בג"ץ: לא נחייב את הרבנות לדון בעיבור שנהבג"ץ: לא נחייב את הרבנות לדון בעיבור שנהכיכר השבת7
העתירה שהוגשה לשופטי בג"ץ להורות לרבנות הראשית לדון בדחיית חג הפסח בחודש בשל הקורונה, נדחתה: "בית משפט זה לא ישיג את גבולה של הסנהדרין", קבע השופט (חדשות)
ניו ג'רסי: הרב אברהם כץ ז"ל נפטר מ'קורונה'ניו ג'רסי: הרב אברהם כץ ז"ל נפטר מ'קורונה'שימי שפר4
נגיף הקורונה ממשיך להכות בארה"ב: בשעה האחרונה מגיעה הבשורה הקשה על פטירתו של הרב אברהם יעקב כץ ז"ל, מראשי היישוב של 'קאסאן' בעיר לינדען שבניו ג'רסי (בעולם)
נלחמים בנגיף: 126 חקירות נגד מפרי בידודנלחמים בנגיף: 126 חקירות נגד מפרי בידודקובי רוזן3
מאז כניסת צווי משרד הבריאות לתוקפם ועד כה, המשטרה פתחה 126 חקירות נגד מפרי בידוד, וכן 19 חקירות נוספות בעקבות חשד להפצת הודעות כזב • כל הפרטים (משטרה)
ליבא עטיל זילבערשטיין ע"הסאטמר: בת 102 נדבקה בקורונה ונפטרהאבי רבינא17
מרת ליבא עטיל זילבערשטיין ע"ה, מחסידות סאטמר בארה"ב, נדבקה בנגיף הקורונה מאחד מנכדיה שביקרה בחג הפורים • מצבה הידרדר והרופאים נאלצו לקבוע את מותה (אנ"ש, עולם)
במוקדי מאוחדת הממוגניםמאוחדת הקימה מרכז שליטה לטיפול בחולי הקורונהכיכר בשיתוף מאוחדת
מנהלת משל"ט הקורונה במאוחדת: "אנו ערוכים וכבר כיום מעניקים טיפול מקצועי לחולים מקרב לקוחות מאוחדת, ואנו ערוכים גם לתרחישים קשים הרבה יותר" (בריאות)
התפתחות האירוע, שלב אחר שלבשוטרים עם 'צו קורונה' - מול פורעים. צפוחיים גולדברג143
שוטרים רבים נכנסו בצהרים לשכונת מאה שערים, בה כמחצית מהמוסדות והעסקים פתוחים, ללא התחשבות בצו של הנגיף. אחד מהם נפצע מאבן בראשו; 3 נעצרו • צפו (חרדים)
הראיון המלא עם חיים ולדרולדר: "הקב"ה 'איפס' את העולם שלנו"לבריאות7
בראיון שהעניק לתכנית 'לבריאות', מגיש ולדר נקודת מבט מקורית על הכאוס הבריאותי בעקבות הקורונה, ואיך ניתן לנצלו לטובה - למען הילדים • וגם: החרטה שלו מפורים. צפו (בארץ)
אילוסטרציהאימה בספרד: היממה הקטלנית ביותריוסי נכטיגל6
"קשה מאוד להסביר את המצב פה", אומר ראש מערכת הבריאות בספרד - המדינה שמציגה ביממה האחרונה נתוני תמותה ותחלואה מקורונה, מחרידים בהיקפם (חדשות, בעולם)
פג, אילוסטרציה'שערי צדק': פג בן חודשיים נדבק ב'קורונה'קובי רוזן16
פג בן חודשיים, שנולד במצב קשה ובמשקל נמוך מאוד, נדבק בנגיף הקורונה לאחר שהגיע במגע עם עובדת בית החולים שנדבקה בנגיף • מספר אנשי צוות והורים הוכנסו לבידוד (ארץ)
זו מפת הקורונה בישראל - הישובים  ה'חולים'זו מפת הקורונה בישראל - הישובים ה'חולים'דוד הכהן3
רציתם לדעת האם מקום מגוריכם נחשב למוכה בנגיף הקורונה? משרד הבריאות פרסם מפה עם נתונים, מהם שלפנו מה שמעניין. ספוילר: טלז סטון לא במקום הראשון (אקטואליה)
אילוסטרציההמשבר הכלכלי שיצר נגיף הקורונה מצליח לייצר גם הזדמנויותכיכר בשיתוף צ'רדי1
לצד חברות המזון ורשתות הפארם שהעלו את מחזורי המכירות, גם בחברת צ'רידי הצליחו להפוך את המגמה מאז כניסת המשבר ושינוי את היעוד לקמפיינים ממוקדי קורונה (קורונה, מקודם)
אילוסטרציהההורים יקבלו חזרה את התשלום למעונותקובי רוזן7
משרד העבודה הודיע כי מעונות היום והמשפחתונים יצטרכו להחזיר להורים את התשלום מאז הופסקו הלימודים בשל נגיף הקורונה • הצוותים ייבדקו את זכאותם לדמי הבטלה (אקטואלי)
האדמו"ר מגורקורונה: 2 מחשובי חסידות גור - במצב קשהשימי שפר6
נגיף הקורונה בארה"ב ממשיך להתפשט בקרב השכונות החרדיות • בכל יום נחשפים חולי קורונה • חלקם נזקקים לטיפול ומתאשפזים • 2 מחשובי חסידי גור במצב קשה (אנ"ש)
כך נסתכל לנגיף בעיניים // מאיר ברגרכך נסתכל לנגיף בעיניים // מאיר ברגרמאיר ברגר4
אמונה; יראת שמיים; אחריות; הכלה ואחריות • העיתונאי מאיר ברגר בטור מיוחד: כך תסתכלו לנגיף הקורונה בעיניים • "איננו מורגלים שמערערים לנו את הביטחון הכי בסיסי שיש" (דעות)
בדיקות קורונהאיך מתמודדים עם 'קורונה'? המלצות הד"ריענקי כץ5
בשמו של ד"ר משולם הרט, רופאו האישי של מרן הגר"ח קנייבסקי, פורסמו שורת המלצות להתמודדות עם הקורונה • וגם, המכתב של ד"ר אלה סקלן אל הגר"י זילברשטיין (חדשות)
8,050 מובטלים חדשים - תוך 12 שעות בלבד8,050 מובטלים חדשים - תוך 12 שעות בלבדדניאל הרץ
משבר הקורונה ממשיך לפגוע במשק הישראלי; למעלה מחצי מליון דורשי עבודה חדשים נרשמו בשבוע האחרון בלשכת התעסוקה והחשש הוא כי המספר יגדל בימים הקרובים (בארץ)
נפתלי בנטבנט מזהיר: "משטחים מזוהמים - מדבקים"כיכר השבת5
שר הביטחון נפתלי בנט פנה לציבור והזהיר כי וירוס ה'קורונה' שורד שעות ואף ימים על משטחים מסוימים, וניפק המלצות להתמודדות. במשרד הבריאות מותחים עליו ביקורת (חדשות)
אילוסטרציההוראה ב'גור': אסור לבחורים לטבול במקווהשימי שפר17
הוראה דרמטית ניתנה לבחורי חסידות גור, לפיה, עליהם להימנע מטבילה במקווה, בשל נגיף הקורונה. "כל בחור יראה להתקלח בבית, לפני התפילה, בזריזות ובצניעות" (אקטואליה)
מספר נדבקי הקורונה בישראל - 945 חוליםמספר נדבקי הקורונה בישראל - 945 חוליםכיכר השבת
משרד הבריאות מעדכן הבוקר (ראשון) על זינוק במספר חולי הקורונה בישראל כאשר עד כה אובחנו 945 חולים, מהם 20 במצב קשה, 24 במצב בינוני ו-863 במצב קל (עדכוני קורונה)
איציק כהן ב'אולפן כיכר'. ארכיוןאחרי דרעי ואבוטבול: איציק כהן נכנס לבידודכיכר השבת4
סגן שר האוצר, ח"כ איציק כהן (ש"ס) הכניס עצמו הבוקר (ראשון) לבידוד בית, לאחר שנודע לו כי שהה במוצ"ש בסמוך לחולה קורונה. הבידוד - עד מוצאי השבת הקרובה (אקטואליה)
שוק מחנה יהודה, הלילההתקנות: שווקים ייסגרו; ספורט - רק בשנייםכיכר השבת3
הבוקר (ראשון) בשעה 8:00 נכנסו לתוקפן ההגבלות החדשות במסגרת התקנות לשעת חירום, כחלק מהמאמצים לבלום את התפשטות ה'קורונה' • בפנים: מה שמותר ומה אסור (חדשות)
שוטרים פלסטיניים בבית לחםנגיף ה'קורונה' הגיע לעזה: אובחנו שני חוליםדניאל הרץ9
שני חולי קורונה ראשונים אותרו ברצועת עזה, לאחר שחזרו עם הנגיף מפקיסטן. משרד הבריאות העזתי הודיע על סגירת מסעדות, חנויות וכן השעיית התפילות במסגדים בעזה (קורונה)
חיטוי בטלז סטוןאלו המקומות בהם ביקרו החולים האחרוניםכיכר השבת2
משרד הבריאות ממשיך לפרסם כל העת את המקומות בהם שהו חולי ה'קורונה' האחרונים שזוהו • אם הייתם באזור החולים - עליכם להיכנס לבידוד ביתי • הרשימה המלאה (ארץ)
ממאה שערים - לשוק; ירושלים נצורה • צפוממאה שערים - לשוק; ירושלים נצורה • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
ההנחיות המחמירות בדבר היציאה מהבית מורגשות מסמטאות שכונת מאה שערים ועד למשעולי שוק מחנה יהודה. צלם 'כיכר' חיים גולדברג תיעד הלילה את ירושלים הנצורה (חדשות)
כך הובא למנוחות הנפטר הראשון מ'קורונה'כך הובא למנוחות הנפטר הראשון מ'קורונה'אבי רבינא15
הנפטר הראשון מנגיף הקורונה הובא למנוחות • תחילה בוצעה הטהרה בבית הלוויות שמגר, ולאחר מכן הוא נטמן, על פי הנחיות משרד הבריאות, בהר המנוחות • תיעוד (אקטואליה)
לאחר הטיסה הכי ארוכה; נוסעים פרצו בשירלאחר הטיסה הכי ארוכה; נוסעים פרצו בשיריוסי נכטיגל24
בטיסה הכי ארוכה אי פעם, כ-43 שעות - של חברת אל על, מפרו שבדרום אמריקה לישראל. הקברניט עלה לדבר רגע לפני הנחיתה, וביקש מהנוסעים לשיר את שיר האמונה. צפו (עולם)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
תפילת מרפסות במאה שערים
עו"ד יוסף ויצמן
ניקח את האחדות מהמרפסות, לבית הכנסת
כ"ו באייר תשפ8
נתב"ג ריק
דודי רובינשטיין
מה יקרה כשיחזרו הטיסות? דודי עושה סדר
ב' באייר תשפ4
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
טור מצמרר: כך הכניסו מוהל לליטא הנצורה
כ"ט בניסן תשפ11