ל"ג בעומר ב'קורונה': בלי סגר - ובלי מדורותל"ג בעומר ב'קורונה': בלי סגר - ובלי מדורותכיכר השבת16
ממחר ועד יום אחרי ל"ג בעומר, אסור להגיע ולשהות במירון, מלבד הבודדים שיקבלו אישור מיוחד • בנוסף, הדלקות מדורות בכל הארץ ושהייה בסמוך אליהן - תיחשב לעבירה (אקטואליה)
קמיסר מחזיר לשגרה; ומחלק לכם כסף • צפוקמיסר מחזיר לשגרה; ומחלק לכם כסף • צפואפרים קמיסר27
הערב בתוכנית של קמיסר: יכווין אתכם ויוודא שתקבלו את כל המענקים. מה עוד? טיול ראשון בשטח, סלון שמלות ערב, וקינוח של נקניקייה סטייל ניו יורק, בירושלים • מרתק (כיכר TV)
אילוסטרציה, נתב"גהחרדי עם ה'קורונה' עלה על הטיסה - במזידכיכר השבת28
לאחר חקירת המשטרה עולה, כי שוחט חרדי מביתר עילית, שידע שהוא חולה קורונה, עלה על טיסה לכיוון ישראל וסיכן את כל נוסעי הטיסה • התיק הועבר לפרקליטות מחוז י-ם (חדשות)
אלכוג'ל שנשאר ברכב, יכול לגרום לפיצוצו?אלכוג'ל שנשאר ברכב, יכול לגרום לפיצוצו?כיכר השבת2
הודעה שרצה היום ברשת, הסבירה כי בימי הקיץ הלוהטים, אין להשאיר אלכוג'ל ברכב מחשש להתלקחות ופיצוץ הרכב • האם מדובר באזהרה נכונה? בכבאות והצלה מסבירים שלא (בארץ)
המעונות חוזרים סופית: זה המתווה ללימודיםהמעונות חוזרים סופית: זה המתווה ללימודיםכיכר השבת4
אחרי האישור הסופי כי גם מעונות היום יחזרו לפעילות ביום ראשון הקרוב, מפרסם משרד העבודה והרווחה את המתווה המלא לחזרה לשגרה: קבוצות קבועות, ללא רוטציה (אקטואלי)
תמונת אילוסטרציה'שמרו על ההנחיות - כדי של"ג בעומר לא יהיה פורים מס' 2'ב. ניסני3
בפורים, מותר היה עדיין להתכנס - אך החגיגות המשותפות הביאו למספר גבוה של חולים. בל"ג בעומר מותר כבר להתכנס, ובפיקוד העורף קוראים לציבור להיזהר, בשל מספר החולים הגבוה במגזר (בארץ)
היציאה הראשונה לחצר. האישה והבנות - בכחולר' שמעון, החולה קשה, יצא לחצר. צפודוד הכהן22
לאחר שבועות ארוכים של התמודדות מתוחה עם נגיף הקורונה, הוציא צוות בית החולים את הרב שמעון לוי, אב ל-7 ילדים, לראות את אשתו - שהתרגשה עד מאוד • צפו (חרדים)
אילוסטרציה"שימוש בכפפות חד-פעמיות עלול לסכן"קובי רוזן3
מומחים ממשרדי הממשלה השונים, כולל משרד הבריאות, מציפים בעיות העלולות להיגרם מהמשך השימוש בכפפות חד פעמיות, בו הורגלו האזרחים לאחרונה • כל הפרטים (אקטואלי)
הלווית נפטר קורונהמתים יותר; 'לחרדים אסור לחזור לשגרה'אלי רוטמן71
אנשי רפואה חרדים בכירים - שפילחו סטטיסטית "מספרי מוות" מבני ברק - משמיעים כעת תחינה באוזני הנציגות החרדית: "הסתמכות על 'הקלות', תוביל בוודאות לעוד אסונות" (חרדים)
הלוויה, ארכיוןבני ברק: חרדי נוסף נפטר מנגיף הקורונהדניאל הרץ13
תושב עיר התורה, בן 70, הוא קרבן נוסף של נגיף הקורונה בבני ברק. הוא הובא לבית החולים לניאדו מבית האבות 'עטרת אבות' ונפטר בצהריים. הודעה נמסרה למשפחתו (אקטואליה)
אילוסטרציהתקדים: החסידים שהחלימו יחזרו למקוואותשימי שפר4
בחסידות סאטמר בטוחים כי גופם של המחלימים מנגיף הקורונה פיתח נוגדן לנגיף, ובשל כך הוחלט - תחת שורת תנאים - לפתוח בפניהם את בתי הכנסת ואת המקוואות (עולם)
האדמו"ר מגור וחסידיוגור: "לא נהיה שפני ניסיון במחלת הקורונה"שימי שפר20
למרות ההקלות והאישור הממשלתי, בחסידות גור החליטו, בהוראת האדמו"ר, שלא לחזור כעת לשגרה • אלו ההנחיות המלאות לחסידים, תוך הבהרה: לא נהיה שפני ניסיון (חסידים)
מחלקת 'קורונה' באיכילוב14 חולים חדשים בירושלים; 11 - בבני ברקכיכר השבת5
ב-24 שעות האחרונות אובחנו בישראל 46 חולי קורונה חדשים בלבד, תשעה מהם משעות הבוקר; 10,527 חולים החלימו; מעל ל-30 חולים נוספו בערים החרדיות ב-3 ימים (אקטואליה)
בדיקת דם100 אלף בדיקות דם; כך נערכים ל'גל השני'כיכר השבת4
מערכת הבריאות נערכת לגל נוסף, אפשרי, של הדבקה בנגיף ה'קורונה', מחשש ל-3,000 מונשמים. ההיערכות: 100 אלף בדיקות דם לבדיקת נדבקים ומחוסנים; הוספת מיטות אשפוז, צוות וציוד (בארץ)
אילוסטרציההמעונות והמשפחתונים ייפתחו ביום ראשוןכיכר השבת6
רוב מעונות היום והמשפחתונים המפוקחים יחזרו לפעילות החל מיום ראשון הקרוב, בקבוצות קבועות של עד 17 פעוטות בכל כיתה, זא לאחר הסכם שהגיעו עם משרד האוצר (חדשות)
מחלקת קורונההערכה: גל קורונה בחגי תשרי - בהיקף כפולכיכר השבת38
ברשות החירום הלאומית מביעים חשש מפני גל שני של התפרצות הקורונה בישראל, שתקרה לפי הערכותיהם בתקופת חגי חודש תשרי, ובהיקף כפול מההתפרצות הנוכחית (קורונה)
אילוסטרציהתכננתם מפגש עם ההורים? אלו ההגבלותכיכר השבת7
בתוך רשימת ההקלות החדשות, יש היתר לקיים מפגש משפחתי אך במשרד הבריאות מבהירים כי ניתן להיפגש רק 2 משפחות גרעיניות, ותחת שורת הגבלות מחמירות (אקטואליה)
השיטה ההומאופתית שהצילה חולי 'קורונה'השיטה ההומאופתית שהצילה חולי 'קורונה'חנני ברייטקופף25
ההומאופתית החרדית חושפת את השיטה בה הצליחה להציל חולי 'קורונה' ובראשם: הגאב"ד; ורבה של פרנקפורט מספר על ההתרגשות בפתיחת בית הכנסת בגרמניה בשבת. צפו (בארץ)
קניות בשוק, בצל ה'קורונה'29 חולי קורונה חדשים; 10,465 מחלימיםכיכר השבת4
משרד הבריאות מעדכן על מצב ה'קורונה' הערב (שלישי) בישראל עם 29 חולים חדשים בלבד שהתגלו מהבוקר, ו-5,586 חולים פעילים לעומת 10,465 מחלימים (אקטואליה)
חזל"ש עם קמיסר: רחבת הכותל בידינו • צפוחזל"ש עם קמיסר: רחבת הכותל בידינו • צפואפרים קמיסר19
מדי ערב עולה אפרים קמיסר עם 'חזרה לשגרה'. והערב; מתכונת התפילה בכותל, איך נכנסים או יוצאים מישראל, ההכנות במירון, הקולקציה של 'בננה' ו'ציון הקטן'. צפו (בארץ)
פריצת דרך ישראלית למציאת נוגדן לקורונהפריצת דרך ישראלית למציאת נוגדן לקורונהכיכר השבת14
המכון למחקר ביולוגי השלים ביומיים האחרונים פיתוח פורץ דרך, בקנה מידה עולמי, של נוגדן המנטרל את וירוס הקורונה. בקרוב יחלו בשיחות עם חברות תרופות בין-לאומיות (אקטואלי)
האדמו"ר אתמול, מבקש להתפלל לרפואתוטעות? האדמו"ר מברדיטשוב לא חולה בנגיףשאול כהנא24
יממה אחרי שקיבל תשובה חיובית מהמעבדה, במשרד הבריאות הבהירו כי הרב אהרן בוימל אינו חולה בנגיף הקורונה • "אני צריך לעשות עוד בדיקה. לא מרגיש עדיין טוב" (בארץ)
זה המתווה לפתיחת גני הילדים ביום ראשוןזה המתווה לפתיחת גני הילדים ביום ראשוןכיכר השבת4
שלושה ימי למידה בגן, שלושה ימי למידה מהבית; הלמידה בגן תתקיים ב- 2 קבוצות, אשר יחולקו על פי קריטריון הקבוע מראש; התלמידים יביאו את ארוחת הבוקר מהבית (אקטואליה)
בית חולים סיני לקורונההיכן התחילה הקורונה? המיסתורין מחריףדניאל הרץ2
דיווחים בצרפת על חולה מאומת בנגיף כבר בחודש דצמבר, מקביל פחות או יותר לדיווחים הסיניים הראשונים על הנגיף. לא ברור האם מדובר במקרה בודד או במקרה הראשון (קורונה)
כואב: יתומים בגלל הנגיף, בקבר אביהם. צפוכואב: יתומים בגלל הנגיף, בקבר אביהם. צפואבי רבינא15
"אתה כזה צדיק, אתה כזה טהור", זעקו היתומים שוב ושוב על קברו הטרי של אביהם הצדיק שנפטר מקורונה, ומיאנו להתנחם בבית העלמין במשך שעה ארוכה • מצמרר (חרדים)
התלוננו שמשעמם, וקיבלו ערכות משחקיםהתלוננו שמשעמם, וקיבלו ערכות משחקיםכיכר השבת17
לאחר שעשרות משפחות חרדיות במצוקה או ברוכות ילדים בירושלים, התלוננו כי הילדים 'משתגעים' מרוב השיעמום בין 4 קירות הבית. בעירייה החליטו ליזום ולחלק ערכת משחקים מפנקת (חרדים)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
תפילת מרפסות במאה שערים
עו"ד יוסף ויצמן
ניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסת
כ"ו באייר תשפ8
נתב"ג ריק
דודי רובינשטיין
מה יקרה כשיחזרו הטיסות? דודי עושה סדר
ב' באייר תשפ4
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
טור מצמרר: כך הכניסו מוהל לליטא הנצורה
כ"ט בניסן תשפ11