אילוסטרציהשר הבריאות הנחה לאפשר פתיחת אולמותקובי רוזן8
"השאיפה היא לתת אוויר לנשימה ככל הניתן - ובמהירות האפשרית" - כך נימק שר הבריאות החדש את ההיתר שהנפיק היום לפתיחת אולמות, תחת כמה כללים חדשים; אלו הם (ארץ)
תח"צ בצל הקורונהממחר: תחבורה ציבורית ללא מגבלת נוסעיםקובי רוזן17
בהחלטה משותפת של שרת התחבורה, מירי רגב, ושר הבריאות, יואל יולי אדלשטיין, הוחלט כי ממחר התחבורה הציבורית תפעל בשעות העומס ללא מגבלת נוסעים (חדשות)
מיטות ריקות במחלקות הקורונהשוב: מאמש עד כה - אין חולי קורונה חדשיםקובי רוזן8
בפעם השניה ברציפות, לא מופיעים בנתוני משרד הבריאות חולי קורונה חדשים בישראל, בין השעות 20:00 בערב ל-11:00. מנין הנפטרים מהנגיף הקשה עומד על 277 (בארץ)
טראמפ: נפסיק את המימון לארגון הבריאותטראמפ: נפסיק את המימון לארגון הבריאותדניאל הרץ4
הנשיא האמריקאי מאיים להפסיק לצמיתות את תקציב ארגון הבריאות העולמי בטענה כי הסינים משפיעים עליו וכי בגלל התנהלותו עשרות אלפים מצאו את מותם מהנגיף (עדכונים)
בושה: משרד הבריאות מתעלם מהחרדיםבושה: משרד הבריאות מתעלם מהחרדיםישי כהן39
בזמן שבתי הספר נפתחו, אלפי ילדים חרדים נותרו ללא מוסד חינוכי בשל החלטה תמוהה של משרד הבריאות • למרות הפניות, המשרד ממשיך להתעלם ומסרב להסביר (אקטואליה)
בוטלה חובת עטיית מסכות עד לסוף השבועבוטלה חובת עטיית מסכות עד לסוף השבועקובי רוזן17
שר הבריאות, יולי אדלשטיין, הודיע כי בשל השרב הכבד, הוא מבטל את חובת עטיית המסכות בכיתות ובמקומות ציבוריים עד לסוף השבוע: "גל החום עשוי להיות מסוכן בפני עצמו" (בארץ)
אילוסטרציה, למצולמים אין כל קשר לכתבהמחקר חדש מגלה: האם חרדים נדבקו יותר בשל הצפיפות?חנני ברייטקופף25
בזמן שבמדינת ישראל חוזרים אט אט לשגרה. החוקרים ישבו לבדוק, מה באמת גרם לנתוני הדבקה גבוהים במגזר החרדי, האם זה רק בשל הצפיפות? וגם מה יקרה במידה וחלילה יהיה גל שני (חדשות)
עבר בהצלחה השלב הראשון לחיסון 'קורונה'עבר בהצלחה השלב הראשון לחיסון 'קורונה'יוסי נכטיגל6
חברת התרופות האמריקאית 'מודרנה', הודיעה כי הסתיים בהצלחה השלב הראשון של הניסוי ובאמצעות טכנולוגיה חדשנית, הם הצליחו לייצר נוגדנים דומים לחולי הקורונה (ארץ)
מהבוקר: מספר הנפטרים מ'קורונה' עלה ב-3מהבוקר: מספר הנפטרים מ'קורונה' עלה ב-3דוד הכהן1
בעדכון היומי של משרד הבריאות, עולה כי מהבוקר הצטרפו עוד שלושה נפטרים, וסך כל הנפטרים עומד על 276 איש. מאז תחילת הקורונה אובחנו 16,643 שחלו בנגיף המסוכן (חדשות)
שר הבריאות הנכנס לליצמן: "חטפת הרבה"שר הבריאות הנכנס לליצמן: "חטפת הרבה"יוני גבאי7
במהלך טקס חילופי השרים במשרד הבריאות היום , אמר שר הבריאות הנכנס יולי אדלשטיין, כי ישקיע את כל המשאבים להיערכות לגל השני של הקורונה, ושיבח את ליצמן. צפו (ארץ)
קמיסר מתפלל באיטליה, ומייבא אננס לארץקמיסר מתפלל באיטליה, ומייבא אננס לארץאפרים קמיסר7
מדי ערב עולה קמיסר עם תוכניתו. והערב ידבר עם הבחור החולה ב'קפסולה' יאתר את מטוסי אל על ביעדים אקוזטיים בעולם מזכיר לכם שעונת הרחצה בחופים טרם נפתחה (עולם)
61% מהחרדים העלו את השימוש באינטרנט61% מהחרדים העלו את השימוש באינטרנטכיכר השבת7
משרד התקשורת מפרסם נתוני סקר שבדק את השימוש בשירותי האינטרנט בתקופת הקורונה, ממנו עולה כי במגזר החרדי נרשמה עליה גבוהה בגלישה ממחשבים נייחים (אנ"ש)
אילוסטרציהספרייה: המודל העסקי ביום שאחרי הקורונהכיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב11
משבר הקורונה הציב בפני בעלי העסקים אתגרים גדולים במגוון תחומים. עם זה, נראה כי עדיין לא נמצא פתרון לאתגר הגדול ביותר שיעמוד בפניהם, בייחוד לאור ההערכה כי החזרה לשגרה תהיה שונה מזו שהייתה רק לפני כמה חודשים (עסקים, מקודם)
שוטרים בפשיטה על בית כנסת, ארכיון"האכיפה נמשכת": בתי הכנסת עדיין סגוריםכיכר השבת12
למרות הדיווחים על מתווה לפתיחת בתי הכנסת, במשרד הבריאות ובמשטרה מבהירים כי אין עדיין החלטה רשמית בנושא, וימשיכו בפעולות האכיפה נגד המתפללים בהם (בארץ)
מחטאים את הכותלמחקר: הסיכוי להידבק ממשטח - נמוך מאודדניאל הרץ5
אחרי שהפחידו אותנו שהנגיף מועבר בידיות דלתות וכפתורי מעלית, כעת מתברר שהסיכוי לכך נמוך במיוחד, אך במשרד הבריאות עדיין ממליצים להמשיך ולחטא משטחים (עדכונים)
צפו: רה"מ הגיעה לבקר; הרופאים הפנו גבצפו: רה"מ הגיעה לבקר; הרופאים הפנו גבכיכר השבת23
צוותי הרפואה של בית החולים בבריסל, חיכה לראש הממשלה מחוץ לבית החולים וערך 'משמר חוסר הכבוד', וזאת בשל טענתם, כי רוה"מ גייסה צוות לא מיומן וקיצצה בתקציב (עולם)
'רק' נפטר אחד ולמעלה מ-13 אלף מבריאים'רק' נפטר אחד ולמעלה מ-13 אלף מבריאיםכיכר השבת10
משרד הבריאות מעדכן, כי בישראל התגלו עוד אחד עשרה חולים מאומתים, המצטרפים ל-3,403 חולים ב'קורונה'. מניין הנפטרים עומד על 272, ומהבוקר הצטרף "רק" אחד (חדשות)
חם לכם? קמיסר לוקח אתכם לרוסיה וניו יורקחם לכם? קמיסר לוקח אתכם לרוסיה וניו יורקאפרים קמיסר5
מדי ערב עולה קמיסר עם תוכניתו. והפעם אחרי היום השרבי, קמיסר מעדכן על החזרה לשגרה בארץ ומבקר במוסקבה וניו יורק, קהילות יהודיות שייקח עוד זמן עד שיחזרו לשגרה (עולם)
מסעדות ומלונות ייפתחו שוב - בתוך כשבועמסעדות ומלונות ייפתחו שוב - בתוך כשבועכיכר השבת7
הקלות הקורונה נמשכות: מחאת המעדנים הצליחה וכעת מסתמן כי משרד הבריאות יאשר את פתיחת המסעדות והמלונות עוד השבוע, או בשבוע הקרוב • כל הפרטים (בארץ)
הגבאים מציעים מתווה: "לפתוח בתי כנסת"הגבאים מציעים מתווה: "לפתוח בתי כנסת"שלומי זייבלד29
מאות גבאים התאחדו למאבק משותף בעקבות העובדה שלמרות ההקלות, אסור עדיין להתפלל בבתי כנסת • במקביל להצגת מתווה מפורט, מאיימים במאמק משפטי והפגנות (ארץ)
סיבוכים אחרי הקורונה: כולסטרול ונזק לכבדסיבוכים אחרי הקורונה: כולסטרול ונזק לכבדכיכר השבת5
מחקרים ראשונים העוקבים אחרי אנשים שהחלימו מהקורונה מלמדים כי הם ייאלצו להיות מודעים למצבם הבריאותי בשנים הקרובות, עקב הסיכוי הגבוה שלהם לסבול מזיהומים (קורונה)
יהודים בצרפת, אילוסטרציה'קורונה' בצרפת: לפחות 1,300 יהודים נפטרויוסי נכטיגל15
מתוך 27,000 המתים במגיפת הקורונה בצרפת, 1,300 הם יהודים - רבים מהם עובדים במערכת הרפואה • "כמחצית מהעובדים בקצביות ומשחטות נדבקו בנגיף" (קורונה, בעולם)
תמונת אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבהעובדת חלתה בנגיף, ילדים מיוחדים - לבידודדוד הכהן7
עובדת במוסד חינוכי לילדים מיוחדים בירושלים התגלתה כנשאית של נגיף הקורונה, והילדים המיוחדים נכנסו לבידוד • במקביל, עובדת סוציאלית במחלקת שיקום חלתה בנגיף (ארץ)
הקלה משמעותית: ניתן לפתוח את האולמותהקלה משמעותית: ניתן לפתוח את האולמותדניאל הרץ11
הממשלה אישרה הבוקר לפתוח מחדש את אולמות האירועים במקומות הפתוחים ולאפשר להם לקיים אירועים עד 50 איש ועל פי הנחיות הזהירות של משרד הבריאות (עדכוני קורונה)
המכון הביולוגי הגיש פטנט על תרופה לנגיףהמכון הביולוגי הגיש פטנט על תרופה לנגיףדניאל הרץ4
המכון הביולוגי בנס ציונה השלים את הגשת הפטנט עבור שמונה נוגדנים לנגיף הקורונה האלים. זאת כחלק מהליך פיתוח התרופה לנגיף שהרג כבר עשרות אלפים בעולם (עדכון)
חוזרים לשגרה בירושליםרק 15 חולים חדשים אומתו כנשאי הקורונהכיכר השבת9
בחסדי שמים מגמת השיפור ממשיכה ומספר החולים החדשים בנגיף הקורונה יורד מידי יום. גם מספר המחלימים גדל והיום החלימו 202 בני אדם באופן רשמי. 179 עדיין מאושפזים (עדכון)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
תפילת מרפסות במאה שערים
עו"ד יוסף ויצמן
ניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסת
כ"ו באייר תשפ8
נתב"ג ריק
דודי רובינשטיין
מה יקרה כשיחזרו הטיסות? דודי עושה סדר
ב' באייר תשפ4
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
טור מצמרר: כך הכניסו מוהל לליטא הנצורה
כ"ט בניסן תשפ11