המצווה המאולתרת שנחגגה היום לבחור אושר מאיר חמו - ברחובות מגדל העמק, עם הפקה נדירה (קורונה)
רחובות אומן שוממים; בארגנטינה מתאחדיםרחובות אומן שוממים; בארגנטינה מתאחדיםאפרים קמיסר4
בתוכנית היומית של אפרים קמיסר ב'כיכר', הוא מדבר עם יהודי העולם; והערב הוא ברחובותיה השוממים של אומן, ארגנטינה, לונדון, אוסטריה ואפילו אוסטרליה • פרק חובה לצפייה (בעולם)
בנט מציג: זו אסטרטגיית ה'קורונה' • צפובנט מציג: זו אסטרטגיית ה'קורונה' • צפוכיכר השבת21
שר הביטחון נפתלי בנט מציג בסרטון חדש את אסרטגיית ה'קורונה' החל מאיך הנגיף עובד ומתפשט, מה היעד של מדינת ישראל וכיצד נוכל כולנו לעזור לה לעמוד בו (אקטואליה)
המשאית שמרקידה את ירושלים: נגיע לכולםהמשאית שמרקידה את ירושלים: נגיע לכולםכיכר השבת11
ראש העיר משה ליאון מתחייב כי המשאית תמשיך גם בימים הקרובים, עם זמרים המותאמים לאופי של כל שכונה, ולשמח את התושבים הרוקדים במרפסות, יחד עם 'כיכר השבת' (ארץ)
אילוסטרציהקורונה בויז'ניץ: שלושה חולים חדשים בנגיףשימי שפר1
נגיף ה'קורונה' ממשיך להתפשט בקרב הציבור החרדי, וכעת נודע על שלושה חולי קורונה חדשים בחסידות ויז'ניץ, אחד מהם - רב חסידי ויז'ניץ ברחוב רבי טרפון בבני ברק (אקטואליה)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
תפילת מרפסות במאה שערים
עו"ד יוסף ויצמן
ניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסת
כ"ו באייר תשפ12
נתב"ג ריק
דודי רובינשטיין
מה יקרה כשיחזרו הטיסות? דודי עושה סדר
ב' באייר תשפ4
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
טור מצמרר: כך הכניסו מוהל לליטא הנצורה
כ"ט בניסן תשפ11