בגלל מזג האוויר: 0 נפטרים וארבעה נדבקיםבגלל מזג האוויר: 0 נפטרים וארבעה נדבקיםדוד הכהן21
משרד הבריאות מעדכן, כי במהלך היום אומתו ארבעה חולים חדשים מנגיף 'הקורונה'. ולא היו נפטרים מהנגיף. 15 חולים מאומתים הבריאו, וסך כל המחלימים עד כה - 14,090 (בארץ)
הנשיא עם חסידי חב"ד בבית הלבן. ארכיון'חיוניים'; נשיא ארה"ב טראמפ הורה לפתוח את בתי הכנסתיוסי נכטיגל13
נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, קרא למושלים לאפשר את פתיחת בתי הכנסת כבר בסוף השבוע, כחודשיים לאחר שנסגרו בשל התפשטות נגיף הקורונה: בתי התפילה שומרים עלינו מאוחדים (עולם)
"לנהוג בזהירות - שלא ניפרד שוב מביהכ"נ""לנהוג בזהירות - שלא ניפרד שוב מביהכ"נ"שלומי זייבלד3
הגאון רבי אשר וייס מתייחס לפתיחת בתי הכנסת ומספר על הדילמה שלו כיצד להגיד למרבית המתפללים שאסור להם להגיע עקב חוסר המקום בבית מדרשו • צפו בוידאו (אקטואלי)
אילוסטרציה בלבדשני מקרי קורונה בת"ת ומעון בבית שמשאריאל ליבא17
החזרה ללימודים בצל נגיף הקורונה ממשיכה לעורר חשש. שני מקרים של חולים חיוביים התגלו בתלמוד תורה ומעון בעיר בית שמש. עשרות ילדים צפויים להיכנס בשל כך לבידוד (קורונה)
ירושלים מול תל אביבמה שלהם - מותר, לנו - אסור // ישי כהןישי כהן102
כשהקיצונים חגגו בל"ג בעומר, רה"מ עצר את סדר יומו, ביקש לברר למה המשטרה לא התערבה והתקשורת הסתערה נגד החרדים • התברר שמה שלנו אסור, לחילונים בת"א מותר (טור)
קמיסר התפלל ונפש בטבריה - ונשנש בצפתקמיסר התפלל ונפש בטבריה - ונשנש בצפתאפרים קמיסר7
מדי ערב עולה קמיסר עם תוכניתו; והערב - יום ירושלים; תפילה בקבר השל"ה ונופש במלון כינורות בטבריה. וגם: התענגות של 'ליל שישי' בקומפלקס הקולינרי של 'מנדיס' (TV)
חשש לגל הדבקות של אנשי חינוך ב'קורונה'חשש לגל הדבקות של אנשי חינוך ב'קורונה'דניאל הרץ23
במשרד הבריאות דיווחו כי אנשי צוות חינוכי בבני ברק ובראש העין נמצאו חולים בנגיף. גם בתל אביב נמצאו אנשי צוות חולים ועשרות ילדים נכנסו לבידוד. גל הדבקות חדש? (קורונה)
מפיק: איציק אוחנהראש המוסד לשעבר: מגזימים עם ההפחדותישי כהן6
ראש המוסד לשעבר, אלוף (מיל') דני יתום, טוען כי במשבר הקורונה הפחידו את הישראלים כמו שמפחידים בהגזמה בנושא האיראני ומבהיר: "איראן היא האיום מספר 1" (חדשות)
תפילת מרפסות במאה שעריםניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסתעו"ד יוסף ויצמן8
מניין המרפסות שיתף בין השכן החסידי, הבחור הליטאי, האברך החסידי, חובש הכיפה הסרוגה, החייל המזרחי, ואפילו, רחמנא לצלן, את השכן החילוני // עו"ד יוסף ויצמן (טור דעה)
ישיבת מיר חוזרת לישיבה מחר: "רק אברכים"ישיבת מיר חוזרת לישיבה מחר: "רק אברכים"אבי רבינא1
הישיבה הגדולה בעולם מתחילה לחזור מחר, כאשר בשלב הראשון, יחזרו רק אברכי הישיבה ללמוד בקבוצות של עד 50 תלמידים בתוך בית המדרש ובחדרי השיעורים השונים (חרדים)
נתוני 'הקורונה': נפטר ו-11 נדבקים חדשיםנתוני 'הקורונה': נפטר ו-11 נדבקים חדשיםדוד הכהן3
משרד הבריאות מעדכן הערב, כי במהלך היום התגלו עוד 11 נדבקים חדשים ובסך הכל יש 2,812 נדבקים בקורונה מהם 46 במצב קשה ו-40 מונשמים. 'רק' אדם אחד נפטר היום (בארץ)
אילוסטרציהקמיסר שב לבית כנסת ומסליק אתכם לכותלאפרים קמיסר6
מדי ערב עולה קמיסר עם תוכניתו. והערב; על החזרה לבתי הכנסת, ההגרלה שתיקח אתכם לכותל בשבועות, אקדמיה שתהפוך אתכם לאנשי מכירות וביסונים קטנים לטעימות (TV)
שוב: אל על דוחה את מועד החזרה לשגרהשוב: אל על דוחה את מועד החזרה לשגרהתומר הדר, כלכליסט1
חברת התעופה הודיעה על דחיית מועד החזרה לטיסות סדירות בכמעט שלושה שבועות, עד ל-20 ביוני; זאת לאחר שרשות שדות התעופה מסרה כי האיסור על כניסת אזרחים זרים לישראל יוארך עד ל-15 ביוני (בארץ)
מפיק: איציק אוחנהפרופסור לס זועם: לא היה בישראל גל קורונהישי כהן66
פרופסור יורם לס, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, טוען כי ישראל לא חוותה גל קורונה וכי מדובר בפייק ניוז: "יש לנו כל שנה בעונת החורף שפעת עונתית" • צפו בדברים (אקטואליה)
רוזיליו עם בנו התינוקבן 33 ממגדל העמק נפטר מנגיף הקורונהדניאל הרץ16
אבישלום רוזיליו בן ה-33 ממגדל העמק נפטר מנגיף הקורונה והותיר אחריו את אשתו ותינוק יתום בן שנה. רוזיליו ואשתו החלימו מסרטן ושניהם חלו בנגיף, כשהיא החלימה (קורונה)
אילוסטרציהירידה חדה במספר הנדבקים בנגיף ה'קורונה'דוד הכהן6
משרד הבריאות מעדכן על ירידה חדה במספר החולים המאומתים ב'קורונה', בחודשיים האחרונים. היום; התווספו 12 נדבקים חדשים, נפטרו שני אנשים ו-143 איש החלימו (בארץ)
קמיסר ולפלר נפגשו בחתונה אריסטוקרטיתקמיסר ולפלר נפגשו בחתונה אריסטוקרטיתאפרים קמיסר1
מדי ערב עולה קמיסר עם תוכניתו. והערב; חברות התעופה, איפה עופר לפלר ירכוש חלות לשבת; איפה מתחתנים - בכל כמות; כיצד ליטול משכנתא וכיצד תשדרגו את הבית ברגע (TV)
הקורונה מתפרצת בסין: 700 אלף איש בסגרהקורונה מתפרצת בסין: 700 אלף איש בסגרכיכר השבת16
אחרי שייצאה את הנגיף הקטלני לעולם כולו, הקורונה חוזרת לסין: בגלל 34 מקרי תחלואה חדשים, הוכנסו תושבי העיר שולאן לסגר, והיציאה מהבתים אסורה כמעט לחלוטין (בעולם)
מסכה מפחיתה את שיעור ההדבקה ב-50%מסכה מפחיתה את שיעור ההדבקה ב-50%כיכר השבת4
ברקע ההנחיה כי אין חובה להקפיד על מסכת פנים בימים חמים אלו במרחב הציבורי, מחקר שנעשה על אוגרים ישכנע אתכם מדוע חשוב, למרות הכל, לחבוש מסכת פנים (קורונה)
מיום א': הצהרונים חוזרים במתכונת מלאהמיום א': הצהרונים חוזרים במתכונת מלאהכיכר השבת3
מפעילי הצהרונים יוכלו לשבץ תלמידים מ-3 קבוצות שונות, כך שעשרות אלפי ילדים יוכלו להצטרף לצהרונים • השר יואב גלנט: "מחזירים את המערכת למסלול בהקדם האפשרי" (ארץ)
רבבות ידביקו את עצמם במכוון בנגיף קורונהרבבות ידביקו את עצמם במכוון בנגיף קורונהכיכר השבת3
עשרות אלפי בני אדם מ-102 מדינות ברחבי העולם, התגייסו ליוזמה להידבק במכוון בנגיף הקורונה, על מנת להשתתף בניסוי למציאת חיסון • רופאים מתנגדים: "לא אתי" (אקטואלי)
ח"כ אופיר סופרח"כ אופיר סופר לנתניהו: פתח את בתי הכנסתישי כהן2
לאחר שמשרד הבריאות מאפשר פתיחה של מסעדות ומקומות בילוי , ח"כ אופיר סופר מ'ימינה' פנה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בבקשה לפתוח את בתי הכנסת, • המכתב המלא (פוליטי)
"נושא פתיחת בתי הכנסת - נדחק לשוליים""נושא פתיחת בתי הכנסת - נדחק לשוליים"כיכר השבת11
ברקע הדרישה המתגברת לפתיחת בתי הכנסת, אחרי שמרבית המשק כבר שב לפעילות סדירה, יצאו 120 גבאים, מכל העדות והחוגים בקריאה לאפשר פתיחה: "הזוי ובלתי נתפס" (חדשות)
זהו המתווה לפתיחת המסעדות והבריכותזהו המתווה לפתיחת המסעדות והבריכותכיכר השבת
שר הבריאות אדלשטיין הנחה לאפשר את פתיחת המסעדות, הברים, המועדונים, בריכות השחיה, המלונות, חוגים, תנועות נוער והחינוך הבלתי פורמלי. כעת זה ממתין לאישור (קורונה)
אילוסטרציהשר הבריאות הנחה לאפשר פתיחת אולמותקובי רוזן8
"השאיפה היא לתת אוויר לנשימה ככל הניתן - ובמהירות האפשרית" - כך נימק שר הבריאות החדש את ההיתר שהנפיק היום לפתיחת אולמות, תחת כמה כללים חדשים; אלו הם (ארץ)
תח"צ בצל הקורונהממחר: תחבורה ציבורית ללא מגבלת נוסעיםקובי רוזן17
בהחלטה משותפת של שרת התחבורה, מירי רגב, ושר הבריאות, יואל יולי אדלשטיין, הוחלט כי ממחר התחבורה הציבורית תפעל בשעות העומס ללא מגבלת נוסעים (חדשות)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
תפילת מרפסות במאה שערים
עו"ד יוסף ויצמן
ניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסת
כ"ו באייר תשפ8
נתב"ג ריק
דודי רובינשטיין
מה יקרה כשיחזרו הטיסות? דודי עושה סדר
ב' באייר תשפ4
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
טור מצמרר: כך הכניסו מוהל לליטא הנצורה
כ"ט בניסן תשפ11