מחלקת 'קורונה' באיכילוב16,454 נדבקו; 64 מונשמים ו-247 נפטרוקובי רוזן
משרד הבריאות פרסם את תמונת המצב העדכנית של הקורונה בישראל. מהנתונים עולה כי ביממה האחרונה אובחנו 13 חולים, שני חולים מתו וישנה עלייה קלה במונשמים (בארץ)
הלווית הנפטר הראשון מקורונהמשפחתו שוחררה, אך הוא נפטר מהקורונהדניאל הרץ1
הבוקר נפטר במחלקת הקורונה במרכז הרפואי בני ציון, חולה קורונה, תושב חיפה בן 88, לאחר שגם אשתו בנו ובתו נדבקו אף הם בווירוס אך שוחררו שבוע שעבר מביה"ח (עדכון קורונה)
המאבק העולמי נמשך: עדיין אלפים מתים בעולם מקורונההמאבק העולמי נמשך: עדיין אלפים מתים בעולם מקורונהדניאל הרץ5
אלפים מתים בעולם מידי יום מנגיף הקורונה ועשרות אלפים ממשיכים להידבק בנגיף הקטלני. תמונת מצב עולמי על הנגיף ששינה כמעט את כל מה שהכרנו במאה השנים האחרונות (עדכוני קורונה)
אילוסטרציהסיכום כואב: כ-150 חרדים נודעו כחוליםאלי רוטמן46
בסוף שבוע החזרה לשגרה, עם השיבה המדורגת ללימודים והיציאה מהבתים, מתבררים המספרים המדאיגים: עשרות רבות של חרדים נחשפו כחולי קורונה • כל המספרים (חרדים)
הדס ביטוןבלעדי • הילדה הדס מדברת: 'תודה לכם'איציק אוחנה60
מדינה שלמה עקבה בחרדה אחרי מצבה - שהלך והידרדר - של הילדה הדס ביטון, בת ה-11 מאלעד, שחלתה בקורונה. כעת, לאחר שהחלימה, היא מדברת לראשונה בוידאו, ומודה גם לכם • צפו (חרדים)
ר' אפרים ודני גרפינקל ז"ל. האב והבןאסון משולש: סבתא, בן ונכד נפטרו מקורונהאריאל ליבא6
3 בני משפחה חרדית אחת הסתלקו לעולמם, בתוך שבועיים, לאחר שנדבקו בנגיף: הסבתא מרת לינורה גרפינקל ע"ה, בנה ר' אפרים גרפינקל והיום נפטר בנו דני ז"ל - רק בן 42 (בעולם)
חוזרים לשגרה בירושליםקורונה - עדכון יומי: עוד 42 חלו, 222 החלימוכיכר השבת3
היום התווספו 42 ישראלים לרשימת החולים בקורונה, שמתקצרת ב"ה מדי יום. בפועל חולים כעת בישראל 5,268 בני אדם - ירידה של 181 חולים לעומת יום האתמול (אקטואלי)
קמיסר חוזר לשגרה, ומעדכן: מתי נחזור לטוסקמיסר חוזר לשגרה, ומעדכן: מתי נחזור לטוסאפרים קמיסר7
כמדי ערב, אפרים קמיסר מחזל"ש: והפעם; מה קורה עם הטיסות, היועץ שמציג את מהפכה בעסקים, המעצבת ליטל עמאר עם הקולקציה שלה וכמובן - הטשולנט בליל שישי (TV)
בבית האבות היהודי: עוד 14 נפטרו מקורונהבבית האבות היהודי: עוד 14 נפטרו מקורונהאריאל ליבא
לאחר שדווח בחודש האחרון על 57 דיירים בבית האבות היהודי בניו יורק, שנפטרו מקורונה, 14 קשישים יהודים נוספים נפטרו מהנגיף, כשסך הנפטרים שם עומד על 71 דיירים (חדשות)
הגר"פ גולדשמידט ורה"מ נתניהורבני אירופה לנתניהו: סייע לנו במאבק בנגיףיוסי נכטיגל7
תקנון לברית מילה; פתיחת מקוואות ובתי כנסת והבקשה שהועברה לראש הממשלה בנימין נתניהו: "תמנה יועץ למאבק בקורונה באירופה" - רבני אירופה התכנסו לדיון מיוחד (בעולם)
נשיא המדינה, עם המדעניםחוקרים גילו לנשיא: פיתחנו 'מנטרלי קורונה'אלי רוטמן2
נשיא המדינה ריבלין, שביקר במכון למחקר ביולוגי עם שר הביטחון, שמע לראשונה על המשך ההישג במאבק בקורונה: פיתוח של סדרת נוגדנים שמנטרלים את הנגיף • צפו (חדשות)
אילוסטרציהילד חרדי מונשם, ממחלה שקשורה לקורונהאריאל ליבא2
ילד חרדי מלייקווד מאושפז בבית חולים, כשהוא מחובר למכונת הנשמה, לאחר שחווה תסמינים הדומים למחלת 'קוואסקי' הפוגעת בילדים - שנבדק הקשר שלה לנגיף הקורונה (בעולם)
ברית מילה. אילוסטרציהמסיכה וכפפות: הכללים לעריכת ברית מילהכיכר השבת3
'כיכר השבת' עם ההגבלות החדשות הנדרשות בעת עריכת ברית מילה בתוך שטח סגור, בהשתתפות 19 אנשים בלבד; האחריות על מארגן האירוע ומפעיל המקום. כל הפרטים (ארץ)
מחלקת 'קורונה' באיכילוב32 חולים חדשים ביממה; 10,737 - החלימוכיכר השבת1
מספר הנדבקים החדשים בנגיף ה'קורונה' עומד ביממה האחרונה על 32 חולים חדשים, שבעה מהם - מהבוקר; 83 חולים מאושפזים במצב קשה, מהם 69 מונשמים (אקטואליה)
שוק מחנה יהודההחל מהבוקר: הקניונים והשווקים נפתחוקובי רוזן3
בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו הסחורים להעמיס מחדש את הסחורה בשווקים אחרי תקופה ארוכה שהיו סגורים • גם הקניונים וחדרי הכושר חוזרים היום לפעילות תחת פיקוח (ארץ)
33 חולים חדשים; ירידה במספר המונשמים33 חולים חדשים; ירידה במספר המונשמיםכיכר השבת4
משרד הבריאות מפרסם את העדכון היומי של מפת הקורונה בישראל: היום, התגלו עוד 33 נשאים של הנגיף, נפטר אדם אחד נוסף, ו-174 חולים החלימו • הפרטים המלאים (קורונה)
ל"ג בעומר ב'קורונה': בלי סגר - ובלי מדורותל"ג בעומר ב'קורונה': בלי סגר - ובלי מדורותכיכר השבת16
ממחר ועד יום אחרי ל"ג בעומר, אסור להגיע ולשהות במירון, מלבד הבודדים שיקבלו אישור מיוחד • בנוסף, הדלקות מדורות בכל הארץ ושהייה בסמוך אליהן - תיחשב לעבירה (אקטואליה)
קמיסר מחזיר לשגרה; ומחלק לכם כסף • צפוקמיסר מחזיר לשגרה; ומחלק לכם כסף • צפואפרים קמיסר27
הערב בתוכנית של קמיסר: יכווין אתכם ויוודא שתקבלו את כל המענקים. מה עוד? טיול ראשון בשטח, סלון שמלות ערב, וקינוח של נקניקייה סטייל ניו יורק, בירושלים • מרתק (כיכר TV)
אילוסטרציה, נתב"גהחרדי עם ה'קורונה' עלה על הטיסה - במזידכיכר השבת28
לאחר חקירת המשטרה עולה, כי שוחט חרדי מביתר עילית, שידע שהוא חולה קורונה, עלה על טיסה לכיוון ישראל וסיכן את כל נוסעי הטיסה • התיק הועבר לפרקליטות מחוז י-ם (חדשות)
אלכוג'ל שנשאר ברכב, יכול לגרום לפיצוצו?אלכוג'ל שנשאר ברכב, יכול לגרום לפיצוצו?כיכר השבת2
הודעה שרצה היום ברשת, הסבירה כי בימי הקיץ הלוהטים, אין להשאיר אלכוג'ל ברכב מחשש להתלקחות ופיצוץ הרכב • האם מדובר באזהרה נכונה? בכבאות והצלה מסבירים שלא (בארץ)
המעונות חוזרים סופית: זה המתווה ללימודיםהמעונות חוזרים סופית: זה המתווה ללימודיםכיכר השבת4
אחרי האישור הסופי כי גם מעונות היום יחזרו לפעילות ביום ראשון הקרוב, מפרסם משרד העבודה והרווחה את המתווה המלא לחזרה לשגרה: קבוצות קבועות, ללא רוטציה (אקטואלי)
תמונת אילוסטרציה'שמרו על ההנחיות - כדי של"ג בעומר לא יהיה פורים מס' 2'ב. ניסני3
בפורים, מותר היה עדיין להתכנס - אך החגיגות המשותפות הביאו למספר גבוה של חולים. בל"ג בעומר מותר כבר להתכנס, ובפיקוד העורף קוראים לציבור להיזהר, בשל מספר החולים הגבוה במגזר (בארץ)
היציאה הראשונה לחצר. האישה והבנות - בכחולר' שמעון, החולה קשה, יצא לחצר. צפודוד הכהן22
לאחר שבועות ארוכים של התמודדות מתוחה עם נגיף הקורונה, הוציא צוות בית החולים את הרב שמעון לוי, אב ל-7 ילדים, לראות את אשתו - שהתרגשה עד מאוד • צפו (חרדים)
אילוסטרציה"שימוש בכפפות חד-פעמיות עלול לסכן"קובי רוזן3
מומחים ממשרדי הממשלה השונים, כולל משרד הבריאות, מציפים בעיות העלולות להיגרם מהמשך השימוש בכפפות חד פעמיות, בו הורגלו האזרחים לאחרונה • כל הפרטים (אקטואלי)
הלווית נפטר קורונהמתים יותר; 'לחרדים אסור לחזור לשגרה'אלי רוטמן71
אנשי רפואה חרדים בכירים - שפילחו סטטיסטית "מספרי מוות" מבני ברק - משמיעים כעת תחינה באוזני הנציגות החרדית: "הסתמכות על 'הקלות', תוביל בוודאות לעוד אסונות" (חרדים)
הלוויה, ארכיוןבני ברק: חרדי נוסף נפטר מנגיף הקורונהדניאל הרץ13
תושב עיר התורה, בן 70, הוא קרבן נוסף של נגיף הקורונה בבני ברק. הוא הובא לבית החולים לניאדו מבית האבות 'עטרת אבות' ונפטר בצהריים. הודעה נמסרה למשפחתו (אקטואליה)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
תפילת מרפסות במאה שערים
עו"ד יוסף ויצמן
ניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסת
כ"ו באייר תשפ8
נתב"ג ריק
דודי רובינשטיין
מה יקרה כשיחזרו הטיסות? דודי עושה סדר
ב' באייר תשפ4
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
טור מצמרר: כך הכניסו מוהל לליטא הנצורה
כ"ט בניסן תשפ11